Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2020/2021


Konto usunięte (BullsFaN)

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Ignem-feram napisał:

Ja się próbuje doszukać logiki budowania tego zespołu. Ani wybitnych młodych, ani gwiazd, ani nic. Wywalają 126mln na bezpłciowy zespół bez większych perspektyw. 

Zauważ, że w tej chwili trudno oczekiwać i ci ważniejsze mieć pretensje do zarządu o skład. 

Oni dostali to co dostali w spadku po garpaxie i muszę w tym rzeźbić.

Draft tegoroczny był średni, choć w tej chwili Williams wygląda całkiem w porządku 

Lepiej niż Otto na pewno 

Lauri się zblokowal i ciężko zrozumieć dlaczego

Lavine gra życiowe sezony i naprawdę szkoda by było zmarnować mu karierę w zespole bez sukcesów 

 

To jest dla mnie sezon przejściowy.

Nie ma czego zaorać, bo już jest zaorane, teraz trzeba powolutku to składać do kupy 

Fo i hc dopiero zaczynają do tego dochodzi skąpy właściciel, który nie wiadomo czy zacznie wreszcie płacić jak należy 

A bez dolarów nie zrobi się zespołu na miarę walki o po 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś go zatrudnił, ktoś mu dał wolną rękę. Przecież facet sam się tam nie zatrudnił. Przez lata nie reagowano na jego politykę. 

Tak, draft był mocno taki sobie. Ale z oceną Williamsa wstrzymałbym się. Wiele złego słyszałem o tym wyborze, a 2 mecze preseason tego nie zniwelują. Poczekamy, zobaczymy.

Obecny managment też już pokazuje dziwne ruchy. Odpuszczenie Dunna mało kto ogarnia. Podpisanie za to Valentego jest równie zagadkowe. Zobaczymy jaki jest plan na ten sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2020 o 13:38, Ignem-feram napisał:

Ktoś go zatrudnił, ktoś mu dał wolną rękę. Przecież facet sam się tam nie zatrudnił. Przez lata nie reagowano na jego politykę. 

Tak, draft był mocno taki sobie. Ale z oceną Williamsa wstrzymałbym się. Wiele złego słyszałem o tym wyborze, a 2 mecze preseason tego nie zniwelują. Poczekamy, zobaczymy.

Obecny managment też już pokazuje dziwne ruchy. Odpuszczenie Dunna mało kto ogarnia. Podpisanie za to Valentego jest równie zagadkowe. Zobaczymy jaki jest plan na ten sezon.

Oczywiście że ktoś go zatrudnił 

Ale ktoś go też wreszcie zwolnił 

Jeśli rodzinka reisdorfow utrzyma kierunek jaki obrali zasłaniając garpaxa, Bulls mają szansę się zmienić 

Ale to potrwa 

 

Odpuszczenie dunna mi też nie leży, ale tak jak valentynka, on też już ma jakiś uraz 

 

Co do Williamsa to ja na nic wielkiego się nie nastawiam, ale zawsze lepiej mieć defensywnie ukierunkowanego sfa niż PG bez rzutu, bez defensywny a naprawdę bałem się balla

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lauri bez umowy 

I w sumie dobrze. Ostatnie dwa sezony to mały koszmarek w jego wykonaniu.

Jeśli faktycznie chce zainkasować tłusty czek, ma teraz czas żeby pokazać iż warto. 

Latem będzie rfa, więc Bulls są w całkiem komfortowej sytuacji w przypadku jeśli ktoś mu rzuci dużą umowę. Jeśli nie wyrównanie to choćby snt

Jedno jest pewne. Nie było warto, po tym co pokazał, dawac mu dużej umowy już teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ma dwa wyjścia. Albo rozegra sezon życia i przytuli ładny kontrakt, albo pogrąży się w przeciętności. Największa kłoda jaką  rzucono mu  pod nogi, a nazywała się Jim Boylen, została usunięta , więc liczę na pierwszy scenariusz i tego mu życzę.

Myślę, że to może być też bardzo udany sezon dla Otto Porter'a, o ile ominą go kontuzje. Też jest na ostatnim roku umowy, więc jeśli chce zarabiać co najmniej 50% tego co teraz, to musi się dobrze sprężać, bo na razie te półtora sezonu w "Bykach" a dokładnie  dwadzieścia dziewięć spotkań które rozegrał, to pieniądze wyrzucone w błoto.

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sato był na kwarantannie jak się okazuje. A już były teorie, ze stracił pozycję w rosterze 

Powinien być dostępny na atlante, choć nie ma 100% pewności 

Tadek niby wrócił do treningów ale na razie bez pełnego kontaktu więc jego w pierwszym meczu raczej na pewno nie będzie 

White 

Lavine 

Porter 

Markkanen 

Carter 

 

To najbardziej prawdopodobna piątka, choć są też słuchy, że Otto zaczniesz ławki, a wyjdzie Williams 

Tak naprawdę po dobrych występach Chandlera w preseason można i jego typować do S5 z Williamsem w miejsce Lauriego na PF

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pokazali nam miejsce w szeregu 🤣 

Choć drugi mecz z rzędu lauriego z niezłą aktywnością cieszy 

 

Ten zespół kompletnie nie pamięta co to znaczy defensywa!

Jarałem się jak pies cieczką suki sąsiadów a dostałem kopa w jaja

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Przemus napisał:

Josep serio to tak słabo wyglądało?

Wiadomo czemu nie grał T. Satoransky?

W ataku jeszcze jako tako, choć White się spalił a Wendell był ujemny fchooj 

Natomiast defensywie Bulls ssali pałki 

Hawks mają mega mocna pakę w ataku. W obronie, zwłaszcza na obwodzie po powrocie Dunna i z Rondo będą też niezwykle uciążliwi 

Na plus Lauri i Williams, dobre momenty Chandlera i standardowo Zacha, szkoda tych szybkich fauli, bo może początek wyglądałby inaczej.

 

 

Sato widać jeszcze nie dostał zielonego światła po kwarantannie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.