Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2020/2021


Konto usunięte (BullsFaN)

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, memento1984 napisał:

poniewaz nie ogladalem za duzo Bulls (no shit) to bylem dlugo napalony na Fina. ale tak jak go zobaczylem pare razy, Panie drogi toz to jest post-prime Kevin Love dla ubogich. jakbym mial polecic przelduzenie umowy z nim na 4+ lat (20kk$/sezon) to tylko bedac jego agentem, mamo/tato/bratem.

Uważam ze to kawał grajka tylko totalnie złe wykorzystywany gdzie moim zdaniem rozwój zawodnika został skierowany nie w te stronę ... do spurs go w podwójnym snt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lauri zdecydowanie musi zmienić otoczenie.

Może się jeszcze odbudować, ale Bulls tego nie zrobią. To młody chłopak, ma skilla, ale też mnóstwo braków, nad którymi nie pracowano od początku.

Pop może go wyprostować, jak nie on to chyba jeszcze tylko LeBron byłby w stanie coś z nim zrobić 

Coby White to nowy Ben Gordon 

Niech spierdala, tak niepewnego grajka nie warto wg mnie rozwijać. Jeśli będzie okazja wziąć za niego ogarniętego PG z defensywą to jak najbardziej w to iść 

Dobrze, że w końcówce sezonu nabił sobie trochę punktów do respektu, łatwiej będzie go wysłać do pelikanów

Btw po co Knicks Lonzo skoro mają zdaje się startującego PG na lata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ben Gordon, wydaje mi się jakby grał w "Bykach" wczoraj, a to już kilkanaście lat minęło.

Strasznie szybko ten czas leci. 

Ciekawe było to , że nie dostał nagrody ROTY, ale w ramach pocieszenia został wybrany najlepszym rezerwowym.

 

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@BullsFaN piszę do Ciebie tutaj bo zakładam po nicku, że jesteś fanem Bulls, a PM nie chce mi się pisać bo niech to będzie publiczny przykład dla innych.

Dostałeś bana ( nie ode mnie ) 24h na ochłonięcie i pewnie za "zniżenie się do poziomu". Przytoczysz czyje to słowa? @Pan A. również dostał bana ( również nie ode mnie ) ale na dłuższy okres.

Więc po pierwsze - przestań spamować moderację bo już interwencja była, a to, że Ty jej nie widzisz no to sorry. Nie mamy najmniejszego obowiązku Ci się spowiadać. Po drugie, jak Ci czyjeś posty nie pasują to daj go na ignore i masz problem z bani. Po trzecie - polecam zwiększyć trochę poziom tzw. joke resistance, bo jak byś na przykład grał z nami w beGM, to moderatorzy w okresach playoffs, opisów, czy najgorętszego okresu tur free agents dostawali by pewnie co 15 minut zgłoszenia od Ciebie, albo nawet niczym rudy z blok ekipy byś za publiczne wulgaryzmy dzwonił do płokułatuły.

Post zostaje bo jest merytoryczny, a kłujące Ciebie w oczy zdanie z czymś tam o cielakach ( mnie to nawet bawi, dobrą ripostę bym tylko puścił ) zostało usunięte przeze mnie. Mam nadzieję, że dzięki temu poczujesz się lepiej, a i przestaniesz naparzać zgłoszeniami bo mnie już drażnią te powiadomienia od Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld

Skoro zabrałeś się za publiczne palenie czarownic, nie ma problemu.....Nie musisz mi tłumaczyć jakie to admini mają poczucie humoru, bo wielokrotnie miałem okazję się z nim zapoznać, a najlepszym przykładem tego było, gdy pewien wybraniec "forumowych ellYt" określił część użytkowników "szambem ciemnoty" za co zebrał falę lajków przy aprobacie nadzorców. Ale c*** tam, jedziemy dalej....W poważaniu mam co ci się podoba, a co nie, ale jeśli ktoś bierze się za sprzątanie i rzekomo banuje jedną osobę za nieprawidłowy wpis to nie ma c***a we wsi żeby obraźliwy tekst został bez moderacji, gdy wpis zwrotny jest kasowany a użytkownik banowany. Nie pisz mi więc o jakichś rudych, tylko rób swoje albo milcz i lajkuj jak stado. Jeśli więc chodzi o przykłady, to tak, dla przykładu zgłosiłem wpis, a w odpowiedzi admini zrobili jedno wielkie ZERO. Co dziwne reakcja nastąpiła, gdy postanowiłem "zniżyć się do poziomu" rozmówcy, w sumie zachęcony brakiem reakcji na zgłoszenie, co można było uznać za przychylne traktowanie takiego typu wpisów.  Zmierzając do brzegu, mnie natomiast drażni podwójny standard, który wielokrotnie był podnoszony przez sporą liczbę użytkowników tego forum...więc....litości i bez błazenady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BullsFaN napisał:

admini zrobili jedno wielkie ZERO. 

Wybacz nam miłościwie nas oceniający, że nie pełnimy dyżurów, że czasami zdarzają się godziny, czy nawet dni kiedy żadnego admina nie ma on-line.

Ale obiecuję Ci tego nie poprawiać, bo robimy to non profit, nie mamy ochoty na zabawę w cudzej piaskownicy, więc jak się lubicie okładać łopatkami po główkach i później któryś robi zgłoszenie to po prostu ono czeka jak się ktoś pojawi i zmarnuje chwilę swojego wolnego czasu aby sprawdzić, czy za dużo piasku się do oczek nie dostało i dopiero podjąć działania.

Płacisz jakiś abonament za możliwość korzystania z forum e-nba? Nie. Ani gorsza. Więc popuść troszkę pasek w portkach albo popraw stringi bo widocznie coś Cię za mocno gniecie.

11 minut temu, BullsFaN napisał:

Nie pisz mi więc o jakichś rudych, tylko rób swoje albo milcz i lajkuj jak stado.

Po pierwsze misiu to waż słowa. Co to znaczy "rób swoje"? Kim Ty jesteś abyś w ogóle miał prawo pisać co ja mam robić? Tylko jedna osoba na świecie może mi mówić co mam robić, ale to z pewnością nie jesteś Ty i to też w ściśle określonej sytuacji. Jest to moja Kobieta która lubi przy bara bara powiedzieć "tera ja na górze". Jeżu jak ja się wtedy słucham. 

Po drugie - za mało mnie znasz. Nigdy nie lajkuje jak stado, a rzekł bym, że ilość przeczytanych przeze mnie postów w podzieleniu na rozdane lajki to średnia wyszła by jedna z najmniejszych na forum. 

18 minut temu, BullsFaN napisał:

Nie musisz mi tłumaczyć jakie to admini mają poczucie humoru, bo wielokrotnie miałem okazję się z nim zapoznać, a najlepszym przykładem tego było, gdy pewien wybraniec "forumowych ellYt" określił część użytkowników "szambem ciemnoty" za co zebrał falę lajków przy aprobacie nadzorców.

Nie odpowiadam za słowa innych. Nie ja to napisałem więc proszę nie generalizować. 

21 minut temu, BullsFaN napisał:

W poważaniu mam co ci się podoba, a co nie

Wzajemnie :).

I pisze się "Ci", a nie "ci". Ot zasady kultury pisania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie próbujesz brnąć? to nawet zabawne..no to jadziem 🤗

2 minuty temu, Eld napisał:

Wybacz nam miłościwie nas oceniający, że nie pełnimy dyżurów, że czasami zdarzają się godziny, czy nawet dni kiedy żadnego admina nie ma on-line.

Ale obiecuję Ci tego nie poprawiać, bo robimy to non profit, nie mamy ochoty na zabawę w cudzej piaskownicy, więc jak się lubicie okładać łopatkami po główkach i później któryś robi zgłoszenie to po prostu ono czeka jak się ktoś pojawi i zmarnuje chwilę swojego wolnego czasu aby sprawdzić, czy za dużo piasku się do oczek nie dostało i dopiero podjąć działania.

Płacisz jakiś abonament za możliwość korzystania z forum e-nba? Nie. Ani gorsza. Więc popuść troszkę pasek w portkach albo popraw stringi bo widocznie coś Cię za mocno gniecie.

Nim szydera trysnęła ci spod palców wystarczyło rzeczowo podejść do tematu i choć odrobinę się wysilić, skoro jeden z was - Borys? - wkroczył do wymiany co pociągnęło za sobą określone działania, to wypadało być zwyczajnie choć odrobinę obiektywnym lub zwyczajnie się nie wpierdalać. Teksty o stringach i piasku nie ma co komentować, bo nędzne to prowo, a przecież kilka zdań poniżej mędrkujesz o kulturze, więc może po czasie coś tam zaświta...

2 minuty temu, Eld napisał:

Po pierwsze misiu to waż słowa. Co to znaczy "rób swoje"? Kim Ty jesteś abyś w ogóle miał prawo pisać co ja mam robić? Tylko jedna osoba na świecie może mi mówić co mam robić, ale to z pewnością nie jesteś Ty i to też w ściśle określonej sytuacji. Jest to moja Kobieta która lubi przy bara bara powiedzieć "tera ja na górze". Jeżu jak ja się wtedy słucham. 

Po drugie - za mało mnie znasz. Nigdy nie lajkuje jak stado, a rzekł bym, że ilość przeczytanych przeze mnie postów w podzieleniu na rozdane lajki to średnia wyszła by jedna z najmniejszych na forum.

Zaskoczę cię, jeśli bierzesz się za jakąś robotę, to rób ją dobrze albo wcale, skoro się czegoś podjąłeś to nie dziw się, że nagle ktoś może mieć jakieś oczekiwania...no ale przecież to logiczne....więc co ja tu będę...

5 minut temu, Eld napisał:

Nie odpowiadam za słowa innych. Nie ja to napisałem więc proszę nie generalizować.

Zbyt dużo widziałem na tym forum jak to chłopaki potrafią się bawić...śmiech....

5 minut temu, Eld napisał:

Wzajemnie :).

I pisze się "Ci", a nie "ci". Ot zasady kultury pisania. 

Wzajemnie, najlepszego..a kulturę to już na tym forum widziałem, ba, nawet można by rzec wydział kultury i sztuki, tylko jak się ma przed sobą taką sztukę, to trudno kulturę zachować...

POTRENUJ.....😴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.