Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2020/2021


Konto usunięte (BullsFaN)

Rekomendowane odpowiedzi

Czas trochę ożywić temat:)

Kończą się w kontrakty:

Valentynie

Temple

Theis

Finowi

i Felicio

Kogo byście chcieli widzieć w następnym sezonie w trykocie Bulls (proszę bez żartów i SM w postaci Felicio)?

Czy Waszym zdaniem odpuszczą Raya A?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lauri rozczarował mnie totalnie. Grał w pierwszym składzie,  grał słabo, ale miewał  przebłyski dobrej formy.

Przyszedł Theis, wygryzł go ze składu, a ten zamiast sprężyć dupsko, pokazać na co go stać, zaczął grać jeszcze większą padakę.

Od kiedy Niemiec jest w składzie, ani razu nie przekroczył dwudziestu punktów. Mało tego, wielokrotnie nie zdobył nawet dziesięciu.

Poza tym , słaby na desce, słaby w obronie, słaby w większości koszykarskiego rzemiosła.

Także jemu już dziękuję i wybieram Theis'a, oczywiście za rozsądne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał by Fin został, dostał kontrakt 1+1 ale za rozsądne pieniądze, niech pokaże coś (tak wiem, mam wiele okazji i wyszło to cienko).

Boje się,że Walentyna dostanie dobrą kasę (jakoś jest on ulubieńcem-chodź mogę się mylić zarządu).

WG mnie Theis zarząda ok 10-12mln na rok i boje się,że będą kluby które mu tyle dadzą (dla mnie osobiście dałbym mu mniej).

Cieszę się,że Felicio odchodzi-chodź patrząc co wyrabia Portis w kozłach to zastanawiam się (szczerze oglądałem tylko 2 ich mecze) czy myśmy popełnili błąd go odpuszczając czy Portis był w miarę dobry?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak theis krzyknie 10 baniek za sezon to w lidze znajdzie się 31 klubów z ofertą 🤣 

Bliżej 15stu trzeba liczyć 

Lauri w sas jest realny ale czy Pop aż tak zdziadział? 

Denzel zrobi karierę w Chinach lub Europie 

Felicio w Brazylii będzie miał pomnik obok Pele 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Przemus napisał:

 

Kogo byście chcieli widzieć w następnym sezonie w trykocie Bulls (proszę bez żartów i SM w postaci Felicio)?

 

Zepsułeś mi zabawę. Po pierwszych dwóch akapitach wiedziałem kogo napiszę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kcp78 napisał:

zarty jakies...

Wyjaśnisz?

 

 

Lauri pokazywał i w tym sezonie że potrafi grać. Do czasu urazu barku miał serię naprawdę imponujących spotkań 

@BullsFaN masz sporo racji twierdząc, że go zmarnowali. Wpływ boylena jest tu niepodważalny.

Ale w równym stopniu odpowiada za to jego zdrowie. Chłopak jest ze szkła. Jak rzucisz okiem na jego listę i różnorodność urazów, znajdziesz odpowiedź dlaczego młody gra często zachowawczo.

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, josephnba napisał:

Wyjaśnisz?

chcesz dac typowi, ktory jest zywa definicja 'wyrobnika' kontrakt opiewajacy na 10+ melonow za sezon. zupelnie tego nie widze. tutaj nie ma nawet mowy o jakims potencjale do 'wzrostu'! spojrz na ostatnie umowy centrow (pierwsze z brzegu daje, z glowy, czyli z niczego, jak mawial pewien rezyser): mason - 24/3, krystian - 41/3 - takie sa realia! nawet jesliby uznac, ze powyzsze umowy to rodzaj aberracji a wymienieni gracze zostali 'niedoszacowani', to wciaz propozycja rzedu 10+ baniek dla theisa brzmi jak kiepski zart...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc niepoprawnym optymistą, stwierdzam, że mamy jeszcze szansę na play in.

Jeśli wygramy wszystkie mecze, a Indiana przegra trzy, z Philadelphią, Milwaukee, Lakers, to przy równym bilansie, chyba jesteśmy przed nimi.

Problem w tym, że gramy dwa razy z Brooklynem.

W tym momencie widać, jak kosztowne były porażki z  Orlando i Minnesotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kcp78 napisał:

chcesz dac typowi, ktory jest zywa definicja 'wyrobnika' kontrakt opiewajacy na 10+ melonow za sezon. zupelnie tego nie widze. tutaj nie ma nawet mowy o jakims potencjale do 'wzrostu'! spojrz na ostatnie umowy centrow (pierwsze z brzegu daje, z glowy, czyli z niczego, jak mawial pewien rezyser): mason - 24/3, krystian - 41/3 - takie sa realia! nawet jesliby uznac, ze powyzsze umowy to rodzaj aberracji a wymienieni gracze zostali 'niedoszacowani', to wciaz propozycja rzedu 10+ baniek dla theisa brzmi jak kiepski zart...

Wiesz, też się krzywie na widok wysokości kontraktów. Nie ja jednak ustalam kwoty 

Spójrz na te dwa screeny 

Screenshot_2021-05-09-16-21-34-751_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2021-05-09-16-21-44-998_com.android.chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, po co te screeny wrzuciles, ale najwyrazniej zapomniales, ze w nba sporo sie pozmienialo w ostatnim czasie. nie jest dzis mozliwe, zeby typy klasy zellera czy dienga mogli liczyc na umowy za kilkanascie baniek za sezon. wood przed sezonem podpisal za 13 baniek, mason za 8 - pomysl o tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kcp78 napisał:

nie wiem, po co te screeny wrzuciles, ale najwyrazniej zapomniales, ze w nba sporo sie pozmienialo w ostatnim czasie. nie jest dzis mozliwe, zeby typy klasy zellera czy dienga mogli liczyc na umowy za kilkanascie baniek za sezon. wood przed sezonem podpisal za 13 baniek, mason za 8 - pomysl o tym...

Ta...

Serio wierzysz w to że przy takich wpływach i umowie tv kontrakty się zmniejszą? 

Ja byłbym za, ale taka akcja to kolejny lokaut i o tym sobie pomyśl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę się do nich zgłosić, bo beze mnie w życiu do tych play off nie awansują. Ile lat można dostawać łomot do k***y nędzy?

Pogrywam często na orliku i robię wszystkich jak chcę, to w NBA chyba też dam radę. Zgodzę się na minimalną stawkę, żeby za bardzo nie obciążać salary.

Muszę przygotować portfolio i jutro im wysyłam. Na pierwszej stronie dam zdjęcie jak wkładam nad Nowakiem, niczym LeBron nad Lucasem.

Jak się do mnie odezwą, to będę miał ciężki orzech do zgryzienia. Tyle lat na śmieciarce i teraz to wszystko rzucić? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej @josephnba pamiętasz jak na początku sezonu pisałeś, że Bulls wchodzą do PO z 6-8, a ja Ci wtedy kulturalnie odpisałem "no chyba do draftu" ( niestety nie mogę znaleźć tego posta ale na pewno go pamiętasz ).

Tak więc jak byś potrzebował jeszcze jakiejś rady to służę:

 

dZJ5jTT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

Ej @josephnba pamiętasz jak na początku sezonu pisałeś, że Bulls wchodzą do PO z 6-8, a ja Ci wtedy kulturalnie odpisałem "no chyba do draftu" ( niestety nie mogę znaleźć tego posta ale na pewno go pamiętasz ).

Tak więc jak byś potrzebował jeszcze jakiejś rady to służę:

 

dZJ5jTT.jpg

Fakju

Nie gadam z tobo

Poza tym picku nie mają

Tak sobie myślę, że dokładnie taka samą minę miałeś pisząc posta co ten gary z twojego ava

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.