Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2020/2021


Konto usunięte (BullsFaN)

Rekomendowane odpowiedzi

We are the champions, my friends
And we'll keep on fighting till the end
We are the champions
We are the champions
No time for losers
'Cause we are the champions of the World

Sorry, trochę mnie poniosło. To tylko wygrana z "leszczami" ale i tak cieszy po tym co ostatnio odwalali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Przemus napisał:

WTF? z Cle czy ktoś wie, ktoś oglądał, co się dzieje?

Brak LaVine'a, brak skuteczności, brak energii, brak zgrania, brak wszystkiego.

Dzisiaj wygrana z Charlotte, ale patrząc na terminarz, to szansa na grę w play-in wynosi jakieś 0,01%.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Przemus napisał:

Jak myślicie LaVine odejdzie jak nie dostanie maxa?

 

Max dla niego? Taka dobra gra  jest tego bliski - maxa ( stats) choć jako poziom ogólny moim zdaniem nie zasługuje. Ale znając życie od tego zacznie negocjacje. Sprowadzono mu Vuca z tej samej agencji wiec sugeruje to pozostanie w klubie. Na graczach ostatnio bardzo pozytywne wrażenie zrobiła postawa klubu i chęć wygrywania od zaraz. Zniżki z sympatii to są raczej wyjątki od reguły wiec będzie ciężko. Prawda jest taka ze raczej gdzieś indziej dużo więcej nie zarobi. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

choć jako poziom ogólny moim zdaniem nie zasługuje.

Jeśli patrzeć na poziom ogólny, to jest może z dziesięciu ( lub mniej ) graczy którzy zasługują na maksa.

W tej chwili jest wielu gorszych, a na pewno nie lepszych zawodników od niego, którzy mają  maksymalny kontrakt.

Zach, jest obecnie dość słabo opłacany jak na warunki NBA. Dziewiętnaście milionów jakie zarobi w tym sezonie, dają mu dopiero 55 miejsce na liście płac. Czy naprawdę jest aż 54 lepszych graczy od niego? Wątpię.

Moim zdaniem, max należy mu się z kilku powodów.  Po pierwsze,  jest wystarczająco dobry. Po drugie, najlepsze lata ma przed sobą. Po trzecie,  ma być liderem tego zespołu, więc musi być opłacany jak lider.

 

player salaries.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo Zach był underhype ale obecnie tłukąc cyfry kariery powoli zapala lampkę uwaga contract year. Zarzuty są wobec niego raczej te same. Ze nie poprowadzi nikogo do wyższych celów. On jest zaskakująco młody jeszcze i wartość ma ale strach wejść w max kontrakt mimo wszystko. Inna sprawa ze Bulls zbytnio alternatywy nie maja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na fart w losowaniu i top 4 draftu, wtedy wybór jest nasz. Do tego jeden porządny free agent na pozycję rozgrywającego ( Lonzo?)  i może coś z tego będzie.

Vucevicia i Lavina nie ruszałbym przez rok, żeby zobaczyć czy są w stanie ciągnąć ten wózek. Zagrali razem parę spotkań, to zbyt mała próba żeby ich ocenić, dajmy im szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, BullsFaN napisał:

Mój cichy typ jest taki, że Lavine opuści okręt,

Nie podoba mi się twój cichy typ😎

Mam go na tapecie i nie mam zamiaru jej zmieniać, bo nie ma na kogo. Wcześniej miałem Butler'a. A jeszcze wcześniej Rose'a. Jakby on odszedł, to chyba dla jaj, ustawiłbym sobie felka. Byłbym jedyną osobą na świecie poza Brazylią, która miałaby go na pulpicie.😀

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co? Gafford wróć?

Te jedenaście punktów na mecz, to w większości asysty Westbrook'a.

Zbiórki, bloki, to efekt większej ilości minut.

Wraca do Chicago i wraca do gorszych statystyk.

Choć na upartego, można twierdzić, że dobra postawa Wizards to jego zasługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.