Skocz do zawartości
BullsFaN

Chicago Bulls 2020/2021

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie meczu z Philadelphją.

Gdyby Zach trafiał na swoim procencie, gdyby "Byki" trafiały na swoim procencie trójki, gdyby Embiid nie rozegrał meczu życia,
to Chicago wygrałoby ten mecz bez problemu. Nie chodzi mi o gdybanie, tylko pokazanie jaką mamy siłę i ile rzeczy musiało się wydarzyć, żeby Sixers odnieśli zwycięstwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Normalne % Zacha i byłoby po meczu a tak poszła fama jak to Thybul czy jak mu tam powstrzymał Lavine'a.

Co do ploteczek to podobno żeby pozyskać Zacha trzeba rzucić solidny worek picków, co trzeba uznać za zmianę w właściwym kierunku. Mam nadzieję, że Litwin nie wpadnie na pomysł by wymienić Thadica :D , bo w tym momencie jest on znacznie cenniejszy niż odległy 1rnd. 

Edytowane przez BullsFaN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z kolei liczę, że za lauriego uda się pozyskać kogoś konkretnego i jednak nie zaczynać przebudowy od początku bo jednak bym chciał trochę Bulls w po pooglądać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, BullsFaN napisał:

Co do ploteczek to podobno żeby pozyskać Zacha trzeba rzucić solidny worek picków

Mam nadzieję, że do wymiany ktoś + picki za Zacha nigdy nie dojdzie. Liczę, że dostanie maksymalny kontrakt i będzie liderem zespołu przynajmniej przez 5-6 lat.

1. Budować zespół wokół niego.

2. Nie ruszać na razie młodych.

3.Wymienić Portera na Drummonda ( wiem, że jest mocno krytykowany) nic na tym nie tracimy a zyskujemy mięso podkoszowe którego nam ewidentnie brakuje. Być może nowe otoczenie podziałałoby na niego motywująco i byłby z niego pożytek, bo na Korneta patrzeć nie mogę a Gafford miał swoją szansę i jej nie wykorzystał.

4. W trakcie off season pozyskać solidnego wolnego agenta, lub nawet jakiegoś topowego gracza za grubszą kasę i jedziemy.

5. Jeśli w połowie przyszłego sezonu okazałoby się że jest lipia, dopiero wtedy zacząć handlować zawodnikami których mamy z wyjątkiem Zacha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nieeee tylko nie drummond! 

Już bym nawet wolał śliwkę 

A propos wolnych agentów to Kuzyn będzie wolny (oczywiście na 100% podpisze z contenderem)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teoretycznie AK powinien wykonać jakiś ruch, choćby jako docenienie wysiłku Lavine'a i ze względu, że jeszcze trzymamy się w walce o PO. Patrząc jednak realnie nie powinno się wydarzyć nic oprócz odprawienia OPJ, o ile będzie jakiś chętny. Zagadkowa wydaje się sytuacja HUtcha, który solidnie ładuje na siłce.

Pozycja centra, aż chce się napisać..gdyby tylko Lauri potrafił nie łamać się co chwilę.....😏

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po latach cierpienia nareszcie mamy sezon na TAK. Pierwszy All Star od 2017 roku i prawdopodobnie pierwsze play off od 2017. 

W końcu nie ma tankowania, nie ma dyskusji kogo wybrać z potencjalnym 1,2,3,4... numerem w drafcie, nie ma narzekania na Gar-Pax i łysego.

Wychodzi, że jesteśmy na właściwych torach i mam nadzieję że Karnisovas tego nie zje.....e.

GO BULLS!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od czasu porażki z Wizards chłopaki zrobili nadprogramowe wygrane z IND i NO, odprawili HOU bez Dipo z Tuckerem na centrze i w mękach ograli teoretycznie 2 najsłabsze ekipy ligi. Obrona wygląda lepiej 11 DEFRTG, w stratach nie są już w niechlubnym "top2", więc jest zmiana na plus. Pierwsze PO od 2017? Następne 10 spotkań: Suns 2 x DEN 2 x TOR 76ers Heat Spurs NO OKC. 

Co do tankowania to moim zdaniem nic takiego nie miało miejsca, wpływ Hoiberga i błazna Boylena plus kontuzje zwyczajnie zrobiły swoje. Co prawda przez chwilę coś próbowali ale obity Mirotić & Killpatrick skutecznie rozwiązali problem wysokiego wyboru.

Faul White'a na Rubio to przekręt rodem z Piłkarskiego pokera!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27.12.2020 o 12:17, BullsFaN napisał:

Hmmm koniec stycznia bilans 1-19 czy 2-18?

Trochę optymizmu. Myślę, że cztery mecze z najbliższych dziesięciu wygrają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

PO dla Bulls? Grubo. I jeszcze Drummond? Pamietajcie, jak go bierzecie, to nie wiecej jezeli 20 meczy do rozegrania bo powyzej tej magicznej cyfry nie ma dla niego wystarczajacej motywacji ( i trzeba czekac na nowy sezon, zeby licznik sie wyzerowal)

Edytowane przez memento1984

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Thomas napisał:

Trochę optymizmu. Myślę, że cztery mecze z najbliższych dziesięciu wygrają.

Pierwsze spotkania wyglądały tragicznie, więc patrząc na sucho na terminarz wydawało się, że taki bilans jest całkiem realny. Wyszło lepiej, podobnie w ostatnich spotkaniach, więc...

8 godzin temu, memento1984 napisał:

PO dla Bulls? Grubo.

...kto wie co może się wydarzyć. Chicago jest całkowicie nieobliczalnym zespołem. Szkoda choćby tych 3 pechowych spotkań z GSW, OKC, PTB, bo byłby 4 bilans konfy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, BullsFaN napisał:

Pierwsze spotkania wyglądały tragicznie, więc patrząc na sucho na terminarz wydawało się, że taki bilans jest całkiem realny. Wyszło lepiej, podobnie w ostatnich spotkaniach, więc...

...kto wie co może się wydarzyć. Chicago jest całkowicie nieobliczalnym zespołem. Szkoda choćby tych 3 pechowych spotkań z GSW, OKC, PTB, bo byłby 4 bilans konfy.

Od początku Ci próbowałem wyjaśnić że oczekujesz wyników od pierwszego dnia sezonu a taka transformacja musi potrwać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech załatwią coś dużego i potrafiącego łapać piłki na środek jak naprawdę chcą w tym sezonie walczyć o playoffs.

Junior mocno chimeryczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obaj juniorzy nadają się na śmietnik 

Niestety na środku jest słabo (Wendell), źle (gafford) i tragicznie (Felek&Kornet)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 2.03.2021 o 20:53, KeepItDirty napisał:

Drummond Was uratuje. Nie ma płaczu.

Wsadź se go ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Duet Howard&Bradley...kto?...ten Tony Bradley, wykręcili wspólnie 32 pkt 17 zb 15-19 z gry. 

W dniu 2.03.2021 o 20:53, KeepItDirty napisał:

Drummond Was uratuje. Nie ma płaczu.

Każdy zawodnik wyglądający jak center będzie zbawienny w świecie krótkorękich miętkichhhhh chłopców.

Czekam na moment gdy WCJ spakuje walizki....

Edytowane przez BullsFaN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tony Bradley? Jak zobaczyłem, że zrobił 7/7 z gry to od razu go sprawdziłem.

Okazuje się, że cienias jakich wielu.

Jeżeli on jest cieniasem, to kim jest nasz Carter?🤔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Thomas napisał:

Tony Bradley? Jak zobaczyłem, że zrobił 7/7 z gry to od razu go sprawdziłem.

Okazuje się, że cienias jakich wielu.

Jeżeli on jest cieniasem, to kim jest nasz Carter?🤔

Tony Bradley ofensywnie fajnie pogrywał gdy Gob był kontuzjowany. On zrobił 12/12 pare razy. Kłopotem jest obrona. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi