Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2020/2021


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no to co robi presti to jest poezja, któryś raz z kolei bierze sobie po prostu gracza który jest w szczycie zniżki formy i jest duża szansa, że się odbije w kolejnym sezonie po czym go sobie sprzeda z zyskiem. 

ale dziwi mnie że pozostali GM-owie tak dają się robić w ciula, Kemba zagrał mocno słaby sezon, ale żeby doplacić do jego zrzutu pickiem za Ala Horforda to nigdy bym osobiście nie pomyślał. 
 

w najgorszym przypadku dla okc Kemba się znowu połamie i bedzie wisiał jako c***owy kontrakt dwa, trzy lata czy ile ma kontraktu w druzynie, która najbliższe dwa trzy lata i tak nie bedzie się liczyc w stawce o tytuł. Ale wciąż mają z tego 1st round pick w podobno mocnym i długim drafcie. 

w najlepszym dla celtics przypadku al horford zrobi w next Season 12/6/4 przy dobrym w miarę impakcie, moses Brown rozwinie się wystarczająco do roli solidnego back-up centra. Wejdą do IInd round i dupa. Celtics będą mieli też trochę miejsca w salary za rok. Ale w najgorszym przypadku z tego 16picku wyjdzie jakiś Kawhi, Giannis albo Paul George (wszyscy wybierani poza top10 w „słabszych” draftach nawet), a Horford i jakiś Tatum się połamie i Celtics nie wejdą nawet do PO, a Kemba zaliczy all-star Season i zostanie sprzedany z dużym zyskiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2021 o 07:55, nba2midnight napisał:

 

Presti proszę Cię nie rób tego. 

 

No chyba, że już wiesz gdzie go pchnąć dalej za kolejne picki.

W dniu 19.06.2021 o 11:03, RonnieArtestics napisał:

bierze sobie po prostu gracza który jest w szczycie zniżki formy i jest duża szansa, że się odbije w kolejnym sezonie po czym go sobie sprzeda z zyskiem. 

No tego akurat wtedy nie bardzo bym chciał. Jak by Kemba odzyskał formę, to duo Kemba-SGA po prostu rozpiepisza na kawałki ligę jeśli patrzymy na killer first step. 

W dniu 19.06.2021 o 11:03, RonnieArtestics napisał:

 

Kemba zaliczy all-star Season i zostanie sprzedany z dużym zyskiem. 

Wiecznie taki styl trwał nie będzie czyli: kup bo gra kupkę ( oczywiście z zyskiem ), daj mu gałę, niech uwierzy w siebie i odzyska formę, a później sprzedaj. 

W końcu musi nastąpić taki moment, że OKC powie pas i zacznie się budowanie. SGA już teraz jest border allstarem, a przy ilości picków jakie mają, jak chcą sobie powybierać to zawsze można się w jakieś trade up pobawić. Jedno nie wyklucza drugiego.

In Presti we trust.

23 godziny temu, marceli73 napisał:

Za Perzingisa go pchną plus pick 1st rnd oczywiuscie

Tylko jeśli ma iść gdzieś dalej. Nie chcę tego połamańca w składzie. On chce mieć własny klub, a to już teraz jest klub SGA, tak więc sorry Winnetou Kristapisie. Jak chcesz swojego własnego klubu i tytuł samca alfa to nie wiem, Kings? Pistons? Cavaliers? Może jeszcze Pop by z Ciebie człowieka zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nba2midnight napisał:

Moze tam szukają "mentora" dla młodych. W wieku 26 lat Kuzma, to dla tych wszystkich z pickow to jak matuzalem by był.

Aż mnie ciarki przeszły jak w jednym zdaniu przeczytałem słowa "mentor" i "Kuzma". Weź Chłopie, ja słabe serce mam. 

Ja to na przykład chciał bym Rondo w przyszłym sezonie w OKC. Piepszyć, niech sobie pochodzi przez jakąś jedną kwartę po boisku przez cały sezon, ale gość co raz gorzej gra, może planuje koniec kariery i myśli coś o trenerce, ale zaklepać sobie takiego asystenta to złoto. 

JJ Redick też mógł by się fajny okazać pod względem mentorstwa bo największym mankamentem SGA jest gra bez piłki i ruch bez piłki. Jak chłopak, a po tym jak poprawił rzut widać, że uczyć się lubi złapał by kilka lekcji od niego to był by praktycznie full package w ataku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

Jako kibicowi Thunder mówię Tobie - przykro mi Eld :( 

A organizacji - Dopadła was karma za posadzenie Horforda. Dobrze wam tak :P 

A przecież Horford sam tego chciał. 

Liczyłem, że na luzie w piątce będziemy a tu się Toronto musiało wyebać.

A Det spier***lą karierę Cade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na grupie OKC na facebooku ( gdzie dla zainteresowanych podaje link: https://www.facebook.com/groups/1936331846611572/?hoisted_section_header_type=recently_seen&multi_permalinks=2916205765290837 ) padło pytanie jakie opcje mamy, aby wbić się do #4. No przy porannej kawie jak zobaczyłem propozycje przejęcia Love, czy a ptfu ruszenia SGA no aż mi się ręce zaczęły trząść, stąd pokusiłem się o dłuższą odpowiedź koledze z grupy który nie wiem czy tu jest ( na e-nba.pl ), czy nie ale wkleję ją i tutaj: 

Jak oddadzą SGA to kupuję bilet do Oklahomy i osobiście podpalę halę. Nie wchodzi to w grę. Tak się składa, że też trochę spoglądam na inne drużyny co planują i tak. Orlando jest pogodzone z #5 i chcą podobno z tym numerem wziąć Kumingę. Śmiało - nie wiem co oni w tym gościu widzą ale to typowe dla nich. #1 jest nie do ruszenia. W Detroit już jest hype na Cade i tu właśnie tylko SGA mógł by ich przekonać, a i w to wątpię bo ich GM to taki trochę średnio przewidywalny. Zostaje nam Hou, Cle, Tor z top4.

I teraz tak. Nasz pakiet trade up złożony z #6, #16 i #18 nie jest złym pakietem dla Cavs. Krążą rumorsy, że jak z 1 i z 2 nie pójdzie Mobley, to będą właśnie jego brać z #3, jednocześnie robiąc sign and trade Allena. Taki ruch sugeruje dalszy tank Cavs bo na Love nikt się póki co nabrać nie chce. Pytanie co zrobią Rockets. Jak Rockets wezmą Mobleya, to Cavs mogą pójść na trade down z nami i to bez Love.

Kolejna opcja - #2 Rockets - tu mamy bardzo mocną kartę w ręce bo nie tylko możemy im dać trade down, ale oddać im jakieś ich picki, lub zdjąć swapy. Dla Rockets może być to bardzo, ale to bardzo ciekawa perspektywa. I tak się bujają z Wallem.

Jest jeszcze Raptors i im szczególnie może zależeć na trade down bo chcąc nie chcąc core już mają. Lowry wiadomo, że odejdzie ale VanVleet, Siakam i OG Anunoby podobno są nietykalni stąd im rozsprzedanie uznanych już w/w nazwisk jest nie w smak bo jednak Raptors to small market, a Ujiri jest rewelacyjnym GMem i jego trzy picki w pierwszej rundzie mogą bardziej interesować niż #4, bo albo uzupełni sobie nimi skład, albo wykorzysta je do wymian - choć by z udziałem sign and trade Lowrego. Musiał by tu pójść jakiś mocny multiway. Do zlepienia co na pewno Ujiri i Presti potrafią. Sytuacja z Raptors jest o tyle dynamiczna, że Lowry ma obiecane trafić do jakiejś mocnej drużyny stąd musieli by pokombinować tak, aby z Raps wyciągnęli Allena w s'n't z Cavs bo właśnie pod koszem mają największy przeciąg do czego mogą im się właśnie przydać nasze #6, #16 i #18. Czy s'n't na linii Cavs -Raps jest możliwe? Jak najbardziej tak. Przy założeniu, że Cavs nadal będą się bujać z Love, a Raps nie chcą tkwić w przeciętności, a umówmy się - Allen to dla nich potężny upgrade pod koszem to idąc za rumorsami Allen ma dostać jakieś ~100/5. Raps podejmują team option Hooda, dołączają Baynesa i picki od nas i spina się finansowo aby to zrobić. Wtedy dodatkowo Ujiri ma pole do popisu z s'n't Lowrego i tu pierwsza myśl - 76ers za Simmonsa. Lowry chciał do 76ers, a Raps nie muszą oddawać wszystkich trzech picków I rundy od nas do Cavs za s'n't, a zostawić sobie jeden i łapać za telefon i dzwonić do Philly. Finalnie: z #1 idzie Cade, z #2 idzie do Rockets Green/Barnes, z #3 Cavs biorą wymarzonego Mobleya, #4 do nas za #6, #16 i niekoniecznie #18, a np #34, bo dawać 3x1st aby się przesunąć tylko dwie pozycje w górę to trochę dużo. Z #4 bierzemy tego który zostanie z pary Green/Barnes. Wszyscy zadowoleni. A chyba najbardziej Raptors jak by im to wypaliło bo mogli by skończyć z s5: Simmons - VanVleet - OG - Siakam - Allen.

Albo generalnie piepszyć wszystko powyższe jeśli mock z linka poniżej się sprawdzi i Suggs się do #6 osunie który wydaje się perfect fitem do SGA:

https://nbadraftroom.com/p/2021-nba-mock-draft/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem Cavs tracą swój największy po picku asset czyli Allena aby dalej kisić Love i dostać jakiś 6&16?

w nagrodę Hood. 

W drafcie 3+1+1? Gdzie 6 jest tak samo mocna jak 13?

A wszystko po to aby inne klubu ( OKC i Toronto) zrobiły świetne ruchy?

Cavs to niech cierpliwie czekają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Jednym słowem Cavs tracą swój największy po picku asset czyli Allena aby dalej kisić Love i dostać jakiś 6&16?

w nagrodę Hood. 

W drafcie 3+1+1? Gdzie 6 jest tak samo mocna jak 13?

Myslalem ze padne ze smiechu :)

nie no bron boze panie tego Love i jeszcze dajta rozmiencie $1 na dwie 25c i jedna 10c haahahah normalnie to takie propo to wychodzi od fanow LAL czy NYK

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.