Skocz do zawartości

Memphis Grizzlies 2020/2021


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajnie oglądało się mecz i Memphis naprawdę fajnie podgryzalo. 
 

Jonas to był jak czołg dzisiaj trafił prawie wszystko i nie za bardzo był pomysł jak go powstrzymać. 
 

Brooks to był przyklejony do Stepha i ten miał ciężkie wejście w mecz i w sumie w końcówce go zabrakło bardzo. 
 

Fajna druzyna napewno będę oglądał więcej w przyszłym sezonie 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastaniam nad tym JJJ. Nie mówię ,że jest nieprzydatny ale odkąd on wrócił to Memphis się zacięło. Zamiast być kolektywem zaczęli więcej grać dwójkowo 

 

JJJ od zeszłorocznego ASG jest 4-12 . W tym sezonie 4-7... Memphis z Tillmanem mi się bardziej podobają niż z JJJ... I Tillman nie jest lepszym graczem ale jakoś Grizzlies z nim lepiej współgrają. Może JJ potrzebuje więcej czasu na zgranie ale tak ogólnie to jak na razie powroty Winslowa i Jareda przyniosły więcej złych niż pozytywnych skutków gdzie na Winslowa już nie liczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś zwolennikiem play-in i może jest to trochę niesprawiedliwe, że zespół robiący 8 seed po 72 meczach, jednak wypada z gry i szkoda mi bardzo Stefka, którego bardzo lubię i cenię, ale jako osoba sympatyzująca z Grizzlies płakać nie zamierzam z tego powodu :)

Coś pięknego. Zrobili to. Niech ktoś podpowie, ale czy to nie jest czasem najmłodszy/najmniej doświadczony zespół w PO od czasów OKC z KD, Russem i Hardenem? Niesamowite doświadczenie to będzie dla chłopaków. Super historia! 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Taka ciekawostka.....

Oglądając tą serię nad ranem już się dwa razy złapałem na tym ,że pomyliłem ławki rezerwowych bo Bojan wygląda jak brat bliźniak trenera Memphis.. Jak ktoś zainteresowany niech odszuka sobie zdjęcia obu osób i znajdzie różnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ely3 napisał:

Taka ciekawostka.....

Oglądając tą serię nad ranem już się dwa razy złapałem na tym ,że pomyliłem ławki rezerwowych bo Bojan wygląda jak brat bliźniak trenera Memphis.. Jak ktoś zainteresowany niech odszuka sobie zdjęcia obu osób i znajdzie różnice

Trochę inaczej łysieją. Bojan ma lotnisko, a Jenkins zakola. Poza tym są identyczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
W dniu 30.06.2021 o 15:37, kcp78 napisał:

Hall of Fame coach Larry Brown has agreed to become an assistant coach at Memphis under Penny Hardaway.

Tak to się powinno robić. Brawo!... 

to Penny bedzie waszym.coachem od nowego sezonu?? slyszalem o zainteresowaniu Orlando

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bogans2 napisał:

to Penny bedzie waszym.coachem od nowego sezonu?? slyszalem o zainteresowaniu Orlando

to jest Memphis uczelniane ..

NBA Memphis maja  bdb coacha Jenkinsa i raczej nie ma powodu by ktoś go zastępował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, BMF napisał:

Wyrzucony z Knicks, wyrzucony z Bobcats, jakieś dziwne suspension w NCAA i odejście, wyrzucony z ligi włoskiej - ciekawe czy jakikolwiek HOF coach miał gorszą końcowkę kariery od Larry'ego Browna.

do tego braz na IO w Atenach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, BMF napisał:

Wyrzucony z Knicks, wyrzucony z Bobcats, jakieś dziwne suspension w NCAA i odejście, wyrzucony z ligi włoskiej - ciekawe czy jakikolwiek HOF coach miał gorszą końcowkę kariery od Larry'ego Browna.

 

Niestety niektórzy nie umieją zakończyć kariery w odpowiednim momencie, czego LB jest dobrym przykładem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzechu napisał:

 

Niestety niektórzy nie umieją zakończyć kariery w odpowiednim momencie, czego LB jest dobrym przykładem

Lol. Rynek kolejny raz zweryfikował tego wybitnego trenera - Larry ma 80-kę na karku, a wciąż nie brakuje chętnych na jego uslugi. Co to w ogóle za założenie, co to za konstrukt ten 'odpowiedni moment'?! Sam to wymyśliłeś?!... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wczoraj napisał do mnie na SM użytkownik forum, żeby pochwalić się trochę osiągnięciami w znanej na forum zabawie (imo bardzo underrated skład), który ceni Memphis podobnie jak ja. Liczę też, że admin, z którym się wzajemnie nie szanujemy nie usunie tego posta w imię wyimaginowanych zasad  😉

Co prawda minęło trochę czasu, odkąd moje oczy zaczęły interesować się NBA, ale kiedyś moją pierwszą miłością została Philadelphia 76ers i przez osobowość Hansa Embiida do dzisiaj nią pozostaje, ale ideologicznie to Memphis Grizzlies Zacha Kleimana jest tym, z czym identyfikuję się najbardziej. Zupełnie inna definicja słów „need” i „potential” to cechy charakterystyczne tego FO. Kiedyś jednak miałem potrzeby „łechtania ego” i łapania zasięgów, więc stworzyłem swój najlepszy tekst w języku polskim, który obejmował Memphis, ich logikę i ich potrzeby:

https://www.facebook.com/vipwlozy/photos/bc.AbrKcNsEFkHOms0MQpUP6aeFNk62Ng0y2ZB3Esq35_IOJM5vYARKxLqYQ6qvw5PVqgQXyxswdfjkgaP9LJuMDc9ARvYjCmgG_Fl1ZVz0KHtnM_OajuQbR5tjJl6QN9ECyAMsd8dLXqo2Pk1LBLowTVH3iQuPtDriod-z6CkG17ZeHw/1496814200528137/?opaqueCursor=Abqc4rScaqcYeoU98-4KIOxqtm4GpLljbQxUFzRzJ-zh4Jxeb0976nRowwWMG-AlC7qCcSXUetqGkxv0Ddf1zR_ACrdX5kEgh-jbej_pmY3nrrICb-3xTQzop3cHemfE1prYLnWsnmygQbaw9RGxdZVnquNhWvVIS2BCetm3xl1BPU0dV-OliEDd1FoOg2T5bvsiseXaL6YuX6PlxCaVGL-Owuu5INWf76zajjmJLsItggxYg8ICfocB0G2DbfGKw9fnj8c4ruMCKxj1nemY7MtdGe_BJ3Q8VeGD-gawZxe47LPZz9ZWCnasKG6JSvmYHB5GqKoQ5b34P5Fsap-ULwrnBBESVeUNy5xzNQJHaJtP5hkFLv6T2WSOWAdV3_XgR6wTfQ831EaDWvTubTEu4T7TakbVQ9GsR9UcEWSitLyrqy88vQO7cvm1EPfutEqWIuU2HA8gadZkCn_2hRk5BjDSq7qZhy090xx7w3cmiQUcuY2Z1JSzp0Qc4c8iiOijRR4jWItvipD7skOulh7RUZ9GWn08M0DPMxp0ftxE8dk4i4M4rC4zJp4Rfj1TMYTA-KXl9xkTqpPdCs3FemOm8lAbk69ikUlXgY--vnw0nYjKCQ

Dzisiaj jednak trzasnęła informacja o wymianie 17 wyboru w drafcie 2021 za Bledsoe, Adamsa, wybór Lakers 2022 i 10 wybór draftu 2021 i dostałem kilka informacji z zapytaniem co sądzę. Problem w tym, że moja mama miała wczoraj imieniny i z tatą odpaliliśmy sobie drinki i rozmawialiśmy, więc czas na odp miałem ograniczony. Pierwsze co pomyślałem to: „kiedy Pels znaleźli sobie gracza w roli point of attack defender”, bo jak takiego nie ma to wówczas eksponowanie Voocha w Bulls to małe gówno co czeka Jonasa przy Zionie i Ingramie (fatalni obrońcy). Dillon Brooks to absolutny top w tej roli i pomimo bycia impactless w liczbach to jego motor, energia i osobowość stały się nieocenione w progresie Misiów. Memphis po prostu chcą iść w górę draftu szykując się na extensions Jarena i Ja preferując proaktywną postawę, kiedy jest ona potrzebna. Bledsoe to kontynuacja myśli taktycznej mając Moranta z innymi pryncypiami a Adams MOIM zdaniem ‘fit over money type of player’, który idealnie wypełnia potrzeby gry z Jarenem i nie jest podatny na match up hunting w takim stopniu jak Liwtin a też może współpracować z Morantem na pickach. Trochę czas w Pelicans przysłonił jego atuty i uwidocznił wady. Tak jak mówiłem jestem spokojny o management Grizzlies, ich decyzje i okienka jakie nimi otwierają to zupełnie inne patrzenie na grę, bardziej rozumne, zorientowane na dzisiaj i realne wzmocnienie zespołu na teraz z pominięciem wyimaginowanego, pięknego jutra, więc nie zawsze jest rozumiane przez otoczenie, ale wydaje się to nie mieć wpływ na podejmowane decyzje.

Myślę, że ta wymiana to preludium do dalszych ruchów i powinno się oczekiwać ruszenia Bledsoe, Brooksa czy Andersona, ale za realną, skompensowaną wartość (Jaylen Brown?), która powinna być łącznikiem między przyjaznym dzisiaj i drogim jutro, do którego prowadza te wszystkie małe kroki. Giannis swoją postawą pokazał nową drogę dla franchise players i liczę, że Ja i Jaren oraz ich fantastyczne osobowości (bardzo underrated jak się ich pośledzi więcej) będą w stanie podjąć pałeczkę i tak poprowadzić swoje legacy żeby nie iść na łatwiznę. Biorąc pod uwagę otoczenie (management, coach) to jedyną wymówką może być ich niemożność do realizacji najambitniejszych celów, bo otoczenie dostali najlepsze z możliwych. Samą wymianę natomiast oceniam jako środek prowadzący do pewnego celu z obu stron, które czegoś potrzebowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, polishllama1488 v2.0 napisał:

 

Myślę, że ta wymiana to preludium do dalszych ruchów i powinno się oczekiwać ruszenia Bledsoe, Brooksa czy Andersona, ale za realną, skompensowaną wartość (Jaylen Brown?), która powinna być łącznikiem między przyjaznym dzisiaj i drogim jutro, do którego prowadza te wszystkie małe kroki. Giannis swoją postawą pokazał nową drogę dla franchise players i liczę, że Ja i Jaren oraz ich fantastyczne osobowości (bardzo underrated jak się ich pośledzi więcej) będą w stanie podjąć pałeczkę i tak poprowadzić swoje legacy żeby nie iść na łatwiznę. Biorąc pod uwagę otoczenie (management, coach) to jedyną wymówką może być ich niemożność do realizacji najambitniejszych celów, bo otoczenie dostali najlepsze z możliwych. Samą wymianę natomiast oceniam jako środek prowadzący do pewnego celu z obu stron, które czegoś potrzebowały

az musialem odpalic google zeby zobaczyc, czy jest w lidze jakis inny J Brown? "ruszenie " Bledsoe - ze on ma jakas wartosc dla np takiego Bostonu? w pakiecie z Andersonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, memento1984 napisał:

az musialem odpalic google zeby zobaczyc, czy jest w lidze jakis inny J Brown? "ruszenie " Bledsoe - ze on ma jakas wartosc dla np takiego Bostonu? w pakiecie z Andersonem?

ciężko mi wejść w głowy Kleimana i Prince'a, goście mają inne podejście niż wszyscy i przede wszystkim nie boją się ruchów oraz ryzyka. Ufają też swoim pracownikom a w kombinacji to bardzo rzadkie cechy. O Adamsa jestem bardzo spokojny i RACZEJ tutaj sie wiele nie zmieni, ale na obwodzie wszyscy mogą być do ruszenia - Brooks/Anderson/Bane/Clarke to assety, zwłaszcza dla zespołów z ograniczonym manewrem i chcących poszerzyć swój arsenał. 

TBH c*** z tym Bledsoe - spoko back up dla Moranta/gracz do pary z nim mając stretcherów wyżej i ma cały c*** gwarantowane za 2022/23 wiec pogra rok i poleci gdzieś, albo będzie fillerem w jakiejś wymianie na teraz. Póki co assety to dobrzy rolesi i picki UTA '22 oraz GSW'24 i ew Lakers '22. Grizzlies  już zdążyło pokazać, że koszty ich mniej więcej yebią, cele są inne, inaczej zdefiniowane i nie zawsze rozumiane a management w przeciwieństwie tego Pels zasługuje na ogromny kredyt zaufania. Przeciętność jest nudna, ale dochodowa, dużo prościej w niej o upside na coś więcej niż z poziomu gówna lub zespołu bez identyfikacji innej niż chęć odejścia franchise playera do NY ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Before eventually agreeing to a trade with the New Orleans Pelicans ahead of the draft, the Memphis Grizzlies were in serious talks with the Sacramento Kings on a similar deal, according to Brian Windhorst on The Hoop Collective Podcast. 

The Grizzlies would have sent Jonas Valanciunas to the Kings for the No. 9 pick in the draft and Marvin Begley Jr.

Memphis instead traded up with the Pelicans at No. 10 while also taking back Steven Adams and Eric Bledsoe. New Orleans acquired Valanciunas as part of the deal.

Sacramento used the No. 9 pick on Davion Mitchell. 

BRIAN WINDHORST/ESPN
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.