Skocz do zawartości

Memphis Grizzlies 2020/2021


Braveheart22

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, january napisał:

1. Melton podpisał 35/4
2. Konchar podpisał jakieś multiyear minimum

Nie przeglądałem przed twitterka, ale właśnie widzę. Dzięki za czujność ;)

Generalnie fajne te podpisy. Wychodzi na to, że zwolnią Guduricia albo Hezonje, by było miejsce dla Konchara. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, dannygd napisał:

Skład już wiadomo, że może powalczyć o PO, pytanie tylko czy w ich przypadku nie warto o draft powalczyć...

Dlatego luźno traktuję ten sezon. Co ma być to będzie. Liczę tylko, że będą grać dalej fajny basket, pokażą charakter i jak pisałem, będzie widoczna poprawa w małych elementach. To może stworzyć szanse na PO, ale równie dobrze może być jakieś 12-13 miejsce w konferencji i +/- 8 miejsce przed loterią draftu, co jest fajną pozycją startową, by dodać do zespołu jeszcze jeden duży talent (a gdyby tak trafili top4 w drafcie za rok, bój się Ligo). Zobaczymy :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mich@lik napisał:

Niesamowite że dwóch najcięższych  zawodników salary to takie tyczki. Gdyby ich wymienić za konkret pod koszem Grizz byliby naprawdę mocni. 

Czy ja dobrze widzę, że mi tu obrażasz pięknego w zeszłym sezonie Jonasa? :)

Przecież on ma bardzo dobry kontrakt jak na wartość, którą tu dawał. Ograniczenia pewne ma, ale na ten moment to złego słowa nie można powiedzieć o grze Litwina w Memphis. Świetny do tej pory był ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
19 minut temu, nba2midnight napisał:

 

Ale wiesz, że dokładnie 2 posty wyżej miałeś tę samą informacje podaną przez @Braveheart22 ? To ,że coś jest sprzedawane do mediów dwukrotnie . Raz jako plotka raz oficjalnie to nie oznacza ,ze tu tez musimy dwukrotnie to podawać.

Hezonja to smutna historia bo talent był ale się kompletnie nie przełożylo to na NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Ale wiesz, że dokładnie 2 posty wyżej miałeś tę samą informacje podaną przez @Braveheart22 ? To ,że coś jest sprzedawane do mediów dwukrotnie . Raz jako plotka raz oficjalnie to nie oznacza ,ze tu tez musimy dwukrotnie to podawać.

Hezonja to smutna historia bo talent był ale się kompletnie nie przełożylo to na NBA

Racja! Kurde nie zauwazylem - serio. Mozna skasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Braveheart22 napisał:

Grizzlies lubią dawać szansę talentom, którym trzeba pomóc odbudować karierę. 

Zhaire Smith podpisał umowę typu "Exhibit 10" z Grizzlies. 

 Kolejny ruch w stylu "low risk, high reward". Pozostaje kibicować, żeby chłopak wykorzystał szansę :)

No ale memphis ma i tak 15 gwarantowanych umów i z tego powodu musieli właśnie wyrzucić Gudzurica i Hezonje. Maja jeszcze 18 mln martwych kontraktów. Są 1,4 mln poniżej podatku. Wielce wątpliwe by dali gwarantowaną umowe więc Zhaire po prostu trafi do G-League bo nie sądze by Grizzlies zwolniło np dopiero co podpisanego Portera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

No ale memphis ma i tak 15 gwarantowanych umów i z tego powodu musieli właśnie wyrzucić Gudzurica i Hezonje. Maja jeszcze 18 mln martwych kontraktów. Są 1,4 mln poniżej podatku. Wielce wątpliwe by dali gwarantowaną umowe więc Zhaire po prostu trafi do G-League bo nie sądze by Grizzlies zwolniło np dopiero co podpisanego Portera 

Oczywiście. Na najbliższy sezon trafi do gleague i będzie miał szansę się odbudować. A cel Grizzlies jest jasny. Gość był sporym talentem, miał swoje problemy, pomożemy mu, dużo nie ryzykując, a nóż się uda i będzie steal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Oczywiście. Na najbliższy sezon trafi do gleague i będzie miał szansę się odbudować. A cel Grizzlies jest jasny. Gość był sporym talentem, miał swoje problemy, pomożemy mu, dużo nie ryzykując, a nóż się uda i będzie steal :)

Już go zwolnili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lucas napisał:

Mam wrazenie, ze Grizzlies to zatrudnili kogoś z NBA.Twitter, bo robią które naprawdę ciężko krytykować z perspektywy zwykłego fana ligi czy NCAA :P 

Jacksona Hoya zatrudnili bodajze 2 lata temu. Jego z kolei wynalazl Cole Zwicker i dal mu wieksze platforme czyli strone Stepien. Panowie to mozna powiedziec przedstawiciele draft twittera.

Cole z kolei byl konsultantem w Phoenix, a teraz nie wiem gdzie jest. Seana Derenthala zatrudnili kiedys Sixers. Hoya specjalnie nie cenilem, ale Zwickera czy Derenthala swietnie sie sluchalo. 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Już go zwolnili. 

Prawdopodobnie dołączy do Memphis Hustle z gleague, tak że Grizzlies będą mieli go na oku. 

"Players get bonuses of up to $50,000 to sign with a team's G League affiliate if waived. They have to play for the affiliate for at least 60 days to get paid." 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, tangiers napisał:

Jacksona Hoya zatrudnili bodajze 2 lata temu. Jego z kolei wynalazl Cole Zwicker i dal mu wieksze platforme czyli strone Stepien. Panowie to mozna powiedziec przedstawiciele draft twittera.

chciałem wspomnieć o tym, ale widzę, że zostałem uprzedzony :) 

36 minut temu, tangiers napisał:

Cole z kolei byl konsultantem w Phoenix, a teraz nie wiem gdzie jest. Seana Derenthala zatrudnili kiedys Sixers. Hoya specjalnie nie cenilem, ale Zwickera czy Derenthala swietnie sie sluchalo. 

wiadomo jedynie, że nie ma go w Grizzlies czemu sam zaprzeczył po drafcie jak ludzie go nękali, ale sądząc po aktywności musi gdzieś być i nie będę zdziwiony jeżeli Thunder położyli mu pieniążki, z twitterowych geeków warto wspomnieć jeszcze, że Goldstein jest w Wizards i muszę przyznać, że ten eksperyment naprawdę mnie ciekawi jakie da efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.