Skocz do zawartości

Atlanta Hawks 2020/2021


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem wymyślić możliwie jak najbardziej żenujący tytuł tematu, w stylu jaki kiedyś był tutaj modny. Najlepsze na co wpadłem to "Atlanta Hawks czyli kosz pełen brzoskwiń" (na miasto mówią Peach City, a Hawks grają w "kosza", get it?). Możecie podawać swoje propozycje.

Historycznie Hawks to jeden z zespołów, które najmniej oglądałem i najmniej mnie interesowały, zawsze mieli meh zespoły, meh zawodników i często stroje i parkiety, na które nie dało się patrzeć. Teraz jednak mają boskiego Trae i zakładam, że będą jednym z najbardziej interesujących i fun to watch teamów sezonu. Powinni w końcu powalczyć o winning record, o ile Collins znowu nie da się przyłapać na koksowaniu.

Na razie doszli Gallinari i Dunn + Capela, którego ściągnęli w zeszłym roku, ale w ogóle nie zagrał. Postęp w ogólnej sumie talentu jest już więc znaczący w porównaniu do zeszłorocznej pustyni. Young, Dunn, Huerter i Hunter + Gallinari, Collins i Capela, dramatu nie ma. Reddisha na razie nie ma co liczyć, dopóki nie pokaże że zrobił jakiś mega postęp, co też może nigdy nie nadejść.  Ten gość z draftu też nie wiem co to za jeden, nie oglądałem i nie interesowałem się. Podobno chcą jeszcze podpisać Bogdana Bogdana, który by im jeszcze dodał mocno firepoweru, ale to trochę hardkorowy pomysł grać w obronie Trae + trzech białych.

Martwi trochę, że ten ich kołczu został na stanowisku, bo grać c***owy defense przez braki w umiejętnościach to jedno, ale grać c***owy defense, który organizacyjnie nie przypomina w ogóle zespołu grającego zawodowo w koszykówkę to co innego, bo tam był naprawdę mega dramat pod tym względem. Ale zatrudnili McMillana na asystenta, to może coś pomoże.

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chytruz

Cam Reddish od 24 stycznia do 11 marca czyli przymusowego zakończenia RS gdy dostał trochę więcej z gry:

15/3,5/1 steala 48/40,8/83% będąc już dosyć fajnym obrońca na obwód. 
szczególnie 2,1/5,2 za trzy zaczęło wpadać regularnie. 
on zaczął być coraz lepszy. Zakończył 6 spotkań z:

17,3/4/1,1 s 54/51,5 gdzie mu z 3/5,8 zaczęło wpadać. 
jako rookie grał coraz lepiej po prostu tylko meczów nie starczyło. 
 

On miał fatalny listopad i łatwy luty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doszedł. Wirtualnie. Jeśli Kings nie wyrównaja to będzie o matko. Ładnie by się Atlanta wzmocniła. PO jak najbardziej realne. O ile SAC nie odwali kaszany, a myślę, że po akcji na początku okienka raczej obie strony wiedzą, że to trochę taki meh. Wyraźnie Bogdanovic ma dość tej patologii w Kings. 

Edytowane przez KeepItDirty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KeepItDirty napisał:

Jeśli Kings nie wyrównaja to będzie o matko

Sacto ma na razie 10 zawodników na umowach i wydatki ok 100 mln więc powinni to raczej wyrównać. Choć nie do końca wiadomo dlaczego sami mu nie dali takiej oferty skoro on jasno powiedział ile chce 

Oczywiście Kings ma czasem swoje dziwne pomysły ale w ich sytuacji puszczenie Bogdana za darmo byłoby dziwne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to właściwy temat, ale można tutaj obrażać John Collins i Cam R.? trochę nie wiem jaki oni mają na to pomysł i czy win-now mode jest koniecznie wskazany, bo rozwój młodzieży będzie trudniejszy, ale w sumie kto ma zaskoczyć ten to zrobi, ale tutaj jest też dziwnie ciasno pod koszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ely3 napisał:

Oczywiście Kings ma czasem swoje dziwne pomysły ale w ich sytuacji puszczenie Bogdana za darmo byłoby dziwne. 

Postanowili zbudować zespół wokół Foxa . Bogdan uzupełniał Foxa w playmakingu , Hield uzupełniał Bogdana w scoringu . Bogdan dał do zrozumienia , że nie chce być w Kings więc pewnie skończy w Hawks gdzie będzie uzupełniał Younga .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LONGER01 napisał:

Young / Rondo / Dunn
Bogdanovic / Hueter / Snell
Gallinari / Reddish / Hill
Collins / Hunter 
Capela / Okongwu

Żeby tam tylko kwasów o minuty nie było. Na papierze to zdecydowanie zespół który się najbardziej wzmocnił na Wschodzie.

Tez pozycja startowa do wzmocnien inna;) Nie no o PO moga na Wschodzie powalczyc. Pytanie tez co dalej maja w planach - bo to nie ekipa do walki o najwyzsze cele, a tankowac tez widac zamiaru nie maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LONGER01 napisał:

Young / Rondo / Dunn
Bogdanovic / Hueter / Snell
Gallinari / Reddish / Hill
Collins / Hunter 
Capela / Okongwu

Żeby tam tylko kwasów o minuty nie było. Na papierze to zdecydowanie zespół który się najbardziej wzmocnił na Wschodzie.

Na obecnym etapie kariery Gallo to jest czwórka. Collins z ławki ale ogólnie to on wygląda jakby już jedną nogą był poza Hawks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ławki będzie lepiej pasował do młodych z potencjałem atletycznym w obronie. Naprawdę bardzo ciekawie to wygląda. Można narzekać na fit itd. ale Hawks zebrali talent, do którego normalnie mają dostęp chyba tylko przez draft, więc duży plus ode mnie.

Będzie spore pole manewru, jeśli chodzi o różne ustawienia i piątki. Zarówno Trae, jak i Bogdan pasują do Dunna i Rondo. Ciekawie się zrobiło i wygląda na to, że 7-8 miejsce w RS jest w zasięgu.

Bogdanović to na moje oko będzie raczej na 3 grywał sporo. Trae-Dunn-Bogdanović-Collins-Capela wygląda solidnie. Rondo-Huerter-Reddish-Gallo-Okongwu również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.