Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2020/2021


jack

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Eld napisał:

Mam nieodparte wrażenie, że w tym RS i PO po raz ostatni oglądamy CJa w koszulce Blazers. 

Nie sądzę. Na razie jest na kogo zwalić ewentualne niepowodzenia - Stotts. Najpierw wymienią trenera i sprawdzą czy da się drużynę lepiej poukładać. 

Tymczasem sytuacja na tydzień do końca RS:

5. Mavericks 39-28 (@CLE, @MEM, NOP, TOR, @MIN)

6. Blazers 39-29 (HOU, @UTA, @PHO, DEN)

-------------------------------------------------

7. Lakers 37-30 (PHO, NYK, HOU, @IND, @NOP)

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jack napisał:

Lakers jeszcze walczą, Mavs nie odpuszczają:

5. Mavericks 40-28 (@MEM, NOP, TOR, @MIN)

6. Blazers 39-29 (HOU, @UTA, @PHO, DEN)

-------------------------------------------------

7. Lakers 38-30 (NYK, HOU, @IND, @NOP)

Blazers troche maja pecha, ze Suns dzis tak przegrali. Sadze ze Slonca beda bowiem chcialy zrobic WSZYSTKO, zeby tylko dac Lakers wskoczyc wyzej, uniknac ich, a w zwiazku z tym musza zepchnac Portland nizej. Dlatego pewnie stawia sie zwarci i gotowi na Blazers co zaowocowac powinno bardzo ciekawym meczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, nba2midnight napisał:

Blazers troche maja pecha, ze Suns dzis tak przegrali. Sadze ze Slonca beda bowiem chcialy zrobic WSZYSTKO, zeby tylko dac Lakers wskoczyc wyzej, uniknac ich, a w zwiazku z tym musza zepchnac Portland nizej. Dlatego pewnie stawia sie zwarci i gotowi na Blazers co zaowocowac powinno bardzo ciekawym meczem.

Myślę, że Suns akurat wszystko jedno. Poznamy po tym jaki wystawią skład.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blazers do przodu z Houston a ja bym bardzo chętnie obejrzał zmagania Lakers z Warriors. Fajna przystawka przed PO 🙂 

5. Mavericks 40-28 (@MEM, NOP, TOR, @MIN)

6. Blazers 40-29 (@UTA, @PHO, DEN)

-------------------------------------------------

7. Lakers 38-30 (NYK, HOU, @IND, @NOP)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, jack napisał:

Blazers do przodu z Houston a ja bym bardzo chętnie obejrzał zmagania Lakers z Warriors. Fajna przystawka przed PO 🙂 

5. Mavericks 40-28 (@MEM, NOP, TOR, @MIN)

6. Blazers 40-29 (@UTA, @PHO, DEN)

-------------------------------------------------

7. Lakers 38-30 (NYK, HOU, @IND, @NOP)

 

Trzymajmy dziś mocno kciuki za Memphis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jack napisał:

Lakers męczyli i wymęczyli. Do tego Luka zagrał najgorszy mecz w sezonie.

5. Blazers 40-29 (@UTA, @PHO, DEN)

6. Mavericks 40-29 (NOP, TOR, @MIN)

-------------------------------------------------

7. Lakers 39-30 (HOU, @IND, @NOP)

W teorii, wystarczy, że Lakers wygrają dwa następne mecze i unikają Play-in? Będzie ciężko, Portland jest aktualnie (0-6) vs pozostałe drużyny

Edytowane przez Kołczu33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nba2midnight napisał:

Jesli Lakers wygraja wszystkie swoje mecze to Blazers musi przegrac dwa, bo ma tie breakera z Lakers.

No to jest całkiem realny scenariusz, zauważyłem powszechną panikę wśród kibiców LAL w ostatnich kilku tygodniach i myślałem, że ich sytuacja jest beznadziejna. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kołczu33 napisał:

No to jest całkiem realny scenariusz, zauważyłem powszechną panikę wśród kibiców LAL w ostatnich kilku tygodniach i myślałem, że ich sytuacja jest beznadziejna. 

 

Jest jednak spora szansa, że bez Lebrona nie będą w stanie wygrać 5 meczów pod rząd. Już dziś mieli dużo szczęścia. Pacers a zwłaszcza Pelikany mogą się mocno postarać by im trochę uprzykrzyć życie. A wtedy wystarczy, że Blazers i Mavs wygrają 1 z 3 najbliższym meczów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, jack napisał:

Jest jednak spora szansa, że bez Lebrona nie będą w stanie wygrać 5 meczów pod rząd. Już dziś mieli dużo szczęścia. Pacers a zwłaszcza Pelikany mogą się mocno postarać by im trochę uprzykrzyć życie. A wtedy wystarczy, że Blazers i Mavs wygrają 1 z 3 najbliższym meczów. 

Lakers wygrali dwa najtrudniejsze mecze z tych 5 bez Lebrona i Schroedera. Houston to powinni ograc drugim unitem nawet. Pacers i Pelicans to troche poprzeczka wyzej, ale nie tak wysoko jak Suns i Knicks. Szanse maja jak najbardziej na 5 winow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nba2midnight napisał:

Lakers wygrali dwa najtrudniejsze mecze z tych 5 bez Lebrona i Schroedera. Houston to powinni ograc drugim unitem nawet. Pacers i Pelicans to troche poprzeczka wyzej, ale nie tak wysoko jak Suns i Knicks. Szanse maja jak najbardziej na 5 winow.

Pewnie, że mają szanse. Jak wróci Lebron 😉  Ale najbardziej filmowo byłoby, gdyby wtopili ostatni mecz po game winnerze Lonzo Balla 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, jack napisał:

Pewnie, że mają szanse. Jak wróci Lebron 😉  Ale najbardziej filmowo byłoby, gdyby wtopili ostatni mecz po game winnerze Lonzo Balla 🙂 

Aha, to bez Lebrona dali rade z najtrudniejszymi przeciwnikami, a na reszte juz go porzebuja - spoko :D

W kazdym razie, nie wiem nawet czy Lakers az tak dbaja o ten seed - dla nich najwazniejsze jest zdrowie i zbudowanie tyle zgrania ile potrzeba. W sumie obojetnie jaka jest prawda, to sie troche robi smiesznie jak niektorzy bardziej sie obawiaja trafic na siodme Lakers czy osmych Warriors (w obecnej formie) niz pierwsze Jazz czy drugie Suns. To dosc nietypowa sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, nba2midnight napisał:

Aha, to bez Lebrona dali rade z najtrudniejszymi przeciwnikami, a na reszte juz go porzebuja - spoko :D

W kazdym razie, nie wiem nawet czy Lakers az tak dbaja o ten seed - dla nich najwazniejsze jest zdrowie i zbudowanie tyle zgrania ile potrzeba. W sumie obojetnie jaka jest prawda, to sie troche robi smiesznie jak niektorzy bardziej sie obawiaja trafic na siodme Lakers czy osmych Warriors (w obecnej formie) niz pierwsze Jazz czy drugie Suns. To dosc nietypowa sytuacja.

Ale ja po prostu bardzo chciałbym zobaczyć play-in Lakers - Warriors 🙂

Przyznaj, że też byś to chętnie zobaczył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.