Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2020/2021


jack

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Kołczu33 napisał:

Prawie 50 pkt w pierwszej kwarcie oddane. Wymieńmy już tego Lillarda, niech o coś pogra, bo przykro się to ogląda. #firestotts 

Nie zapominajmy, że Blazers grają bez 3 graczy S5 i pierwszego rezerwowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LONGER01 napisał:

Z perspektywy czasu 2x1st rd za Covingtona wygląda jak żart. Miał być zbawieniem a nie da się na niego patrzeć

Tam jeszcze chodzi o spławienie Arizy ale fakt Covington wygląda źle w tym sezonie..Blazers ma tak skontruowane wydatki, że i tak by musieli oddać te wybory no ale pewnie za 2 pierwsze rundy można było wyciągnąć coś lepszego niż papierowego manekina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako kibic rockets nie narzekałbym na 2x1st + Wood za RoCo, Ariza miał gwarantowane 1.8M i można było go zwolnić skoro tak go nie chcieli 

ale póki co wychodzi na to, że po roku bez Aminu postanowili sobie sprawić nowego

Harkless (DJJ) w zasadzie też się pojawił w nowym wcieleniu, podziwiam logikę pana Oshleya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady RoCo, szuka rytmu w ataku, ale  już  w tej bieda obronie Blazers jest wartością dodaną. DJJ z przymusu gra rolę większą niż posiadany talent i  nie zawodzi. Majac niewielkie pole manewru Olshey sciągnał za dobrą cenę( od kiedy drugorundowe picki i weteran są tak cenne?) całkiem przyzwoitych zawodników. To nie w nich jest problem. Zanim zaczęli łapać system gry, to posypała się s5 i teraz to jest kolejny już sezon rzeźbienie w kamieniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2021 o 15:53, KyleLowryass napisał:

jako kibic rockets nie narzekałbym na 2x1st + Wood za RoCo, Ariza miał gwarantowane 1.8M i można było go zwolnić skoro tak go nie chcieli 

ale póki co wychodzi na to, że po roku bez Aminu postanowili sobie sprawić nowego

Harkless (DJJ) w zasadzie też się pojawił w nowym wcieleniu, podziwiam logikę pana Oshleya

Nie wiem czy to sarkazm ale oddanie Aminu to był dobry ruch bo za takie pieniądze to on był im zbędny . Jak widać można jego produkcje uzyskać znacznie taniej a Covington w teorii jest lepszy od Aminu w każdym aspekcie. Tylko coś nie pykło. Blazers mają po prostu pecha bo Nurkić kontuzja a Covington jeszcze nie wszedł na poziom obrony jaka jest dla niego normą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, KyleLowryass napisał:

lepszy może być, archetyp jest ten sam i różni ich to, że RoCo lepiej zbiera i jest trochę lepszy w help D (niż Aminu w PTB) oraz rzuca z łuku a nie z narożników i nie istnieje w tym namiastka regularności

Aminu nigdy nie był nawet w połowie tak atletyczny i szybki na nogach jak RoCo, któremu bliżej  jest do Harklessa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kołczu33 napisał:

Aminu nigdy nie był nawet w połowie tak atletyczny i szybki na nogach jak RoCo, któremu bliżej  jest do Harklessa.

myślę, że Chris Paul ma inne zdanie na ten temat, ja w zasadzie to wymieniłbym jako jedną z ostatnich jego mocnych stron, Aminu miał inne zalety, ale podejrzewam, że tutaj preferuje się jakiś Crowderów czy innych ofensywnych impotentów ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, KyleLowryass napisał:

lepszy może być, archetyp jest ten sam i różni ich to, że RoCo lepiej zbiera i jest trochę lepszy w help D (niż Aminu w PTB) oraz rzuca z łuku a nie z narożników i nie istnieje w tym namiastka regularności

popełniasz błąd u wyjścia : porównujesz najlepszą wersje Aminu z rozregulowanym RoCO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Covington nawet grając życiówkę w Sixers potrafił zanotować 2 miesiące, gdzie wyglądał jak najgorszy ofensywnie gracz w NBA, definicja bycia streaky, ale w końcu zacznie trafiać. A w obronie, Blazers bez Nurkicia w formie mają kiepski roster defensywnie, jeden Covington ich nie uratuje. Nurkic nie jest super duper wymiataczem, ale Blazers mają tak skonstruowany roster, że skille jakie daje są z grubsza nie do zastąpienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^dokładnie, w obronie obaj dają ± podobną wartość, ale w ataku są streaky i archetyp jest ten sam, 

poza tym, ja nigdzie nie napisałem, ze wolę Aminu, ja się naśmiewam z ruchów mojego ulubionego GM, który z jakiegoś powodu nie jest memem i w ciągu 5 lat zrobił może 3 dobre ruchy (w tym 2 dotyczą Nurkićia)

mam w zwyczaju nie śmiać się z graczy, którzy mają poważne problemy za sobą, ale jak widać nie wszyscy tak postępują 🙃 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.