Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2020/2021


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, mac napisał:

Wszędzie go musisz wstawiać?

Nawet w takim obrazku co nie ma z nim żadnego związku?

No właśnie ładny urodzinowy gest.

p.s czy SAS planuja moze odpoczynek dla graczy w 2 ostatnie mecze? ( nie maja chyba zadnego znaczenia )

Kogo?

popa? Przecież to była twoja zaczepka nie moja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Kogo?

popa? Przecież to była twoja zaczepka nie moja. 

Że co????

Bo gdzieś tam w tle jest?

Napisał brawo Trey - czyli brawo za fajną koszulkę, jak wspomniałem z istotnej okazji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odejściu Leonarda w temat spurs wskakujesz jedynie okazjonalnie gdzie 99% dotyczy zawsze kwestii Popa i tego jak przeceniamy role trenera lub jak to Pop jest zadufany a zarazem cienki buc. Jeżeli ta koszulka nie jest takim mini powodem wrzutki kolejnego kamyczka do ogródka Popa to serdecznie przepraszam całuje i pozdrawiam łącząc wyrazy szacunku. Tylko ze... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Po odejściu Leonarda w temat spurs wskakujesz jedynie okazjonalnie gdzie 99% dotyczy zawsze kwestii Popa i tego jak przeceniamy role trenera lub jak to Pop jest zadufany a zarazem cienki buc. Jeżeli ta koszulka nie jest takim mini powodem wrzutki kolejnego kamyczka do ogródka Popa to serdecznie przepraszam całuje i pozdrawiam łącząc wyrazy szacunku. Tylko ze... 

Ale jaki kamyczek i do czego?

Pewien gracz Spurs, jako jedyny, założył koszulkę pewnego zapomnianego, acz dość szczególnego ( HOF w końcu ) gracza Spurs w Jego urodziny.

Tobie chyba często się zdarza okazjonalnie wbić do jakiś tematów i przyczepić do jakiś kwestii stąd może taki efekt.

Lub gdyż poruszałem to w beGM.

Tu po prostu zwykła fota Treya Lylesa w koszulce Robaka.

A swoją drogą, jaki to ma być kamyczek do Popa. W sensie co Ty tam zinterpretowałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze spurs a Pop w szczególności dba o ten element ze zawodnik jako członek zespołu musi reprezentować pewien poziom charakteru gdzie Rodman okazał się mimo ze to genialny gracz kimś absolutnie przeciwnym. Nauczony degrengolada charakterologiczna dosyć długo ostrogom udawało się uniknąć kłopotów osobowych choc zgrzyty typu ktoś komuś wydymał pannę raz na 10 lat się przewinęły. Unikano takich Cousinsow czy Kempow a w zamian brano Splitterow Blairow czy Malikow Rosow. Pop zdziadzial ale pokazanie się w koszulce Robaka w USA bardziej komentowano jako albo żart albo prowokacje Lylesa a po wpisach nawet nie wiedziano ze Rodman ma urodziny. Zastanawiano się co chce wywalczyć Lyles i ta koszulka była komentowana w kontekście Popa. Nie wierze ze nie widzisz związku w organizacji gdzie niestety jest pewna NIE NA CZASIE poprawność polityczna oraz hierarchia rodem z armii USA. 
Pop niestety poprzez te przyzwyczajenia mimo szacunku traci szanse na pozyskanie gwiazd poza draftem bo dzisiejsze gwiazdeczki nie lubią jak im się coś każe lub zakazuje. W dobie liberalizacji można mi wytykać co się czepiasz Hardena ze w czasie sezonu chodzi sobie po klubach bzyka i pije wydając ciężko zarobione swoje pieniądze. Może mam tez przestarzały punkt widzenia. 
 

wracajac do koszulki spurs to dosyć cicha i mało medialna organizacja. Ja się cieszę ze chociaż tak przykuwana jest uwaga publiki. Jakby spurs byli w czubie tabeli to bym w swoim stylu rozpisał się jak CIA Pop świetnie znajduje pomysł na rozluźnienie atmosfery przed walka o tytuł bo jego bym podejrzewał o to ze to wymyślił i aby dziennikarze dali spokój innym ważniejszym tematom robiąc gownoburze z niczego. 
 

a tak to tylko tak sobie piszemy o tym wiekopomnym wydarzeniu. 

Patrzę w tabele i mi się po prostu nie klei 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ktoś tutaj w ogóle ogarnia jaki jest plan? Bo mi to wygląda na upadek z poziomu jednej z topowych organizacji ligi do półki z tymi wszystkimi organizacjami zarządzanymi niczym Muppet Show. Dlaczego nie oddaliśmy tych spadających umów weteranów za cokolwiek, dlaczego nie przejmujemy kiepskich kontraktów za wybory w drafcie? Dalej udajemy, że walczymy o play off? Co najgorsze jednak, draft, nasza opoka i ostoja zaczyna być również niezłą kpiną. Dopóki Pop nie pójdzie na emeryturę będziemy uwięzieni w próżni niestety...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem trochę ochłonąć bo szoku w noc draftu ale gdy emocje opadły spróbuje coś napisać. 
 

Spurs mając jeden z najwyższych wyborów dosyć ciekawego draftu i mając na stole mocno promowanych Moody Sengun Kai czy Jalen wybrali inaczej co w momencie wyboru zaszokowało wszystkich w tym gracza który przewidywany średnio z #28 wyborem nie był w Green room nawet. 
 

1. zarzut główny. 
 

moim zarzutem nie jest wybór samego gracza, bardzo utalentowanego combo z dobrym handling przeglądem pola i rzutem z dystansu który w bonusie ( a może wręcz główna zaleta) jest najmłodszym uczestnikiem całego draftu i jeżeli w dwa lata jeszcze urośnie ( ma spore dłonie) może stać się zachowując zdrowe proporcje wyborem #13 przez Charlotte kiedyś co to za niego Divaca otrzymano. 
zarzutem jest pozycja wyboru bo można było mimo wszystko zaryzykować i wymienić 2 za 1 licząc ze gracz zostanie do około 24 miejsca. 
Ale jest ale...

Primo to Primo miał jeden z najlepszych combine i jego akcje poszybowały ostatnio niesamowicie ale tego nie odnotowały media a GM. 
istnialo realne niebezpieczeństwo ze ryzykując podmianę pickow gracz jednak zostanie zdjęty szybciej 

Secundo spurs nigdy nie kombinują i dla nich po prostu zamiast sklecić wymianę wybrano gracza którego sztab wybrał EOT. 
 

Tertio mogło się tak zdarzyć ze mimo plotki Reddish plus #20 za wyższy pick od Atlanty całkowicie nie było rynku na kupno 2 za 1. Świadczyć o tym może zachowanie innych zespołów które raczej co mnie zdziwiło UTYLIZOWALI wybory zamiast iść w #12. Knicks są tu doskonałym przykładem. Wiec mogę zrozumieć taki scenariusz ze się starali ale nie było kupca. 
 

2. plusy wyboru

Spurs to small market wiec klub działa nieszablonowo. Wybór gracza zaczyna się od slow na check list „great charakter” i tu niewątpliwie zrobiono dobry reaserch. Powyborowe wypowiedzi obu graczy świadczą jednoznacznie o tym ze darzą estymą spurs i tu nie chodzi o jakieś wklepane formułki grzecznościowe tylko o język ciała. Oba wybory cieszą się ze są częścią spurs 

sam Primo to świetny talent i mimo ze fala hejtu rozlała się na forum spurs to powoli trwa analiza gracza pod katem jego umiejętności a nie numeru draftu i wpisy są coraz cieplejsze 

jako Kanadyjczyk możliwe ze wykaże się spora lojalnością na podobnej zasadzie co big3 którym będąc spoza USA nie było w głowie płakanie o tym ze chcą grać dla ŁA czy NY. Tu moim zdaniem branie gracza tak wysoko dając mu i szanse ale i wyższa pensje generuje zysk w postaci przywiązania gracza do klubu. Tak buduje się zaufanie i lojalność. Oczywiście jak z gracza nic nie będzie to inwestycja w lojalność może być strata na tle takiego Mosesa Moodiego. Ale komu nie ufać jak sztabowi spurs w czasie draftu. Keldon Johnson pozdrawia. 
 

3. co dalej?

dla mnie przy fatalnej relacji graczy obwód vs podkoszowi branie combo znaczy:

ostatecznie klub odpuszcza DDR & Millsa mając i tak 4 graczy obwodowych gdzie dodatkowo rodzi się opcja sprzedaży Dejounte lub Lonnie np w snt. 
Primo rok spędzi w GL i tu nie łudzę się ze wniesie coś do gry w 2021/22 sezonie. Tylko pamietajmy ze poprzez jego młody wiek porównywać go z innymi graczami powinnismy tak: inny prospekt dziś = Primo po sezonie 22/23 

fetowany Duarte jest w wieku gdzie Primo zakończy cały rookie contract 

branie combo plus Sf w drafcie sprawia ze cap space może być w pełni rzucony na wysokich czyli John Collins 1A Lauri 1B Allen lub/i Duncan Robinson 

pozyskanie Collinsa dobry fit do Poeltla ( główny powód dla którego ciężko było brać Senguna) poprawiłoby z marszu rotacje. A dołożenie jeszcze DR tylko by to wzmocniło. 
 

4. niewiadoma 

chodza słuchy ze może Primo został brany pod zamówienie ale w to nie wierze choć czas pokaże. 
 

trust the process 

Ogólnie może staliśmy się zakładnikami hype takich Jalenow czy Mosesow bo dziwnie kluby biernie podeszły do tego w zakresie 11-20 a inne wręcz uciekły od wyborów. Mnie to zaskoczyło wiec może nie było oferty na 12 lub poszła serio fama a dobrym combine Primo 

A Wieskamp na dziś wyglada nawet na lepszy wybór niż Primo i świetnie pasuje do zespołu. 

EB00619-A-B12-B-44-A0-8-E4-D-A50-E607040

Brian Wright says that Josh Primo impressed them as a point guard at the combine. He says they were looking at all options to move up and down, and they felt that Josh was the best pick available at 12.

https://mobile.twitter.com/DraftExpress/status/1408090374036496384?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1408090374036496384|twgr^|twcon^s1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.spurstalk.com%2Fforums%2Fshowthread.php%3Ft%3D296973page%3D13
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Roggi napisał:

Chciałbym się mylić, ale Primo to może być w najlepszym wypadku Danny Green 2.0.

Z UFA wątpię żeby ktoś poważny zdecydował się tutaj przyjść więc albo przepłacą swój stary szrot albo w końcu pójdziemy w zasłużony tank.

Spurs zrobią z niego PG. Tym przekonał na combine. Raczej Tony Parker. Z trójka 

Skilset podobny do młodego chudego Hardena 

To nie typ gracza jak Danny 

Raczej taki Bebabuba beuis czy jak mu byli z Dallas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to San Antonio poszli w białych pięknych prawieatletycznych i prawiemlodych młodzieńców 

postawili tez na prawie zdrowie. 
 

zobaczcie na frontcourt spurs obecnie

 
Poetl 
Eubanks
Samanic
Weiskamp
Mcdermott
Collins
 
9087-AFC3-E53-C-4-A06-BD1-A-752-B190-EF3
 
 
 
Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aminu, Young i 1st 25 za Derozana. Ale słaby ten offseason w wykonaniu Spurs. Wczoraj McDermott za 42/3, dziś to...

Śmierdzi tankiem, tylko po co tyle kasy w McDermotta?

Jeszcze Oubre pewnie będzie i mamy obraz nedzy i rozpaczy. 

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.