Skocz do zawartości
ely3

Detroit Pistons 2020/2021

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, kcp78 napisał:

czyli chcialbys miec wolne srodki (swoja droga, nie wadomo po ki c***)

No tak, po co trzymać cap space, lepiej zapakować się w odpadki z Knicks. I stretchować salary w lotto teamie... 

No nic na razie czekam na kolejne ruchy, dzisiaj czytałem że były jakieś rozmowy o wymianie Blake - Wall ale bez skutków

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, Grzechu napisał:

No tak, po co trzymać cap space, lepiej zapakować się w odpadki z Knicks. I stretchować salary w lotto teamie... 

No nic na razie czekam na kolejne ruchy, dzisiaj czytałem że były jakieś rozmowy o wymianie Blake - Wall ale bez skutków

wymiana po walla to takie same brednie jak 'pakowanie sie w odpadki knicks'...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zwykle na pewno wiesz lepiej, więc o czym tu dyskutować 🙄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety. Typowy odgrzewany kotlet dla clickbaitow. Tam do zadnych rozmów nie doszło. I tak, masz rację, jak zwykle wiem lepiej. Niestety... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bardzo przepraszam, ale co tu się odpie*dala? :D 

Wpierw rano to:

Później to:

129524849_2318378271641397_8513561964049

Co Hollinger zajebiście podsumował:

Aż chyba sam siebie i ten post wrzucę do łapu-capu bo Detroit mocno gonią w tym offseason Knicks którzy wydawali się nie do doścignięcia w decyzjach personalnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Liangelo ma nie gwarantowany kontrakt, a Litwin jest podopiecznym Tellema juniora, zatem nie można tu wykluczyć nepotyzmu... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no, poszaleli trochę. Ryzyka może tu wielkiego nie ma, a nóż chłopak coś pokaże, ale on był praktycznie na wylocie z ligi, a tu gwarantowane 10 baniek wleci. Oj, dziwne te decyzje Pistons... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To mi wyglada jakby się ktoś włamał na konto GM i ze skrzynki dziś te info wychodzi do tych co raportują najszybciej  

Wooda nie utrzymali a się bawią w te pierdoly. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Braveheart22 napisał:

Nie no, poszaleli trochę. Ryzyka może tu wielkiego nie ma, a nóż chłopak coś pokaże, ale on był praktycznie na wylocie z ligi, a tu gwarantowane 10 baniek wleci. Oj, dziwne te decyzje Pistons... 

to nawet nie jest mediana zarobkow w nba, a mowimy tu o grajku, ktory byl 4-ka w drafcie (zatem nie jest randomowym typem z ligi letniej) i, co moze tutaj istotne bardziej, dla ktorego michigan to sa rodzinne strony...

Godzinę temu, ignazz napisał:

To mi wyglada jakby się ktoś włamał na konto GM i ze skrzynki dziś te info wychodzi do tych co raportują najszybciej  

Wooda nie utrzymali a się bawią w te pierdoly. 

to mi wyglada na kolejny nic nie wnoszacy komentarz napisany dla zrobienia statystyk. ile razy trzeba tobie powtarzac, ze wood nie chcial u nas grac?!...ja pierd...

Edytowane przez kcp78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, kcp78 napisał:

to nawet nie jest mediana zarobkow w nba, a mowimy tu o grajku, ktory byl 4-ka w drafcie (zatem nie jest randomowym typem z ligi letniej) i, co moze tutaj istotne bardziej, dla ktorego michigan to sa rodzinne strony...

To, że był #4 draftu nie ma tu nic do rzeczy. Gość był na wylocie z ligi, a tacy gracze (jeśli ktoś im jeszcze da szansę) to podpisują najczęściej za minimum albo jakiś częściowo gwarantowany. Ale tak jak pisałem wcześniej, ryzyka wielkiego nie ma (w Grizzlies jak dostał szansę miał niezłe momenty), choć dziwi mnie, że aż tyle mu dali. 

Btw, o tym, że wraca do miasta, w którym spędził wiele lat życia, niedawno pisałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

To, że był #4 draftu nie ma tu nic do rzeczy. Gość był na wylocie z ligi, a tacy gracze (jeśli ktoś im jeszcze da szansę) to podpisują najczęściej za minimum albo jakiś częściowo gwarantowany. Ale tak jak pisałem wcześniej, ryzyka wielkiego nie ma (w Grizzlies jak dostał szansę miał niezłe momenty), choć dziwi mnie, że aż tyle mu dali. 

Btw, o tym, że wraca do miasta, w którym spędził wiele lat życia, niedawno pisałem ;)

a mnie w ogole. dali tyle, ile mogli 😜 ; w przeciwienstwie do karen davidson, tom gores nie ma weza w kieszeni...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, kcp78 napisał:

to nawet nie jest mediana zarobkow w nba, a mowimy tu o grajku, ktory byl 4-ka w drafcie (zatem nie jest randomowym typem z ligi letniej) i, co moze tutaj istotne bardziej, dla ktorego michigan to sa rodzinne strony

No tylko nie daje się zawodnikowi , który jest tak niezrównoważony emocjonalnei 2 lat gwarantowanych ... Jakby drugi rok był opcją zespołu to można podjąc takie ryzyko ale 2 lata ? I to dla gracza , którego pozbyły się dwie drużyny pełne młodych 

Ten zawodnik wygląda jak totalny niewypał i w ogóle tamten draft wygląda mega dziwacznie bo są rodzynki w postaci mega gwiazd i TOP 10 w którym połowa wygląda jakby za chwilę miała wypaść z ligi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, kcp78 napisał:

to nawet nie jest mediana zarobkow w nba, a mowimy tu o grajku, ktory byl 

to mi wyglada na kolejny nic nie wnoszacy komentarz napisany dla zrobienia statystyk. ile razy trzeba tobie powtarzac, ze wood nie chcial u nas grac?!...ja pierd...

Podpisują bieda grajków. Jeżeli jeden z najciekawszych graczy do podpisania nie chce grać to się robi snt i siada z graczem pytając gdzie chce grać. 
Chyba nie sądzisz ze Wood to nie był asset? Dziwne tez ze takiej rozmowy nie przeprowadzono w TDL bo wtedy desperaci płaca podwójnie. To się przed chwila dowiedzieli? Tez złe świadczy. A jeżeli już tak koniecznie chcieli iść z cap space na łowy to w snt bierzesz pick.

nigdzie nie było o tym ze gracz nie chce zostać wiec był na tyle dyskretny ze nie wypłynęło to do mediów ze pistons maja z nim kłopot. To się wykorzystuje lub pół roku wcześniej sprzedaje w wymianie. 
Pistons stracili swojego najciekawszego gracza za darmo. A przecież każdy wpis fanów pistons zaczynał się „koniecznie przedłużyć Wooda” „ ile musimy zapłacić Woodowi” itp. A było o tyle łatwiej ze gracz był fair i nic nie wyciekło. 

Te podpisy teraz innych to pikus to Wooda i dziwnej akcji z nim 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ignazz napisał:

Podpisują bieda grajków. Jeżeli jeden z najciekawszych graczy do podpisania nie chce grać to się robi snt i siada z graczem pytając gdzie chce grać. 

Pistons zrobili SnT. Chyba jakiś 2nd rounder ugrali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Pistons zrobili SnT. Chyba jakiś 2nd rounder ugrali.

No i git. Umknęło mi to bo info ze Wood w Houston pojawiło się nagle. Tylko to bieda asset ale zawsze. Przepraszam Zarząd Pistons. Słowa za darmo zamieniam na mało dostali w zamian. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- Pistons acquire Ariza, the draft rights to Isaiah Stewart (the No. 16 pick in the draft), cash ($4.6MM), and a future Rockets second-round pick.
- Rockets acquire Wood (via sign-and-trade), the Pistons’ 2021 first-round pick (heavily protected) and the Lakers’ 2021 second-round pick.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, ely3 napisał:

No tylko nie daje się zawodnikowi , który jest tak niezrównoważony emocjonalnei 2 lat gwarantowanych ... Jakby drugi rok był opcją zespołu to można podjąc takie ryzyko ale 2 lata ? I to dla gracza , którego pozbyły się dwie drużyny pełne młodych 

Ten zawodnik wygląda jak totalny niewypał i w ogóle tamten draft wygląda mega dziwacznie bo są rodzynki w postaci mega gwiazd i TOP 10 w którym połowa wygląda jakby za chwilę miała wypaść z ligi

Właśnie masz dowód na to, że się 'daje' 😁. Bo właściciela Pistons guzik interesują opinie/szacunki finansowe uczestników forum o nba. Dyskusje n/t zarobków innych osób są wybitnie niemądre IMO. Ale rozumiem tę predylekcję u co niektórych. Bycie socjalistą 'zobowiązuje'... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, kcp78 napisał:

to nawet nie jest mediana zarobkow w nba, a mowimy tu o grajku, ktory byl 4-ka w drafcie (zatem nie jest randomowym typem z ligi letniej)

No kiedyś mieliście gracza z #2 i wszyscy pamiętamy jak wyszło w jednym z najsilniejszych draftów ever.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, kcp78 napisał:

Ale rozumiem tę predylekcję u co niektórych. Bycie socjalistą 'zobowiązuje'..

Krytyka tego ruchu Pistons opiera sie na zdrowym rozsądku a ,że Tobie zdrowy rozsądek kojarzy tylko z lewicowymi pogladami to pierwszy raz przyznaje ci rację i nawet daje ci lajka za wypowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi