Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2020/2021


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bardzo przepraszam, ale co tu się odpie*dala? :D 

Wpierw rano to:

 

Później to:

129524849_2318378271641397_8513561964049

 

Co Hollinger zajebiście podsumował:

 

Aż chyba sam siebie i ten post wrzucę do łapu-capu bo Detroit mocno gonią w tym offseason Knicks którzy wydawali się nie do doścignięcia w decyzjach personalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Braveheart22 napisał:

Nie no, poszaleli trochę. Ryzyka może tu wielkiego nie ma, a nóż chłopak coś pokaże, ale on był praktycznie na wylocie z ligi, a tu gwarantowane 10 baniek wleci. Oj, dziwne te decyzje Pistons... 

to nawet nie jest mediana zarobkow w nba, a mowimy tu o grajku, ktory byl 4-ka w drafcie (zatem nie jest randomowym typem z ligi letniej) i, co moze tutaj istotne bardziej, dla ktorego michigan to sa rodzinne strony...

Godzinę temu, ignazz napisał:

To mi wyglada jakby się ktoś włamał na konto GM i ze skrzynki dziś te info wychodzi do tych co raportują najszybciej  

Wooda nie utrzymali a się bawią w te pierdoly. 

to mi wyglada na kolejny nic nie wnoszacy komentarz napisany dla zrobienia statystyk. ile razy trzeba tobie powtarzac, ze wood nie chcial u nas grac?!...ja pierd...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kcp78 napisał:

to nawet nie jest mediana zarobkow w nba, a mowimy tu o grajku, ktory byl 4-ka w drafcie (zatem nie jest randomowym typem z ligi letniej) i, co moze tutaj istotne bardziej, dla ktorego michigan to sa rodzinne strony...

To, że był #4 draftu nie ma tu nic do rzeczy. Gość był na wylocie z ligi, a tacy gracze (jeśli ktoś im jeszcze da szansę) to podpisują najczęściej za minimum albo jakiś częściowo gwarantowany. Ale tak jak pisałem wcześniej, ryzyka wielkiego nie ma (w Grizzlies jak dostał szansę miał niezłe momenty), choć dziwi mnie, że aż tyle mu dali. 

Btw, o tym, że wraca do miasta, w którym spędził wiele lat życia, niedawno pisałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

To, że był #4 draftu nie ma tu nic do rzeczy. Gość był na wylocie z ligi, a tacy gracze (jeśli ktoś im jeszcze da szansę) to podpisują najczęściej za minimum albo jakiś częściowo gwarantowany. Ale tak jak pisałem wcześniej, ryzyka wielkiego nie ma (w Grizzlies jak dostał szansę miał niezłe momenty), choć dziwi mnie, że aż tyle mu dali. 

Btw, o tym, że wraca do miasta, w którym spędził wiele lat życia, niedawno pisałem ;)

a mnie w ogole. dali tyle, ile mogli 😜 ; w przeciwienstwie do karen davidson, tom gores nie ma weza w kieszeni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kcp78 napisał:

to nawet nie jest mediana zarobkow w nba, a mowimy tu o grajku, ktory byl 4-ka w drafcie (zatem nie jest randomowym typem z ligi letniej) i, co moze tutaj istotne bardziej, dla ktorego michigan to sa rodzinne strony

No tylko nie daje się zawodnikowi , który jest tak niezrównoważony emocjonalnei 2 lat gwarantowanych ... Jakby drugi rok był opcją zespołu to można podjąc takie ryzyko ale 2 lata ? I to dla gracza , którego pozbyły się dwie drużyny pełne młodych 

Ten zawodnik wygląda jak totalny niewypał i w ogóle tamten draft wygląda mega dziwacznie bo są rodzynki w postaci mega gwiazd i TOP 10 w którym połowa wygląda jakby za chwilę miała wypaść z ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kcp78 napisał:

to nawet nie jest mediana zarobkow w nba, a mowimy tu o grajku, ktory byl 

to mi wyglada na kolejny nic nie wnoszacy komentarz napisany dla zrobienia statystyk. ile razy trzeba tobie powtarzac, ze wood nie chcial u nas grac?!...ja pierd...

Podpisują bieda grajków. Jeżeli jeden z najciekawszych graczy do podpisania nie chce grać to się robi snt i siada z graczem pytając gdzie chce grać. 
Chyba nie sądzisz ze Wood to nie był asset? Dziwne tez ze takiej rozmowy nie przeprowadzono w TDL bo wtedy desperaci płaca podwójnie. To się przed chwila dowiedzieli? Tez złe świadczy. A jeżeli już tak koniecznie chcieli iść z cap space na łowy to w snt bierzesz pick.

nigdzie nie było o tym ze gracz nie chce zostać wiec był na tyle dyskretny ze nie wypłynęło to do mediów ze pistons maja z nim kłopot. To się wykorzystuje lub pół roku wcześniej sprzedaje w wymianie. 
Pistons stracili swojego najciekawszego gracza za darmo. A przecież każdy wpis fanów pistons zaczynał się „koniecznie przedłużyć Wooda” „ ile musimy zapłacić Woodowi” itp. A było o tyle łatwiej ze gracz był fair i nic nie wyciekło. 

Te podpisy teraz innych to pikus to Wooda i dziwnej akcji z nim 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ely3 napisał:

No tylko nie daje się zawodnikowi , który jest tak niezrównoważony emocjonalnei 2 lat gwarantowanych ... Jakby drugi rok był opcją zespołu to można podjąc takie ryzyko ale 2 lata ? I to dla gracza , którego pozbyły się dwie drużyny pełne młodych 

Ten zawodnik wygląda jak totalny niewypał i w ogóle tamten draft wygląda mega dziwacznie bo są rodzynki w postaci mega gwiazd i TOP 10 w którym połowa wygląda jakby za chwilę miała wypaść z ligi

Właśnie masz dowód na to, że się 'daje' 😁. Bo właściciela Pistons guzik interesują opinie/szacunki finansowe uczestników forum o nba. Dyskusje n/t zarobków innych osób są wybitnie niemądre IMO. Ale rozumiem tę predylekcję u co niektórych. Bycie socjalistą 'zobowiązuje'... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kcp78 napisał:

to nawet nie jest mediana zarobkow w nba, a mowimy tu o grajku, ktory byl 4-ka w drafcie (zatem nie jest randomowym typem z ligi letniej)

No kiedyś mieliście gracza z #2 i wszyscy pamiętamy jak wyszło w jednym z najsilniejszych draftów ever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kcp78 napisał:

Ale rozumiem tę predylekcję u co niektórych. Bycie socjalistą 'zobowiązuje'..

Krytyka tego ruchu Pistons opiera sie na zdrowym rozsądku a ,że Tobie zdrowy rozsądek kojarzy tylko z lewicowymi pogladami to pierwszy raz przyznaje ci rację i nawet daje ci lajka za wypowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Krytyka tego ruchu Pistons opiera sie na zdrowym rozsądku a ,że Tobie zdrowy rozsądek kojarzy tylko z lewicowymi pogladami to pierwszy raz przyznaje ci rację i nawet daje ci lajka za wypowiedź

Lol. Z lewicowymi poglądami to kojarzy mi się rak mózgu i upodobanie do zaglądania innym do kieszeni,co ze zdrowym rozsądkiem nie ma absolutnie nic wspólnego... 

2 godziny temu, Eld napisał:

No kiedyś mieliście gracza z #2 i wszyscy pamiętamy jak wyszło w jednym z najsilniejszych draftów ever.

Darko był 2-ka tego draftu w opinii znakomitej większości gm-ów. Poza tym jak najlepszy team w lidze nie potrzebowaliśmy wówczas nikogo na 'juz'. A że nie każdy realizuje swój potencjał, to 'Ameryki nie odkryles'... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne naprawdę te ostatnie ruchy Pistons, wygląda to trochę jak ładowanie na arkę Noego wszystkiego co się rusza i chce przyjść... na słabych dla klubu umowach. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że duże szanse dostaną ludzie z obecnego naboru + Sekou, a nie jakieś byłe "gwiazdy draftu", które już z paru zespołów wyleciały 🙄   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Grzechu napisał:

Dziwne naprawdę te ostatnie ruchy Pistons, wygląda to trochę jak ładowanie na arkę Noego wszystkiego co się rusza i chce przyjść... na słabych dla klubu umowach. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że duże szanse dostaną ludzie z obecnego naboru + Sekou, a nie jakieś byłe "gwiazdy draftu", które już z paru zespołów wyleciały 🙄   

Sekou będzie dzikiem... Najpewniej wszyscy dostaną szanse. Jak musisz grać co 2 dni, nie ma innej opcji (kontuzje, zmęczenie)... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.