Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2020/2021


wilson44

Rekomendowane odpowiedzi

3PTM, REB, AST, ST, BLK Wanted

Added to Trading Block

Charlotte HornetsDec 19, 9:38 am logo
PG, SG, SF, PF, C Wanted

Added to Trading Block

Charlotte HornetsDec 19, 9:38 am logo
PG, SG, SF, PF, C Available

Added to Trading Block

Charlotte HornetsDec 19, 9:38 am logo

Andrew Wiggins GS - SG,SF 

Trey Lyles SA - PF,C 

D.J. Augustin Mil - PG O 

James Johnson Dal - PF,C 

Svi Mykhailiuk Det - SF 

Added to Trading Block

Charlotte HornetsDec 19, 9:38 am logo

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z wymianami ktore zrobiłem postanowilem zmie ic taktyke i poszerzyc glebie składu a co za tym idzie rozważam rozmiane Simmonsa na dwoch grajkow najlepiej na pozycje PG i C. 

Interesowali mnie Morant, Fox, Lonzo Ball ale negocjacje nie zakonczyly sie porozumieniem stron. 

Tych z ktorymi rozmawialem zapraszam do kontaktu jesli zmieniliby zdanie za to tych z ktorymi nie rozmawialem zapaszam do negocjacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wilson44 czy mozemy zalozyc grupe/pokoj naszej ligi na Discordzie tak jak jest to w ligach drzewkowych.

Taka forma dyskusji i kontaktu ma duzo plusow. Byloby fajnie

Fajny poczatek Bena Simmonsa (dalej dostepny w wymianie) Jaylena Browna i Beala. Troche slabo Collins (ale za wczesnie na ocene), szkoda ze nie gralo Houston to pochwalilbym pewnie jeszcze Wooda. 

Wymiana Wiggins za Oubre jak na razie strasznym niewyoalem ale za wczesnie na ocene poza tym wymiana byla wymuszona koniecznością zejscia z salary. 

Ciesze sie z szybko wykonanych drobnych korekt w postaci pobran Josepha (ktorego wywalilem przed sezonem), Quickleya czy Okogie. 

Pozytywnie zaskoczyl Reid ktorego tez wywalilem orzed sezonem i znow go ściągnąłem. 

Ciekaw jestem czemu Lyles nie zagral ani minuty i martwi mnie slaby mecz Mykhaliuka. 

A wy jakie macie spostrzezenia po pierwszym dniu?

Wesolych świąt Y'all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. Sluszna uwaga. Bez tego info o picku to raczej ciezko. Przy ofercie wymiany niby jest do zaznaczenia pick ale tylko w ktorej rundzie draftu a nie w ktorym roku. 

 

Brak komentarzy do tej wymiany? 

Nie wzbudzila niczyjego zachwytu lub krytyki lub jakiejkolwiek kontrowersji? 

Ja jestem zadowolony bo zyskalem to o co mi chodzilo czyli zwiekszenie glebi skladu poprzez wzmocnienia na dwoch pozycjach. 

Na poczatku sezonu chcialem zachowac trzon druzyny i grac w oparciu o 4 gwiazdy i rolesow w postaczy graczy raczej ze szrotu i ewentualnych perelkach z FA i waivers. Musialem tylko zejsc z salary i oddalem Oubre za Wigginsa co mozna skwitowac "zamienil stryjek siekierke na kijek"... Niestety jedyne co na tym zyskalem to zaoszczedzenie ok 10$ ale pocieszam sie ze obaj graja tak samo beznadziejnie jak na razie wiec lepiej miec tanszego slabiaka niz drozszego... 😏 😛 

Potem dalem sie namowic na rozmiane Embiida na Wooda i Browna (absolutnie nie zaluje) i tym samym musialem pojsc w strone szerokiego, glebokiego skladu. 

Troszke to trwalo i wielu chetnych nie bylo wiec i wyboru nie mialem za wielkiego ale uwazam ze rozmienienie Bena na Lonzo i Bryanta jest w miare sprawiedliwa ceną i daje mi szanse na przyszlosc a i druga strona wymiany sporo zyskuje. 

Na ten moment planuje przez dluzszy czas obserwowac wyniki i w jaka strone moja druzyna w takim skladzie bedzie szla wiec przez jakis czas nie bede zainteresowany wymianami ale zawsze wyslucham propozycji i na kazda dosc szybko odpowiem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.