Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2020/2021


wilson44

Rekomendowane odpowiedzi

No chyba niektorych troche ponioslo z iloscia wydawanych dolcow na waiverow... Zeby za Plumlee, Portisa czy Lewis jr. dawac 50 lub wiecej a nawet 125$??

Ja moze podszedlem troche zbyt skąpo do sprawy ale wole zostawic sobie troche dolcow na pobrania w trakcie sezonu... Zwlaszcza takiego sezonu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to można by handlować kasą waiverową, ale nie wprowadza się takich zmian z dnia na dzień w trakcie sezonu, tylko odpowiednio wcześniej. Wtedy by było inne podejście do tematu. Niektórzy nie wyrzucaliby np. graczy na FA tylko próbowaliby wyciągnać za nich jakąś kasę, czy cokolwiek. Po prostu - większość wchodziła w offseason i Waiverów z taką a nie inną świadomością, bo nikt nigdy nie handlował tu kasą, więc wg mnie taka zmiana musi być wprowadzona przed sezonem, a nie w trakcie i wtedy jestem pewny, że sporo ludzi będzie tą kasą handlować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, wilson44 napisał:

Jak dla mnie to można by handlować kasą waiverową, ale nie wprowadza się takich zmian z dnia na dzień w trakcie sezonu, tylko odpowiednio wcześniej. Wtedy by było inne podejście do tematu. Niektórzy nie wyrzucaliby np. graczy na FA tylko próbowaliby wyciągnać za nich jakąś kasę, czy cokolwiek. Po prostu - większość wchodziła w offseason i Waiverów z taką a nie inną świadomością, bo nikt nigdy nie handlował tu kasą, więc wg mnie taka zmiana musi być wprowadzona przed sezonem, a nie w trakcie i wtedy jestem pewny, że sporo ludzi będzie tą kasą handlować. 

Brawo Ty 🙂

Podpisuje sie obiema ręcami i nogami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mikowal83 napisał:

Brawo Ty 🙂

Podpisuje sie obiema ręcami i nogami

 

37 minut temu, wilson44 napisał:

Jak dla mnie to można by handlować kasą waiverową, ale nie wprowadza się takich zmian z dnia na dzień w trakcie sezonu, tylko odpowiednio wcześniej. Wtedy by było inne podejście do tematu. Niektórzy nie wyrzucaliby np. graczy na FA tylko próbowaliby wyciągnać za nich jakąś kasę, czy cokolwiek. Po prostu - większość wchodziła w offseason i Waiverów z taką a nie inną świadomością, bo nikt nigdy nie handlował tu kasą, więc wg mnie taka zmiana musi być wprowadzona przed sezonem, a nie w trakcie i wtedy jestem pewny, że sporo ludzi będzie tą kasą handlować. 

To pewnie kwestia tego ze masz tu co najmniej polowe ludzi którzy grają w fbx’ach i im podobnych gdzie to jest standardem. 
 

A wymiana gracz za gracz + $$$ ? 
A pick swap, pick protection ? 
 

wydaje mi się ze nic z powyższych nie jest opisane w regulaminie (tzn ani ze wolno ani ze nie wolno).

A skoro tak to dlaczego pick swap przeszedł ? 

W tej lidze robiłem pick protection, ale ktoś inny rządził wiec jak teraz to do tego podchodzimy ? Rozumiem ze można skoro pick swap można ? 
 

Tylko skoro można a nie jest opisane w regulaminie to skąd mamy wiedzieć na koniec dnia co można a co nie można ? 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, evitacre napisał:

No dokładnie 

pick swap tez nie ma a deal puszczony także sory komisz 🙂 

juz pominę fakt ze obejście tego jest tak dziecinnie proste ze aż szkoda pisać :)

Ale pick swap już poszedł w zeszłym roku albo wcześniej, na 100%

I ja jestem za rozszerzeniem zasad, bez względu na swój deal, im więcej opcji tym ciekawiej😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz przejdziemy do regulaminu, skoro tak się chętnie na niego powołujecie, że jak czegoś w nim nie ma to jest dozwolone :)

ale też jest coś takiego jak praktyka, czyli prawo zwyczajowe 😛. Jeśli nigdy w historii ligi nie pojawił się deal zawodnik za kase to znaczy, że w ogólnej świadomości grających taka praktyka była niedozwolona, bo nie wierzę, że nikt by czegoś takiego nie spróbował jakby wiedział, że można. a wprowadzenie takiej zasady w zasadzie po offseasonie, po drafcie, po Waiverach mija się imo z celem. Wystarczyło o tym pomyśleć ze 3 tygodnie temu, a nie jak jest musztarda po obiedzie, no i najważniejsze, czyli regulamin:
 

57 minut temu, Tizz napisał:

ja to taak tylko pytająco

bo jesli coś nie jest zabronione to...

a, że nie ma tego w regulaminie to jak dziura w prawie a nie jego łamanie.



3.1. Trejdy można przeprowadzać przez cały rok z dowolną liczbą drużyn/GMów (na raz i w sumie w sezonie) wymieniając się dowolną liczbą zawodników i draftowych picków.

Czyli w regulaminie jest jasno określone czym można handlować ;)  Swap picków można w to podpiąć. Nie ma tu nic o kasie Waiverowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, b2b napisał:

Ale pick swap już poszedł w zeszłym roku albo wcześniej, na 100%

I ja jestem za rozszerzeniem zasad, bez względu na swój deal, im więcej opcji tym ciekawiej😉

Jestem jak najbardziej za rozszerzeniem opcji wymian ale faktycznie po offseasonie i drafcie to troche bezsensu. Proponuje w trakcie sezonu wrzucic temat do ktorego wpisywalibysmy jakie opcje chcielibysmy zeby byly dostępne a następnie nawet jeszcze w trakcie trwania sezonu przeprowadzic glosowanie/ankiety zeby wiedziec czy i jakie zniany wprowadzamy od przyszlego sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, wilson44 napisał:

 

Czyli w regulaminie jest jasno określone czym można handlować ;)  Swap picków można w to podpiąć. Nie ma tu nic o kasie Waiverowej.

no dokładnie, nie ma nic o tym, że nie można jej zawierać w wymianach o swapie picków tez nic nie ma ;) :)

ale mnie to akurat mniej intere, z ciekawosci tak tylko bo możnaby się spinac i wykorzystywac te luki i nie podparłbyś się regulaminem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tizz napisał:

no dokładnie, nie ma nic o tym, że nie można jej zawierać w wymianach o swapie picków tez nic nie ma ;) :)

ale mnie to akurat mniej intere, z ciekawosci tak tylko bo możnaby się spinac i wykorzystywac te luki i nie podparłbyś się regulaminem :)

„Wymieniając się dowolna liczba zawodników i draftowych picków”, jak sie uprzeć to pick swap to wymiana picku na inny pick, no ja bym to tak przynajmniej zinterpretował :) 

23 godziny temu, wilson44 napisał:




3.1. Trejdy można przeprowadzać przez cały rok z dowolną liczbą drużyn/GMów (na raz i w sumie w sezonie) wymieniając się dowolną liczbą zawodników i draftowych picków.

Czyli w regulaminie jest jasno określone czym można handlować ;)  Swap picków można w to podpiąć. Nie ma tu nic o kasie Waiverowej.

Oki, to zostaje pick protection do dodania ( wydaje mi się ze było kiedyś w tej lidze) i handel keszkiem na waiver’y na ten moment. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Swap picków to wymiana pick za pick i tym można handlować, bo pozwala na to regulamin.

Jeśli jest wskazane wyraźnie czym można handlować to można tylko tym, a nie, że można jeszczy czymś,  czego nie zabrania regulamin. Trochę pokrętna logika jak dla mnie. 

Ja jestem jak najbardziej otwarty na wszelkie zmiany, ale niech to ma jakieś ręcę i nogi i tyle. Wrócimy do tematu jeszcze i spokojnie można dodać do zasad od przyszłego sezonu to wymienianie się kasą. Pick Protection też brzmi spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, wilson44 napisał:

@bulek przeciez miałeś na styk salary jak wchodziłeś w Waivery a dojebałeś Batuma za 20$ :))) także od razu kara na miesiąc na pobrania i Batum i Osman out.

jeszcze @RonnieArtestics  za pobranie Paschalla tez ban na pobrania na miesiąc, bo przekroczyles salary o 3 dolki

 

Ale ja go tracę czy co, bo widzę ze go zaznaczyłeś na czerwono w arkuszu i  nie wiem o co chodzi.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wilson44 Ok dzięki za info. Dobrze ze jalen Smith był pierwszy w kolejnosci bo bym się wkurwil jakby 70$ przepadło 🤪 a to przez niego przekroczyłem bo z automatu w głowie myślałem ze jak jest rookie to ma 3 oczywiście 😛
 

Ehh, drugi rok z rzędu tracę możliwość waiverowania w pierwszym tygodniu gry, gdzie jest najwiecej szans coś wyłapać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.