Skocz do zawartości

San Francisco Warriors 2020/2021


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, KeepItDirty napisał:

Wiggins orze lepiej niż bilans

Naprawdę piszesz to po takim meczu ? Gdzie Golden większosć meczu było -50 i było tak bezradne ,że aż żal było patrzeć. A neistety to był jedyny mecz o 1 w nocy więc trochę to oglądałem.  Wiggins właśne poprowadził Golden do 3 najgorszej porażki w historii organizacji,. Rzeczywiście lepszy gracz od Ingrama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2021 o 09:56, ely3 napisał:

Przez lata broniłem Stephena ale teraz jednak ta ekipa wciąż ma więcej talentu niż Kings czy Memphis a wygląda sporo gorzej od nich.

Warriors mają 1-7 bez Curry'ego i -8.7 net bez niego na parkiecie, ten sezon dobrze pokazuje jak mocno przesunęła się liga w kierunku ataku i jakie problemy mają drużyny bez dobrej głębii w ofensywie. 

A Warriors poza Currym nie mają ani jednego above average gracza w ofensywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Naprawdę piszesz to po takim meczu ? Gdzie Golden większosć meczu było -50 i było tak bezradne ,że aż żal było patrzeć. A neistety to był jedyny mecz o 1 w nocy więc trochę to oglądałem.  Wiggins właśne poprowadził Golden do 3 najgorszej porażki w historii organizacji,. Rzeczywiście lepszy gracz od Ingrama

ten user trolluje albo pisze te posty pod wpływem środków odurzających, tak to widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, KeepItDirty napisał:

Pixie dust. Pomogę. Nie stać Cię nawet na to. No ale trollujemy dalej. 

Ipa za 12 PLN czy o co chodzi. Bo chyba nie składnik w grze komputerowej lub prezent dla Piotrusia Pana. Jeżeli coś z twardych tak się nazywa i kosztuje ponad 500 USD za woreczek to rozumiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2021 o 09:56, ely3 napisał:

Kontuzje kontuzjami ale jednak to Golden wygląda przeciętnie.

Przez lata broniłem Stephena ale teraz jednak ta ekipa wciąż ma więcej talentu niż Kings czy Memphis a wygląda sporo gorzej od nich. Golden się zaczęli sypać / Przegrywają wszystko jak leci. Rzadko wchodzą w dobry rytm meczowy.. Dziśniby Curry robił swoje . Wiggins nawet więcej niż swoje ale brakuje tam błysku. Kreowania kolegów. Na dzień dzisiejszy Luka wygląda lepiej od Currego

 winisz nie tego, co trzeba. Curry gra bardzo dobry sezon, TS .640, trafia jak za młodu i ogólnie się nie pierdoli. Ale nie jego wina, że z jego starting frontcourt nikt nie umie sensownie rzucać za 3 (z trójki Wiseman / Oubre / Green to ten pierwszy ma najwyższy 3pt pct! gdzie Green praktycznie wszystkie oddaje wide - open, bo nikt go już nie respektuje), a  kreatorem z ławki jest Jordan Poole bądź Eric Paschal. Tej porażki 50pts nie widziałem, ale taki mecz się zdarza raz na jakiś czas a nie jest normą, więc nie ma co lamentować. A że ogólnie nie jest dobrze, to inna sprawa, ale to nie wina Stepha  akurat.

 

Ogólnie mam wrażenie, że po sezonie będą musieli zdecydować, czy chcą ogrywać Wisemana i innych Paschali, czy iść na last dance ze Stephem / Klayem i Rajmundem. Bo Wiseman może będzie bardzo fajny, a może nie, ale to nie prędzej niż za 2-3 lata, a wtedy już będzie za późno na poważne granie dla 'starego' core.

W dniu 2.04.2021 o 09:56, ely3 napisał:

Golden się zaczęli sypać / Przegrywają wszystko jak leci.

no, jak Steph nie grał to przegrywali, to fakt . Tzn od kiedy wrócił wcale nie jest super, ale akurat mieli ciężkie mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko jedyno co to była za chaotyczna końcówka. A to trener Bucks bierze challenge i dobrze bo blok Lopeza był prawidłowy. A to potem akcja gdzie chyba Pat odpala dziwny rzut. Całe Golden się patrzy jak JRue zbiera i dobija. Potem podobna akcja z drugiej strony gdzie rzut za 3 i to taki desperacki rzuca Wiggins i piłka trafia do rąk Oubre które jest faulowany. Tak między nami mówiąc Lopez przereagował bo z tej pozycji to ja wątpie by Oubre trafił celnie do kosza. Ale ostatnia akcja przebiła wszystko. Middleton wyrzuca z boku i Holiday lub DiVincenzo mija się z piłką która szczęsliwia trafia i tak do gracza Bucks ale już nie ma czasu na sensowną akcję więc chaotycznie próbuje uciec obronie i finalnie trafia do rąk Krisa. Rzuca nie trafia ( tam chyba był nawet blok a przynajmniej tak wyglądało jakby piłka straciła energie) zbierają i próbują dobić ( tak do końca to nie wiem czy tam faulu nie było) . Ostatnia minuta meczu to było minimum poukładanej koszykówki. więcej przypadku niż ułożonej gry. Wczęsniej trzeba oddać ,że Golden się zerwało i odrobiło chyba 10 pkt straty ... Tam był wynik 116-106 na jakieś 4 minuty do końca. Bucks wyglądali na lepszy zespół ale w najważniejszych momentach zabrakło chłodnej głowy oraz podniesienie poziomu energii do tego na jaki weszło Golden. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azabuike i ten drugi gość co komentuje są wg. mnie tacy średni, ale ilość i jakość sucharów jest powyżej średniej i często jest wesoło. Ale to co Azabuike (chyba on, ma mało czarny głos i nie rozróżniam ich) wymyślił podczas meczu vs. ATL to jeden z gorszych / lepszych (zależy jak patrzeć) dowcipów jakie kiedykolwiek usyłaszałem podczas transmisji sportowych.

Capella przy wejściu pod kosz został sfaulowany, rzuca wolne, jakaś tam gadka trochę o nim, ale nic porywającego, chwila ciszy, i nagle Azabuike mówi:

-If anything ever breaks out during a game where Clint Capella is playing, he will be a peacemaker. He's born in Geneva, Switzerland. They are always neutral. 

 

 

honorable mention z tego samego meczu: (po udanej akcji Wigginsa): Maple Jordan!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Golden State Warriors may sign a center before the end of the season.

Marquese Chriss suffered a season-ending injury during the first week of the season while James Wiseman was recently lost to a torn meniscus. 

Kevon Looney has consistently dealt with injuries during his career.

"We're obviously very thin in the front court," Kerr said. "That's obviously something that we will be looking at as we go forward and once we get word on what James' prognosis is."


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2021 o 09:56, ely3 napisał:

Kontuzje kontuzjami ale jednak to Golden wygląda przeciętnie.

Przez lata broniłem Stephena ale teraz jednak ta ekipa wciąż ma więcej talentu niż Kings czy Memphis a wygląda sporo gorzej od nich. Golden się zaczęli sypać / Przegrywają wszystko jak leci. Rzadko wchodzą w dobry rytm meczowy.. Dziśniby Curry robił swoje . Wiggins nawet więcej niż swoje ale brakuje tam błysku. Kreowania kolegów. Na dzień dzisiejszy Luka wygląda lepiej od Currego

ale się Stephek wkur*ił jak tego posta przeczytał. In your face, @ely3 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.