Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2020/2021


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, KeepItDirty napisał:

Problemem Sixers byłoby przykrycie pozostałych graczy na obwodzie w LAL. Pokryjesz LeBrona, pokryjesz Davisa, ale KCP i np Matthewsa naraz z nimi? Nie.

A to wystarczy, by praca Simmonsa na LBJ aż tyle nie dała jak wielu myśli.

Hmm wydaje mi się ,że niedawmo był mecz 76ers-Lakers i jakoś obronili ten obwód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Simmons broni raczej zawsze najlepszego

Różnie bywa, ale tych najniższych, szybkich G rzadko się zdarza (jak już to tacy postury Westbrooka czy 6-4/6-5 w górę  jak Brogdon i z reguły wtedy, gdy SG jest szybszy), bo mimo dobrej pracy na nogach 6-11 robi swoje i aż tak szybko środka ciężkości nie przeniesie.

Więc taki Lowry, FVV,  Trae czy CP3 to nie dla niego, choć zapewne przez jakieś akcje i ich bronił. Z reguły niższych brali na siebie Thybulle/Green J-Rich/Thybulle, wcześniej Bulter/TJ/Fultz/RoCo - a jak słabszy był to taki JJR latał i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2021 o 18:20, Julius napisał:

Bradley Beal to nazwisko, które wydaje się być mocno interesujące - perfektycjny skillset pod Embiida i jest to gość za którego oddałbym chyba w tej chwili Simmonsa. Jak znam zycie obejdziemy sie jednak smakiem, bo Sixers maja za dobry bilans, aby robic tak gruby ruch. 

No niechże zrobią jakąś wymianę i staną się legitnym contenderem. Już mieli mocny skład z Butlerem, odpadli co prawda w drugiej rundzie ale mieli Bretta Browna na ławce.

Nie po to się tankowało tyle lat, żeby teraz to spieprzyć. A tankowali bardzo udanie bo złowili superstara a o to w tym chodzi.

Teraz naprawdę picki 2021,2023 do niczego nie są im potrzebne, 2027 też bym zaryzykował plus swapy do 2026, Miltom, Maxey, Thybule też niech idą. Niech przekonają jakiegoś mocnego guarda jak Beal czy Lillard i próbują znowu w czwórkę zdobyć trofeum. Reszta się uzupełni z buy-out-ów.

Edytowane przez mcreativo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naiwni jesteście jeśli myślicie że Beal tutaj robi z 76ers jakiegoś "mocnego contedera" 

 

mówimy o gościu który nigdy w karierze nie zrobił All-nba a jego impact nie jest bliski temu jakie on robi PPG (to nie półka Hardena czy Lillarda  w ofensywie a w obronie jest tragiczny.) 
Pewnie 76ers graliby ładniej tylko że na jakieś lepsze wyniki by to się nie przełożyło

 

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dapunk20 napisał:

Naiwni jesteście jeśli myślicie że Beal tutaj robi z 76ers jakiegoś "mocnego contedera" 

 

mówimy o gościu który nigdy w karierze nie zrobił All-nba a jego impact nie jest bliski temu jakie on robi PPG (to nie półka Hardena czy Lillarda  w ofensywie a w obronie jest tragiczny.) 
Pewnie 76ers graliby ładniej tylko że na jakieś lepsze wyniki by to się nie przełożyło

 

 

Beal jest zdecydowalnie lepszym GTG od Harrisa nie wspominając o Simmonsie. W latach, w ktorych Wizards byli 'mocni' był w PO najpewniejszym graczem Wiz. Jest w swoim prime, myśle że w dobrze sfokusowanej ekipie wszedłby spokojnie poziom wyżej. Nie chodzi mi o islość ppg, ale o dyscyplinę w grze, zamykanie spotkan, itp. Problemem jest cena za niego, bo o ile do Harrisa moglbym dopakować jakies picki to z Simmosnem mam taki zgryz - niby będzie lepiej w HCO, ale stracilibysmy najlepszego obronce z obwodu i jednak człiwieka, ktory z Biidem ma Net rtg +12 w tym roku . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

zamykanie spotkan

przeciez on ma chyba najgorszy wskaznik jesli chodzi o efektywnosc miedzy 1/2/3 a 4 kwarta/crunch time

Cytat

W latach, w ktorych Wizards byli 'mocni' był w PO najpewniejszym graczem Wiz

Wall był lepszy 

Lowry+Simmons+Embiid >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Beal+Embiid.

 

a Lowryego będzie można wyciągnąć być może  po taniości (czyli DG+Thybulle+1st i jakiś Scott) a szansa na tytuł wtedy byłaby nieporównywalnie lepsza niż  gdybyś miał zrobić Simmons->Beal (i to zapominając o tym że jeszcze by do tego pewnie trzeba dołozyć jakiegoś Miltona)

 

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyle Lowry ma 35 lat, i ty chcesz za niego dawać Thybulle + 1st + DG?? Czy on jest jakąś super gwiazdą? Potem jeszcze trzeba szukać kogoś na 3 za DG.

Beal ok ostatnio Wizards przegrywają za Brooksa i może wydawać się, że to puste statsy grajka który nie wniesie nic do play-off. Ale jak pamiętam 4:0 z Toronto i i 4:0 z Chicago jak Wizards w pięknym stylu robili upset faworytom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę sobie ostatnio oglądałem 76ers i pewnie Jokicowcy wpadną mordować ale Joel w tej chwili jest dla mnie ciut lepszy w wyścigu MVP. Wszedł na jakiś kosmiczny poziom. Może w końcu widzimy Joela jaki byłby gdyby nie kontuzje/ 1 na 1 jest nie do zatrzymania. Jak go podwoisz to od razu odda komuś na obwód. Widzi o wiele więcej niż kiedyś. Do tego jest w takiej formie ,że rywale nie nadążają i faulują go w takiej ilości jakieś nawet Harden nigdy nie osiągnął. Wiele tych fauli zaczyna się od kontaktu Joela ale jakby rywal ustał to by faulu nie było ale że on przestawia wszystkich jak kukiełki to potem sędziowie nie mają wyboru i gwiżdżą. Trzeba też pamiętać że rywale podchodzą pod niego blisko co ułatwia Joelowi wymuszanie fauli bo jak nie są blisko to on po prostu trafia. 

W tej chwili MVP sezonu minimalnie bo minimalnie ale jednak. W obronie też stawia ścianę. Morey też pozmieniał drużyne i jednak poza Benem to Joel biega z samymi strzelcami. W tej chwili na miejscu 76ers prędzej bym poszedł w Zacha ( choć wątpie by Bulls puścili) albo taniej w Roziera ,którego ogólnie nie lubię jako rozgrywającego ale jako strzelec z obwodu zamiast Greena obok Bena to byłby idealny.

Lowry spada za rok . 76ers musieliby go przepłacić to nie jest dobry koncept. Zwłaszcza ,że trójka jest przeciętna . Obrony lepszej Phila nie potrzebuje . Do Joela potrzebują drugiego obok Tobiasa strzelca i tu Zach byłby lepszy bo nie wiąże się z utratą Simmonsa najpewniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Kyle Lowry ma 35 lat, i ty chcesz za niego dawać Thybulle + 1st + DG?? Czy on jest jakąś super gwiazdą? Potem jeszcze trzeba szukać kogoś na 3 za DG.

Nadal jest bardzo dobry i to co oferuje jest 76ers bardziej potrzebne niż to co może dać Beal (pozbywając się znacznej ilości assetów)

 

Lowry jest proven, Lavine to nadal niewiadoma skoro mówimy o gościu który praktycznie przez całą karierę pogarsza swoje zespoły

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam Kyle'a i tytuł w mieście urodzenia byłby czymś wielkim, ale mam wątpliwości czy cena nabycia tego aktywa będzie adekwatna do realne wkładu jaki on przyniesie. Koncept jest oczywiście właściwy, bo 76ers potrzebują gracza wpisującego się w archetyp, ale dużo proście pozyskać jakiegoś Roziera/Fourniera/Grahama(?)/nawet Brooks pod kątem PO powinien być upgrade nad Greenem (m2m defense, solidna trójka i brak podatności na close-outy to zwłaszcza w ofensywie więcej możliwości)/Ross/G-Hill/Hield etc

Beal jest bardzo dobry, to samo ZLV, ale obaj mają 1.5 roku na kontrakcie i mogą wołać maxa a to ten napięty jak plandeka na żuku budżet może wykończyć

Edytowane przez KyleLowryass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graham to nie upgrade nad Rozierem w contenderze nawet, ale podałem go jako przykład, jeżeli chcą się wzmocnić w ataku kosztem greena to potrzeba kogoś z trochę większym size żeby w obronie mógł kryć obok Setha, Simmons jako free safety po tej stronie to doskonała pomoc, ale potrzeba trochę ciała, wszystko rozchodzi się o cenę pozyskania tak naprawdę, ciekawą opcją do small ballu na C mógłby być Bjelica (on nawet za zgodą na większy podatek w TE wchodzi) tylko nie śledzę Kings w tym roku więc nie wiem jako on sobie radzi i czy ma normalną motywację czy jest drugim Georgem Hillem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

76ers jest 14-0 kiedy grają pełnym składem. Wprawdzie rzucałem tylko jednym okiem na mecz w przerwach Jazz ale Seth był o ja.......Te jego trójki step back. Całą drugą obejrze sobie wieczorem ale fani Filadelfii co z Wami??? Ja tu poważnie widzę Was w finale vs ......Jazz. A tu ogólnie cisza choć na wschodzie tylko wy wyglądacie na poważny zespół 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Uwielbiam to jak poważne wnioski wyciągasz po 1/3 sezonu. :) 

Na Wschodzie nikt nie wygląda lepiej . Nawet jeśli obecnie 76ers ma lekki kryzys. Wiadomo Brooklyn przy zgraniu będzie coraz lepszy... Ale ich obrona to jest wciąż dramat

Joel , Ben grają swoje najlepsze sezony. Tobias też bardzo dobry. Każdy zespół miewa kryzys . 76ers może wygrać choćby najbliższy mecz z Jazz bo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie dwa regulary nikt nie wyglądał lepiej od Bucks, ciekawe czy wygrają w tym sezonie 3peat. Sixers mają team na drugą rundę i niewygodny matchup z faworytem (Bucks, Nets), niby Celtics (słaby Kemba po kontuzji) i Heat (słaba gra wszystkich poza Bamem i Jimmym) trzeba będzie monitorować, możliwe, że Sixers są wyżej w hierarchii na Wschodzie niż można było przypuszczać, ale Nets po wymianie z Hardenem trochę zamknęli temat. Jakiś upset? Pewnie możliwe. Poważne szanse na finały? Naaah. 

Sixers nie mają legit opcji w ataku na obwodzie żeby przeskoczyć na ten poziom, dlatego ciężko popadać w hurraoptymizm, Simmons to Iguodala na sterydach.

I tutaj nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Deuce napisał:

Jak to się stało, że Ben vs Jazz 12/13 FT?

Bo generalnie grał jako rozgrywający z pozycji centra. Atakował Goberta i pomalowane z taką energią i agresją jakiej chyba nigdy nie widziałem u niego. Grał dużo post up z Bojanem na plecach. Ogólnie Ben mógłby częściej grać jako tani ciut słabszy Giannis. Więcej post up Bena zamiast Joela. Nie jestem pewien czy zawsze się da ale Ben naprawdę dziś ciut przypominał Giannisa .. Oczywiście wpadnie zaraz BMF i powie ,że to niemożliwe na dłuższą metę. Ciężko powiedzieć ale Ben może być koszmarem dla większości obron podkoszowych . Nie wiem czy Joel może zrezygnować z kilku post up na rzecz Bena. I czy to na 100% będzie idealne ale Simmons musi być agresywniejszy. Musi częsciej atakować kosz z taką energią jak dziś. Za szybki za mocny zbyt atletyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3 to że Ben w post zawsze miażdżył (nawet nie wiem, czy "tani/słabszy" Giannis to dobre określenie, bo BB IQ to moim zdaniem Ben ma wyższe, ale trochę fizyczności na grę jak Giannisa brakuje), tylko wtedy dublował się z Biidem, stąd na dłuższą metę to było złe rozwiązanie bo Joel naparzał wtedy trójki/long 2 -  na niekoniecznie dobrej skuteczności...  Ja tam już dawno piszę, że gdyby Sixers mieli bdb rozgrywającego obok Bena, to wtedy Ben mógłby grać dużo post jak Biid by schodził i na odwrót. Patrząc jak TJ gra w Pacers, to nawet on by się przydał teraz...

Niemniej Simmons od dealu Hardena do Nets to inny człowiek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.