Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2020/2021


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Chytruz napisał:

 

Powiedziałbym, że Harris i picki to jednak większy lol niż Simmons i picki i to tak grubo.

można dorzucic maxeya, miltona i to sie robi całkiem spoko paczka. mowimy wszak o zespole ktroy jako cornersona ma obecnie cousinsa i  walla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Chytruz napisał:

Harris ze 140/4, rookie z końca rotacji, rezerwowy i picki w trzeciej dziesiątce to jest całkiem spoko paczka za gracza na poziomie MVP?

Przypomnij mi co tam nacharatali za Kwahia Spursi w takim razie... Z tego co pamiętam dorzucili Dannego Greena do Poetla i Derozana, ktory jest na tej samej półce co Harris i kontrakt miał niewiele lepsiejszy. Milton to tegoroczny MIP candidate. Maxey to rookie, ktory byl projektowany w 15-20 wiec można go traktować jako 4ty first rounder.

Tzn gowli scisłosci to jestem świadom, że Sixers nie mają assetów, aby brać Hardena poza Simmonsem, ale jak pokazuje przypadek Leonarda to w/w trejd wcale nie jest całkowicie odrealnony biorąc pod uwagę problemy pozaboiskowo-wagowe rzeczonego SS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leonard przesiedział / prześciemniał rok na ławce, tak bardzo mu zależało na trade, a w chwili transferu miał tylko rok kontraktu ważny, więc jego wartość była dodatkowo zaniżona.

Wiesz,  możesz sobie opowiadać jaki to fajny pakiet macie z Harrisem i jaki to Simmons jest dla was ważny, co nie zmienia faktu, że w maju po kolejnej serii PO  Simmonsa gdzie na jeden mecz 25/12/7 przypadną 2-3mecze  7-4 i 5 strat i wylocie w drugiej rundzie możecie jednak żałować tej decyzji. Up to you. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31-letni Harden na dwuletniej umowie nie jest tak fajny jakby pozornie mogło się wydawać, ale problemem tego podejścia pt. ,,damy jeszcze raz szansę duetowi Simmons-Embiid!'' jest to, że ... Sixers nie zrobią finałów i ... Simmons się nie nauczy rzucać i ... będzie do oddania za rok, bo Embiid jest lepszy i popularniejszy, a reszta assetów wygląda średnio. Cytujcie za rok, tak będzie.

I pewnie Sixers mogliby się zadowolić wygrywaniem 50-paru meczów w regularze i drugą rundą playoffów w stylu Blazers, ale ... narzucili sobie presję pt. ,,mierzymy w wygranie tytułu!'', a z czegoś takiego trochę słabo zejść do poziomu bycia szczęśliwym z faktu bycia Blazers. 

Z tym, że wiadomo: ja mogę napisać ''handlować Simmonsa po Hardena!"', a jak coś nie wyjdzie, to po prostu nie będę oglądać parę sezonów Sixers i będę patrzeć na Lakers/Doncicia/Ziona, ale taki Morey musi brać pod uwagę, że Harden ma 31 lat, dwa lata umowy, niewykluczone, że za rok mógłby powiedzieć, że w sumie fajnie jakby Sixers wyhandlowali Embiida, bo jednak go nie lubi, no i timeline końca jego kontraktu też średni, bo rzucenie designated maxa 33-latkowi to trochę przypał, a tak mogłoby się to skończyć. Więc dla GMa/ownera opcja takiej wymiany nie jest w połowie tak interesująca jak byłaby np. dla mnie, bo Sixers z Hardenem mieliby realnie core, żeby zaatakować finały przez te dwa sezony.

Co oczywiście nie zmienia faktu, że Julius tworzy magię myśląc, że Sixers mogą pozyskać jakąś gwiazdę nie oddając Simmonsa - przykro mi, od roku nie mogą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównanie z Blazers też dosć ciekawe, zwłaszcza jak się złoży wypowiedzi Dame'a i Joela w jedno zestawienie i potencjalny sufit zespołu. Shake'a w roli Lou Williamsa dla tego zespołu to bardzo użyteczna wartość, ale na PO to trochę mało i gdyby mieć pewność, że taki Oladipo zostanie to kontrakt Greena mógłby posłużyć jako fajna dźwignia do pozyskania bardziej utalentowanego gracza, ale w obliczu takiej ilości gotówki to ryzykowne posunięcie mogłoby być a też nie dające gwarancji na cokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, rw30 napisał:

Leonard przesiedział / prześciemniał rok na ławce, tak bardzo mu zależało na trade, a w chwili transferu miał tylko rok kontraktu ważny, więc jego wartość była dodatkowo zaniżona.

Wiesz,  możesz sobie opowiadać jaki to fajny pakiet macie z Harrisem i jaki to Simmons jest dla was ważny, co nie zmienia faktu, że w maju po kolejnej serii PO  Simmonsa gdzie na jeden mecz 25/12/7 przypadną 2-3mecze  7-4 i 5 strat i wylocie w drugiej rundzie możecie jednak żałować tej decyzji. Up to you. 

Wolę chyba Simmonsa, 2nd round (a może finals) exit i trejdowanie po gwiazdę, która
a) fituje pod Biida
b) nie jest tak problematyczna 
c) primem pasuje bardziej do reszty rosteru

Ogólnie wolałbym za Simmonsa dostać Beala w jakimś fajnym pakiecie, kontrakt Harrisa uważam jest trejdowalny - może byc potrzebny do zbalansowania jakiegos innego człowieka co wymaga trejdu + jeśli zagra sezon na borderline allstar/allstar - jakos tam realne przy lepszym rosterze i roli PF to powinno trochę drzwiczek otworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rw30 napisał:

no faktycznie, wygląda to raczej na typowy Brand's move (jeśli na rynku jest głośne nazwisko i mamy na nie kasę, to podpisujemy, bez względnu na fit / przydatność / jakość tego nazwiska

w ciemno strzelając to nie wiem czy on tydzień był bezrobotny a zapomniałeś wspomnieć, że jeszcze kolega. chociaż na ławce za nim siedzi bardzo mocny asset w postaci Joergera, który do układania ofensywy bardzo mu się przyda, kwestia taka żeby on umiał to wykorzystać

3 minuty temu, Julius napisał:

kontrakt Harrisa uważam jest trejdowalny - może byc potrzebny do zbalansowania jakiegos innego człowieka co wymaga trejdu + jeśli zagra sezon na borderline allstar/allstar - jakos tam realne przy lepszym rosterze i roli PF to powinno trochę drzwiczek otworzyć.

oznaczałoby to przymus ściągniecia w jakiś sposób innego PFa do zespołu, bo na obwodzie tam robi się trochę ciasno a Simmons na tej pozycji rgający cały czas nie wiem czy jest taki fajny a i dla niego czy to korzystne, chociaż w roli Tuckera po bronionej stronie fajnie się powinien sprawdzić. natomiast Tobias żeby był możliwy do wymiany to musiałby oddawać >85% po asyście z 5 oklepanych przez siebie spotów na 40%+ i dobrze zbierać, to może ktoś by się nabrał (ekhmmm Charlotte)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Julius napisał:

Przypomnij mi co tam nacharatali za Kwahia Spursi w takim razie... Z tego co pamiętam dorzucili Dannego Greena do Poetla i Derozana, ktory jest na tej samej półce co Harris i kontrakt miał niewiele lepsiejszy. Milton to tegoroczny MIP candidate. Maxey to rookie, ktory byl projektowany w 15-20 wiec można go traktować jako 4ty first rounder.

Tzn gowli scisłosci to jestem świadom, że Sixers nie mają assetów, aby brać Hardena poza Simmonsem, ale jak pokazuje przypadek Leonarda to w/w trejd wcale nie jest całkowicie odrealnony biorąc pod uwagę problemy pozaboiskowo-wagowe rzeczonego SS. 

To była przymusowa sytuacja podobnie jak kaprys Hardena ale jednak po całorocznej kontuzji / braku raportu zdrowotnego który Dennis trzymał w biurku w Philly ( nomen omen) z fatalnym braniem oferty TOR. mam nadzieje ze Keldon Johnson rozwinie się na tyle fajnego gracza ze ostatecznie będzie ona ciut lepiej oceniana ale bronic jej nie ma jak. Tam spurs jeszcze cash wysłali. 

Ale oferta z Harrisem to słaba oferta. Za niego to DDR możesz dostać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Julius napisał:

Przypomnij mi co tam nacharatali za Kwahia Spursi w takim razie... Z tego co pamiętam dorzucili Dannego Greena do Poetla i Derozana, ktory jest na tej samej półce co Harris i kontrakt miał niewiele lepsiejszy.

Tyle placili za roczne wypozyczenie typa z degenerative issue, a i tak ludzie mowili, ze to za tanio, a nie ze spoko paczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Julius napisał:

Przypomnij mi co tam nacharatali za Kwahia Spursi w takim razie.

Tylko to była sytuacja gdzie KAwhi mówił otwarci odchodzę za rok do Los Angeles więc każdy kto robił wymianę robił to na rok. Wtedy cena jest niska i po roku rzeczywiście Leonard zostawił na lodzie Toronto ( ale zdobył tytuł więc bilans i tak na plus) .Harden chce odejśc ale akurat Phila jest jego głównym celem więc tu Houston może stawiać warunki nie musi brać cokolwiek jak musiało spurs

Godzinę temu, Julius napisał:

Ogólnie wolałbym za Simmonsa dostać Beala w jakimś fajnym pakiecie,

Wizards od lat powtarza z żelazną konsekwencją ,że nie handluje Bealem i nie ma zamiaru go oddawać, 

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.