Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2020/2021


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, BMF napisał:

Bold prediction: Wolves bardzo go przepłacą. 

I co DLO poleci w drugą stronę? W sumie on fajnie fituje do Embiida i po tej kontuzji w końcówce sezonu wyglądał fajnie nawiązując swoją dobrą grą do okresu z Nets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ttr napisał:

I co DLO poleci w drugą stronę? W sumie on fajnie fituje do Embiida i po tej kontuzji w końcówce sezonu wyglądał fajnie nawiązując swoją dobrą grą do okresu z Nets.

Russell + prospekt/prospekci. 

Ocena talentu przez GM-ów mocno różni się od oceny talentu przez kibiców: dla tych drugich long term liczy się walka o tytuł, ci pierwsi często zadowalają się progresem/byciem dobrym. Simmons może być słaby w playoffach, ale jest gwiazdą w regularze.  

Dlatego zgodnie z tym co pisze Charania, Simmons będzie miał świetne value w lidze. A zarazem kiepskie u kibiców, bo playoffy, więc te forumowe dyskusje o tym, co/gdzie/za co mogą bardzo się różnić od tych prawdziwych. Przerabiane wielokrotnie, rok temu Hornets dali Haywardowi 120/4 za to, by powalczyć o playoffy, kibice mieli z tego bekę, a potem dopóki był zdrowy realizowali w sumie swój plan. I nie wiem czy ten plan był dobry, ale to jest diametralnie inna logika.

Jeżeli jest team, który ma presję na zrobienie playoffów i będzie mega szczęśliwe z trzech 1st round exitów z rzędu przy 51 wygranych w regularze - to jest to właśnie Sota.

Ale to tylko strzał, nie mam żadnej wiedzy na temat preferencji Wolves.

Simmons na kontrakcie do 2025 i Towns na kontrakcie do 2024 to lepsze perspektywy niż cokolwiek co mieli od 2004 roku.

No, był Butler, ale średnio wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

Simmons na kontrakcie do 2025 i Towns na kontrakcie do 2024 to lepsze perspektywy niż cokolwiek co mieli od 2004 roku.

a jest jeszcze Edwards  który świetnie się zapowiada . . (mcDaniels też spoko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, BMF napisał:

Bold prediction: Wolves bardzo go przepłacą.

Tak marudził Krawczyński z Leroux, ale to jest raczej opcja awaryjna Moreya, bo Finch nie chce DLO w tę paczkę pakować, a Rubio z Beasleyem + Culver, Juancho i być może Layman (oraz jakieś picki) to nie będzie priorytet Sixers i gdzieś czytałem , że nawet deal mógłby się zrealizować (gdyby odpadła opcja Dame/Lowry), gdyby nie to, że Morey chce McDanielsa (chyba Reeda dorzucali Sixers wtedy), którego nie chce Rosas i Finch pakować... ;)

Generalnie to wcale nie musiałby być zły deal dla obu stron, a że Panowie się lubią, to i powinni dogadać się. Rubio to dobry mentor dla Maxeya, może wrócić do formy grając z Embiidem w post no i ma roczny kontrakt, Beasley dam im brakujący scoring, zapewne z ławki jako 6th, a Culver pomoże jako secondary ballhandler i obrońca z ławki (Thybulle zapewne wskoczy do S5), jeśli Greena by stracili. Do tego Hernanogomez może z KATem jest kiepskim fitem, ale z Embiidem mógłby sie odnaleźć jako zmiennik pozycji Harrisa. Zapewne S5 by trochę straciło na "mocy", ale overall ekipa byłaby dużo lepiej zbilansowana i z potencjałem do dalszych dealów (typu Rubio + Hill + ... za innego all-stara) lub od razu 3 team trade.

Z kolei w Socie Finch chciałby grać DLO, Edwards, McDaniels, Simmons, KAT co już wygląda bdb i perspektywicznie, a z ławki zostaliby potencjalnie McLaughlin (RFA), Nowell, Okogie, Vanderbilt (RFA) i Reid, a do tego chyba zastanawiają się nad Bolamro. Wtedy dorzucają kilku vetsów na pozycje PG, F i C (mają early birds do Davisa, MLE i jakieś vet min wtedy). 

Niemniej wg mnie Morey tego typu ruch wykona tylko wtedy, gdy opcje top odpadną, a tu najlepiej jak pojawi sie dodatkowo jakiś 3 zespół, który odda all-stara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku w tę opcje z Wolves tez nie wierzyłem... Wszystko jest kwestią tego, na jakim etapie inne rozmowy będą, bo jak opcje typu Lilliard, Lowry odpadną, to pakowanie sie w CJa czy Kembę (nie mówiąc juz o Wigginsie z pickiem i Wisemanem) bez większych dodatków to będzie równie słabe, a jak Embiid postawi stanowcze veto, to Morey będzie musiał go sprzedać na wyprzedaży... Pamiętajmy też, że dla niego tacy Wolves to nie jest potencjalny rywal w PO na dziś, więc ten element też ma znaczenie - po co ma wzmacniać Blazers, GSW czy nawet Indianę (patrz plotka za Brogdona i pick)? Z kolei Presti zapewne nie będzie zainteresowany dokładaniem młodzieży do Kemby, a zawodników na tu i teraz dla Sixers to nie ma kogo dołożyć... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dannygd napisał:

Ja na początku w tę opcje z Wolves tez nie wierzyłem...

ale jakie tez?

BMF wierzy w opcje z wolves, tylko ze pakiet by wygladal zupelnie inaczej, bo to co zaproponowales ze strony wolves nie ma zadnej wartosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

ale jakie tez?

BMF wierzy w opcje z wolves, tylko ze pakiet by wygladal zupelnie inaczej, bo to co zaproponowales ze strony wolves nie ma zadnej wartosci

Ja nic nie proponowałem... 

 

1 godzinę temu, dannygd napisał:

Tak marudził Krawczyński z Leroux

na łamach The Athletic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czytałęm plotki ,że Ben Simmons się nie kontaktuje z 76ers. Nie odbiera telefonów. Nie ma z nim kontaktu i nawet nie mozna ustalić planu rozwojowego na lato . Rozumiem ,że może nie pdoobać mu się chęć wymiany ale jednak wciaż jest zatrudniony przez Filadelfię i takie zachowanie trąci dziedzinadą..... JAkby nie było to Bena w przyszłym sezonie nie ujrzymy w 76ers. Pytanie tylko czy cokolwiek za niego otrzymają? I kto zaryzykuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nba2midnight napisał:

DDR gdzie nie pojdzie, to moze byc tak ze Spurs nic nie dostana, bo jest UFA.

Ale jeżeli gracz chce kontrakt wysoki a chce i klub mocny bez cap space to jednak innej opcji nie widzę. Lakers np. Przecież nie pójdzie za MLE jak jego starszy brat chce 3x30

O zwrot z gracza jestem spokojny. 
Kuzma plus pick jest już ok 

Cap na niego ma chyba 6 ekip. Nie kazda mocna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ignazz napisał:

Ale jeżeli gracz chce kontrakt wysoki a chce i klub mocny bez cap space to jednak innej opcji nie widzę. Lakers np. Przecież nie pójdzie za MLE jak jego starszy brat chce 3x30

O zwrot z gracza jestem spokojny. 
Kuzma plus pick jest już ok 

Cap na niego ma chyba 6 ekip. Nie kazda mocna. 

Nie wiem ile chce DDR, ale full MLE w wypadku Lakers by mnie ńie zdziwil. Sa jednak ekipy, ktore moga dac wiecej i wtedy Spurs nic nie dostana, bo sie zawinie i pojdzie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nba2midnight napisał:

Nie wiem ile chce DDR, ale full MLE w wypadku Lakers by mnie ńie zdziwil. Sa jednak ekipy, ktore moga dac wiecej i wtedy Spurs nic nie dostana, bo sie zawinie i pojdzie,

Charlotte 20 mln NIE

Knicks Randle do podpisania 

Miami raczej zainteresowani innymi pozycjami niż SG

OKC 40-55 mln raczej niezainteresowani 30 latkami chyba że widzą potencjał zarobku

Spurs 85 mln wyczyszczone kontraktami LMA Mills Gay DDR Lyles

 

przy szczęściu i ruchach klubu może dołączyć Dallas Bulls może Cavs no i doszli Pels teraz 

 

koniec listy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ignazz napisał:

Charlotte 20 mln NIE

Knicks Randle do podpisania 

Miami raczej zainteresowani innymi pozycjami niż SG

OKC 40-55 mln raczej niezainteresowani 30 latkami chyba że widzą potencjał zarobku

Spurs 85 mln wyczyszczone kontraktami LMA Mills Gay DDR Lyles

 

przy szczęściu i ruchach klubu może dołączyć Dallas Bulls może Cavs no i doszli Pels teraz 

 

koniec listy

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.