Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2020/2021


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, january napisał:

Ja tak obiektywnie to bym się cieszył na miejscu fanów Denver. Spoczko roles, ale nie za 20 baniek rocznie, więc dla Barył lepiej jak już takie kwoty poszły w ruch, że się zawinął gdzie indziej na takim payrollu.

przez ostatnie 3 lata był Sap za 30 baniek w którego rolę miał wejść Grant (z wyższym sufitem -> bo wiek), więc meh

a core Jamal/Harris/MPJ/Grant/Jok/Monte byłby kozak na lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, january napisał:

Ja tak obiektywnie to bym się cieszył na miejscu fanów Denver. Spoczko roles, ale nie za 20 baniek rocznie, więc dla Barył lepiej jak już takie kwoty poszły w ruch, że się zawinął gdzie indziej na takim payrollu

Tylko ,że Nuggets w najbliższe 2 lata nie są w stanie pozyskać z rynku nikogo porównywalnego. 20 mln to za dużo ale z tego powodu musieli teraz rzucić duże pieniądze Millsapowi a za rok to trudno powiedzieć bo oni nawet i bez Sapa będą w podatku. Za dwa lata schodzi umowa Harrisa i Bartona ale zacznie się nowa umowa Portera wieć znowu nie będą graczem na rynku wolnych agentów. Z punktu widzenia Denver utrzymanie Granta dawało im najbliższe 3 lata skład na TOP4 Zachodu z szansą na coś więcej. Teraz zostaje im nadzieja na wymiany albo ,że znowu wynajda kogoś w drugiej rundzie

 

Nuggets w ostanim czasie za darmo oddali Granta, Plumlee, Juancho i Beasleya . Zaryzykowali by mieć skład na lata ale im nie wypaliło. Po prostu pech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Jamal, MPJ (ze znakiem zapytania), Jok to jest core.

Reszta którą wymieniasz to łącznie solidnie przepłaceni już rolesi.

Których trzeba przedłużać / wymieniać za graczy z prawami birda, bo inaczej będzie słabo z uzupełnieniem. Nie sądzę też, żeby Monte Morris był przepłacony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, january napisał:

Jamal, MPJ (ze znakiem zapytania), Jok to jest core.

Reszta którą wymieniasz to łącznie solidnie przepłaceni już rolesi.

jesli rolsi sa w podobnym wieku do 'gwiazd', maja dlugie kontrakty i pewna role w skladzie to dla.mnie tez wchodza w sklad 'core'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rw30 napisał:

Minneapolis

Co Ty z tym Minneapolis? Przecież między obszarem miejskim Detroit (4,3) a Minneapolis jest jakieś 0,6 mln. Denver jest 20% mniej zaludnione, nie mówiąc o jakiś Cleveland, San Antonio czy Oklahoma.

Bądźmy szczerzy, ale w stanach są 2 (no 3 z.Chicago) aglomeracje. Potem jest jest kilka miast które.rozrosły się głównie na ropie/transporcie jak Dallas, Houston, Atlanta, Miami + San Francisco, stare wschodnie wybrzeże (Boston, Washington, Philly) i cała reszta. Wśród tej całej reszty największe są takie umierające Detroit, czy rozwijające się Phoenix czy Minneapolis.

Jeśli komuś nie przeszkadzają normalne zimy, ale i gorące lato, to Minneapolis jest świetnym miejscem do życia zarówno dla lubiących więcej spokoju jak i klimat dużego miasta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dannygd - możesz mi wytłumaczyć, jak Twój wywód o miastach USA ma się do tego, co wcześniej w tym temacie zostało tu napisane, czyli, tak mniej więcej, że rankingi & ogólne pojęcie typowych  Johnnych Doe dot. jakości życia w poszczególnych miastach nijak się mają do preferencji afroamerykańskich koszykarzy w tym temacie? bo mam wrażenie że czegoś nie skumałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rw30 napisał:

są miejscowości (bo nie wiem, czy anglojęzyczni użyliby nazwy 'city' do ich określenia, dlatego nie piszę 'miasta')

Ja przecież tylko do Twojej wypowiedzi się odnosiłem @rw30 gdzie kpisz z tego, że Minneapolis to nie jest city/miastem dla anglojęzycznych (pomijam, że chyba o Amerykanów Ci chodziło, bo w każdym innym kraju anglojęzycznym to takie Minneapolis byłoby największą bądź 2 największą aglomeracją ;) ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 najpierw myślałem o innym podzbiorze  top10 wymienionego w artykule, do którego się odnosiłem, potem w ostatecznej liście wymieniłem nie-pamiętam-co na Minneaopolis, ale uwaga o City się do niego nie odnosi, to racja.

Co nie zmienia faktu, ze z punktu widzenia przeciętnego afro NBA playa to bardzo kiepskie miejsce do życia, a zdanie 

2 godziny temu, dannygd napisał:

normalne zimy

to w jego przypadku nadużycie

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rw30 luz, ale w kontekście afroamerykanów (których jest ok 20% w Socie, więc całkiem sporo) to chyba nie dlatego Grant do Detroit, gdzie z grubsza średnie są podobne, z tą różnicą, że przez wodę (jeziora St.Claire i Eire) latem jest ciut chłodniej, a zima jest ciut zimniej ;) 

Ja miesiąc miałem okazję być w Minneapolis i latem i zimą, ale też zima byłem w Detroit i z grubsza nie odczułem różnicy - i t i tu zimno było ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, julekstep napisał:

 

też się nie cieszę że wybrał jak wybrał -> ale cóż, wolna wola niech się kisi z @kcp78 i DaFlou w mieście Eminema i walczy o pick :P 

czy ty wlasnie nazwales nas 'ogorkami'?! 😁 mi tam w motown, miescie arethy franklin i joe fraziera, dobrze, ja sie stad nie ruszam! a serio piszac - zapominacie, koledzy, o czynniku ludzkim. gdyby nie weaver, granta (ktory sporo troyowi zawdziecza) u nas na bank by nie bylo. podobny case to transfer wrighta, z tym ze tutaj 'zagrala' zazylosc delona z caseyem (panowie probowali polaczyc sily od momentu, gdy casey'owi podziekowano w toronto)...  

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytałem też u Kendry Andrews to Malone chciałby też grać szybciej i przestawić ciężar na więcej trójek, bo tych Denver za dużo nie rzucało w sumie. Nie wiem na ile pace duzo wyższy możliwy jest z Jokiciem, a preseason to mała próbka + wiadomo przez dziwne rotacje nie do końca oddająca wszystko, ale tak dla porównania:

Pace w Preseason: 104.5 - 16 miejsce w lidze
3PA w Preseason: 38.3 - 12 miejsce w lidze

Pace w RS 19-20: 97.64 - 29 miejsce w lidze
3PA w RS 19-20: 30.6 - 26 miejsce w lidze

Za to Facu imponuje na skrótach z treningów czy preseason (obejrzałem tylko jeden mecz w tej fazie, bo zaraz będą grać normalnie) zaangażowaniem w D. Tu przechwyt z pierwszego meczu z Blazers:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, rw30 napisał:

przy okazji, czy są jakieś odcinki tej strefy Chanasa które szczególnie warto by obejrzeć? 

spoko odcinek z Gortatem, Michałowiczem bardzo dobry, Wiesław Zych, Bronisław Wawrzyńczuk no i z Juciem. Generalnie mimo wszystko goście są z związani z polską ligą, jeżeli to cie interesuje to jeszcze można dołożyć odcinki z Zamojskim, Łukaszem Majewskim, Ignerem (!) i Uvalinem.

Z drugiej strony ten typer NBA z Hyżym to srogie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji tego przełożenia meczu Rockets warto przypomnieć, że Denver rok temu w siedmiu wygrało z Jazz ;) 

No a co do dziś to niby niedawno w Playoffs grali, ale i tak szło się stęsknić. Specjalnie dziś gotowałem, żeby był rano czas na włączenie Nuggets.

Ep9L6DdXUAI5Xq7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.