Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2020/2021


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Chytruz napisał:

Pójściem na łatwiznę byłoby zostać w Denver i być tam 5-8 najlepszym graczem bez żadnej odpowiedzialności. Jak chce się rozwijać i sprawdzić w większej roli to good for him, bo ma na to mało czasu, a jak mu się nie uda, to za 3 lata będzie mógł iść do lepszego teamu i znowu być pomagierem.

Poza tym mogły być też inne czynniki, np. nie lubi miasta albo innych typów z zespołu.

I zamienił jedno z najlepszych miejsc do życia w stanach na Detroit?

https://www.businessinsider.com/us-news-best-places-to-live-in-america-2016-3?IR=T

Rozumiem, że chciał sobie więcej rzucać, jego wybór, ale no dajmy spokój z tym miastem, a i source o czymś złym w szatni nie było :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

I zamienił jedno z najlepszych miejsc do życia w stanach na Detroit?

Może jego priorytety są inne niż te przy wybieraniu najlepszych miejsc do życia przez media. Np. nie lubi pogody albo chce mieszkać w mieście, gdzie jest więcej czarnych. Ja jak widzę gdzieś rankingi najlepszych krajów czy miast do zamieszkania, to tam prawie zawsze na szczycie są jakieś, które osobiście bym odrzucił w przedbiegach (Dania, Norwegia, Denver, Białystok).

 

6 minut temu, Lucas napisał:

a i source o czymś złym w szatni nie było :P 

Source nie było, ale my o zakulisowych sprawach albo o tym co gracze sobie myślą wiemy tak mało, że mogło być 20 rożnych powodów dlaczego wolał miejsce X niż Y innych niż, że "nie ma honoru i ambicji" albo jest "mało inteligentny".

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

że ludzie kupują te brednie, Grant poza momentami z LAC miał strasznie biedne PO, tylko drużyna mem  - jak za przeproszeniem - Pistons mogła mu mimo wszystko dać pieniądze o jakich marzył, typ dubluje się z Griffinem czyli jedyną gwiazdą Pistons, nie wiem gdzie on tej roli szuka, ale wielkich minut to on tam raczej nie dostanie

Grant wybrał spokojne ceglenie i walkę o 8 seed przez następne lata, nie mówmy więc o jakiś jego ambicjach, w Denver grałby być może największe minuty w rosterze i walczył o wysokie cele, nie usprawiedliwiajmy więc pójścia na łatwiznę, zwłaszcza, że na wyrównaną ofertę (która by Nuggets nieźle udupiła) nie chciał nawet spojrzeć

Nie pomyliłeś serii ? Na pewno z Clippers ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokic jak na preseason wyglądał kozacko, choć i rywal akurat pod koszem najbardziej wymagający nie był.

Porter czasem dzielił się piłką, nawet coś potrafił momentami pomoc w obronie, więc może faktycznie będzie jakiś postęp w tej kwestii.

Harris wydaje się fizycznie dobrze wyglądać, sporo próbował w ofensywie, nie zawsze wychodziło, ale jeśli ma wrócić stary dobry Gary to musi próbować i szukać pewności siebie.

Z nowych Facu się najbardziej w oczy rzucał i to nie tylko przeglądem pola czy widocznym w jego grze doświadczeniem. Był bardzo aktywny też w obronie, czasem brakuje wzrostu, ale nigdy nie odpuszczał. Tu wychodza te lata gry w Europie.

Fajnie wyglądal Zeke, bardzo ładny blok, trójka z pick and pop. Hartensein dobrze na desce wygląda, ale generalnie w tym meczu mi się Zeke bardziej podobał, jestem ciekawy tej rywalizacji o minuty za Jokiciem. Hampton za to dużo gorzej, widać że mniej NBA ready, strasznie chaotyczny zawodnik. Bol Bol wyróżnił się tylko pudłem z FT na koniec, gdzie mógł dać remis/wygrana.

No i Murray bardzo żywo reagował z ławki nawet w takim meczu, widać jak mu zależy. W sumie ciężko o jakieś poważne wnioski, bo tylko preseason, ale wytrzymałem mecz bez większego przewijania, więc to już coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Lucas napisał:

I zamienił jedno z najlepszych miejsc do życia w stanach na Detroit?

https://www.businessinsider.com/us-news-best-places-to-live-in-america-2016-3?IR=T

Rozumiem, że chciał sobie więcej rzucać, jego wybór, ale no dajmy spokój z tym miastem, a i source o czymś złym w szatni nie było :P 

jeśli w pierwszej 10 rankingu są miejscowości (bo nie wiem, czy anglojęzyczni użyliby nazwy 'city' do ich określenia, dlatego nie piszę 'miasta') takie jak:

Fayetteville, Arkansas

Des Moines

Minneapolis

Colorado Springs

..... to pamiętaj, że afroamerykanie w przedziale 20-35 pracujący w sport & entertainment mieli mało do powiedzenia przy jego tworzeniu, a, co za tym idzie, raczej nie kierują się nim przy wyborze miejsc do mieszkania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, rw30 napisał:

..... to pamiętaj, że afroamerykanie w przedziale 20-35 pracujący w sport & entertainment mieli mało do powiedzenia przy jego tworzeniu, a, co za tym idzie, raczej nie kierują się nim przy wyborze miejsc do mieszkania

Dodatkowo większość kryteriów do wybierania "najlepszych miejsc do życia" (jakość szkół publicznych, dostęp do opieki zdrowotnej, transport publiczny, rynek pracy) zupełnie nie dotyczy zawodnika NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pan A. napisał:

A dawało? 

dawało, ale nie było zainteresowania

co do Granta - gość w zeszłym rs w 26 minut dostawał średnio 9 rzutów, przy wzroście minut tych rzutów byłoby pewnie kilkanaście, a to jest już poziom Bartona o którym ciężko powiedzieć, że jest daleką opcją, jak dla mnie to wystarczający kredyt zaufania, w drużynie nastawionej tak ofensywnie

można sobie spekulować jakie były powody tej decyzji, ale ciężko było nie zauważyć jak presja PO dawała się Grantowi we znaki, gość póki co nie radzi sobie z tego typu wyzwaniami dlatego jego decyzję odbieram tak a nie inaczej, zresztą mieliśmy już namiastkę jego nowej roli czyli 1-11 w debiucie, Grant powinien mieć możliwie jak najmniej piłki w dłoniach, wtedy jest efektywny, często ma wtedy czyste pozycje + oczywiście gra z kontry

widać, że Campazzo, to nie jest gościu, który przyjechał liznąć trochę NBA i tyle, może być bardzo ważnym głosem szatni, na to liczę

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przeżywam, pick psu w dupe i po co to komu było :(

ja rozumiem, ale to pisanie jaki to on nie był zły i jak to nie ma ambicji jest słabe - bo generalnie kolo ze swoim wiekiem i skill-setem był idealnym fitem do Nuggets (tak był chimeryczny -> ale w tych dobrych meczach pokazywał jak świetnie tu pasuje) i napisanie 10 x hiperboli o jego 'fatalnych' PO tego nie zmieni :)

też się nie cieszę że wybrał jak wybrał -> ale cóż, wolna wola niech się kisi z @kcp78 i DaFlou w mieście Eminema i walczy o pick :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Lucas napisał:

Tak, dawało, tyle razy o tym już było pisane :P 

To, że było tutaj pisane to ja wiem😉 Bardziej mnie interesuje czy jest to wiarygodna informacja czy tak po prostu ktoś napisał na tt za jakimś tajemniczym "siurasem" i przyjęto to za pewnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pan A. napisał:

To, że było tutaj pisane to ja wiem😉 Bardziej mnie interesuje czy jest to wiarygodna informacja czy tak po prostu ktoś napisał na tt za jakimś tajemniczym "siurasem" i przyjęto to za pewnik?

Wiarygodna, choćby od lokalnych dziennikarzy żyjących z pisania o Denverm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

napisanie 10 x hiperboli o jego 'fatalnych' PO tego nie zmieni

nie zmieni? k****, a szkoda, gdyby nie było tego wyrównania, to nie byłoby tenatu przecież, chciałem przede wszystkim napisać, że Grant nie miałby w Nuggets małej roli, nie z Jokiem obok

też nie przeżywajcie tego, że ja tak to przeżywam, przecież ja się w sumie cieszę z tego, że on tych 20 baniek od nas nie wziął ;)

no, ale nie podoba mi się ta cała historia, co zrobisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Grant powinien mieć możliwie jak najmniej piłki w dłoniach,

No powienien, ale jak sie przytrafi sytuacja, ze ktos mu pozwoli grac z pilka w rekach, to nie ma sie co dziwic ze skorzystal, bo jest to ogolnie bardziej fun praca niz stanie w rogu i wbijanie smieciowych punktow.

Niejeden backup czy 3rd stringer tez "powinien" byc tylko backupem albo 3rd stringerem, ale jak dostana gdzies przez przypadek role startera, to raczej sie ciesza i korzystaja, zamiast szukac klubu gdzie moga realizowac sie w swojej optymalnej roli przez 14 mpg.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przecież ja się w sumie cieszę z tego, że on tych 20 baniek od nas nie wziął ;)

Jesteś akcjonariuszem Nugs albo chociaż asystentem Jucia? 😂 

Przeliczając na PLN to mniej więcej tyle, ile poszło na Sasinowe, a w TVP mówią, że to no big deal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.