Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2020/2021


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Lucas napisał:

Dopiero obejrzałem i no ekipa jest niesamowita. Mnie ciągle zaskakują tymi kolejnymi zwycięstwami mimo kontuzji, w dodatku tym razem rywal był bardzo poważny. Ciekawe jak te kolejne trudne testy, ale to co taki Porter gra ostatnio jest wspaniałe do oglądania.

i teraz rozkmina na ile to efekt zajebistości Joka a na ile braku Kartona xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

Zunior przestal brac zly przyklad z Kartona i od razu lepiej wyglada :)

Przede wszystkim dla Denver jest lepsza rotacja. Bo Jamal z MPJ często się gryźli. Podobni gracze. MPJ w mniejszej roli za dużo skupiał się na sobie . Teraz rozbłysł. On jest lepszym ofensywnym graczem niż Jamal. Gorzej broni  i kreuje ale dla Nuggets większa rola MPJ i Campazzo wychodzi na plus. Campazzo to niedoceniany obrońca bo kurdupel ale on broni naprawdę dobrze. To ,że Denver jest 9-1 od kontuzji Jamala to nie przypadek . Po prostu ta rotacja mniej zgrzyta. Każdy ma swoja role ,  swoje miejsce plus Facu powinien być w s5 .. Wiadomo ,że nie teraz ale Nuggets powinni przemyślać handel Murrayem bo lepiej mieć takiego MPJ i Gordona niż Jamala i Gordona. Całej trójki nie są w stanie finansowo utrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ely3 napisał:

Wiadomo ,że nie teraz ale Nuggets powinni przemyślać handel Murrayem bo lepiej mieć takiego MPJ i Gordona niż Jamala i Gordona. Całej trójki nie są w stanie finansowo utrzymać

Łatwo mówić, trudno zrobić, vide Portland i CJ ;)

No i ciężko mi sobie wyobrazić Jamala w wymianie, niby tu nie ma sentymentów w tej lidze i większe nazwiska odchodziły, pewnie też nie jestem obiektywny jako fan i po prostu to bolaloby czysto emocjonalnie.

W ogóle Malone też ostatnio coraz częściej poprawnie rotuje, teoria @LeweBiodroSmokao tym, że Mike im gorzej tym lepiej się sprawdza. Gdy miał przez chwilę zdrowy zespół to momentami dziwacznie to wyglądała rotacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ely3 napisał:

 Wiadomo ,że nie teraz ale Nuggets powinni przemyślać handel Murrayem bo lepiej mieć takiego MPJ i Gordona niż Jamala i Gordona. Całej trójki nie są w stanie finansowo utrzymać

Za rok będą wszyscy w 4. Spadnie pewnie Barton i PM. 22-23 nie mają złych kontraktów. Dobry MM, niecałe 80 w czapce. Oby każdy miał taki ból głowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ely3 napisał:

Przede wszystkim dla Denver jest lepsza rotacja. Bo Jamal z MPJ często się gryźli.

ciekawa i ryzykowna teza, ale może się okazać prawdziwa (vide GSW po stracie Wisemana, którzy musieli przemeblować rotacje i nie wiem jak to rzutuje na bilans, ale na oko to ich gra w ataku wygląda sporo lepiej. Co w sumie nie powinno dziwić -  biorąc pod uwagę że z Wisemanem na boisku przebywać musiał Green, a ich dwóch to już był gwałt na spejsingu - choć ja akurat nie  spodziewałem się takiego  obrotu sprawy. Koniec dygresji), ale jednak warto poczekać do PO, gdzie rok temu Murray był morderco, a czy MPJ nim będzie - myślę, że niekoniecznie, ale chciałbym się mylić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rw30 napisał:

ale jednak warto poczekać do PO, gdzie rok temu Murray był morderco, a czy MPJ nim będzie - myślę, że niekoniecznie, ale chciałbym się mylić. 

O panie jakby to tak działało i Jazz co roku będzie dostawać Mitchella z ostatnich PO.... A już poważnie to Murray jest lepszym graczem od Portera i nie wiem czy MPJ wskoczy na ten poziom ale po prostu Nuggets w tej chwili lepiej klikają. Lepiej krąży piłka .... Z drugiej strony w clutch jednak czuć brak Jamala. Ale Jokić ma teraz większą rolę co też pomaga Denver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do czego to doszło żebym musiał się zgodzić z januarym 😮 śmiesznie wyglądają te płacze o star bonus

42 minuty temu, Koelner napisał:

niesamowite , że Jokic grając taki sezon i mając status gwiazdy nie ma w ogóle bonus stara 

w obronie ma go aż nadto ... ale ja mu życzę Lakers w pierwszej rundzie i skończy się rumakowanie, 3 MVP w 3pt era który wyleciał w 1 rundzie to brzmi jak piękne legacy, też fajne bo wypełnione przez 2 europejczyków (fuj) i największego debila w NBA (impactless statpadder, którym jarają się tylko oglądający highlights)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, polishllama1488 v2.0 napisał:

ale ja mu życzę Lakers w pierwszej rundzie i skończy się rumakowanie

mam wrazenie ze jakby nawet w pojedynke, bez nogi ugral misia to smutne posty anty-jokicowcow sie z kolei nie skoncza :)

w sumie dobrze - niech piecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vajna zagrywke wczoraj conajmniej Porter zagral. Dostaje na orawe skrzydlo i wszyscy sie spodziewaja jak to u niego rzutu lub wjazdu, a ten odgrywa tylem co ustawionego za 3 Joka.

Ogolnie w tym meczu ladnie sie dzielil pilka.

Jok to wiadono, klasa sama w sobie, nie tylko mvp ale po prostu najlepszy gracz w lidze obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, julekstep napisał:

mam wrazenie ze jakby nawet w pojedynke, bez nogi ugral misia to smutne posty anty-jokicowcow sie z kolei nie skoncza :)

w sumie dobrze - niech piecze

Jokic krul. Ogólnie nie wiem jak będąc z Europy można się nim nie jarać. Koleś jest tak anty NBA star że trudno bardziej. I jednocześnie tak bardzo probasketball że trudno bardziej 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, polishllama1488 v2.0 napisał:

do czego to doszło żebym musiał się zgodzić z januarym 😮 śmiesznie wyglądają te płacze o star bonus

w obronie ma go aż nadto ... ale ja mu życzę Lakers w pierwszej rundzie i skończy się rumakowanie, 3 MVP w 3pt era który wyleciał w 1 rundzie to brzmi jak piękne legacy, też fajne bo wypełnione przez 2 europejczyków (fuj) i największego debila w NBA (impactless statpadder, którym jarają się tylko oglądający highlights)

Co Ty masz za problemy. Jakie rumakowanie? Abstrahując od tego ze jako purysta koszykówki raczej aż tak lakers nie kibicujesz aby tu karać taki fajnie zbudowany zespół jak Denver takimi tekstami. Fajna koszykówka dopisałbym w twoim nawet stylu z ambitna walka mimo kontuzji. A Jokic jest lepszy niż te ststy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mac napisał:

Vajna zagrywke wczoraj conajmniej Porter zagral. Dostaje na orawe skrzydlo i wszyscy sie spodziewaja jak to u niego rzutu lub wjazdu, a ten odgrywa tylem co ustawionego za 3 Joka.

Ogolnie w tym meczu ladnie sie dzielil pilka.

On w większej roli lepiej broni i lepiej dzieli się piłką, bo już nie ma takiej spiny, ze musi walczyć o swoje rzuty, te i tak ma już pewne.

Generalnie ten cały jego sezon to jest stały rozwój i mam wrażenie, że to nie jest kwestia jakiegoś wielkiego postepu w samych umiejętnościach. Po prostu wychodzi, że łapie doświadczenie i ogranie + zaczyna być coraz mądrzejszy na parkiecie, bo coraz częściej widać w nim myślenie o drużynie, a nie tylko o sobie.

To się bardzo fajnie obserwuje, gdy przypomni się jego pierwsze mecze w NBA, kompletnie inny gracz. Na pewno nadal ma bardzo duży upside, ale mnie najbardziej cieszy to, ze coraz częściej wykorzystuje swoje warunki w obronie, jest nadzieja na to, że będzie po tej stronie przynajmniej neutralny, a może nawet pozytywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.