Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2020/2021


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, ely3 napisał:

Przecież tam był ewidentny faul... Więc co najwyzej zaliczył star bonus u sędziów.. Ogólnie Denver ma sporo szczęśćia w tych ostatnich akcjach ,że im nie gwiżdża fauli

A doczytałes do końca?

Co do sędziów to były też źle Calle przeciwko Denver w końcówkach, gdzie nawet latała o tym kompilacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

A doczytałes do końca?

Co do sędziów to były też źle Calle przeciwko Denver w końcówkach, gdzie nawet latała o tym kompilacja :)

Doczytałem. I tym bardziej nie wiem czemu zostawiłeś wpis o fantastycznym bloku , który był tak naprawdę faulem. Ogólnie w L2M co nie jest wyrocznią to zazwyczaj Denver zyskuje na błędach sędziowskich niż odwrotnie. A Jazz zazwyczaj traci ale ogólnie raczej w tej lidze nie ma ostatnio skrajnych przegięć .Ot normalność - sędziowie czasem nei są w stanie dostrzec wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ely3 napisał:

I tym bardziej nie wiem czemu zostawiłeś wpis o fantastycznym bloku , który był tak naprawdę faulem.

No bo to w ostateczności nadal jest fantastyczny (z perspektywy Denver) blok na uratowanie wygranej w meczu.

Tak jak masz wiele fantastyczny wsadów, gdzie był zrobiony błąd kroków. Jak sędzia przyzna karnego z dupy (w erze VAR o to trudniej :P) w piłce to dla zespołu, który zdobędzie wtedy bramkę to nadal jest fantastyczny gol w np doliczonym czasie gry etc.

Kings wygrali po crunchu z Denver, gdzie Barnes jak dobrze pamiętam faulował Jokicia, a dla nich to i tak "fantastyczna" wygrana wyciągnięta w końcówce.

Także dostrzeżenie prawdopodobnego błędu sędziego jest ważne z punktu uczciwej oceny jakiejś sytuacji i to dostrzegłem, ale no nie mam zamiaru płakać gdy ten błąd w tym wypadku Denver pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

No bo to w ostateczności nadal jest fantastyczny (z perspektywy Denver) blok na uratowanie wygranej w meczu.

Tak jak masz wiele fantastyczny wsadów, gdzie był zrobiony błąd kroków. Jak sędzia przyzna karnego z dupy (w erze VAR o to trudniej :P) w piłce to dla zespołu, który zdobędzie wtedy bramkę to nadal jest fantastyczny gol w np doliczonym czasie gry etc.

Kings wygrali po crunchu z Denver, gdzie Barnes jak dobrze pamiętam faulował Jokicia, a dla nich to i tak "fantastyczna" wygrana wyciągnięta w końcówce.

Także dostrzeżenie prawdopodobnego błędu sędziego jest ważne z punktu uczciwej oceny jakiejś sytuacji i to dostrzegłem, ale no nie mam zamiaru płakać gdy ten błąd w tym wypadku Denver pomógł.

Ray Allen nadepnął na linie w najpiękniejszym ( moim zdaniem ) rzucie w historii.

Piękny blok a Jokić to MVP.

Najbardziej jednoznaczny MVP od czasów Stephana Currego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie drużyny zyskują na błedach sędziów tylko zwyczajnie wyniki są wypaczane przez amatorskie błędy ludzi pracujących przy miliardowym biznesie, no sorry, ale jak trzech typów z trzech różnych kątów nie potrafi wyłapać niby tak ewidentnego faulu, to nie ma w ogóle czym gadać i proszę nie zabierać Nuggets zasłuźonego wina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Koelner napisał:

Jokic tę bandę kasztalotów pięknie ciągnie za uszy - true mvp 

Porter JR to przyszły allstar/superstar tej ligi. Gordon się bardzo fajnie wkomponował. Rolesi jak Barton czy Morris przed urazami mieli dobre okresy. Jokic jest wielki w tym sezonie i jak najbardziej MVP powinien zgarnąć, ale nie gra z amatorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael Porter Jr was added to the Nuggets injury report with a left ankle sprain but he is PROBABLE in tonight’s game vs Toronto.

The Denver Nuggets are planning to sign guard Austin Rivers for the rest of the season, sources tell ESPN. He’s averaged 24 minutes in five games on a 10-day deal. Nuggets lost guard Jamal Murray for year and are playing without Will Barton now.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni mecz z Raptors to było oszustwo ze strony zespołu z Toronto i Tampy. To miało być ostatnie spotkanie Lowry'ego w barwach tej drużyny przed wymianą, więc zmotywowani wygrali i nawet nie było mi tego tak specjalnie żal. W kwietniu mimo wielu problemów Denver przed tym spotkaniem miało najlepszy bilans w lidze, z kostką Portera było na tyle dobrze, że wyszedł w S5.

 

Początek to spore problemy Denver w kwestii trójek, bo weszli rzutowo słabo w mecz. No ale Raptors jakoś wielce nie odjechali, zresztą oni też mieli dziś swoje spore problemy kadrowe i taki mecz wypadałoby wygrać. Lowry był dość irytujący w tych próbach wymuszania wolnych przy rzutach, więc Jokic postanowił go cosplayowac i wyszło z tego 3+1. Toronto prowadziło 3 punktami, więc bez dramatu. Dobre wejście zaliczył Rivers, który skończył kwartę z 8 punktami. Miał głównie rzucać trójki, ale potrafi też momentami nieźle wejść z piłką na kosz, lubię jego pierwszy krok.

 

W kwestii biegania to najpiękniejszy w tym elemencie jest Harrison. Na pewno jest najszybszym obecnie graczem Nuggets, pewnie też w ścisłej ligowej czołówce w tej kwestii, to jak szybko po zbiórce w obronie potrafi dostać się w paint rywala jest imponujące. Do przerwy minimalnie prowadziło Denver, ale przez osłabienia kadrowe obu stron to nie był wielki mecz, mimo zaciętego wyniku. Momentami takie spotkanie, które w Ekstraklasie określa się meczami walki, bo sporo fauli, walki właśnie, a najlepiej pokazywało to zaklejone oko Lowry'ego. On i Anunoby trzymali Toronto, w Denver trochę bardziej się to rozkładało, podobały mi się te dwa takie zwolnione w stylu Andersona wejścia Gordona, nieźle grał Jokic, a z ławki Shaq z Riversem. 

 

Q3 to dużo agresywniejsza i lepsza gra Portera. MPJ zaczął chyba od pierwszych 5 pkt Nuggets w meczu, ale potem miał raczej cicha pierwsza połowę. Tłumaczyłem sobie to ta kostka, ale po przerwie wyglądał już bardzo dobrze, zaliczył też w tym meczu znów kilka niezłych posiadan w D. Z ekranu w tym meczu wyskakiwał też Harrison i kontynuował to po przerwie. To nie był typowy mecz Nuggets ofensywnie, zresztą dość skromna liczba asyst Facu i Jokicia po Q3 trochę to potwierdzała. Było +2 i zapowiadał się mecz raczej do rozstrzygnięcia w crunchu, bo tu od pierwszej minuty nikt nie potrafił odskoczyć od rywala na większą liczbę punktów.

 

Porter zaczął też Q4 z ławka i zdobywał bardzo ważne punkty, a Denver jako pierwszy w tym meczu zespół zyskał dwucyfrowe prowadzenie po jego trójce. Raptors umierali w ataku bez Lowry'ego oraz OG, tym razem to Denver miało przewagę w ustawieniach rezerwowych i robiło to różnice. Q3 kończyła się wynikiem 87-85, do kolejnych punktów Raptors minęły 4 minuty Q4 i po trójce Lowry'ego ten wynik wynosił 102-88. Bardzo ładny run Denver.

 

Rozumiem jakaś frustrację, ale obrzydliwy był ten faul Lowry'ego na Dozierze. Wielkich szans nie miał na obronę w tej akcji, a dość niebezpiecznie ściągnął go na ziemię. Po tak doświadczonym graczu można spodziewać się większej odpowiedzialności. Na szczęście PJ Dozier nie spadł jakoś źle i nic się nie stało. Jeszcze potem protestował, że to nie jest flagrant xD Gdyby tak zrobił choćby ten Flynn z Toronto to pewnie odbiór sytuacji byłby inny, ale po graczy typu Lowry i jego doświadczeniu ligowym można wymagać więcej.

 

Dość niespodziewanie patrząc na przebieg wcześniejszych trzech kwart mecz ułożył się tak, że zamiast Jokicia na parkiet w Q4 wyszedł Bol Bol. Zakładałem 2-1 w tych trzech meczach, a wyszło 3-0. Teraz niezwykle trudna seria meczow, bo 2x LA, 2x NY oraz Jazz, więc no będą ciężary, na tym etapie sezonu każdy ma swoje problemy, więc coś powinno udać się wyciągnąć.

 

Sportowo względem wyników kwiecień był dla Nuggets bardzo udany. Ze względu na inne okoliczności to nie był tak udany miesiąc jak pokazuje bilans, no ale ten zespół pokazuje, że tak łatwo nie ma co ich skreślać mimo braku Jamala. Dziś spotkanie wygrane przez ławkę, brawo 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Jokicowcy.

 

jak myślicie?  Campazzo zabawi na dłużej w Nuggets ? I czy przy pełnym składzie, po tym co pokazuje teraz, dostanie w przyszłym sezonie te pewne 23-25 min? Wydaje mi się że daje więcej niż Morris, ale nie oglądałem całego sezonu, więc nie jestem pewien. Na kilka meczy co ich oglądałem to naprawdę mega dobrze pasuje do Jokica, jak na ironię, że ma podobne skille i rozumienie gry co MVP i po prostu pasuje do tej drużyny chyba jak do żadnej innej w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2021 o 18:42, RonnieArtestics napisał:

Hej Jokicowcy.

 

jak myślicie?  Campazzo zabawi na dłużej w Nuggets ? I czy przy pełnym składzie, po tym co pokazuje teraz, dostanie w przyszłym sezonie te pewne 23-25 min? Wydaje mi się że daje więcej niż Morris, ale nie oglądałem całego sezonu, więc nie jestem pewien. Na kilka meczy co ich oglądałem to naprawdę mega dobrze pasuje do Jokica, jak na ironię, że ma podobne skille i rozumienie gry co MVP i po prostu pasuje do tej drużyny chyba jak do żadnej innej w NBA.

z tego co widze to on na 2 lata podpisal :P

typ jest swietny do kibicowania (walczak), ale wieku i wzrostu nie przeskoczy wiec sufity zbyt wysokiego nie ma imho

no ale w obecnej sytuacji Nuggets (Jamal i Monte out) jest mega wazny bo jest jedynym grajkiem poza Jokiem ktory umie w playmaking (wychodzi na to ze ten podpis, ktory na poczatku wydawal sie bardzo zlym ruchem Nuggets z perspektywy czasu wyglada jak strzal w dziesiatke - ot nieprzewidalnosc NBA :) )

a czy daje wiecej od Morrisa...hmm pod nieobecnosc Jamala chyba tak (bo jest lepszym playmakerem), ale w pelnym skladzie ja osobiscie wole Morrisa.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero obejrzałem i no ekipa jest niesamowita. Mnie ciągle zaskakują tymi kolejnymi zwycięstwami mimo kontuzji, w dodatku tym razem rywal był bardzo poważny. Ciekawe jak te kolejne trudne testy, ale to co taki Porter gra ostatnio jest wspaniałe do oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.