Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2020/2021


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Śmieszkujesz teraz, prawda? :)

To są całkiem inni gracze. 

nie mam pojęcia jakim graczem jest ten kolo bo w ogóle nie ogarniam basketu poza NBA, ale schemat jest ten sam -> niski eurograjek po swoim fizycznym peaku

nie wierzę w takie eksperymenty po prostu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

nie mam pojęcia jakim graczem jest ten kolo bo w ogóle nie ogarniam basketu poza NBA, ale schemat jest ten sam -> niski eurograjek po swoim fizycznym peaku

nie wierzę w takie eksperymenty po prostu :)

Teodosić to akurat bardzo wysoki jest jak na PG, ale on często miał problemy z jakimiś kontuzjami jeszcze zanim trafił do NBA, przynajmniej tak kojarzę. Intensywność NBA go zajechała i nie pykło. 

Campazzo to bardzo silny gracz, dynamiczny, wytrzymały, taki mały motorek. Zobaczymy, ale wierzę, że podoła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Campazzo to bardzo silny gracz, dynamiczny, wytrzymały, taki mały motorek. Zobaczymy, ale wierzę, że podoła :)

no właśnie to że ten Campazzo:

- jest jeszcze niższym eurosem

- wg % z wiki (właśnie tak daleko sięga moja wiedza nt europejskiego basketu) jest gorszym shooterem

dodatkowo wzbudza moje obawy :) 

+ co do małych motorków - to pisałem o tym w kontekście przedłużenia Monte Morrisa, który w Denver odgrywa właśnie tę rolę i jest w tym zajebisty

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Campazzo w przeciwieństwie do tych białych eurosów (Teodosić, Navarro, Rodriguez) jest (na poziomie Euroligi/FIBA) bardzo dobrym obrońcą. Dalej jest streaky strzelcem, który ma 'wartość' gdy ma piłkę, więc jego upside to pewnie backup PG, ale jeśli będzie okej obrońcą (50/50, niby mocny obrońca, ale grubo undersized, więc w NBA ciężko powiedzieć to ma szansę na lepszą karierę niż Teodosić i spółka w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Braveheart22 napisał:

Teodosić to akurat bardzo wysoki jest jak na PG, ale on często miał problemy z jakimiś kontuzjami jeszcze zanim trafił do NBA, przynajmniej tak kojarzę. Intensywność NBA go zajechała i nie pykło. 

Campazzo to bardzo silny gracz, dynamiczny, wytrzymały, taki mały motorek. Zobaczymy, ale wierzę, że podoła :)

1:97 i był twardy skurczybyk. Robił przewagi stad Wice WC i EUR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

więc jego upside to pewnie backup PG

czyli z grubsza Nuggets mając potrzeby pod koszem wydali 3+ bańki i wyjątek na gracza obwodowego którego totalnie nie potrzebują (bo mają topowego backup PG w lidze) :)

 

@Lucas - Ty śledzisz na bieżąco a w BBRef nie widzę nic -> PJ Doziera przedłużamy / coś o nim wiadomo? (też miał fajne momenty w bąblu i myślałem że zostanie jako ten 4/5 guard w rotacji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

@Lucas - Ty śledzisz na bieżąco a w BBRef nie widzę nic -> PJ Doziera przedłużamy / coś o nim wiadomo? (też miał fajne momenty w bąblu i myślałem że zostanie jako ten 4/5 guard w rotacji)

https://www.spotrac.com/nba/denver-nuggets/p.j.-dozier-23668/

On po prostu jest w Denver i ma niegwarantowany w pełni (ale większość gwarantowana) kontrakt. IMO z tego co czytałem to planują dalej w niego inwestować i nic dziwnego, to może być ten Gary Harris, za którym tęsknimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dozier signed a 3 year / $3,856,771 contract with the Denver Nuggets, including $183,115 guaranteed, and an annual average salary of $1,285,590. In 2020-1, Dozier will earn a base salary of $1,762,796, while carrying a cap hit of $1,762,796 and a dead cap value of $1,200,000.

3 minuty temu, julekstep napisał:

czyli z grubsza Nuggets mając potrzeby pod koszem wydali 3+ bańki i wyjątek na gracza obwodowego którego totalnie nie potrzebują (bo mają topowego backup PG w lidze) :)

 

@Lucas - Ty śledzisz na bieżąco a w BBRef nie widzę nic -> PJ Doziera przedłużamy / coś o nim wiadomo? (też miał fajne momenty w bąblu i myślałem że zostanie jako ten 4/5 guard w rotacji)

Bardzo miły podpis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie co do Campazzo to wrzucałem już jego tekst powitalny, a na Athletic jest trochę informacji o nim i Denver, które go śledziło od dawna :)

Campazzo landed on the Nuggets’ radar in 2013, but the team didn’t start heavily following him until 2016 when a scout noted, “he’s the soul of a locker room.”

“It’s all an educated guess, but when you have a guy that you’ve evaluated that long and a guy that’s performed at such a high level internationally, you feel more comfortable,” Nuggets director of scouting Jim Clibanoff told The Athletic.

“It’s not tangible, the mindset of how to win a basketball game,” Clibanoff said. “You just have to see it unfold and that’s what our team is gaining now … what Facu has done internationally, that qualifies as high-level, and it has the ability to boost your confidence that he’s been in those situations.”

 

Generalnie kto nie wziął tej promki na Athletic ten gapa, nie można lepiej wydać dolara miesięcznie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, julekstep napisał:

nie mam pojęcia jakim graczem jest ten kolo bo w ogóle nie ogarniam basketu poza NBA, ale schemat jest ten sam -> niski eurograjek po swoim fizycznym peaku

nie wierzę w takie eksperymenty po prostu :)

typ był niedawno MVP MŚ, to trochę inny case niż tamten Teo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze co do Campazzo - on nie jest zajechany jak Rubio, to trochę Nash - case jak chodzi o late-blooming. Gość w wieku 24 lat został wypożyczony do jakiegoś UCAMu Murcia, w środku stawki ACB (fakt, ze konkurencja na PG była w tamtych czasach przeyebana w Realu).

Nie, żeby to niwelowało problemy które wcześniej tu wymieniliście, ale warto to mieć na uwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

typ był niedawno MVP MŚ, to trochę inny case niż tamten Teo

1 - z tego co widzę to tam jednak 'zajechany' Rubio był MVP

2 - mówimy o imprezie gdzie Mateusz Ponitka wyglądał do pewnego momentu jak MVP-candidate? :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Lucas napisał:

Wielki Nikola jak zawsze niedoceniony. W odróżnieniu od Murraya i Portera, ta dwójka moim zdaniem nawet za wysoko :P Wiem, że to predykcje, ale Murray musiałby grać tylko trochę gorzej niż w Playoffs, żeby pukać do ~TOP20 ligi.

nie no Porter na 51 to beka

Jokic za nisko ofc -> a Murray w sumie spoko, może po tych PO's to będzie jego taki breakout year :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały ten ranking to beka, ESPN to niedługo poziom sportowego pudelka będzie. Najpierw te zjebane RPM jak Engelman ich olał, teraz te pseudorankingi...

Przecież tam poza Zachem (za którego teksty każą płacić) już większość (bo Woj to już celebryta :)) uciekła do Athletic itp... 

Kiedyś ich rankingi, w tym te do fantasy to typowe must have, a dziś to bardziej powód do śmieszkow na TT. Szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.