Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2020/2021


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, BMF napisał:

Bez kontaktu, przy wyskoku... Oby jakimś cudem to było coś randomowego. Wydawało się, że nie będzie gorszego sezonu NBA niż ten poprzedni, a jakoś obecny zajebiście daje sobie z tym radę. 

No niestety, rekordowo krótki offseason wiązał się z dodatkowym ryzykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ kubeł zimnej wody... i to pa takim trade deadline... Ehhh 

Denver dalej będzie mocne, bo jednak poza Murrayem jest komu zdobywać punkty, a Campazzo wspomoże rozegranie, ale jak pokazywał @ely3 Junior i Barton czy Monte to są tak niepewni w nerwowych momentach (końcówkach) gracze, że znów na głowie Jokera będzie wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pozioma napisał:

Tylko nie wiadomo czy będzie miał okazję jak się w pierwszej rundzie spotkają z LAL.

W sumie to napisałem to nie patrząc na obecne seedy. Chciałem pocieszyć chłopaków. Jak tak teraz spojrzałem w terminarze i tabele to jest spora szansa, że w I rundzie Nuggets zagra z Portland, a Lakers z Clippers.

34 minuty temu, BMF napisał:

Jebać Silvera za ten krótki offseason. Dramat, teraz po ACL można wrócić do topowej formy, ale patrząc na to ile do formy dochodzili LaVine, Porzingis czy Gallo, to Denver ma stracony ten i następny sezon jako contender.

Jakby mógł to dałby im więcej przerwy, ale kontrakty nie śpią i nie czekają. Za duży biznes.

Miejmy nadzieję, że wróci w okolicach końca roku i powoli będzie budować formę więc może niekoniecznie następny sezon psu w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ttr napisał:

Jakby mógł to dałby im więcej przerwy, ale kontrakty nie śpią i nie czekają. Za duży biznes.

To skrót myślowy, wiadomo, że to wszystko jest w interesie ligi i ownerów.

Ale fakty są takie, że zawodnicy mieli rekordowo krótkie offseason + grają częściej niż w normalnym sezonie, efekt jest taki, że Lakers się posypali, Celtics i Heat balansują na granicy 0.500, a Nuggets mają potencjalnie zmarnowane dwa sezony (ekipy które grały najdłużej w bubble) + masa innych kontuzji,  może nie wszystko jest tym spowodowane, ale jako całokształt nie ma tutaj przypadku.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

To skrót myślowy, wiadomo, że to wszystko jest w interesie ligi i ownerów.

Ale fakty są takie, że zawodnicy mieli rekordowo krótkie offseason + grają częściej niż w normalnym sezonie, efekt jest taki, że Lakers się posypali, Celtics i Heat balansują na granicy 0.500, a Nuggets mają potencjalnie zmarnowane dwa sezony (ekipy które grały najdłużej w bubble) + masa innych kontuzji,  może nie wszystko jest tym spowodowane, ale jako całokształt nie ma tutaj przypadku.  

W Lakers posypał się głównie Davis, który nigdy tytanen zdrowia nie był, kontuzja Lebrona spowodowana byłą przez innego zawodnika, zmęczenie nie ma tu zbyt wiele do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ttr napisał:

W sumie to napisałem to nie patrząc na obecne seedy. Chciałem pocieszyć chłopaków. Jak tak teraz spojrzałem w terminarze i tabele to jest spora szansa, że w I rundzie Nuggets zagra z Portland, a Lakers z Clippers.

Jest też duża szansa, że to właśnie Denver wpadnie na LAL z wypoczętymi liderami, wówczas raczej będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pozioma napisał:

W Lakers posypał się głównie Davis, który nigdy tytanen zdrowia nie był, kontuzja Lebrona spowodowana byłą przez innego zawodnika, zmęczenie nie ma tu zbyt wiele do rzeczy.

Dlatego napisałem, że ''nie wszystko jest tym spowodowane, ale jako całokształt nie ma tutaj przypadku''. Btw. Davis opuścił w tym sezonie już w tym momencie najwięcej meczów w karierze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, BMF napisał:

Jebać Silvera za ten krótki offseason. Dramat, teraz po ACL można wrócić do topowej formy, ale patrząc na to ile do formy dochodzili LaVine, Porzingis czy Gallo, to Denver ma stracony ten i następny sezon jako contender.

To jest głębszy problem tej ligi. Ktoś pamięta, w perspektywie  choćby ostatnich 10 lat, sezon NBA bez poważnej kontuzji gracza, która wykluczała go z gry na kilka-kilkanascie miesięcy? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.