Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2020/2021


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Lucas napisał:

Patrz na takich Bucks. Może i mieli gorszy run w Playoffs, ale są wzorcowo prowadzona organizacja w kwestii walki o coś

to taki trochę lol, bo Nuggets, którzy niby starają się słabiej byli tak samo blisko finałów co Bucks, w silniejszej konferencji

nie wiem czy chęć wyrównania Granta za takie siano było pokazem złego zarządzania, jak na moje to wszystko robija się o rynek, na którym Bucks od kilku lat wyciągają co w zasadzie tylko chcą, a Nuggets zgarnia co najwyżej ochłapy

12 minut temu, Lucas napisał:

Matchupy Aarona Gordona z ostatnich sezonów:

 

LeBron James:

 

2/7 z gry - 17/18 sezon

4/11 z gry - 18/19

6/17 z gry - 19/20

 

Luka Doncic

 

2/12 z gry - 20/21

5/16 z gry - 19/20

3/10 z gry - 18/19

 

Kawhi Leonard

 

10/24 - 18/19

5/11 - 19/20

2/3 - 20/21

 

Giannis

 

4/8 - 20/21

8/21 - 19/20

Brak - 18/19

6/8 - 17/18

 

W zasadzie dwa razy gorzej, z czego raz to Kawhi trzy rzuty, baaardzo małe sample.

próbka lekko dramatyczna, no ale powiedzmy, że nie wygląda to źle, problem w tym, że nijak można to przyrównać do intensywności i stawki playoffs

1 minutę temu, julekstep napisał:

przecież nikt go nie chce oddać za Gordona

ale w paczce za przysłowiowego Beala jak najbardziej :P 

chodzi o raczej o konsekwencjach takiego ruchu, na tą dwójkę miejsca nie będzie bo AG będzie chciał hajs, niemały hajs

za Beala to bym nawet rozważył, ale znowu - 3 maxy w tym nikogo z elite D i co z resztą składu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

próbka lekko dramatyczna, no ale powiedzmy, że nie wygląda to źle, problem w tym, że nijak można to przyrównać do intensywności i stawki playoffs

 

Wygląda zajebiśćie patrząc na klasę graczy, a próba jak to próba na podstawie gry w regular season, w każdym takim matchupie tylko takie znajdziesz praktycznie :P Chciałeś statystykę to specjalnie przeanalizowałem te matchupy, więc już nie marudź ;) Jak nie chcesz Gordona to po prostu napisz, że go nie lubisz i nie cenisz, Twoje prawo.

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to taki trochę lol, bo Nuggets, którzy niby starają się słabiej byli tak samo blisko finałów co Bucks, w silniejszej konferencji

nie wiem czy chęć wyrównania Granta za takie siano było pokazem złego zarządzania, jak na moje to wszystko robija się o rynek, na którym Bucks od kilku lat wyciągają co w zasadzie tylko chcą, a Nuggets zgarnia co najwyżej ochłapy

No ale Grant wybrał inaczej, nie miałem pretensji o próbę wyrównania czy to jak się to potoczyło. Czasem się nie uda, ale próbować trzeba. I ja tu nie oceniałem nawet tego, że Nuggets się starają słabiej, a piłem raczej do Ciebie niż samej organizacji. Skoro są źródła mówiące, że Denver chce Gordona to znaczy, że organizacja się stara, z Holidayem też były chyba. Nie każdego uda się ściągnąć, czasem ktoś przelicytuje etc. Ty nie wyszedłeś ze stwierdzeniem, że Harris+rookie+pick trzeba wydać na kogoś innego, a pisałeś że nie ma co brać Gordona, bo jak to pomieścić w zespole (tak spłycając to).

No i jaką to przewagę rynku ma Bucks nad Denver? Bucks moze i nawet przepłacili teraz Tuckera czy wcześniej Holidaya względem value rynkowego, no ale czasem trzeba to zrobić chcą być contenderem, potem możesz przez to liczyć na jakieś zniżki vetów etc. Nie ma co siedzieć na assetach i pierdzieć w stołek jak Danny Ainge, stąd bardzo wysoko oceniam pracę office Bucks, nawet jak sportowo nie zawsze się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

Chciałeś statystykę to specjalnie przeanalizowałem te matchupy, więc już nie marudź

przecież napisałem, że źle to nie wygląda, ale brak weryfikacji w PO jest realnym problemem

bardziej boję się o los Portera niż o perspektywę Gordona w Nuggets, przy Joku może eksplodować na poziom na który wszyscy od lat czekają, nie wiem tylko czy to nie za duży gambling, bo jeśli MPJ będzie kiedyś superstarem w innym teamie to Was znajdę i wyjaśnie ;[

aha @Lucas czy to nie jest tak, że te statystyki nie uwzględniają przekazań? 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

przecież napisałem, że źle to nie wygląda, ale brak weryfikacji w PO jest realnym problemem

bardziej boję się o los Portera niż o perspektywę Gordona w Nuggets, przy Joku może eksplodować na poziom na który wszyscy od lat czekają, nie wiem tylko czy to nie za duży gambling, bo jeśli MPJ będzie kiedyś superstarem w innym teamie to Was znajdę i wyjaśnie ;[

Ale nie wiem czemu zakłdasz odejście Portera, bo nawet jakby odszedł to też za coś i to za coś konkretnego patrząc na jego value :) Mi fitowo nawet bardziej odpowiada tercet Murray-Gordon-Jokić niż Murray-MPJ-Jokić, bo lepiej przez D Aarona to do siebie pasuje. No ale to nie jest tak, że Denver wzięłoby Gordona, a Portera wyjebało do śmietnika ;) Przez 1.5 roku, dwa runy w Playoffs byłaby ta czwórka razem w zespole, a Gordon nawet mniej niż Harris zarabia lekko, więc nawet można zaryzykować, że te skąpce Kroenkes gdyby były wyniki to zaryzykaliby nawet z opłacaniem MPJ i Gordona rok taxu.

I Gordon, i MPJ to młodzie gracze ciągle, MPJ będzie RFA, więc pełna kontrola organizacji i jeśli odchodziliby z Denver to za darmo tylko w wariancie, że Gordon na FA zmienia zespół na inny. No takie jest ryzyko, tak było z Grantem, ale to się może zdarzyć i to jest najgorszy scenariusz. Jednak poświęcenie Bola/Hamptona i jednego picku z końcówki draftu za dwa runy w Playoffs zwiększające możliwości Denver na tytuł to nie jest tak wysoka cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jeśli MPJ będzie kiedyś superstarem w innym teamie to Was znajdę i wyjaśnie ;[

zdradzę tu pewien sekret

wiem że mogłoby się wydawać inaczej ale ani ja ani Lucas nie jesteśmy w zarządzie Nuggets! xD

mam też dziwne przeczucie że członkowie zarządu Nuggets nie czytają naszych postów (ale tutaj nie mam 100% pewności!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

zdradzę tu pewien sekret

wiem że mogłoby się wydawać inaczej ale ani ja ani Lucas nie jesteśmy w zarządzie Nuggets! xD

mam też dziwne przeczucie że członkowie zarządu Nuggets nie czytają naszych postów (ale tutaj nie mam 100% pewności!)

nie rozumiem, ale post chyba zabawny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

zdradzę tu pewien sekret

wiem że mogłoby się wydawać inaczej ale ani ja ani Lucas nie jesteśmy w zarządzie Nuggets! xD

mam też dziwne przeczucie że członkowie zarządu Nuggets nie czytają naszych postów (ale tutaj nie mam 100% pewności!)

Jak Denver zdobędzie mistrzostwo to usuń ten komentarz, może pierścienie dostaniemy ;) 

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

aha @Lucas czy to nie jest tak, że te statystyki nie uwzględniają przekazań? 

Nie wiem jak działa ten tracker matchupów, innego/lepszego nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ten tekst, że pchnęliśmy Joka na 1st w nba.com, to był tylko żart?

5 minut temu, Lucas napisał:

Jednak poświęcenie Bola/Hamptona i jednego picku z końcówki draftu za dwa runy w Playoffs zwiększające możliwości Denver na tytuł to nie jest tak wysoka cena.

jaki to miałby być pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

to ten tekst, że pchnęliśmy Joka na 1st w nba.com, to był tylko żart?

 

giphy.gif

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to ten tekst, że pchnęliśmy Joka na 1st w nba.com, to był tylko żart?

jaki to miałby być pakiet?

No source Denver Post podało, że Magic oczekuje kogoś młodego (Hampton/Bol? to co w nawiasach to tylko moje domysły), wyrównania kasy oczywiście (kontrakt Harrisa) oraz picku. Jakby to był w ogóle Bol, który pasuje pod fetysze koszykarskie Hammonda to za 1.5 roku Aarona Gordona warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lucas napisał:

 

giphy.gif

No source Denver Post podało, że Magic oczekuje kogoś młodego (Hampton/Bol? to co w nawiasach to tylko moje domysły), wyrównania kasy oczywiście (kontrakt Harrisa) oraz picku. Jakby to był w ogóle Bol, który pasuje pod fetysze koszykarskie Hammonda to za 1.5 roku Aarona Gordona warto.

Bol jest za surowy by iść w takiej wymianie jako main asset, Hampton też większego value raczej póki co nie ma, tu musiałby iść Dozier + ktoś z tej dwójki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

Bol jest za surowy by iść w takiej wymianie jako main asset, Hampton też większego value raczej póki co nie ma, tu musiałby iść Dozier + ktoś z tej dwójki

A  to PJ-a mimo ze lubie tez bylbym w stanie poswiecic, ale no konkretne nazwiska nie padały, więc nie wiemy co naprawdę Magic chcą. Mysle, ze Hampton i Bol tez sa dosc prawdopobni patrzac na jakies kwestie co ich GM lubi brać w drafcie :P

Jak na TT napisałem, na Gordona jestem napalony jak Dziambor na Lolę z Kosmicznego Meczu, więc ktokolwiek inny niż Jokić/Murray/MPJ do ruszenia dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lucas napisał:

 

giphy.gif

No source Denver Post podało, że Magic oczekuje kogoś młodego (Hampton/Bol? to co w nawiasach to tylko moje domysły), wyrównania kasy oczywiście (kontrakt Harrisa) oraz picku. Jakby to był w ogóle Bol, który pasuje pod fetysze koszykarskie Hammonda to za 1.5 roku Aarona Gordona warto.

Bol jest za surowy by iść w takiej wymianie jako main asset, Hampton też większego value raczej póki co nie ma, tu musiałby iść Dozier, Harris + pewnie pick

nie jestem przekonany czy rzeczywiście będzie to 1.5 roku Gordona, on będzie chciał nową umowę przed upływem obecnej, stąd ja tego kompletnie nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

nie jestem przekonany czy rzeczywiście będzie to 1.5 roku Gordona, on będzie chciał nową umowę przed upływem obecnej, stąd ja tego kompletnie nie widzę

No ale on nie ma jakiejś opcji czy opcji zespołu. Ma po prostu normalny kontrakt na kolejny sezon. Jeśli chciałby podpisać nową umowę o rok wcześniej to przecież zajebiście dla Denver. Wchodziłaby i tak w życie później i nie byłoby ryzyka utraty do na FA za nic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

no właśnie nie, bo trzeba podpisać Portera

idę odkurzać, bo za szybko to się raczej nie dogadamy ;]

No i Porter jest RFA, nawet jak masz czterech na duzej umowie to handlujesz jednym i nie zostajesz z niczym ;]

No ale mam wrażenie @LeweBiodroSmoka, że najpierw nie byłeś przekonany sportowo, organizacyjnie (po co coś oddawać) oraz przyszłościowo, a teraz skupiasz się już tylko na tym co ewentualnie byłoby za 1.5 roku (bardzo odległa perspektywa w sporcie, gdzie wiele się może wydarzyć), więc już lepiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.