Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2020/2021


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, julekstep napisał:

w końcu ❤️ 

ciekawe w sumie za kogo, bo wątpię żeby sam Harris wystarczył

W artykule jest, że młody gracz (Hampton lub Bol), Pick i salary match (Harris?). IMO uczciwie.

No i lubię Cię Julek, bo chociaż Ty nie marudzisz na Aarona.

Wcisnęliśmy Jokicia na pierwsze miejsce w MVP Race, wciśniemy Gordona do Denver 🤝

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

W artykule jest, że młody gracz (Hampton lub Bol), Pick i salary match (Harris?). IMO uczciwie.

No i lubię Cię Julek, bo chociaż Ty nie marudzisz na Aarona.

Wcisnęliśmy Jokicia na pierwsze miejsce w MVP Race, wciśniemy Gordona do Denver 🤝

Jok MVP

Aaron DPOTY

tak to widzę (a cena faktycznie uczciwa - Bol w Denver się marnuje + ja i tak nie widzę go jako przyszłego legit grajka a Magic mają czas na eksperymentowanie z nim + najbliższe picki Nuggets i tak mało warte)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

Jok MVP

Aaron DPOTY

tak to widzę (a cena faktycznie uczciwa - Bol w Denver się marnuje + ja i tak nie widzę go jako przyszłego legit grajka a Magic mają czas na eksperymentowanie z nim + najbliższe picki Nuggets i tak mało warte)

I GM Magic lubi takie gabaryty graczy.

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jeśli Nuggets wezną Gordona, to przy jego extension można zapomnieć o Porterze, o ile Julek oddałby pewnie hipotekę + nerkę za taki scenariusz, to Tobie Lucas trochę się dziwię

ja do tego nogi nie przyłożę

Do extension Portera jeszcze trochę czasu, a Gordon obok Jokicia to moje marzenie od 2 lat, więc nie wiem czemu mi się dziwisz.

Ostatnio przy którym meczu wspominałem, że nie wiem czy to jest aż tak dobry pomysł patrząc na Portera na PF, ale no jakby była taka możliwość to chce to zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

Porter do wyjebania póki ma jakąś wartość 

Z nim to mam klasyczne hate/love relacje, ciężko o takie coś neutralnego w danym meczu 

Nie wiem czy to gość na granie o tytuł, ale no z drugiej strony to największy upside tej drużyny i asset. No a sama organizacja go bardzo ceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

Z nim to mam klasyczne hate/love relacje, ciężko o takie coś neutralnego w danym meczu 

Nie wiem czy to gość na granie o tytuł, ale no z drugiej strony to największy upside tej drużyny i asset. No a sama organizacja go bardzo ceni.

Koleś jest w obronie firanka , robić z niego franchise player to duże ryzyko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

i następnego dnia w Denver wybuchają zamieszki, Porter to dziecko Colorado, nikt go nie ruszy tylko po to by pozyskać kogoś pokroju Gordona

Ale nikt nie da Portera za Gordona, więc nie wiem skąd ten tekst.

Na ten i kolejny sezon byłaby czwórka Murray Porter Gordon Jokic, a co dalej to zależne od wyników, chemii etc. Nuggets potrzebują kogoś do bronienia LeBronow tej ligi, gdy nie ma Granta czy Craiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Ale nikt nie da Portera za Gordona, więc nie wiem skąd ten tekst.

Na ten i kolejny sezon byłaby czwórka Murray Porter Gordon Jokic, a co dalej to zależne od wyników, chemii etc. Nuggets potrzebują kogoś do bronienia LeBronow tej ligi, gdy nie ma Granta czy Craiga.

skąd pogląd, że Gordon nadaje się do bronienia Lebrona? chyba tylko dlatego, że nadaje się bardziej niż ktoś inny z Nuggets

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

skąd pogląd, że Gordon nadaje się do bronienia Lebrona? chyba tylko dlatego, że nadaje się bardziej niż ktoś inny z Nuggets

No a kto inny miałby to bronić?

Jak nie podoba Ci się Gordon to kogo wolałbys w zamian? Denver nie ma elastyczności finansowej żeby czekać na FAs. Trzeba ruszyć Harrisa/Bartona i ten mający mała wartość pick na zwiększenie swojej szansy. Na tym polega bycie contenderem gdy masz jednego z najlepszych graczy ligi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

No a kto inny miałby to bronić?

ktoś kto rzeczywiście może to robić skutecznie, jakieś statystyki potwierdzają, że to możliwe?

7 minut temu, Lucas napisał:

Ale nikt nie da Portera za Gordona, więc nie wiem skąd ten tekst.

Porter na SF się nie nadaje zupełnie, więc też nie wiem o co chodzi

poza tym ograniczenie mu roli nie posłuży jego rozwojowi, nie wiem co tu tłumaczyć

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz na takich Bucks. Może i mieli gorszy run w Playoffs, ale są wzorcowo prowadzona organizacja w kwestii walki o coś i o zadowolenie swojego franchise playera.

Wysypali się z assetow po Jrue (który byłby też w Denver świetny), teraz za wiekowego Tuckera znów, bo robią wszystko, żeby coś ugrać.

Denver też póki może (tj ma umowy do wymiany) musi zrobić coś. Mi się opcja z Gordonem bardzo podoba, rozumiem że komuś może mniej, jego prawo, ale jak nie Gordon to ktoś inny.

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ktoś to rzeczywiście może to robić skutecznie, jakieś statystyki potwierdzają, że to możliwe?

Matchupy Aarona Gordona z ostatnich sezonów:

 

LeBron James:

 

2/7 z gry - 17/18 sezon

4/11 z gry - 18/19

6/17 z gry - 19/20

 

Luka Doncic

 

2/12 z gry - 20/21

5/16 z gry - 19/20

3/10 z gry - 18/19

 

Kawhi Leonard

 

10/24 - 18/19

5/11 - 19/20

2/3 - 20/21

 

Giannis

 

4/8 - 20/21

8/21 - 19/20

Brak - 18/19

6/8 - 17/18

 

W zasadzie dwa razy gorzej, z czego raz to Kawhi trzy rzuty, baaardzo małe sample.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

i następnego dnia w Denver wybuchają zamieszki, Porter to dziecko Colorado, nikt go nie ruszy tylko po to by pozyskać kogoś pokroju Gordona

przecież nikt go nie chce oddać za Gordona

ale w paczce za przysłowiowego Beala jak najbardziej :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.