Skocz do zawartości
Lucas

Denver Nuggets 2020/2021

Rekomendowane odpowiedzi

Dłużej nie ma sensu

20210226_104804.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wywalić Bartona

wywalić szalonego Majka

opchnąć komuś Żuniora

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, julekstep napisał:

wywalić Bartona

wywalić szalonego Majka

opchnąć komuś Żuniora

Czemu wywalać jak sezon temu była gadka, że mają cholerny upside? Że odszedł Jeremy? Nikt z Was go nie chciał. 

I to już nie trolling, a pytanie poważne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, KeepItDirty napisał:

Czemu wywalać jak sezon temu była gadka, że mają cholerny upside? Że odszedł Jeremy? Nikt z Was go nie chciał. 

Przecież to że Grant odszedł było problem, po prostu Jerami w roli z Denver nie zasługiwał na 20 mln (a i tak tyle od Nuggets dostał, wolał większą rolę po prostu, jego wybor).

Denver przecież nadal ma ogromny upside przez swoich liderów, gdzie Jokic gra kapitalny sezon, a i Murray (choć w tej ostatniej akcji nie pomógł, ale też nie jego wina, że Porter pod kosz nie pobiegł) zaczął się ogarniać i wygląda znów jak dobra 2 opcja.

Z jednej strony są kontuzje, z drugiej to co pisałem w offseason. Denver nawet jeśli Facu czy RJ nie są złymi koszykarzami to nie jest to jakiś super fit do tej drużyny, Sap się starzeje i no Denver po prostu latem nie uzupełniło wystarczająco swojego rosteru, Barton po kontuzji wygląda bardzo słabo (a rok temu był świetny), Porter gra w kratke i to raczej na zasadzie 2 słabe mecze, 1 jeden dobry. No i Malone po poprzednim bardzo spoko sezonie z ławki znów zaczyna irytować.

Generalnie dużo złych rzeczy jednocześnie się nałożyło i jest jak jest, ale upside ten zespół nadal ma ogromny.

Żeby nie było ja odpowiadam tylko na pytanie, sam nie zwalnialbym Mike'a, bo ma kredyt zaufania po poprzednim sezonie.

Za to wymiany są już konieczne w tym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
11 minut temu, KeepItDirty napisał:

Ron Jeremy?

No mają cholerny upside i dlatego właśnie należy:

- wywalić największego cancera na boisku (Barton)

- wywalić trenera, który nie ogarnia (Mike) a tylko dyzmuje na talencie Wielkiego Joka

- dobrze sprzedać grajka z upsidem, który powinien mieć sporą wartość na rynku ale średnio tu pasuje (trzeci ofensywny prospekt meh) i wkurwia swoim sposobem grania (Żunior)

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 minut temu, Lucas napisał:

Przecież to że Grant odszedł było problem, po prostu Jerami w roli z Denver nie zasługiwał na 20 mln (a i tak tyle od Nuggets dostał, wolał większą rolę po prostu, jego wybor).

Denver przecież nadal ma ogromny upside przez swoich liderów, gdzie Jokic gra kapitalny sezon, a i Murray (choć w tej ostatniej akcji nie pomógł, ale też nie jego wina, że Porter pod kosz nie pobiegł) zaczął się ogarniać i wygląda znów jak dobra 2 opcja.

Z jednej strony są kontuzje, z drugiej to co pisałem w offseason. Denver nawet jeśli Facu czy RJ nie są złymi koszykarzami to nie jest to jakiś super fit do tej drużyny, Sap się starzeje i no Denver po prostu latem nie uzupełniło wystarczająco swojego rosteru, Barton po kontuzji wygląda bardzo słabo (a rok temu był świetny), Porter gra w kratke i to raczej na zasadzie 2 słabe mecze, 1 jeden dobry. No i Malone po poprzednim bardzo spoko sezonie z ławki znów zaczyna irytować.

Generalnie dużo złych rzeczy jednocześnie się nałożyło i jest jak jest, ale upside ten zespół nadal ma ogromny.

Na tą odpowiedź liczyłem. Taka, a nie podsmiec***ki. 

LBS pisał, że zespół nie ma ani PF ani C. O ile wytłumaczono zostało, że LBS źle opisał sytuację na C to taki Jeremy byłby obecnie warty tych 15 mln napewno.

Czasem zespół mistrzowski potrzebuję czegoś więcej niż Exela w obliczeniach. Jeremy co do dzisiaj bywa tematem tabu najwidoczniej nie czuł się doceniany w zespole. To widać.

Roszady w off były nietrafione. Dalej to zespół przy MVP lvl Jokica na tą 2 rundę, finał konfy, ale jednak kolejny sezon jest za dużo IF przy nich. Niby wszystko fajne, Jokic, mój lubiany Murray, ale nie trybi to wszystko. 

Ps. Zanim bym dał e/. Refleks macie lepszy niż Iga świątek przy siatce. Nawet Julek odpisał zanim minęło 5min. Aż Wam dam like.

E. A jednak. Jeremi. Nie jest to typowe imię w USA i mi wybaczcie. A Jeremy zawsze żywy Julek będzie.

Edytowane przez KeepItDirty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
10 minut temu, KeepItDirty napisał:

taki Jeremy byłby obecnie warty tych 15 mln napewno.

Przecież Nuggets wyrównało ofertę dla Jeriamiego.

On po prostu wybrał większą rolę w gorszym zespole (jak widać po jego boxie to imho wybrał - dla siebie - dobrze).

Problemem Nuggets jest to że mając dziurę pod koszem wydali wyjątek na Facu (który jest cholernie likeable grajkiem, ale no jest tu zbędny -> gdzie ta kasa co na niego poszła mogą załatać dziurę tam gdzie mamy biedę w opór).

No ale o tym przecież jest pisane od FA

(to co teraz doszło to powrót niechęci do Mike'a i brak rozwoju Żuniora -> szczególnie jeśli chodzi o decision-making)

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, KeepItDirty napisał:

jednak. Jeremi. Nie jest to typowe imię w USA i mi wybaczcie. A Jeremy zawsze żywy Julek będzie.

Nadal źle. Jerami :)

15 minut temu, julekstep napisał:

Problemem Nuggets jest to że mając dziurę pod koszem wydali wyjątek na Facu

Oraz pick na Hamptona, którego też lubię, ale którego też Nuggets nie potrzebowali na teraz specjalnie. Mam wrażenie że jakby nie poczuli tych finałów konferencji i nie chcieli stawiać się w roli contendera, mało ambitny offseason. Może Kroenkes nie chcą wydawać kasy za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym MPJ będą w przyszłości tylko same problemy, szybko go sprzedać, bo zaraz większość ludzi się ogarnie, że to Kuzma 2.0. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Kołczu33 napisał:

Z tym MPJ będą w przyszłości tylko same problemy, szybko go sprzedać, bo zaraz większość ludzi się ogarnie, że to Kuzma 2.0. 

MPJ będzie kiedys all-starem i będzie rzucał te +20 ppg jeśli zdrowie mu pozwoli.

Ale nie w Denver, w Denver bardziej potrzebują dwóch rolesow elitarnych w jego miejsce. Ostatni na jakiejś grupce widziałem pomysł sprzedania MPJ za Brandona Clarke, Kyle Andersona i pick 2021 od chyba Philly.

I to na grupce fanów Memphis :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, julekstep napisał:

No mają cholerny upside i dlatego właśnie należy:

- wywalić największego cancera na boisku (Barton)

- wywalić trenera, który nie ogarnia (Mike) a tylko dyzmuje na talencie Wielkiego Joka

- dobrze sprzedać grajka z upsidem, który powinien mieć sporą wartość na rynku ale średnio tu pasuje (trzeci ofensywny prospekt meh) i wkurwia swoim sposobem grania (Żunior)

,,Full-package w ataku poradzi sobie w każdych warunkach'', proszę przestać z tymi wymówkami. #fakeMVP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, BMF napisał:

,,Full-package w ataku poradzi sobie w każdych warunkach'', proszę przestać z tymi wymówkami. #fakeMVP

No a czy Jokic nie radzi sobie w ataku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
54 minuty temu, KeepItDirty napisał:

LBS pisał, że zespół nie ma ani PF ani C. O ile wytłumaczono zostało, że LBS źle opisał sytuację na C to taki Jeremy byłby obecnie warty tych 15 mln napewno.

możesz w końcu napisać o c*** Ci chodzi? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Lucas napisał:

No a czy Jokic nie radzi sobie w ataku?

Oczywiście, że sobie radzi, ale kolega julekstep to jest usual suspect pod względem krytykowania gwiazd za słabe wyniki, związane z jakością zespołu, a nie samą grą gwiazdy, dla przykładu rok temu i dwa lata temu pisał, że kibice Sixers szukają tylko wymówek, usprawiedliwiając wyniki Embiida, bo problemem nie może być trener, rozczarowujący starterzy i słaby fit. 

Trudno się nie uśmiechnąć, gdy fortuna NBA spowodowała, że tym razem to Jokić musi grać w średnim teamie (Denver do tego momentu) i nagle problemem także w przypadku Jokicia może być trener, rozczarowujący starterzy i słaby fit. :) Ludzie chyba mówią na to 'karma'.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ojej, Julek po kilku porażkach chce wyjebać Bartona, Majka i wszystko co będzie pod ręką

nowe, nie znałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, BMF napisał:

Oczywiście, że sobie radzi, ale kolega julekstep to jest usual suspect pod względem krytykowania gwiazd za słabe wyniki, związane z jakością zespołu, a nie samą grą gwiazdy, dla przykładu rok temu i dwa lata temu pisał, że kibice Sixers szukają tylko wymówek, usprawiedliwiając wyniki Embiida, bo problemem nie może być trener, rozczarowujący starterzy i słaby fit. 

Trudno się nie uśmiechnąć, gdy fortuna NBA spowodowała, że tym razem to Jokić musi grać w średnim teamie (Denver do tego momentu) i nagle problemem także w przypadku Jokicia może być trener, rozczarowujący starterzy i słaby fit. :) Ludzie chyba mówią na to 'karma'.

A to ja w jakieś pstryczki między Tobą i Julkiem nie wnikam, a to jak trener jest istotnych pokazuje przykład 76ers czy zamiana Kidda na Budenholzera w Bucks :P

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ojej, Julek po kilku porażkach chce wyjebać Bartona, Majka i wszystko co będzie pod ręką

nowe, nie znałem

Julek chce wszystkich zwolnić, Ty pewnie będziesz unikal krytyki i widział to trochę przez różowe okulary.

Więc jak zwykle jestem jedyną wyspa zdrowego rozsądku w tym wątku!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Lucas napisał:

A to ja w jakieś pstryczki między Tobą i Julkiem nie wnikam, a to jak trener jest istotnych pokazuje przykład 76ers czy zamiana Kidda na Budenholzera w Bucks :P

Julek chce wszystkich zwolnić, Ty pewnie będziesz unikal krytyki i widział to trochę przez różowe okulary.

Więc jak zwykle jestem jedyną wyspa zdrowego rozsądku w tym wątku!

jakiej krytyki? Nuggets są zdziesiątkowani, brak Harrisa, Doziera i Greena jest nie do przeskoczenia, nawet z Murrayem grającym dobrze od x spotkań można liczyć na pojedynczą wygraną ale nie dłuższy run, na dziś walczymy o miejsce w top6, o czymś więcej nie ma co myśleć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

jakiej krytyki? Nuggets są zdziesiątkowani, brak Harrisa, Doziera i Greena jest nie do przeskoczenia, nawet z Murrayem grającym dobrze od x spotkań można liczyć na pojedynczą wygraną ale nie dłuższy run, na dziś walczymy o miejsce w top6, o czymś więcej nie ma co myśleć

No w off-season gdy krytykowałem ruchu Denver to też twierdziłeś, że przesadzam, a nawet przed serią kontuzji Denver nie radziło sobie wspaniale :)

Plus problemy kadrowe z brakami w tym sezonie mają wszyscy, nie tylko Denver, więc to trochę słaba wymówka. Były zespole bardziej dotknięte choćby COVIDem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Lucas napisał:

No w off-season gdy krytykowałem ruchu Denver to też twierdziłeś, że przesadzam, a nawet przed serią kontuzji Denver nie radziło sobie wspaniale :)

Plus problemy kadrowe z brakami w tym sezonie mają wszyscy, nie tylko Denver, więc to trochę słaba wymówka. Były zespole bardziej dotknięte choćby COVIDem.

to żadna wymówka, w składzie z trzema rookasami nie mamy prawa kręcić bilansu, to jest proste

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, BMF napisał:

czekaj

właśnie porównałeś

Tobiasa Harrisa, Josha Richardsona i Ala Horforda z Willem Bartonem, Porterem Żuniorem i Monte Morrisem?

ALE ŻEŚ MNIE USTRZELIŁ!

Tasty GIFs | Tenor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi