Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2020/2021


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, KeepItDirty napisał:

taki Jeremy byłby obecnie warty tych 15 mln napewno.

Przecież Nuggets wyrównało ofertę dla Jeriamiego.

On po prostu wybrał większą rolę w gorszym zespole (jak widać po jego boxie to imho wybrał - dla siebie - dobrze).

Problemem Nuggets jest to że mając dziurę pod koszem wydali wyjątek na Facu (który jest cholernie likeable grajkiem, ale no jest tu zbędny -> gdzie ta kasa co na niego poszła mogą załatać dziurę tam gdzie mamy biedę w opór).

 

No ale o tym przecież jest pisane od FA

 

(to co teraz doszło to powrót niechęci do Mike'a i brak rozwoju Żuniora -> szczególnie jeśli chodzi o decision-making)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, KeepItDirty napisał:

jednak. Jeremi. Nie jest to typowe imię w USA i mi wybaczcie. A Jeremy zawsze żywy Julek będzie.

Nadal źle. Jerami :)

15 minut temu, julekstep napisał:

Problemem Nuggets jest to że mając dziurę pod koszem wydali wyjątek na Facu

Oraz pick na Hamptona, którego też lubię, ale którego też Nuggets nie potrzebowali na teraz specjalnie. Mam wrażenie że jakby nie poczuli tych finałów konferencji i nie chcieli stawiać się w roli contendera, mało ambitny offseason. Może Kroenkes nie chcą wydawać kasy za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kołczu33 napisał:

Z tym MPJ będą w przyszłości tylko same problemy, szybko go sprzedać, bo zaraz większość ludzi się ogarnie, że to Kuzma 2.0. 

MPJ będzie kiedys all-starem i będzie rzucał te +20 ppg jeśli zdrowie mu pozwoli.

Ale nie w Denver, w Denver bardziej potrzebują dwóch rolesow elitarnych w jego miejsce. Ostatni na jakiejś grupce widziałem pomysł sprzedania MPJ za Brandona Clarke, Kyle Andersona i pick 2021 od chyba Philly.

I to na grupce fanów Memphis :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, julekstep napisał:

No mają cholerny upside i dlatego właśnie należy:

- wywalić największego cancera na boisku (Barton)

- wywalić trenera, który nie ogarnia (Mike) a tylko dyzmuje na talencie Wielkiego Joka

- dobrze sprzedać grajka z upsidem, który powinien mieć sporą wartość na rynku ale średnio tu pasuje (trzeci ofensywny prospekt meh) i wkurwia swoim sposobem grania (Żunior)

,,Full-package w ataku poradzi sobie w każdych warunkach'', proszę przestać z tymi wymówkami. #fakeMVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

No a czy Jokic nie radzi sobie w ataku?

Oczywiście, że sobie radzi, ale kolega julekstep to jest usual suspect pod względem krytykowania gwiazd za słabe wyniki, związane z jakością zespołu, a nie samą grą gwiazdy, dla przykładu rok temu i dwa lata temu pisał, że kibice Sixers szukają tylko wymówek, usprawiedliwiając wyniki Embiida, bo problemem nie może być trener, rozczarowujący starterzy i słaby fit. 

Trudno się nie uśmiechnąć, gdy fortuna NBA spowodowała, że tym razem to Jokić musi grać w średnim teamie (Denver do tego momentu) i nagle problemem także w przypadku Jokicia może być trener, rozczarowujący starterzy i słaby fit. :) Ludzie chyba mówią na to 'karma'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Oczywiście, że sobie radzi, ale kolega julekstep to jest usual suspect pod względem krytykowania gwiazd za słabe wyniki, związane z jakością zespołu, a nie samą grą gwiazdy, dla przykładu rok temu i dwa lata temu pisał, że kibice Sixers szukają tylko wymówek, usprawiedliwiając wyniki Embiida, bo problemem nie może być trener, rozczarowujący starterzy i słaby fit. 

Trudno się nie uśmiechnąć, gdy fortuna NBA spowodowała, że tym razem to Jokić musi grać w średnim teamie (Denver do tego momentu) i nagle problemem także w przypadku Jokicia może być trener, rozczarowujący starterzy i słaby fit. :) Ludzie chyba mówią na to 'karma'.

A to ja w jakieś pstryczki między Tobą i Julkiem nie wnikam, a to jak trener jest istotnych pokazuje przykład 76ers czy zamiana Kidda na Budenholzera w Bucks :P

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ojej, Julek po kilku porażkach chce wyjebać Bartona, Majka i wszystko co będzie pod ręką

nowe, nie znałem

Julek chce wszystkich zwolnić, Ty pewnie będziesz unikal krytyki i widział to trochę przez różowe okulary.

Więc jak zwykle jestem jedyną wyspa zdrowego rozsądku w tym wątku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

A to ja w jakieś pstryczki między Tobą i Julkiem nie wnikam, a to jak trener jest istotnych pokazuje przykład 76ers czy zamiana Kidda na Budenholzera w Bucks :P

Julek chce wszystkich zwolnić, Ty pewnie będziesz unikal krytyki i widział to trochę przez różowe okulary.

Więc jak zwykle jestem jedyną wyspa zdrowego rozsądku w tym wątku!

jakiej krytyki? Nuggets są zdziesiątkowani, brak Harrisa, Doziera i Greena jest nie do przeskoczenia, nawet z Murrayem grającym dobrze od x spotkań można liczyć na pojedynczą wygraną ale nie dłuższy run, na dziś walczymy o miejsce w top6, o czymś więcej nie ma co myśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

jakiej krytyki? Nuggets są zdziesiątkowani, brak Harrisa, Doziera i Greena jest nie do przeskoczenia, nawet z Murrayem grającym dobrze od x spotkań można liczyć na pojedynczą wygraną ale nie dłuższy run, na dziś walczymy o miejsce w top6, o czymś więcej nie ma co myśleć

No w off-season gdy krytykowałem ruchu Denver to też twierdziłeś, że przesadzam, a nawet przed serią kontuzji Denver nie radziło sobie wspaniale :)

Plus problemy kadrowe z brakami w tym sezonie mają wszyscy, nie tylko Denver, więc to trochę słaba wymówka. Były zespole bardziej dotknięte choćby COVIDem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

No w off-season gdy krytykowałem ruchu Denver to też twierdziłeś, że przesadzam, a nawet przed serią kontuzji Denver nie radziło sobie wspaniale :)

Plus problemy kadrowe z brakami w tym sezonie mają wszyscy, nie tylko Denver, więc to trochę słaba wymówka. Były zespole bardziej dotknięte choćby COVIDem.

to żadna wymówka, w składzie z trzema rookasami nie mamy prawa kręcić bilansu, to jest proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BMF napisał:

Oczywiście, że sobie radzi, ale kolega julekstep to jest usual suspect pod względem krytykowania gwiazd za słabe wyniki, związane z jakością zespołu, a nie samą grą gwiazdy, dla przykładu rok temu i dwa lata temu pisał, że kibice Sixers szukają tylko wymówek, usprawiedliwiając wyniki Embiida, bo problemem nie może być trener, rozczarowujący starterzy i słaby fit. 

Trudno się nie uśmiechnąć, gdy fortuna NBA spowodowała, że tym razem to Jokić musi grać w średnim teamie (Denver do tego momentu) i nagle problemem także w przypadku Jokicia może być trener, rozczarowujący starterzy i słaby fit. :) Ludzie chyba mówią na to 'karma'.

czekaj

właśnie porównałeś

Tobiasa Harrisa, Josha Richardsona i Ala Horforda z Willem Bartonem, Porterem Żuniorem i Monte Morrisem?

 

ALE ŻEŚ MNIE USTRZELIŁ!

Tasty GIFs | Tenor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

czekaj

właśnie porównałeś

Tobiasa Harrisa, Josha Richardsona i Ala Horforda z Willem Bartonem, Porterem Żuniorem i Monte Morrisem?

 

ALE ŻEŚ MNIE USTRZELIŁ!

Tasty GIFs | Tenor

Zapomniałeś o trenerze i ficie, patrz jak Horford wygląda teraz, a jak wyglądał u Browna :P Harris też gra dużo lepszy sezon teraz ;)

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to żadna wymówka, w składzie z trzema rookasami nie mamy prawa kręcić bilansu, to jest proste

Jakimi trzema rookasami? Ostatnio Hampton jest odstawiany i gra Zeke, który akurat nie zawodzi i robi swoje. Zresztą RJ też miał jakieś tam momenty. Facu to jest weteran, a rookiem jest tylko technicznie.

No i jak w listopadzie pisałem, że Denver zrobiło c***owe ruchy choćby oddając pick za Hamptona czy wyjątek na Facu (podkreślając, że nie chodzi mi o to jakimi są graczami, a o to że nie latają problemów tego rosteru) to pisałeś, że przesadzam i nie ma dramatu, a teraz brak wyników tłumaczysz tym, że oni grają. Wut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Zapomniałeś o trenerze i ficie, patrz jak Horford wygląda teraz, a jak wyglądał u Browna :P Harris też gra dużo lepszy sezon teraz ;)

nie no spoko

Jok fituje z Hartensteinem tak jak Biid z Horfordem

cały czas o tym piszę w kontekście wyższości jednego nad drugim :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

nie no spoko

Jok fituje z Hartensteinem tak jak Biid z Horfordem

cały czas o tym piszę w kontekście wyższości jednego nad drugim :) 

No ale Horford grał z Biidem więcej minut niż Jok z tym drewniakiem z Niemiec, który podania złapać nie umie czasem xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

No ale Horford grał z Biidem więcej minut niż Jok z tym drewniakiem z Niemiec, który podania złapać nie umie czasem xd

no różnica jest taka że fani Biida płakali z powodu 33 letniego Horforda

fani Nuggets czekają na powrót 36 letniego Millsapa jak na zbawienie

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lucas napisał:

Zapomniałeś o trenerze i ficie, patrz jak Horford wygląda teraz, a jak wyglądał u Browna :P Harris też gra dużo lepszy sezon teraz ;)

Nom, wszystko się w sumie potwierdziło: Josh Richardson jest kiepski u Carlisle'a, oddanie Horforda za free wyszło na plus, zwolnienie Browna też. Mam nadzieję, że Denver też dobrze obudują Jokicia, bo wszystkiego co Brand popsuł nie da się naprawić i Sixers raczej nie mają assetów na contendera (kiepski depth), a Nuggets i owszem, tylko tego Portera trzeba w dobrym momencie wymienić na jakiegoś D-anchora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ojej, Julek po kilku porażkach chce wyjebać Bartona, Majka i wszystko co będzie pod ręką

nowe, nie znałem

no nie wszystko

MIke i Barton to mój standardowy pakiet do wywalenia od lat (i kolejny raz potwierdzają zasadność)

teraz powstało trio bo Żunior to po prostu większa i bardziej utalentowana wersja Bartona - przy okazji powinna mieć spore trade value, więc trzeba to jak najszybciej wykorzystać

7 minut temu, BMF napisał:

oddanie Horforda za free

kolejna ekipa w której sobie radzi, ale jak widać dalej ludzie nie szanują Greena, ehh :(  (ile ja bym dał za niego w Nuggets....)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.