Skocz do zawartości

Western Conference 2020/2021


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

tu nie chodzi o lata tylko bo to oczywistość tylko o zestaw obronców przed nim. Jeżeli ktoś na pierwszym koźle mija tyczki to LMA nie jest idealnym kandydatem aby łatać takie sytuacje jak na boisku gra zestaw Mills Forbes Belli a na PF dodatkowo DDR 4 tytanów obrony.

Pop grał za duże minuty tym defensywnym ścierwem aby cyfry zrobiły z podkoszowych spurs dobrych graczy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ignazz napisał:

tu nie chodzi o lata tylko bo to oczywistość tylko o zestaw obronców przed nim. Jeżeli ktoś na pierwszym koźle mija tyczki to LMA nie jest idealnym kandydatem aby łatać takie sytuacje jak na boisku gra zestaw Mills Forbes Belli a na PF dodatkowo DDR 4 tytanów obrony.

Pop grał za duże minuty tym defensywnym ścierwem aby cyfry zrobiły z podkoszowych spurs dobrych graczy

 

Oj ignazz, strasznie się uwziąłeś na obwodowych weteranów, broniąc jednocześnie LMA, który zupełnie naturalnie notuje regres.

Wiesz jaki NetRtg kręcili Mills i Belinelli razem na parkiecie? +15.29 (121.39 OffRtg i 106.10 DefRtg) przy sporej próbce, bo prawie 500 minut. Całkiem nieźle ;) W dodatku taki Mills na tle większości kolegów wymiata w On/Off'ach. Beli też fajnie pod tym względem wygląda. Nie oglądałem zbyt dużo Spurs, więc może brakować mi eyetestu, ale patrząc na Twoje wpisy mam lekki problem, bo jak zespół może dobrze funkcjonować z tymi "dwoma defensywnymi ścierwami" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takie to geniusze ze Belli w Bolonii i Forbes dostał ofertę miłosierdzia. 
Tam akurat ukrywany w obronie może wypaść lepiej niż w sezonie ale nie uważasz ze rynek ich teraz mocno zweryfikował. Ile Forbes dostał? Jako S5 SG w grze gdzie ceni się rzuty za trzy a zlewa centrów? 

Serio. Nawet nie wiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Forbesie nie wspominałem :)

A Belinelli... no cóż, swoje lata ma, swoje pograł, swoje zarobił i wraca do domu. Naturalna kolej rzeczy. Czy miał jakieś oferty, tego nie wiemy, ale myślę, że gdzieś tam jeszcze na min vet mógł pograć. Imho za bardzo ciśniesz po nim i po Millsie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, nba2midnight napisał:

Choc to o calej lidze, to chyba najlepsze podsumowanie. I to z ESPN - normalnie raczej niezbyt przychylnego Lakers

 

 

 

Ja tam za dobrze znam brylantowego Pata aby dać się nabrać na to, że on do końca sezonu zostanie z tym co ma. Harden pewnie się przemęczy trochę w Houston, a jak będzie można wymienić Meyersa i Dragona, dorzuci Herro, picki i mamy trio Harden-Butler-Bam.

I wtedy chcę zobaczyć te >1% na Heat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Eld napisał:

Ja tam za dobrze znam brylantowego Pata aby dać się nabrać na to, że on do końca sezonu zostanie z tym co ma. Harden pewnie się przemęczy trochę w Houston, a jak będzie można wymienić Meyersa i Dragona, dorzuci Herro, picki i mamy trio Harden-Butler-Bam.

I wtedy chcę zobaczyć te >1% na Heat.

Tak serio mowiac, to nawet bez tego trio dla mnie dalej Heat sa najbardziej niedoceniani. Oni mimo wszystko lepsi sie stali. Dalej jak bym mial stawiac, to dalbym ich jako glownych faworytow do wygrania wschodu.Bucks? Wzmocnieni, ale nie jakos na tyle by nagle stac sie glownym faworytem(a brak Wesa odczuja moim zdaniem) nawet EC, Nets? W ataku mega power, ale obrona doklAdnie po drugiej stronie bieguna (akurat Heat moga im opor w defensywnie postawic). Celtics? Meh. Raps? Sixers? C’mon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Mieli przez Bama i Dragona świetnie ułożony zespół co się rozsypał przez kontuzje. Oni zdrowi to potężny przeciwnik. 

Jakby dodali jeszcze kogos pod kosz masywnego i(albo dwa w jednym)  jakis konkret na poziomie Butlera, to  pewny final NBA i nawet mogliby z Lakers powalczyc o poprawe wyniku z ostatniego finalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, nba2midnight napisał:

Bucks? Wzmocnieni, ale nie jakos na tyle by nagle stac sie glownym faworytem(

Bucks rokl temu byli najlepszym zespołem w RS teraz wymienili tych , którzy zawiedli w PO . Oni byli i są głównym faworytem Wschodu. A Heat to fajna sprawa ale oni w PO zrobili grę ponad stan. Dragic i Crowder grali swoje najlepsze PO przez długi okres. Crowdera już nie ma. Dragic cięzko przewidzieć czy powtórzy tak dobry sezon. Ja bym tu miał więklsze wątpliwości niż w przypadku Bucks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał:

Bucks rokl temu byli najlepszym zespołem w RS teraz wymienili tych , którzy zawiedli w PO .

Przecież Giannis własnie podpisał extension.

Oczywiście żarty żartami, ale jeżeli Giannis nie zacznie być mniej przewidywalny, to przy dobrze ustawionej obronie będzie tak to się kończyło co rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ely3 napisał:

Bucks rokl temu byli najlepszym zespołem w RS teraz wymienili tych , którzy zawiedli w PO . Oni byli i są głównym faworytem Wschodu. A Heat to fajna sprawa ale oni w PO zrobili grę ponad stan. Dragic i Crowder grali swoje najlepsze PO przez długi okres. Crowdera już nie ma. Dragic cięzko przewidzieć czy powtórzy tak dobry sezon. Ja bym tu miał więklsze wątpliwości niż w przypadku Bucks

Ponad poziom RS nie moge sie z tym zgodzic. Bucks i Giannis nie pokazali nic, co uprawnialoby do stawiania ich za glownego faworyta. Zwlaszcza ten drugi musi sie rozwinac i dodac nowe elementy do swojego repertuaru, bo na dzis to Jimmy Butler pokazal sie jako konkretniejsza opcja i lider na granie w PO. Do tego w Heat druzyna jest naprawde ogarnieta, gryzie parkiet, no i ma Spoelstre z Rileyem. Zgoda ze Crowder bedzie strata, dodam jeszcze ze pod koszem miodu nie ma. Bez Dragicia tragedii nie bylo, a trafili po prostu na najlepsza druzyne w lidze. Jesli wroci, nawet w 50-80% tego co dawal to bedzie dobrze, a szanse na to sa. Do tego Harkless i Bradley, to bardzo fajne defensywne uzupelnienia rotacji, ktora w tak grajacej ekipie jak Heat powinny sie swietnie odnalezc. 

Ogolnie przyznam ze moze zle powiedzialem, bo jednak wschod nie ma glownego fawotyra wyraznego, ale jesli mialbym kogos wskazywac na takiego, to wlasnie Heat - moim zdaniem oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 7% na Clippers? Rozumiem, że porażka z Denver to był niezły kwas, ale bez przesady. Głębie składu mają od LAL gorszą, ale liderzy, jeśli ogarną się mentalnie i zagrają na miarę swoich możliwości, wcale gorzej od duetu Lakers nie wypadają. Rok temu byli w gronie głównych faworytów. 

Te 7% oznacza, że na 93% za rok cały ten projekt się rozpadnie. Dużo. Całe szczęście fanem Leonarda, Georga, a przede wszystkim Clippers nie jestem, więc jak dla mnie mogą zrobić serie z Denver bis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odświeżę temat bo to co wyrabia na Zachodzie zaczyna wyglądać intrygująco

Na Zachodzie w tej chwili wg CTG jest 8 ofensyw w TOP10 , 6 obron ale to jeszcze nic

Denver po wymianach wygląda mocno/. Blazers powoli wychodzi z kontuzji i jeśli dziś w nocy wygra z Bucks będzie mieć identyczny bilans jak Nuggets czy Lakers. Dallas o ile gra dwójką Luka/KP to demoluje rywali ostatnio. Oni dokońca mają łatwy terminarz i mogąostro iść w górę. Kings, Pelicans nie odpuszczają i walczą o PO. Właściwie najsłabiej w tej chwili wygląda Golden z TOp12 Zachodu. Słabo Lakers ale oni jak tylko będą zdrowi to są faworytami. Clippers cholera wie bo raz wyglądają jak faworyt do tytułu a raz nieporadnie i tylko Kawhi szarpie

Zachód ma niesamowicie mocne TOP7 , Realnie to nie wiem czy Bucks byłoby w TOP6 Zachodu ( chyba tylko Nets i 76ers zdrowe byłoby) a nawet bym powiedziiał ,że nie byłoby. Jest oczywiście Brooklyn  na Wschodzie i to jest faowryt nr 1 do tytułu ale tu może być tak ,że w pierwszje rundzie aż 3 serie będa pomiędzy zespołami z 60% zwycięstw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.