Skocz do zawartości

Orlando Magic 2020/2021


tomaszan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem ze Vucevic juz był all starem ale zastnawia mneie to na ile jego lepsza gra niz wczesniej zalezna jest od tego ze nie ma fanow na meczach... zeszly sezon mial torsze gorszy niz wczesniejszy w ktory mbyll allstar potem mial fajny marzec i w sumie bubble a Po byly dokladnym przeciwienstwem tego co zaprezentowal rok wczesniej. Kolejny seonn teraz znowu zajebisty... ciekawy jestem czy utrzyma poziom tych trojek jak wszystko wroci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kurczę, ja nie wiem, o co chodzi Magic🤨 wydawało się, że będzie tank na całego, a tu Vucević dwoi się i troi, ciągnie ten wózek, jakby chciał awansować do PO😜 Jeszcze kilka zwycięstw i przepadnie dobry pick. I znów w drafcie Bamby i tym podobne.

Swoją drogą, to, co wyczynia Vucević, zasługuje naprawdę na uznanie. Co prawda, skuteczność trójek mu nieco spadła (co było do przewidzenia), ale 24,1 pkt, 11,7 zb, 3,6 as, przy skuteczności z gry 48,1% i za 3 pkt 40,5%, naprawdę robi wrażenie. A w ostatnich 10 meczach to już w ogóle: 27,2 pkt i 13,6 zb😊. Gdyby nie miał wahnięć - mecze z kilkunastoma punktami, to sam nie wiem, czym by to się skończyło!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kevin O'Connor mówi, że spore zainteresowanie graczami Magic. 

O Vucka mieli pytać Celtics, Hornets, Spurs i co mnie trochę zdziwiło, również Heat. @Alonzo coś wiesz na ten temat?

O Fourniera było zapytanie m.in. z Hornets, o Rossa z Nuggets. Gordon mimo, że jeszcze kontuzjowany, też na radarach innych drużyn. 

Mimo wszystko, imho nie ma co się spodziewać wielkich ruchów. Jakbym stawiał to tylko Fournier poleci, może jeszcze jakiś PO team zgarnie Bircha. No chyba, że za Gordona/Rossa przyjdzie naprawdę dobra oferta, a za Vucka jakaś kosmiczna nie do odrzucenia. 

Trzeba liczyć na szczęście w loterii :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Braveheart22 napisał:

Kevin O'Connor mówi, że spore zainteresowanie graczami Magic. 

O Vucka mieli pytać Celtics, Hornets, Spurs i co mnie trochę zdziwiło, również Heat. @Alonzo coś wiesz na ten temat?

O Fourniera było zapytanie m.in. z Hornets, o Rossa z Nuggets. Gordon mimo, że jeszcze kontuzjowany, też na radarach innych drużyn. 

Mimo wszystko, imho nie ma co się spodziewać wielkich ruchów. Jakbym stawiał to tylko Fournier poleci, może jeszcze jakiś PO team zgarnie Bircha. No chyba, że za Gordona/Rossa przyjdzie naprawdę dobra oferta, a za Vucka jakaś kosmiczna nie do odrzucenia. 

Trzeba liczyć na szczęście w loterii :)

Heat i Spurs dlatego uprzedzając Alonzo ze sprawdzono skrupulatnie statystyki obrony rzutów za 3 wśród podkoszowych i tu Vuc wypada całkiem niezłe przez co mógłby rotować do obrony niższych centrów lub long PF. To gdzieś tam się klei zarówno z Bamem jak i Poeltl którego i tak Orlando chciałoby jako dodatek do kontraktu LMA. 
Orlando ma zbudowany na dziś dosyć słaby skład jak na 124 $m wydawanych za rok wiec spadający kontrakt miłe widziany.

Miami ma masę spadających kontraktów Oli Iggy Leonard Drago  Bradley Harkless 

spurs maja ciekawych młodych do spadającego LMA. 
logika na lepsze jutro jest. 

Spurs może być fillerem wymiany lub...

 

ORL: Aldridge, Walker, Lyles, and whatever is appropriate/reasonable pick wise
SAS: Vucevic, Ennis, & Clark

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

 

 

ORL: Aldridge, Walker, Lyles, and whatever is appropriate/reasonable pick wise
SAS: Vucevic, Ennis, & Clark

Jakoś mało uwagę zwracam przy czytaniu postów kto jest ich autorem, ale jak widzę takie coś jak powyższe jestem pewien, że autorem jest Ignazz. I tym razem się nie zawiodłem. Tak było przy Gasolu, tak jest i teraz.

Co Orlando z tego niby mają mieć prócz Twoją wdzięczność Ignaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Braveheart22 napisał:

O Vucka mieli pytać Celtics, Hornets, Spurs i co mnie trochę zdziwiło, również Heat. @Alonzo coś wiesz na ten temat?

 

Heat szukają kogoś na czwórkę. Teoretycznie pozyskując Vucevicia, mogliby przesunąć Bama na pf, a jako streczujący center grałby Vuc. Ma to sens - ale w prasie florydzkiej i tak są do tego sceptycznie nastawieni, gdyż cena zapewne musiałaby być wysoka - tu musieliby pójść w dealu młodzi gracze i spadające kontrakty, gdyż w pickach Heat ma jak zawsze deficyt (choć pewnie jakiś z odległej przyszłości by musieli oddać); 

Przy Miami pisze się też o takich graczach, jak - Nemanja Bjelica, John Collins, Rudy Gay, czy PJ Tucker. Heat sondują rynek i kogoś pewnie pozyskają, ale na razie chyba sprawdzają, czy poszczególni gracze są do wyjęcia i co musieliby za nich oddać. Z pozyskania przez Miami Vucevicia, bardziej ode mnie pewnie ucieszyłby się @tangiers ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ignazz napisał:

Lonnie Walker świetny młody plus pakiet pickow w tym ten z 2021 plus uwolnienie sałary Jak na zespół który idzie donikąd bez opcji PO i 126 mln za rok już na pensje  to deal do dyskusji. 

W twittcie wyraźnie pisze "monster package". Sory ignazz, ale taka paczka jaką przedstawiłeś byłaby wyśmiana w Orlando (ofc z całym szacunkiem do każdego z graczy) ;)

Czemu bez opcji PO? W zdrowiu to jest normalnie zespół na poziomie PO na tym wschodzie, pytanie jaki zrobić krok, żeby sufitem było coś więcej niż 1 runda. A rozsprzedanie zespołu bez rzeczywiście mocnego zwrotu nie ma sensu. 

Co im z uwolnienia salary. Jaki poważny FA przyjdzie do zespołu, który właśnie sprzedał allstara i innych spoko graczy? 

9 godzin temu, Alonzo napisał:

Z pozyskania przez Miami Vucevicia, bardziej ode mnie pewnie ucieszyłby się @tangiers ;) 

Ja myślę, że tangiers to by go chciał w Dallas, obok Luki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

A mnie się wydaje, że nie, bo wtedy by się okazało że to defensywnie się nie obroni :P  

W Heat przy Bamie Vucevic by za to faktycznie idealnie fitował ;) 

Vuc nie jest tak słaby w def jak się niektórym wydaje. Średni obrońca, który nie jest problemem dla zespołu po tej stronie + daje bdb zbiórkę. Za to w ataku Luka-Vucek, ulala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Braveheart22 napisał:

Vuc nie jest tak słaby w def jak się niektórym wydaje. Średni obrońca, który nie jest problemem dla zespołu po tej stronie + daje bdb zbiórkę. Za to w ataku Luka-Vucek, ulala ;)

W D jest wg mnie neutralny, ale ale obrony contendera na nim nie zbudujesz ;) W ataku rozgrywa kapitalny sezon i chętnie sam bym zobaczył jak duo Vuc/Doncic by funkcjonowało - jednak z Bamem mam ich wyżej. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

W D jest wg mnie neutralny, ale ale obrony contendera na nim nie zbudujesz ;) W ataku rozgrywa kapitalny sezon i chętnie sam bym zobaczył jak duo Vuc/Doncic by funkcjonowało - jednak z Bamem mam ich wyżej. :P 

Takie ruchy pociągają dalsze sznurki i na tym pewnie Mavs by nie skończyli. Jasne, że nie zbudujesz na nim obrony, ale przy odpowiedniej obudowie zespołu, nie powinno być większego problemu, tym bardziej, że ofensywa to absolutna topka, by była. Oba scenariusze, o których rozmawiamy mają swoje mocne strony. Ale żaden z nich na 99% się nie ziści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Alonzo napisał:

W D jest wg mnie neutralny, ale ale obrony contendera na nim nie zbudujesz ;) W ataku rozgrywa kapitalny sezon i chętnie sam bym zobaczył jak duo Vuc/Doncic by funkcjonowało - jednak z Bamem mam ich wyżej. :P 

biorąc pod uwagę, że starterami championship kontenderów są worki treningowe w postaci Jordana czy Ibaki bardzo powątpiewam w twoją tezę ;) IQ i czucie gry obu graczy przy solidnym otoczeniu obroniłoby się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo znaków na ziemi i niebie wskazuje, że będzie transfer Gordona. Pytanie, co da się za niego wyciągnąć. Ostatnia opcja to podobno do Houston za Oladipo:

Report: Rockets hope to turn Oladipo trade return into Aaron Gordon (usatoday.com)

Generalnie, podobno dużo teamów zainteresowanych Aaronem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, tomaszan napisał:

Dużo znaków na ziemi i niebie wskazuje, że będzie transfer Gordona. Pytanie, co da się za niego wyciągnąć. Ostatnia opcja to podobno do Houston za Oladipo:

Report: Rockets hope to turn Oladipo trade return into Aaron Gordon (usatoday.com)

Generalnie, podobno dużo teamów zainteresowanych Aaronem.

Houston mają budować wokół Wooda, to się chyba trochę gryzie z Gordonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.