Skocz do zawartości

Orlando Magic 2020/2021


tomaszan

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, PH#1 napisał:

Jak bym go oddal za Roziera nawet.

Jeśli Magic by się zdecydowali na wymianę Vucka (w co osobiście za bardzo nie wierzę) to deal z Hornets jest imho realnym scenariuszem, bo oni mają mega problemy z pozycją centra i taki Vucevic byłby dla nich zbawieniem. Rozier, może ktoś młody, picki. 

Inna opcja to Boston. Z ich młodzieży i picków jakąś paczkę by mogli stworzyć. 

Jednak w takiej sytuacji obstawiam, że Gordon i Fournier też by gdzieś polecieli. Jak już reset to pewnie po całości by poszli. Z pomysłów. Można ich wysłać do Warriors za Wigginsa i picki. 

Nie no, ale naprawdę nie chce mi się wierzyć, że Weltman i Hammond pójdą taką drogą i myślę, że każdy kto ich kiedykolwiek słuchał byłby zaskoczony. 

52 minuty temu, PH#1 napisał:

Vucevic kladzie limit na tym teamie a potencjal jest jak będą zdrowi żeby grac najlepszy D w lidze. 

A co z atakiem bez niego? 

23 minuty temu, ely3 napisał:

zostaniecie z kontuzjowanym Isaacem. Ja bym teraz handlował nim póki wielu wciąz uważa go za duży talent.

Nie byłoby łatwo nim teraz handlować, bo po podpisaniu extension jego wartość to jest jakieś 17,5mln  zamiast 7mln z groszem (Poison Pill Provision). Poza tym nie widzę sensu handlować nim. Wiem, że kontuzje są frustrujące dla kibiców, ale to jest dalej gracz o mega potencjale, a Magic tym extension pokazali, że wierzą w niego. 

23 minuty temu, ely3 napisał:

Wypadł Fultz ale umówmy się on był tylko dodatkiem i nie stanowił o wygranych Magic

Oczywiście najważniejszy nie był, ale przesadzasz. Był głównym rozgrywającym i wychodziło mu to nieźle. Teraz w zespole tak naprawdę nie ma gracza, który może skutecznie wypełnić jego zadania.

Jak czytam jakieś plotki o sprowadzeniu DSJ (pewnie tak samo prawdziwe jak te przed draftem) to nie wiem czy płakać czy się śmiać. Już wolę, żeby Isaiah Thomas ponownie pokazał się światu czy np. Shabazz Napier dostał szansę :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Oczywiście najważniejszy nie był, ale przesadzasz. Był głównym rozgrywającym i wychodziło mu to nieźle. Teraz w zespole tak naprawdę nie ma gracza, który może skutecznie wypełnić jego zadania

Ale pozyskać rozgrywającego z rynku nie będzie wcale aż tak trudne. Można uzupełnić. te braki albo rzucić Anthoniego na głęboką wodę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

Ale pozyskać rozgrywającego z rynku nie będzie wcale aż tak trudne. Można uzupełnić. te braki albo rzucić Anthoniego na głęboką wodę 

Anthony w s5 jako główny rozgrywający i Bone jako backup to bardzo słaba obsada na ten moment. Taki Rose by się przydał w sumie, ale po pierwsze, przy kontuzji Hayesa nie wiadomo czy Detroit będzie chciało go oddać, a po drugie, trzeba będzie pewnie pickiem płacić, a to raczej nie będzie opłacalne. Oddanie Fourniera za jakiegoś PG wzmocni pozycję numer 1, ale osłabi inną pozycję, więc to żaden plan, jeśli chcą dalej walczyć w tym roku. 

Nie wiem, im dalej myślę, to może rzeczywiście ten Isaiah Thomas mógłby być spoko. Dziura w obronie, ale ofensywnie coś powinien jeszcze dać. Sparuje się go z MCW obok, z tyłu jest Gordon i może coś tam się uda ukryć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PH#1 napisał:

Natoiast z przyjemnością oddam Vucevica od dawna uważam  ze można go zastąpić rotacją birch/gordon/bamba/isaac na C jeżeli dostanie sie kogos kto potrafi rzucac i bronic na obwod. Jak bym go oddal za Roziera nawet. Vucevic kladzie limit na tym teamie a potencjal jest jak będą zdrowi żeby grac najlepszy D w lidze. Z vucevicem tego nie osiągniemy tak samo możnaby grac o wiele szybciej dac gale w rece fultza i cole i tego kogo dostalibyśmy w zamian za vuca i Fourniera... Doceniam postep jaki zrobil Nikola i to ze gratrzyma poziom w prawie każdym meczu ba naewet gra jak all star ale oglądam to od 8 lat i mam już seecznie dość. Jak mamy być przeciętni i bez przyszłości to chce kogos na obwod kto potrafi zdobywac punkty bo jak wiele razy jzu to przypomniałem nie było w tym zesople guarda który zdobywalby ponad 20 pkt na mecz od czasów kiedy zrobil to Steve Francis.

wypadałoby zacząć od faktu, że póki co Vucević daje nadzieję na cokolwiek i to jak jest pomijany w wielu dyskusjach aż uruchamia się protokół 'will smith pain meme', ale zgadzam się że dla jego dobra powinien odejść z tej dziury

12 minut temu, Braveheart22 napisał:

Nie no, ale naprawdę nie chce mi się wierzyć, że Weltman i Hammond pójdą taką drogą i myślę, że każdy kto ich kiedykolwiek słuchał byłby zaskoczony. 

nie zrobili tego przez tyle czasu to jakie są powody żeby wierzyć, że zrobią to teraz, póki co przydałoby się sprawdzenie assetów, Khema za 2nd rd może ktoś by przygarnął, na Gordona jest/był ogromny market i jak w niego wierzą inni to zapłacą bardzo chętnie, póki co Bamba nie daje powodów żeby w niego wierzyć

póki co muszą wystąpić do ligi o dodatkowe miejsce w rosterze i w nie prawdopodobnie ściągną Napiera rozgrywającego z długimi rękami w typie Mudiaya

o Fournierze/Rossie nie mówię, bo na nich market powinien być spory, z tym że na tego pierwszego mogą czekać sępy na waiver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał:

Bo będziesz marnowac kolejny rok rozwoju zawodników. Zwłaszcza Gordona

Gordon który w koncu jest coraz bardziej wykorzystywany jako PF a nie na sile ustawiany na 3, ktory dostałby wiecej touches gdybysmy tankowali mozna by go wykorzystywac w p&r wiecej gdyby wysłać Vucevica za jakiegos guarda... ja nie widze tu marnowania jego rozwoju wrecz przeciwnie w koncu dostaje on szanse na bycie wykorzystanym tak jak od zawsze myslano ze poiwinien.

 

 

3 godziny temu, ely3 napisał:

Założmy ,że tankujesz. Latem Magic nie ma żadnych szans na wzmocnienia.

Oprocz szans na top talent z draftu który podobno ma byc bardzo mocny.

 

3 godziny temu, ely3 napisał:

Masz ostatni rok Gordona potem jest UFA. Czym go będziesz chciał przekonać by został?


Odpowiednim kontraktem i rolą w zespole. Póki co Weltman nie ma problemów z przedłużaniem swoich graczy.

 

 

3 godziny temu, ely3 napisał:

Żeby twardo tankować musieliby zrobić rozsprzedaż typu Vuc do Hornets za Zellera i jakies wybory draftowe .


Ja wcale nie mówie że muszą tankować. Ja mówie powinni sprzedawać Vucevica póki kozacko gra bo on im nie gwarantuje nic wiecej niz walke o 8 miejsce. Ja chce żeby qwykorzystali 2 kontuzje Fultza i Isaaca i wstrząsneli tym składem na rok oddając Vuca za kogoś na obwód. Nie jest poiwiedziane ze od razu beda tankować i znajac ten front office to bym sie nie spodziewal tankowania typu 76ers natomiast jest to doby moment zeby zrobic transfer zaryzykowac bo jezeli to co dostaniemy w zamian za powiedzmy Vuca i Fourniera sie sprawdzi i dalej jestemy gdzies w srodku to nic sie nie zmienia a jezeli nie wyjdzie to jestesmy w loterii... Kolejna sprawa to ze za rok wraca Isaac i w tym momencie na mysl o powrocie do trio VUC-ISAAC-GORDON i tej rotacji to mi sie rzygac chce.. Natomiast frontcourt Isaac- Gordon plus sfi sg co maja rzut i Fultz nie wyglada trio az tak tragicznie. Isaac i Gordon w w pickach w w oboronie jezeli ich odpowienio otoczyc tez kozak. Vuc nie jest zlym obronca ale powoduje ze nie wskoczymy w tej kwestii na poziom wyzej. 

3 godziny temu, Braveheart22 napisał:

Inna opcja to Boston.

Albo Toronto. Ale obstawiam ze Freda za Nikole nie puszczą.

 

 

3 godziny temu, Braveheart22 napisał:

Jednak w takiej sytuacji obstawiam, że Gordon i Fournier też by gdzieś polecieli

Fournier niech leci, Gordona bym zostawił. Chyba ze jest trade nie do odrzucenia.

 

 

3 godziny temu, Braveheart22 napisał:

A co z atakiem bez niego? 

To może być bardzo trudne zadanie ale myśle żę bez niego porawdzimy sobie żeby mieć tą 23 ofensywe ligi.

 

 

2 godziny temu, ely3 napisał:

Ale pozyskać rozgrywającego z rynku nie będzie wcale aż tak trudne. Można uzupełnić. te braki albo rzucić Anthoniego na głęboką wodę 

Nie wiem co tam z MCW ale juz sie sprawdzał jako nasz back up pg. Rzucać Cole na gleboką wodę.

 

 

2 godziny temu, Braveheart22 napisał:

Anthony w s5 jako główny rozgrywający i Bone jako backup to bardzo słaba obsada na ten moment. Taki Rose by się przydał w sumie, ale po pierwsze, przy kontuzji Hayesa nie wiadomo czy Detroit będzie chciało go oddać, a po drugie, trzeba będzie pewnie pickiem płacić, a to raczej nie będzie opłacalne. Oddanie Fourniera za jakiegoś PG wzmocni pozycję numer 1, ale osłabi inną pozycję, więc to żaden plan, jeśli chcą dalej walczyć w tym roku. 

Dlatego wlasnie trzeba cos tu zmienic my o nic nie walczymy no moze o PO. Te kontuzje daja wymówkę dla FO  zeby zrobic odwazny ruch  ktorego boja sie wykonac od 3 lat. Nie wyjdzie to mamy siatkę ochronną w postaci Draftu. 

 

Edytowane przez PH#1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PH#1 napisał:

To może być bardzo trudne zadanie ale myśle żę bez niego porawdzimy sobie żeby mieć tą 23 ofensywe ligi.

jaki jest sens rozmontowywać przeciętność żeby za chwilę nie miec nic? ten sezon do śmieci, następny będzie poświęcony na zgrywanie się, to brzmi jak dziwne oszukiwanie samego siebie w imię scenariusza aby nie wejść do play-in (nie ma szans żeby obecnie zespół z 23 ofensywą cokolwiek ugrał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, KyleLowryass napisał:

jaki jest sens rozmontowywać przeciętność żeby za chwilę nie miec nic? ten sezon do śmieci, następny będzie poświęcony na zgrywanie się, to brzmi jak dziwne oszukiwanie samego siebie w imię scenariusza aby nie wejść do play-in (nie ma szans żeby obecnie zespół z 23 ofensywą cokolwiek ugrał)

nie bardzo rozumiem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PH#1 napisał:

nie bardzo rozumiem :]

proponujesz rozsprzedać wszystko, bo zespół jest przeciętny (?) żeby pozyskać jakichś Rozierów i tworzyć archaiczny zespół bez ofensywy (tak trzeba nazwać jakikolwiek twór z Bambą i Isaaciem), który dalej będzie przeciętny i to w imię bycia znowu conajwyżej przeciętnym... . Ta propozycja ataku po Hardena to dużo ciekawsza perspektywa niż nihilizm proponowany tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, KyleLowryass napisał:

proponujesz rozsprzedać wszystko, bo zespół jest przeciętny (?) żeby pozyskać jakichś Rozierów i tworzyć archaiczny zespół bez ofensywy (tak trzeba nazwać jakikolwiek twór z Bambą i Isaaciem), który dalej będzie przeciętny i to w imię bycia znowu conajwyżej przeciętnym... . Ta propozycja ataku po Hardena to dużo ciekawsza perspektywa niż nihilizm proponowany tutaj

Jestem na tak jezeli Harden zechce grac w Magic, jednak po prostu w to nie wierze wiec szukam jakiś realniejszych rozwiązań. Moj komentarz odnośnie ataku z vuceciem tyczy się tego ze jest po prostu c***owy czy z nawet z nim więc nie myśle że bedzie to tak baedzo odczuwalna strata. Być może po wymianie bedziemy dalej przecietni ja uwazam ze mamhy szanse byc lepsi jezeli nasz obrona bedzie na takim poziomie na jakim moze byc gdy pozbedziemy sie Vuca. Pozatym w ataku mozemy probowac tez czegos innego zaczac grac szybciej przeniesc ofensywe na obwod, wszystko zalezy od tego kogo pozyskamy w zamian.

Jedno jest pewne pozostawianie tego takim jakie jest to bedzie blad. Prawda jest taka że to ze ten zespol opatry w duzej mierze na Trio VUC-GORDON-FOURNIER niewiele osiagnie wiadomo bylo juz przed zatrudnieniem Weltmana. Wiadome było że nie ma tu kto zdobywac punktow z pozycji 1-3 ze brakuje gosci ktorzy potrafia rzucac trojek, a mimo to Weltamn niewiele w tej kwestii zrobil. Wybory w drafcie tez dyskusyjne Bamba w przypadku Posiadania Vuca, Isaac mimo tego ze dubluje sie pozycja z Gordonem i próba grania nimi razem. Wybor Okeke ktory znowu najlepiej wyglada jako pf. Ogladamy prawie ten sam basket od 3 lat, ja wiem ze fajnie sie fajnie tu rzucic nazwisko Hardena i i sie jarac tym jakby to moglo wygladac i jak fanie bylo by miec takiego grajka. Ja w to nie wierze a nie chce juz ogladac tego co widze tutaj przez ostanie kilka lat, dlatego kminie jak tu sie pozbyc Vuca i co za niego mozna byc dostać.

Edit: Umkneło mi: Nie proponuje rozsprzedac wszystkego. Chce wymiany Vuca i Evana. Dalej uważam że młodych trzeba zostawić i poczekac co z nich będzie.

Edytowane przez PH#1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PH#1 napisał:

Jestem na tak jezeli Harden zechce grac w Magic, jednak po prostu w to nie wierze wiec szukam jakiś realniejszych rozwiązań. Moj komentarz odnośnie ataku z vuceciem tyczy się tego ze jest po prostu c***owy czy z nawet z nim więc nie myśle że bedzie to tak baedzo odczuwalna strata. Być może po wymianie bedziemy dalej przecietni ja uwazam ze mamhy szanse byc lepsi jezeli nasz obrona bedzie na takim poziomie na jakim moze byc gdy pozbedziemy sie Vuca. Pozatym w ataku mozemy probowac tez czegos innego zaczac grac szybciej przeniesc ofensywe na obwod, wszystko zalezy od tego kogo pozyskamy w zamian.

jestem ciekaw jakie ten zespół miałby perspektywy bez Vucevicia (nie wiem czy słusznie, ale zakładam, że Ross nie będzie cały czas tak hot z takich pozycji które ma) ale ta obrona jest gówno warta jeżeli nie będzie 2z3:

1)trenera układającego lepsze schematy ofensywne

2)więcej graczy mających pojęcie o ofensywnej koszykówce (w regularnej rotacji naliczyłem ich 5 - Vuc, Evan, Ross, Cole i Kelle)

3)konia pociągowego ofensywy, który będzie w stanie zakryć indolencję pozostałych graczy a póki co Vucević jest daleko nad wszystkimi jeżeli chodzi o wartość po tej stronie a dodatkowo raczej daje pozytywną wartość w obronie (dobrze się ustawia i kontestuje rzuty + świetnie zbiera i match up huntong na jego postaci nie jest taki prosty)

Poza tym Orlando było fatalne przez jakieś 6 lat a po drodze w imię dziwnej filozofii oddali dwóch dobrze rokujących graczy za nie wiadomo co i też po co i nie dziwię się ostrożności działaczy, za to na pewno nie podoba mi się filozofia 'select top 7 available from tankathon sort by wingspan', przez co zwrot z poprzedniego etapu zaorania organizacji jest przeciętny... i osiągalny ciągłą walką o PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vuk jest zapewne nie do ruszenia, więc nie ma co biadolić. Nota bene bez niego atak Magic praktycznie nie istnieje. Poza tym, już wielokrotnie pisałem, że wydaje mi się, że akurat on nie jest największym problemem Magic. Zdecydowanie większym są ciągłe kontuzje młodych, brak jakiegokolwiek rozwoju Bamby (a w zasadzie jego regres) i brak strzelca na dwójce, który rzucałby regularnie po 20 pkt/mecz.

A dzisiaj podobno również bez Gordona. Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, KyleLowryass napisał:

jestem ciekaw jakie ten zespół miałby perspektywy bez Vucevicia (nie wiem czy słusznie, ale zakładam, że Ross nie będzie cały czas tak hot z takich pozycji które ma) ale ta obrona jest gówno warta jeżeli nie będzie 2z3:

1)trenera układającego lepsze schematy ofensywne

2)więcej graczy mających pojęcie o ofensywnej koszykówce (w regularnej rotacji naliczyłem ich 5 - Vuc, Evan, Ross, Cole i Kelle)

3)konia pociągowego ofensywy, który będzie w stanie zakryć indolencję pozostałych graczy a póki co Vucević jest daleko nad wszystkimi jeżeli chodzi o wartość po tej stronie a dodatkowo raczej daje pozytywną wartość w obronie (dobrze się ustawia i kontestuje rzuty + świetnie zbiera i match up huntong na jego postaci nie jest taki prosty)

to bardziej jako przypomnienie bo tu zbyt duzych wniosków nie ma co wciągać ale Vucevic opuścił rok temu 11 meczów. Z ciekawostek to wyglądało to tak ze wygrali 5 a przegrali 6 meczów, czyli podobnnie jak w sklai roku. O dziwo mieli run 4-0 i 0-3 w tym okresie i to jeden po drugim zeby bylo smieszniej. Z zawodników którzy wygladali lepiej niz z Vucevicem i przez reszte sezonu tez, zaskakujaco Bamba:
mo.JPG.4af1c215ae68175ab3f752c7df2a4108.JPG
i Fournier:
evan.JPG.df8bd861b7790b22abea25ec0506da15.JPG
 

Reszta statystycznie przynajmniej wygladala podobnie. Warto zaznaczyc ze grali oprcz Vuca w prawie pewnym skladzie. Ofensywnie to te mecze tez przeróznie wyglądały bo i były mecze gdzie zdobywali pod 130 pkt a i ledwo wychodzili ponad 80...
image.thumb.png.c6b5ae9bffc66b4a0dbf2803fffc6dbd.png

Co do coacha to sie zgadzam, Cliff nie jest zły ale tez boi sie zmian wolałbym ten zespół oglądać pod taki Nursem albo Stevensem. Tak czy siak zmieńmy coś to jest już nudne. Chce następnym razem być podekscytowany jak Magic będą 6-2 a nie jak teraz kiedy wiem jak to się skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2021 o 13:48, the_secret napisał:

Nie wydaje wam się, że w ostatnich latach jest jakoś zbyt wiele kontuzji typu ACL czy Achilles?

Już była kiedyś rozprawka o tym i nie, nie jest więcej. 

W zasadzie to mi przychodzą do głowy tak na szybko dwa w miarę młode ( na moment kontuzji ) nazwiska które doznały poważnych kontuzji w ostatnich latach, nie były jakimiś ogonami z końca ławki i na dzień 08.01.2021 r. nie ma ich w NBA.

Andre Roberson, Festus Ezeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fournier w tamtym okresie wyglądał jak topowy gracz ligi, ale wówczas Augustin stwierdził, że chce być najgorszym starterem ligi i Fultz go szybko zluzował na pozycji a potem zaczęły dochodzić nowe problemy i ligowa szarość

3 godziny temu, PH#1 napisał:

Tak czy siak zmieńmy coś to jest już nudne. Chce następnym razem być podekscytowany jak Magic będą 6-2 a nie jak teraz kiedy wiem jak to się skończy.

to jest podsumowanie całej tej dyskusji i maruderstwa wywołanego wspomnieniem czasów świetności organizacji i legendy forum :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale dyskusja w tym przedmiocie (tankować, nie tankować) raczej bez sensu. Jak wyglądać będzie Orlando bez kilku zawodników ze S5 w wielu meczach, pokazał dzisiejszy mecz. Przy takich absencjach podstawowych graczy tak to może wyglądać w wielu meczach. Szczególnie, gdy T-Ross nie będzie trafiał.

"Problem" sam się rozwiąże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem Fournier dlugo nie bedzie poza grą, AG na ograniczonych minutach raczej też nie. Jezeli Ross utrzyma forme to magic z tak grajacym Vucem beda dalej gdzies na srodku wschodniej tabeli. Ja sie tylko obawiam żeby nie poszedl trade na ratowanie tego sezonu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pisałem ,że tank nie ma sensu dla Magic to nie zakładałem ,że Gordon i Fournier nie będą grać. Wiadomo ,ze jak wychodzą tylko Vucem i to vs Rockets to będzie ciężko. Po prostu Magic mają skład na PO niezależnie czy z Fultzem czy bez. Tyle, że z dobrym rozgrywającym to moga walczyć o TOP6 Wschodu a bez to raczej play in

6 minut temu, PH#1 napisał:

Ja sie tylko obawiam żeby nie poszedl trade na ratowanie tego sezonu....

To zależy jaki bo jeśli pójdą do Thunder po Hilla to byłby ideał. Wiadomo to wszystko kwestia ceny ale Magic potrzebują rozgrywającego a taki Hill na taniej krókiej umowie byłby idealny

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, january napisał:

Kontuzja Isaaca, problemy Gordona, kontuzja Okeke, kontuzja Fultza, problemy Fourniera.

Co jeszcze uniwersum musi zrobić dla Magic, by się jorgnęli, że to moment na choć jednoroczne przytankowanie, by wyjść w końcu z Vuceviciowo-Fournierowo-Rossowej przeciętności?

Zwlaszcza podczas takiego roku jak ten. Na trybunach maja maola grupkę fanów, ja rozumiem ze niektorzy nie chca tankowac ze wzgledu na fanow ktorzy chodza na mecze i nie chca ogladac padaki. Zwlaszcza ze mozna rozrobic jednorocznie i za rok znowu byc druzyna na miare PO jezeli Isaac i Fultz wroca zdrowi. Plus mlody grajek z draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, PH#1 napisał:

za rok znowu byc druzyna na miare PO jezeli Isaac

Raz ,że oni już teraz są na PO i jeśli nie wyślą gdzieś Vuca z Rossem to i tak będą w play in a dwa ja podziwiam wiarę w Jonathana ale on za chwilę skończy 4 sezon i tylko raz zagrał cały sezon. U niego chyba organizm nie daje rady grać na wysokich obrotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ely3 napisał:

To zależy jaki bo jeśli pójdą do Thunder po Hilla to byłby ideał. Wiadomo to wszystko kwestia ceny ale Magic potrzebują rozgrywającego a taki Hill na taniej krókiej umowie byłby idealny

 

To az za bardzo ma sens dla obu teamow... Hill za Aminu... tzn dla Magic jak chca dalej sie "liczyc" w walce o PO i dla Thunder w full-tank mode. Aminu jest kontuzjowany nie wiadomo kiedy by wrocil wiec moga sobie tankowac zreszta jak dostana Aminu z ostatniego sezonu to tylko pomoze w walce o ostatnie miejsce

1 minutę temu, ely3 napisał:

Raz ,że oni już teraz są na PO i jeśli nie wyślą gdzieś Vuca z Rossem to i tak będą w play in a dwa ja podziwiam wiarę w Jonathana ale on za chwilę skończy 4 sezon i tylko raz zagrał cały sezon. U niego chyba organizm nie daje rady grać na wysokich obrotach

Potencjal u Isaaca jest zbyt duzy aby Magic mogli sobie go odpuscic a jak bedzie to czas pokaze, jak wiadomo Curry na poczatku kariery tez malo gral a potem nie byloi problemow wiekszych.

Co do Vuca to juz pisalem wczoraj ja jak najbardziej jestem za wyslaniem go gdzies indziej. Ross zamien na Evana i tez sie zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.