Skocz do zawartości

Orlando Magic 2020/2021


tomaszan

Rekomendowane odpowiedzi

Zach Lowe, ESPN:

"Several [teams]—maybe as many as 10, maybe more—called Orlando to express interest in trading for Gordon during the recent transaction period, sources said. Minnesota was one, sources said, and Gordon would fit there in a supporting role alongside high-volume playmakers and one of the greatest shooting bigs ever in Karl-Anthony Towns."

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, tomaszan napisał:

Podobno Fultz poprawił rzut za 3 pkt i wygląda jakoby w tym dobrze. Hmmm...

https://streamable.com/c2j4qv

Imho troszkę lepiej, ale dalej sporo pracy przed nim. Szkoda, że nie widzimy jak pull up wygląda, ale może w meczu nam pokaże :)

 

 

 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Braveheart22 napisał:

https://streamable.com/c2j4qv

Imho troszkę lepiej, ale dalej sporo pracy przed nim. Szkoda, że nie widzimy jak pull up wygląda, ale może w meczu nam pokaże :)


Dlatego czekam, żeby zobaczyć w meczu. Gordon też od kilku lat jest coraz lepszy w rzutach. Na treningach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clifford z tymi komentarzami ze rzut Fultza zaczyna wygladac jak za czasów collegu to sie zagalopował...wyglada to poki co na szybsza bardziej płynna wersje tego co rzucał rok temu... lekki progres jest ale do jak to wygladalo gdy byl 1 numerem draftu to droga daleka. 

https://youtu.be/HdXdms-vZVQ?t=32

Cole wygldał ok w pierwszym meczu Chuma to troche bedziemy musieli na niego poczekac gosc byl zesrany zagunbiony biegał po parkiecie jedynie trojki wygladały pewnie. Ale biorac pod uwage ze nie grał w pierwszej polowie wraca po kontuzji i to jego debiut wsrod zawodowcow to nie specjalnie bym sie tym przejmowal. Jedynie to wydawał się troche mniejszy niz myslałem  niby 6'8 tak jak gordon ale wydaje sie duzo mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Przecież trafił 2/2 a jeszcze się czepiasz ;)

Normalnie szok😜.

Jestem ciekaw tego Anthony'ego. Jak pisałem, nie widziałem wcześniej chłopaka, ale to może być dobry wybór., jeden z lepszych w ostatnich latach Po dwóch meczach można powiedzieć, że ma dwie wady: jest jednak trochę niski i nie ma masy, odbija się czasem od przeciwników, jak od ściany, ale ma naprawdę niezły rzut i nieźle operuje piłką. Taki mały combo guard.

Natomiast ten Okeke to jakieś dziecko we mgle. Ja rozumiem, że to pierwsze mecze itd., ale on za bardzo nie wie, co ma grać i na jakiej pozycji. Jak wspomniano powyżej, 6' 8" to on ma chyba na koturnie. Nie bardzo tak naprawdę wiadomo; trójka? Bo z niego PF taki mniej więcej, ja ze mnie. Ale jedno wygląda, że ma: niezły rzut z dystansu - ręka całkiem nieźle ułożona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2020 o 10:03, tomaszan napisał:

 

Jestem ciekaw tego Anthony'ego. Jak pisałem, nie widziałem wcześniej chłopaka, ale to może być dobry wybór., jeden z lepszych w ostatnich latach Po dwóch meczach można powiedzieć, że ma dwie wady: jest jednak trochę niski i nie ma masy, odbija się czasem od przeciwników, jak od ściany, ale ma naprawdę niezły rzut i nieźle operuje piłką. Taki mały combo guard.

 

Ja to mam zupełnie inne wrażenie ma budowe pg a potrafi zdobywać punkty jak dla mnie to zawsze byl typowy combo guard... za wyoski nie jest ale właśnie  wydaje sie mocny... jakos mi umkneło to odbijanie sie od przecwiników... 

 

 

W dniu 14.12.2020 o 10:03, tomaszan napisał:

Natomiast ten Okeke to jakieś dziecko we mgle. Ja rozumiem, że to pierwsze mecze itd., ale on za bardzo nie wie, co ma grać i na jakiej pozycji. Jak wspomniano powyżej, 6' 8" to on ma chyba na koturnie. Nie bardzo tak naprawdę wiadomo; trójka? Bo z niego PF taki mniej więcej, ja ze mnie. Ale jedno wygląda, że ma: niezły rzut z dystansu - ręka całkiem nieźle ułożona.


Chuma tak pisalem zagubiony ale gość nie grał oficjalnego meczu przez 622 dni... mówią że przynajmniej rok na rehabilitacje i ten pierszy rok po kontuzji to tak sie dochodzi to bycia "soba" koszykarsko... za wczesnie zeby cokolwiek o nim mówić opróćz tego ze rzeczywiscie wygladal na wiekszego w Collegu... brakuje mu zdecydowanie dynamiki Clifford wrzuca go na parkiet dopiero w 3 kwarcie...jedynie reka pewnie wyglada ale to tez byl jego duzy atut przy wyborze, nie ma poki co tej obrony co na uniwerku jest wrecz przeciwnie bo go weterani cisna jak chca i wymuszaja faule ale tak jak pisalem za wczesnie na panike.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, PH#1 napisał:

Ja to mam zupełnie inne wrażenie ma budowe pg a potrafi zdobywać punkty jak dla mnie to zawsze byl typowy combo guard... za wyoski nie jest ale właśnie  wydaje sie mocny... jakos mi umkneło to odbijanie sie od przecwiników... 

Chuma tak pisalem zagubiony ale gość nie grał oficjalnego meczu przez 622 dni... mówią że przynajmniej rok na rehabilitacje i ten pierszy rok po kontuzji to tak sie dochodzi to bycia "soba" koszykarsko... za wczesnie zeby cokolwiek o nim mówić opróćz tego ze rzeczywiscie wygladal na wiekszego w Collegu... brakuje mu zdecydowanie dynamiki Clifford wrzuca go na parkiet dopiero w 3 kwarcie...jedynie reka pewnie wyglada ale to tez byl jego duzy atut przy wyborze, nie ma poki co tej obrony co na uniwerku jest wrecz przeciwnie bo go weterani cisna jak chca i wymuszaja faule ale tak jak pisalem za wczesnie na panike.

Kilka razy Anthony nieźle odbił się od zasłon zawodników Atlanty, może stąd moje wrażenie po tych dwóch meczach.

Jeśli chodzi o Okeke, to, oczywiście, piszę tylko o tym, co widziałem w tych dwóch meczach przedsezonowych. Oczywiste jest, że gość dopiero co zaczyna, ale po prostu rzuciło mi się w oczy, że gość na tym parkiecie był jak kosmita, który znalazł się tam przypadkiem, jakby urwał się prosto ze statku kosmicznego😂. W żadnym wypadku go nie skreślam, tym bardziej, że widać, iż ma nieźle ułożoną rękę.

 

Taka ciekawostka: Amway Center będzie mogła zostać zapełniona na początku sezonu w 25% (około 4.000 widzów) jako jedna z pięciu hal w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomaszan napisał:

I bez zaskoczenia:

Magic Exercise Fourth-Year Option On Mo Bamba - RealGM Wiretap

Ciekawe, czy jest w stanie coś pokazać, czy okaże się jednym z kilku beznadziejnych wyborów Magic w ostatnich latach. A byli tam do wzięcia chociażby Sexton czy Gilgeous-Alexander. Ehhh...

Michael Portier też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2020 o 10:03, tomaszan napisał:

Jestem ciekaw tego Anthony'ego. Jak pisałem, nie widziałem wcześniej chłopaka, ale to może być dobry wybór., jeden z lepszych w ostatnich latach

Trochę ostatnimi laty olewałem NCAA ale ten Cole Anthony wygląda naprawdę nieźle. I nawet jeśli oceniamy ,że to sparingi i grał dużo vs rezerwy rezerw to jednak trzeba przyznać ,że jeśli ten rzut za 3 utrzyma na ty poziomie to Magic w końcu mają dobry wybór draftowy od lat

Ciekawe czy przedłużą Isaaca. Wiadmo ,że to ryzyko dla obu stron ale powinni mu zaproponowac to co kiedyś Curremu Golden. Tj gwarantowane spore pieniądze typu 52- 60/4 co biorąc pod uwagę ilość jego kontuzji jest ryzykiem ale jak mu w końcu miną problemy to będzie długo grał na promocji. On ma gwarancje kolejnych milionów co przy jego zdrowiu nie jest taką złą opcją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

Fultz 50/3 hmm w sumie to mnie mocno zaskoczyli. 50 mln za Fultza , ktory raczej będzie rezerwowym i na dodatek wciąz brak mu porządnego rzutu...

50/4 rezerwowego Millsa 3 lata temu rozmontowały chemię w zespole. Może tu być podobnie a jak patrzę ze to 3 lata to... 

1 minutę temu, KyleLowryass napisał:

dobre deale dla obu, 50/4 i 80/4 gracze mają spokój a organizacja też nie przepłaci w to chore lato

3 lata nie 4. MF 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ely3 napisał:

Fultz 50/3 hmm w sumie to mnie mocno zaskoczyli. 50 mln za Fultza , ktory raczej będzie rezerwowym i na dodatek wciąz brak mu porządnego rzutu...

Fultz to po prostu średni starter, problem polega na tym, że na tej pozycji jest to znikomym wyróżnieniem, które z miejsca oznacza przymus zapłaty pieniędzy, ale w ogólnym rozrachunku organizacja kupiła sobie spokój a gracze możliwość braku zmartwień i dobrą opiekę przez przynajmniej rok, Orlando przydałby się tank, ale tego nie zrobią a szkoda

2 godziny temu, ely3 napisał:

Trochę ostatnimi laty olewałem NCAA ale ten Cole Anthony wygląda naprawdę nieźle. I nawet jeśli oceniamy ,że to sparingi i grał dużo vs rezerwy rezerw to jednak trzeba przyznać ,że jeśli ten rzut za 3 utrzyma na ty poziomie to Magic w końcu mają dobry wybór draftowy od lat

Cole był bardzo dobry i co ważniejsze na przestrzenii meczów uczył się gry + dobrze wyglął z Fultzem, więc zawsze to jakiś bonus

7 minut temu, ignazz napisał:

50/4 rezerwowego Millsa 3 lata temu rozmontowały chemię w zespole. Może tu być podobnie a jak patrzę ze to 3 lata to... 

Fultz to rezerwowy? nie rozumiem przywołania aborygena

7 minut temu, ignazz napisał:

3 lata nie 4. MF 

ups pomyliłem się, nie wiem co to zmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrakt Millsa okazał sie fatalny. 
Fultz dostał kasę 25% lepsza a wątpię ze da tyle co Mills mimo niechęci do tego drugiego. Tobie? Nic nie zmienia. To Fultz ma rocznie po prostu dużo lepiej ale jeżeli ktoś wypowiada się na pewien temat ale przestrzeliwuje się z 3 na 4 lata to jego ocena może być mało precyzyjna. 

Chyba ze Tobie obojętnie czy to 3 czy 4 lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.