Skocz do zawartości

Orlando Magic 2020/2021


tomaszan

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Anthony jest rozgrywającym to mam wątpliwości. Ale ma jakieś tam zalety. Rzut jest dobry tylko selekcja fatalna. Być może trzeba go odpowiednio ustawić i będzie wyglądał lepiej. Na pewno nie powinien walić tyle stepbacków i występować w takiej roli jak w UNC, bo nie jest ani Currym ani Youngiem. Może być mocny na pickach oraz w grze bez piłki i na tym powinien się skupiać w pierwszym sezonie. Wszystko inne co wynikać będzie z atletyzmu, to dodatkowy bonus. Czasu na przygotowanie mało, więc zobaczymy co pokaże jako rookie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czytałem, że chłopak ma dobry rzut, a ta słaba średnia z gry wynika z tego, że rzuca często bez sensu. Jeżeli tak jest, to może być tak, jak z Trae Youngiem, który w koledżu też walił cegły bez sensu, a w NBA rzeźbi, że miło patrzeć. Zobaczymy.

 

W Orlando zaczęto czyścić skład: Iwundu nie dostanie QO i będzie free agent, nie będzie team option co do Malvina Fraziera jr i tylko Clark dostanie QO. Wiem, że to w sumie bzdety, ale podoba mi się. Niestety też pokazuje, że wybory Magic z draftu w ostatnich latach były słabe - taki Iwundu, to jakaś masakra.

No i najlepszy rumor: podobno Francuz chce odejść😍 do Clippers, Nuggets lub Suns. Jeżeli to prawda, to szok😘 pytanie tylko, czy dałoby się sklecić jakąś wymianę, na którą poszliby Magic... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowianie działań Magic z ostatnich 24 godzin.

Disappointed Come On GIF - Find & Share on GIPHY

21 godzin temu, tomaszan napisał:

No właśnie czytałem, że chłopak ma dobry rzut, a ta słaba średnia z gry wynika z tego, że rzuca często bez sensu. Jeżeli tak jest, to może być tak, jak z Trae Youngiem, który w koledżu też walił cegły bez sensu, a w NBA rzeźbi, że miło patrzeć. Zobaczymy.

 

Ja to sie nastawiam na niego że bedzie to solidny bench palyer gość który wejdzie i da energie nawet i jakas ofensywe przynajmniej nie bede musial ogladac DJ wiecej. Kolo Fultza czasami tez powinien wygladac lepiej niz to wygladalo z DJ. Jak z 15 dostalibysmy instant- offense type player to bedzie to udany draft. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lucas napisał:

Oddam Harrisa i pick za samego Aarona, może być?


Not Bad GIFs - Get the best GIF on GIPHY


Według mnie wysyłanie gdziekolwiek AG zanim pozbędziemy sie Nikoli (zwłaszcza Nikoli) i Fourniera to jest błąd. Najpierw wymiana tych grajków potem AG jak już wiemy co się uda za nich wytargać. Ale trade mi się podoba. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, PH#1 napisał:


Not Bad GIFs - Get the best GIF on GIPHY


Według mnie wysyłanie gdziekolwiek AG zanim pozbędziemy sie Nikoli (zwłaszcza Nikoli) i Fourniera to jest błąd. Najpierw wymiana tych grajków potem AG jak już wiemy co się uda za nich wytargać. Ale trade mi się podoba. 

 

No Denver są trochę w desperacji, a Gordon znakomicie fituje do Jokicia, ale ja jestem dużym zwolennikiem jego talentu.

I zgadzam się, że Magic powinni wykorzystać kontuzje Isaaca na poważniejszy tank w tym roku, żeby zebrać assety z Gordona, Evana i Vooka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lucas napisał:

No Denver są trochę w desperacji, a Gordon znakomicie fituje do Jokicia, ale ja jestem dużym zwolennikiem jego talentu.

I zgadzam się, że Magic powinni wykorzystać kontuzje Isaaca na poważniejszy tank w tym roku, żeby zebrać assety z Gordona, Evana i Vooka.

Oni wcale nie muszą tankować i raczej tak nie zrobią śledząc poczynania Weltmana, moim zdaniem mogą pozbyć się NIkoli Fourniera i być może Gordona i dalej bić się o PO. Wszystko zależy kogo dostaną w zamian, natomiast co by nie mówić o Cliffordzie to jeżeli nie dostana w zamian picków albo spadających kontraktów co nic nie wnoszą do drużyny to powinni spokojnie bić się o PO. Nie wiem jak ja przeżyje jednak kolejny rok z duetem Fournier/Vucevic🤢😩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale raczej muszą tankować, ale nie będą. To dwie różne rzeczy. Wyżej zostało wskazane, że niedługo będą rozmowy telewizyjne itd. Tyle że nie ma co się dziwić, że jak Magic podpisują graczy typu Bekon i Ennis, nic im nie ujmując, bo mogą być przydatni, a kontrakty niedługie, to potem w telewizji są chyba najrzadziej puszczaną drużyną, a na pewno jedną z najrzadszych i obejrzenie meczu Magic nie w necie to prawdziwy rarytas (nie mówię oczywiście o kibicach, których ta drużyna nie grzeje, nie ziębi). Ten skład gwarantuje jako taką walkę o PO i nic więcej. Jeżeli o to chodzi, to ok. Ale czytałem,  że next draft ma być mocny, więc może warto zapolować o picki??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Isaaca nudziło mnie oglądanie Magic. I widzę, że ten sam nudny "produkt" będzie nam serwowany w przyszłym sezonie. Żeby to miało sens to Vucevic, Ross i Gordon powinni zagrać tak jak 2 sezony temu, Fournier jak w ubiegłym, a Fultz musiałby przestać być tak pasywny. Wtedy 8 miejsce może w zasięgu, ale bez kontuzji u innych nic więcej z tego nie będzie. Obawiam się też o to, że efekt Clifforda będzie coraz bardziej zanikał.

Na młodych jakoś też nie liczę. Okeke długo nie grał, jest po ACLu. Anthony nie wiadomo co robił przez lato, ale akurat on powinien nadawać się do grania od początku, choć po rozgrywającym debiutancie nie należy się spodziewać pozytywnego impaktu.

Edytowane przez spabloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale nie wierzę, że nagle tak to się złoży, że wszyscy zaczną grać w jednym sezonie, jak w swoich najlepszych.

No i żegnaj DJ:

Free agent guard DJ Augustin has agreed to a three-year, $21M deal with Milwaukee, source tells ESPN.

W sumie do przewidzenie, skoro ściągnięto Bekona. Trochę szkoda, bo w sumie dawał niezły impact.

Na razie w Orlando no name'y. I chyba tak zostanie, no chyba że ktoś złoży jakąś mega ofertę za AG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
21 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Z Aminu to trzeba mieć nadzieję, że szybko wróci do zdrowia, trochę pogra i Magic znajdą jakiegoś desperata, który przygarnie ten kontrakt (Sota?) :)

Jak Aminu był tragiczny ofensywnie w Orlando to np takie Denver mogło by z niego skorzystać defensywnie to dalej kot, natomiast uzywanie go w taki sposob jak orlando wrzucajac go na ławke z banda średnich graczy gdzie nikt dla niego nie kreował było tragicznym pomysłem. NIe dawać mu kozłować niech sie czai na trojke lub scina pod koszi broni i bedzie git. Oczywiście jak bedzie zdrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, PH#1 napisał:

Jak Aminu był tragiczny ofensywnie w Orlando to np takie Denver mogło by z niego skorzystać defensywnie to dalej kot, natomiast uzywanie go w taki sposob jak orlando wrzucajac go na ławke z banda średnich graczy gdzie nikt dla niego nie kreował było tragicznym pomysłem. NIe dawać mu kozłować niech sie czai na trojke lub scina pod koszi broni i bedzie git. Oczywiście jak bedzie zdrowy.

No mniej więcej o to mi chodziło. On nie jest złym graczem, ale w przypadku Magic jest absolutnie zbędny, a ten kontrakt dosyć nieprzyjemny. Wspomniałem o Socie jako potencjalnej destynacji, ale Denver też spoko. Tylko musi być zdrowy i zacząć grać, bo bez tego ani rusz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.