Skocz do zawartości

Orlando Magic 2020/2021


tomaszan

Rekomendowane odpowiedzi

Ze wszystkich nazwisk nie wiem kto miałby przebić Kenny Atkinsona niby.... jak dla mnie to  co pokazal w  Nets w poprzednich kilku sezonach to co Magic powinni oczekiwac od tej grupy w nastepych  latach. Pojawia sie kilka nazwisk ktore jeszce nie mialy posady HC i troche sie tego boje, ostatnie takie pomysly w Orlando nie wypaliły kompletnie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando management is said to prefer hiring a candidate with previous head-coaching experience, even with a roster full of younger players who will need time to develop. The Los Angeles Lakers’ Jason Kidd and Kenny Atkinson, who coached the Nets before becoming an assistant with the Clippers, are two names that keep coming up.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nba2midnight napisał:

Orlando management is said to prefer hiring a candidate with previous head-coaching experience, even with a roster full of younger players who will need time to develop. The Los Angeles Lakers’ Jason Kidd and Kenny Atkinson, who coached the Nets before becoming an assistant with the Clippers, are two names that keep coming up.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2021 o 19:19, tomaszan napisał:

No i tankowanie psu na budę się zdało, Jaki niefart😥 Jak znam życie, z nr 5 Magic wybiorą znów jakiegoś Henzonję...

w mockach z 5 numerem najczesciej idzie Kuminga.

FG ponizej 40%, FT 60%, 3pt ponizej 30%

WTF

o co tu chodzi? po co komu taki zawodnik? jakby mial warunki fizyczne jak Giannis i przesuwal przeciwnikow to od biedy mozna by ten wybor wytlumaczyc a tak to co lol jak najdalej od niego

jezeli mamy brac surowego ofensywnie zawodnika to lepszy Scottie Barnes. tez bedzie dunkowal w kontrach, do tego doda bloki z pomocy, hustle plays, podania, zbiorki ofensywne i super warunki fizyczne. moj pick. Kuminga to.jakis zart

plus jakis scorer. Bouknight? poogladalem.go.wyglada ciekawie. moze trzeba by go.brac z 5

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam w pamięci to co mówił Gortat, że z Van Gundym w ogóle nie pracował, a zajmował się nim Brendan Malone. To samo było z Cliffordem, który wręcz wyżywał się na młodych, a odpuszczał weteranom. Poszukajcie sobie rozmowy Rossa z RJ na podcaście, gdzie sam Ross mówi jak to wyglądało z jego punktu widzenia i jak bardzo było to niesprawiedliwe. Nic dziwnego, że go wywalili skoro zdecydowali się na przebudowę.

Nie wiem więc, czy zatrudnienie jako pierwszego trenera takiego co ma rozwijać graczy jest czymś z czego należy się bezkrytycznie cieszyć. Oby okazał się też dobry taktycznie i jako lider, bo to ważniejsze. Będzie miał ciężko i zobaczymy czy przetrwa dłużej niż 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Życzę Scottiemu wszystkiego najlepszego, bo wydaje się być sympatycznym człowiekiem, ale nie będę ukrywał jak się cieszę, że to Suggs a nie Barnes będzie grał w barwach Magic przez najbliższe lata. W końcu PG z wizją gry, podaniami jakimi niewielu jest w stanie wykonywać, scoringiem (nie elitarnym, ale i tak na przyzwoitym poziomie), możliwością gry off-ball, świetną defensywą i zaangażowaniem. Piąty numer niewdzięczny w "czteroosobowym" drafcie, ale koniec końców mamy to.

Wagner to już wybór bardziej pod fit zgodnie z tym co mówił Hammond (z 5 BPA, a z 8 fit) i chyba takie poszukiwanie solidności, a nie potencjału i gwiazdorstwa. No zobaczymy co z tego wyjdzie. IQ koszykarskie jest na odpowiednim poziomie, a i podstaw (i rzutu) nie musi się uczyć przez 2-3 pierwsze sezony.

Zobaczymy teraz jak się będzie młodzież dalej rozwijać. Już czytałem jakieś głosy, że teraz backcourt mamy przeładowany, ale po pierwsze zakładam, że Fultz nie wróci co najmniej do końca roku, a jeśli miałby zagrać w najbliższym sezonie to i tak będzie mocno limitowany, a po drugie dokładamy topowy talent, a mamy ludzi co prawda młodych (Hampton, Anthony i trochę starszy Fultz), ale oni nic nam jeszcze nie udowodnili. W sumie bez sensu, że to tłumaczę, bo każdy rozsądny człowiek powinien wziąć w naszej sytuacji Suggsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze byc jeden z lepszych draftow ever biorac pod uwage ze nie wybieralismy w top 3.

Suggs. Nikt nie przypuszczal ze sie obsunie a jednak. Mozliwe ze trafil nam sie lider pelna geba. Podziekowania dla Toronto. Nie musi sie uczyc rzucac jak Barnes wiec jestesmy do przodu. Gra ofens i defens, nie boi sie rzucac w clutch.

Wagner. co mi sie podoba to ze jest aktywny w obronie i jest wysoki. wyzszy niz Mike Miller wiec super warunki. Mial okolo 6 zbiorek na uczelni wiec musi byc kozak, fighter. do tego trojka chyba nie najgorsza okolo 40%. bardzo solidny pick

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.