Skocz do zawartości

Orlando Magic 2020/2021


tomaszan

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.05.2021 o 19:43, PH#1 napisał:

Trzeba się modlić żeby Philla nie dala swoim odpocząc w ostatnich dwoch meczach...

76ers nikomu odpoczynku dawać nie będzie jak im na kark chuchają Bucks i Nets. No Bucks to może już nie, ale z Nets o 1 seed walka będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się to ułożyło dla Magic w całym nieszczęściu tego sezonu:

- 3. miejsce w loterii 

- 73% szans na kolejny top10 pick

- 66% szans na pick w top5

A to wszystko w drafcie z bardzo mocnym top5 (a na pewno top3). 

Wiadomo, że jak się nie ułoży loteria, to jeszcze ocena może się zmienić (stracą pick Chicago albo/i wypadną poza top5), ale jak Magic mają się odbudować, to własnie dzięki temu, że w drafcie znajdą w końcu jakiś ofensywny talent i w końcu wygrają ważną wymianę, a tu wygląda na to, że oba te warunki mogą zostać spełnione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2021 o 09:56, BMF napisał:

Pięknie się to ułożyło dla Magic w całym nieszczęściu tego sezonu:

- 3. miejsce w loterii 

- 73% szans na kolejny top10 pick

- 66% szans na pick w top5

A to wszystko w drafcie z bardzo mocnym top5 (a na pewno top3). 

Wiadomo, że jak się nie ułoży loteria, to jeszcze ocena może się zmienić (stracą pick Chicago albo/i wypadną poza top5), ale jak Magic mają się odbudować, to własnie dzięki temu, że w drafcie znajdą w końcu jakiś ofensywny talent i w końcu wygrają ważną wymianę, a tu wygląda na to, że oba te warunki mogą zostać spełnione. 

No i znając życie i tak to spierdolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

No i znając życie i tak to spierdolą.

Więcej wiary. I łap fajny post, który jakoś utkwił mi w pamięci ;)

W dniu 28.03.2021 o 00:27, rw30 napisał:

akurat Orlando, nawet mimo  słabej ostatnio (od odejścia Dwighta)  passy, zdaje się być całkiem sensowną organizacją. Od dołączenia do ligi zbudowali 3x mocne drużyny - Shaq + Penny, Dwight + Gortat oraz trzecia która zupełnie nie wypaliła z przyczyn od mngmentu niezależnych, czyli GHill + TMac. Obok Indiany  / Utah / Portland to jedno z bardziej small / mid marketów, bez porównania lepsze w stosunku do  niby lepszych marketów jak Knicks / LAC / Chicago / Charlotte vel New Orleans vel Bobcats vel Hornets vel Pelicans / Atlanta

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Orlando zwolniło Clifforda. Cięzko mi oceniać jego pracę bo Magic nie dość ,że kontuzjowani to jeszcze mieli mnóstwo sprzecznych sygnałów. Zaczynają sezon dobrze a potem się sypie. Czy to wina trenera czy ogólnie niedopasowanych graczy. Dublujących się graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, ely3 napisał:

Orlando zwolniło Clifforda. Cięzko mi oceniać jego pracę bo Magic nie dość ,że kontuzjowani to jeszcze mieli mnóstwo sprzecznych sygnałów. Zaczynają sezon dobrze a potem się sypie. Czy to wina trenera czy ogólnie niedopasowanych graczy. Dublujących się graczy.

Ten sezon to najpierw dobra gra potem  plaga kontuzji a potem odpuszczenie i transfer Gordona i vuca więc ciężko go oskarżać o blamaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, BullsFaN napisał:

WCJ - Isaac - Kuminga - Fultz - Cade

Pod warunkiem ,że jeszcze sie wierzy w Fultza ( dla mnie to już raczej po zawodniku, jakiś zadaniowiec z watpliwym zdrowiem)

w WCJ ( jakoś nie wierze) i Isaaca ( w jego zdrowie nie wierze a co gorsza on przez te kontuzje nie rozwija się jak powinien więc ... wiem ,że ma on wielu fanów na tym forum ale jak dla mnie to on zaraz będzie grał niczym winslow , który miał chyba też tych samych fanów na forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie patrzycie na zwolnienie Cliffa. On był sprowadzony do Orlando w zupełnie innym celu. Miał zrobić zespół, który będzie w stanie awansować do PO i udało mu się tego dokonać dwukrotnie. Ostatni sezon potoczył się bardzo nieszczęśliwie i nikt nie ma pretensji do Clifforda, ale Magic zdecydowali, że idą w przebudowę, więc naturalna kolej rzeczy, że trener, który nie został tu sprowadzony pod tym kątem, został zwolniony i ktoś nowy będzie to budował od nowa. 

Druga strona medalu jest taka, że ja miałbym wątpliwości czy Cliff byłby w ogóle odpowiednią osobą, żeby rozwijać młodzież. On jest spoko, jeśli chodzi o przekazanie nawyków obronnych, ustawienia schematów defensywnych itd., ale do rozwoju tej młodzieży i ogólnie budowy nowego zespołu, atrakcyjniejszej koszykowki to myślę, że słusznie zauważono, że potrzeba nowej krwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Akurat w młodym, tankujacym pewnie w przyszłym roku zespole Kidd, hall of famer to chyba spoko opcja? Tu potrzebny jest autorytet i ktoś kto rozwinie młodzież a nie mistrz od adjustments i rozpisywania akcji w końcówce... 

 

 

Patrząc po przykładzie Bucks to raczej stopper z niego jest a nie rozwija młodzież. Facet jako coach jest po prostu slaby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, blackmagic napisał:

Patrząc po przykładzie Bucks to raczej stopper z niego jest a nie rozwija młodzież. Facet jako coach jest po prostu slaby

Rozumiem ze Cie trenował, albo miałeś z nim jako trener jakąkolwiek styczność żeby nam powiedzieć dlaczego tak uważasz :) 

Albo chociaż jesteś w stanie wskazać jego metody treningowe, jesteś na tyle wgłębiony w takie rzeczy żeby powiedzieć mi dlaczego to Słaby trener? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Rozumiem ze Cie trenował, albo miałeś z nim jako trener jakąkolwiek styczność żeby nam powiedzieć dlaczego tak uważasz :) 

Albo chociaż jesteś w stanie wskazać jego metody treningowe, jesteś na tyle wgłębiony w takie rzeczy żeby powiedzieć mi dlaczego to Słaby trener? 

Widziałem grę bucks jak on trenował i jak przyszedł Mike. Ślepy by różnice zauważył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, blackmagic napisał:

Widziałem grę bucks jak on trenował i jak przyszedł Mike. Ślepy by różnice zauważył :)

To było cztery lata temu i mógł zrobić progress w te cztery lata jako asystent, to raz. 
dwa ; razem ze zmianą trenera przyszli wtedy Brook Lopez czy tacy weterani George Hill, Ilyasova. Bud zrobił lepsze wyniki w RS natomiast w PO odpadają co roku wcześniej niż powinni.. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RonnieArtestics napisał:

To było cztery lata temu i mógł zrobić progress w te cztery lata jako asystent, to raz. 
dwa ; razem ze zmianą trenera przyszli wtedy Brook Lopez czy tacy weterani George Hill, Ilyasova. Bud zrobił lepsze wyniki w RS natomiast w PO odpadają co roku wcześniej niż powinni.. 

 

 

Ale oni mieli już lepszy bilans w drugiej połowie sezonu w którym kidd zwolnili więc ciężko to usprawiedliwiac transferami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.