Skocz do zawartości
karpik

beGM - Draft 2020 - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli w 2 lata poprawi rzut to będzie zagrożeniem. Jezeli nie to od poziomu Dante Exum szybko zniknie z ligii. Uważam ze zrobi postęp i będzie niezwykłym combo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nuggets ostrożnie wprowadzają swoich rookies (Monte, Malik, Dozier, Bol ) ale zwykle wiąża z nimi długofalowe plany, więc zalecam cierpliwość, bo minut może rzeczywiście zabraknąć póki co

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

Nuggets ostrożnie wprowadzają swoich rookies (Monte, Malik, Dozier, Bol ) ale zwykle wiąża z nimi długofalowe plany, więc zalecam cierpliwość, bo minut może rzeczywiście zabraknąć póki co

Dlatego w tym momencie w jakim jest zespol nie widze sensu w takim wyborze, ale obym sie mylił. Jak nie bedzie fali kontuzji to on moze jakies ogony w blowoutach dostanie 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Lucas napisał:

Dlatego w tym momencie w jakim jest zespol nie widze sensu w takim wyborze, ale obym sie mylił. Jak nie bedzie fali kontuzji to on moze jakies ogony w blowoutach dostanie 😛

bardzo ciężko jest znaleźć kogoś do rotacji z dalszym pickiem, co z tego, że wybraliby jakiegoś PFa skoro i tak by się nie nadawał jeszcze do gry, liczymy na przedłużenie Granta, a jak nie to wymianę, choć rzeczywiście póki co dwa 1sty oddane za 1 rok Granta i rookasa ze sporymi znakami zapytania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

bardzo ciężko jest znaleźć kogoś do rotacji z dalszym pickiem, co z tego, że wybraliby jakiegoś PFa skoro i tak by się nie nadawał jeszcze do gry, liczymy na przedłużenie Granta, a jak nie to wymianę, choć rzeczywiście póki co dwa 1sty oddane za 1 rok Granta i rookasa ze sporymi znakami zapytania

Dlatego jak chcieli Hamptona to powinni go wybrać z #22, a jak wzięli Zeke to na tym skończyć udział w drafcie :P Jak handlować pickiem to z paczką Harris + coś za upside na już, a nie RJ-a Hamptona, który może za 2 lata da wartościowe minuty w NBA albo nie da.

Sama "droga" do wybrania Hamptona przez Denver była moim zdaniem tragiczna, dużo gorsza niż sam wybór. Jak już koniecznie dwóch chcieli to mogli brać kogoś ready-NBA jak np. Bane'a, a tak to nie chce mówić, że zmarnowali pick, bo nikt nie wie co z RJ-a wyrośnie w tej lidze, ale trochę utrudnili sobie sytuację na "już", a będą finalistą konferencji i mając już i tak spory upside w postaci rozwoju MPJ, Bol oraz dwójki wciąż młodych liderów to powinni ich obudowywać rolesami, a nie szukać prospekta z #24 draftu.

Im dłużej myślę o tym tym bardziej jestem zły 😕 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chciałem Okoro w RL Pistons to dostalem Cavs.

😑

No i Cassius w Indianie to dla mnie dobre info. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to i ja zdecyduję się na podsumowanie draftu:

Killian Hayes - w sumie spoko że trafił do Pistons, które wydaje się być idealnym miejscem dla niego. Nie będzie presji wyniku, raczej na spokojne zaznajomienie się z NBA, przede wszystkim na rozwinięcie swojego potencjału, który ma ogromny. Jak to rzutuje na moje Nets? Biorąc Hayesa dokładnie wiedziałem że to będzie longterm prospekt, nie wiem czy mógł trafić lepiej.

Nico Mannion - tak jak jestem zdziwiony że u nas ostał się do mojego numeru (aż zacząłem pytać zaprzyjaźnionych gmów czy jest coś o czym nie słyszałem) a co dopiero rl NBA i 48 numer. Szczerze, to musiało coś wyjść na treningach bo w mojej ocenie to wyglada na casus Herro, który będzie karcić z ławki. Fajnie, że trafił do GSW gdzie powinni go ogarnąć (szczególnie selekcję rzutową). Przepraszam pewnego gma że określam go jako Herro tak jak pisał mi na pm ale cóż poradzić że w tej kwestii jesteśmy zgodni. 

Oczekiwania zewsząd były takie, iż pójdę w wysokiego. Tak, byłem kiedyś ogromnym fanem Wisemanna ale mi przeszło. Okongwu jest bardzo fajny ale Hayes to jest szansa na posiadanie franchise playera.

Edytowane przez kolader

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chore. 112 centymetrów verticalu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

@january

znalazł Mane jakiś klub na two-way? :)

chyba nie, będzie stashowanko:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, january napisał:

Na szczęście Rockets wierzą w wielkiego Masona Jonesa! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja znowu będę oglądał jakichś patałachów w G-League xd liczę, że Scrubba podpiszą, ale grania w lidze dużych chłopców to on nie będzie miał, mając na swoich pozycjach Kawhi i George'a, a Alexander póki co cisza :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że Lukę Samanica do arkusza Kings już powinno się @ozzy110 wpisać. Mac go podpisał już, a on i tak był takim lekkim odchyłem z tym stash. Wpisz mu trzyletni kontrakt od drugiego roku rookie scale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 19.11.2020 o 23:54, january napisał:

The Magic's two-way deal with prospect Karim Mane from Quebec is an interesting decision because it appears to be using a two-way contract for long-term developmental purposes. Mane, a 6-foot-6 guard (in shoes), has a 6-foot-11 wingspan, so he fits the Magic profile to a 'T.'

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Lucas napisał:

The Magic's two-way deal with prospect Karim Mane from Quebec is an interesting decision because it appears to be using a two-way contract for long-term developmental purposes. Mane, a 6-foot-6 guard (in shoes), has a 6-foot-11 wingspan, so he fits the Magic profile to a 'T.'

Widziałem:) Ja tam wolę by się pod okiem coachów NBA/afiliacji w G-League uczył niż w Europie czy Australii, więc spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, january napisał:

Widziałem:) Ja tam wolę by się pod okiem coachów NBA/afiliacji w G-League uczył niż w Europie czy Australii, więc spoko.

No i Magic pewnie go spróbują, choćby z ciekawości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Lucas napisał:

No i Magic pewnie go spróbują, choćby z ciekawości.

Jak spróbują to fajnie, jak nie spróbują to rok dłużej stash :P I tak i tak dobrze.

Nie no Mane to miałem na oku od dawna i cieszyłem się, że w mockach nie podskoczył, świetne warunki fizyczne, ułożony ponoć personalnie, gym-rate, późno zaczął grać w kosza, potrafi rzucać i bronić + wzoruje się najbardziej na Jrue Holidayu:) Mój sleeperek w drafcie, a czy coś z niego wyrośnie to już nie wiem, potencjał spory, ryzyko (0,8 mln cash/ 59 pick w drafcie) małe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Lucas napisał:

@shevcu 

Hughes tez jest u mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, shevcu napisał:

Hughes tez jest u mnie :D

A to nie wiedziałem, ale ja w tej grze oprócz swoich to staram się też śledzić losy graczy występujących w prawdziwym Denver xd

Wolałbym Zeke niż Niemca jako backup ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi