Skocz do zawartości

beGM - Draft 2020 - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, karpik napisał:

Stanley to na razie atleta, może będzie kiedyś z niego koszykarz.

Ma o wiele lepszego skilla w zasadzie w każdym elemencie niż Hamidou Diallo z OKC ( też chory atleta ) który poszedł z #45 i to w silniejszym drafcie, a tu dostaję Stanleya z #56.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

Ma o wiele lepszego skilla w zasadzie w każdym elemencie niż Hamidou Diallo z OKC ( też chory atleta ) który poszedł z #45 i to w silniejszym drafcie, a tu dostaję Stanleya z #56.

Przecież ten draft ma początek sezonu taki se ale jest głęboki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kolader napisał:

Przecież ten draft ma początek sezonu taki se ale jest głęboki

Too, w kwestii znajdowania rolesów to jak kojarze wypowiedzi gosci zajmujacych sie draftami to jest oceniany bardzo dobrze, gorzej z all-starami :P 

Ktos bardziej ogarniajacy mlodziez to przyszly draft zapowiada sie jakos lepiej "u góry"? To chyba będzie pierwszy z powrotem do wyborów z HS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Lucas napisał:

 

Ktos bardziej ogarniajacy mlodziez to przyszly draft zapowiada sie jakos lepiej "u góry"? To chyba będzie pierwszy z powrotem do wyborów z HS?

Z tego co piszą mądrzy to u góry zdecydowanie lepiej, choć może być z kolei krótki draft, czyli odwrotność tego. Ale zobaczymy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

to od tego kenyona martina?

Tak. 

Martin's exceptional speed, power and explosiveness make him arguably the best athlete in the draft. He has unique fluidity and body control attacking the rim in the open court, and the quickness with which he gets off his feet to make plays on both ends of the floor puts him in a rare class of players, even by NBA standards. 

At his best, Martin is an impactful defender who covers a lot of ground, stays in front of guards and can put a body on big men. He demonstrates excellent timing when getting in passing lanes or rotating to protect the rim, as evidenced by the 1.5 steals and 1.1 blocks per game. 

Martin is also ambidextrous, shooting the ball with his right hand but comfortable dribbling, passing, finishing and blocking shots with his left. He's an unselfish player, helping his team's ball movement with intelligent passes in transition or by making the extra pass along the perimeter. 

Martin's skill level and productivity improved considerably over the past year, and the 19-year-old still has plenty of upside to grow into long term. 

Martin is more long-term prospect than ready-made role player. With no summer league, a shortened offseason for player development and question marks about what the G League will look like next season, there is a school of thought that NBA teams will look to more proven and experienced players in the second round this year, which could hurt Martin's chances to be drafted. 

He has played most of his career at power forward, but without the ideal height or length for the position, standing short of 6-7 with a similar wingspan. There are questions about how he will score in the half court, as he's not a consistent 3-point shooter or a high-volume isolation or pick-and-roll player. Martin will need to iron out his shooting mechanics, both in catch-and-shoot and off-the-dribble situations. While he hit 35% of his 3-point attempts this season, he did so on a low volume, taking 7.5 times as many 2-pointers and converting just 67% of his free throw attempts. 

Martin didn't play against the highest level of competition this season and wasn't highly exposed to NBA scouts, making him one of the most vulnerable prospects to a severely limited pre-

 

4 minuty temu, Tecu napisał:

Piszę o 21, więc nie rozumiem tej odpowiedzi. 

Ze 22 dużo mocniejsze poprzez młodych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Principe i tak jeszcze nie ma na forum, a jeden GM z którym dopinam cash transactions jeszcze w sezonie 19/20 (don karpiozo chce to zamknąć o północy dziś jak się skończy draft) zszedł z forum.

Więc jeszcze nie wybieram:)

Co to za gra na czas? Hańba Ci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pick na zakończenie 🙂

Mój draft oceniam na 4. Gdybym wiedział, że uda mi się zdobyć Rillera to pewnie mocno bym się zastanowił nad Maxeyem zamiast Anthony'ego z nr 20. Za bardzo są do siebie podobno, ale trudno. 

Z 53# miał być Hinton i był. Dla mnie to pierwszorundowy talent. Wielkie serce do gry, niezłe warunki, dosyć młody jeszcze, dobra obrona zwłaszcza off ball, dobry rzut (37% za 3, 80% FT w koledzu) nawet coś wy kreuje, poda, świetna zbiórka, hustle. Idealny kandydat na 3&D specjalistę. Jedyny minus to niewiadoma czy ktoś w ogóle da mu szansę 🙂

5 by była gdyby mi się jednak udało dorwać pick na Tillie, teraz wiem, że mogłem zaproponować więcej 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy shooter tego draftu wreszcie poszedł z #60. 

Jeśli chodzi o mnie, to wyszło lepiej niż zakładałem, bo początkowo chciałem brać Saddiqa Beya, ale jak pojawiła się okazja dostać Vassella, to nie płakałem po Beyu. Nastawienie na draft miałem inne niż zazwyczaj, bo tym razem postawiłem na graczy z dużym upsidem, kosztem ich aktualnego poziomu i otrzymania realnej pomocy w nadchodzącym sezonie, więc liczę się nawet z tym, że za kilka lat nic z tego draftu nie będę miał, jeśli sprawy potoczą się nie po mojej myśli. W przyszłym sezonie raczej tylko Vassell z mojej czwórki będzie dawał jako taki impakt (dużo zależy od rzutu, co do którego mam obawy), bo Poku, Reed i Oturu to projekty, na które trzeba czasu. 

Moje ulubione picki względem miejsce/jakość to:

Okoro, Terry, Maxey, Dotson, Hinton, Mane, Merrill

Ogólnie przejebany draft jeśli chodzi o guardów, bo jest ich cała masa, większość na podobnym poziomie i bardzo ciężko przewidzieć, który się przebije i poradzi w lidze, a który nie. Dlatego też wolałem w tym roku wysokich :)

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem bardzo zadowolony z draftu bo pierwotny plan zakładał coś innego. Sięgnięcie do kieszeni i rura po Avidiję. Ale, że z topowych picków mało kto miał ochotę handlować, poza Marcusem to trzeba było robić podchody pod nr 2 na mojej liście. Zdradzę Wam, że przy #6 już wiedziałem, że będę miał Okoro dzięki bardzo dobrym relacjom na linii POR-CLE-OKC. A później zaczął się marsz błagalny po 2nd roundowcach i dopiero Kolader się zlitował abym sobie wziął tak późno gościa który u nas pewnie skończył by jako undrafted przy tym co czytam, a który to w mockach jest 30-40, a na FA miał bym problem, aby wystartować po niego przez ciasnotę w roosterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.