Skocz do zawartości

Player Option 2020 - dyskusja


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Eld napisał:

Aż Ci daje lajka za dwa ostatnie zdania, ale opinii o Wigginsie nie zmienie.

Każdy kto chce odrzucić 15M w imieniu Wigginsa niech sobie przypomni, że kontrakt był dawany z myślą o rosnącym salary i z roku na rok miał mniej boleć a tu zonk, bo covid i mamy salary znów na poziomie 109M.

Więc będąc 1/29 agentem Wigginsa stwierdziłem, że wolę te pewne 15M w ciężkich czasach co jest odpowiednikiem 13,75% SC na sezon 2020/2021, bo teraz to on na pewno nie dostanie 60/4 przy SC przy 109M. Wolę poczekać na lepsze czasy.

Zacytuje aby nie zginęło. Jeżeli COVID walnie mocniej chętnie zobaczę co za rok dostanie Wiggins. Dzisiejsze 10-12 zamieni się w 6-7 i sumarycznie wyjdzie więcej niż minus 15. A przecież gracz i tak otrzyma cześć na nowy sezon i nowy kontrakt zacznie się szybciej to i szybciej skończy aby złowić kolejny może oststni. Będąc rok młodszym łatwiej mu będzie 

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Gdzie wyczytałeś, że dłuższego?? :)

Wiem tylko, że ktoś będzie go chciał i raczej nie straci, a na ile podpisze to nie mam pojęcia. 

Mnie tez nie pytaj. Eld jest Agentem. 7? 

Myślicie ze w następne lato będzie lepiej z finansami nba? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Zacytuje aby nie zginęło. Jeżeli COVID walnie mocniej chętnie zobaczę co za rok dostanie Wiggins. Dzisiejsze 10-12 zamieni się w 6-7 i sumarycznie wyjdzie więcej niż minus 15. A przecież gracz i tak otrzyma cześć na nowy sezon i nowy kontrakt zacznie się szybciej to i szybciej skończy aby złowić kolejny może oststni. Będąc rok młodszym łatwiej mu będzie 

4*10=40mln

15+3*7=36mln

Także długoterminowo nawet przy czarnych scenariuszach wyjdzie podobnie finansowo.

Tak, więc bliżej tu rozważań Karpika, że może ktoś z big cap space przy tak biednym rynku byłby chętnie zagamblować z umową typu 20+20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

@everyone. Z tego co wyczytałem Wiggins otrzyma ofertę dłuższego kontraktu 

mozecie spać spokojnie zmieniając głos na NIE 

Długo terminowe nie będą się opłacać dlatego ja będę szastał albo 1+1PO albo max 2+1PO dla zawodników na których mi będzie zależało długoterminowo. Kryzys z covidem skończy się z początkiem 2021. Sezon 2021/22 będzie odbicie. Wolał był być wtedy FA niż związany jakim 4 czy 5 letnim kontraktem podpisanym w czasach covid.

1 minutę temu, ignazz napisał:

Zacytuje aby nie zginęło. Jeżeli COVID walnie mocniej chętnie zobaczę co za rok dostanie Wiggins. Dzisiejsze 10-12 zamieni się w 6-7 i sumarycznie wyjdzie więcej niż minus 15. A przecież gracz i tak otrzyma cześć na nowy sezon i nowy kontrakt zacznie się szybciej to i szybciej skończy aby złowić kolejny może oststni. Będąc rok młodszym łatwiej mu będzie 

Do szczepionki na COVID brakuje nam pół roku. Może nawet 3 miesięce. Pewnie, że walnie mocniej i to właśnie w najbliższych miesiącach, ale wolał bym na te miesiące mieć te 15M niż ich nie mieć, tym bardziej, że żadnej deklaracji od nikogo nie widziałem, poza Twoim "możecie spać spokojnie".

Ja tam będę spał spokojnie. Ściągnąłem dziś BMFa, dodałem w końcu ten trade request do regulaminu, klepnąłem sobie fajniusi trejd, policzyłem głosy ( tzn excel nie ja ). Będę słodko spał.

Teraz, MarcusCamby napisał:

Tak, więc bliżej tu rozważań Karpika, że może ktoś z big cap space przy tak biednym rynku byłby chętnie zagamblować z umową typu 20+20

🤣

Wiggins i 20+20. Już, dawać, który z Was na przyszłe zajebiste FA chce sobie zablokować 20M na Wigginsa rączka do góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

W sumie te player-option wygrali Hornets. Harrison+McLaughlin na minimalnych bez sprawdzenia rynku. Nice.

W obu przypadkach głosowałem na nie i wydawało mi się, że jest to no-brainer.

Listę pełnego FA chciałbym zobaczyć najbardziej, ale stawiam w ciemno, że mój Valanvciunas to jakieś TOP3 tego FA, którego rzeczywiście można wyciągnąć, bo wiadomo że Ingram czy Siakam to wyrównają każdą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wiggins był młody, a wiadomo było, że ma cholernie wielki talent. Wiadomo było, że TO nie weźmie.

Może nie poszedł drogą Russella czy Lavine, ale ciągle ten kontrakt jest w granicach normy.

W RL NBA by pewnie odrzucił i dostał więcej. U Nas wiadomo, za dużo złej prasy.

Wtedy na Fa nikt inny nie złożył oferty Wigginsowi, wręcz teoche go przepłaciłeś można powiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

W obu przypadkach głosowałem na nie i wydawało mi się, że jest to no-brainer.

Listę pełnego FA chciałbym zobaczyć najbardziej, ale stawiam w ciemno, że mój Valanvciunas to jakieś TOP3 tego FA, którego rzeczywiście można wyciągnąć, bo wiadomo że Ingram czy Siakam to wyrównają każdą ofertę.

Czy w takim przypadku Wiggins nie dostałby 1+1 ? Mało tych nazwisk. A pamietajmy ze my to mamy posadki cieplutkie jak sen Elda. A w Real nba GM czasem przepłacić musi aby pokazać sukces i zatrzymać stołek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Listę pełnego FA chciałbym zobaczyć najbardziej, ale stawiam w ciemno, że mój Valanvciunas to jakieś TOP3 tego FA, którego rzeczywiście można wyciągnąć

z UFA dla mnie luźno top3. Aż dziwię się, że nie jest pogrubioną czcionką wypisany w arkuszu xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Czy w takim przypadku Wiggins nie dostałby 1+1 ? Mało tych nazwisk. A pamietajmy ze my to mamy posadki cieplutkie jak sen Elda. A w Real nba GM czasem przepłacić musi aby pokazać sukces i zatrzymać stołek. 

W Hawks są zmęczeni i znudzeni już tankowaniem po 10 latach regularnego grania w PO i bycie drużyną, która po Spurs miała drugi najlepszy streak. A tankowali ile? Dwa sezony?

W Suns jest od dwóch sezonów ogromna presja na wynik.

U Nas niektórzy tankują od początku zabawy i dalej się bawią bez presji :) Inne realia.

W RL NBA właściciel Nets o ile by nie wyjebał koladera, to zażądałby by robił cokolwiek, by iść po wzmocnienia. U Nas kolader może na spokojnie realizować plan 10-letni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Dalej na fioletowo w arkuszu, nie wiem czy nie musisz napisać gdzieś, ze Kuzma będzie RFA. Bo jeszcze Marcus Cię wpisze na czarną listę FA na której jest dopiero 25 teamów :) 

Już Elda pytałem i muszę to ogłosić po drafcie ale hornets jako team z ogromną kultura organizacji dbający o dobro graczy nie pozwoli by kuzma nie zarabiał tyle na ile zasługuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valanciunas powinien zostać w Nowym Orleanie. Od dawna głoszę peany na jego cześć i solidnie za Niego zapłaciłem :)

3 minuty temu, january napisał:

Bo jeszcze Marcus Cię wpisze na czarną listę FA na której jest dopiero 25 teamów

Cholera Jasiu, nawet zaśmiałem się przed kompem po tym komentarzu :)

Ale umówmy się.

1. Hawks

 

 

 

 

 

Jacyś tam Blazers, Rockets czy inni Raptors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Już Elda pytałem i muszę to ogłosić po drafcie ale hornets jako team z ogromną kultura organizacji dbający o dobro graczy nie pozwoli by kuzma nie zarabiał tyle na ile zasługuje. 

Dobra, z tą kulturą organizacji to nie przesadzaj.

Za letnią przebudowę masz u mnie sporego plusa, ale ja mam w pamięci też twoje extenion dla rzeczonego Kuzmy, gdzie może nie chciałeś mu zrobić White, ale podobnie argumentowałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Hajs z McLaughlina i Harrisona będzie jak znalazł:)

Kurczę totalnie odpuściłem McLaughlina kilka miesięcy temu, bo byłem pewien, że odrzuci to PO i będzie na FA normalnie. Za minimum taki grajek to naprawdę fajna sprawa przy biedzie tegorocznego FA:)

To działa w dwie strony. To znaczy że inni gm-owie nie widzą w nich wartościowych graczy. 

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Dobra, z tą kulturą organizacji to nie przesadzaj.

Za letnią przebudowę masz u mnie sporego plusa, ale ja mam w pamięci też twoje extenion dla rzeczonego Kuzmy, gdzie może nie chciałeś mu zrobić White, ale podobnie argumentowałeś :)

Dalem mu tyle ile mogłem przecież! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Hajs z McLaughlina i Harrisona będzie jak znalazł:)

Kurczę totalnie odpuściłem McLaughlina kilka miesięcy temu, bo byłem pewien, że odrzuci to PO i będzie na FA normalnie. Za minimum taki grajek to naprawdę fajna sprawa przy biedzie tegorocznego FA:)

Harrison jest rozstrzygnięty.

McLaughlin jeszcze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

A tego już nie zapamiętałem :)

Dałem mu maxa jakiego mogłem dać i to w dwóch wersjach - dłuższej i krótsze. 

Naturalnie wspominałem o tym że teoretycznie ktoś mógłby zrobić z niego ufa i mógłby grać jeszcze dwa lata za minimum jakby nie wziął extension ( co, jak pokazuje przykład Hawks nie było przesada). Hornets z pewnością tego nie zrobia graczowi i pozwolą mu zarobić i poszukać oferty na rynku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.