Skocz do zawartości

Player Option 2020 - dyskusja


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Braveheart22 napisał:

No to rzeczywiście fajnie wyszło :)

Generalnie to był jeden z graczy, nad którym ciężko było mi się zdecydować. W takich okolicznościach zmienię na "tak" ;)

Dzięki, acz naprawdę decyduj z sumieniem i przekonaniem, a nie z litości czy sympatii. 

Bądźmy sprawiedliwi. 2nd rounder za 5M wolnego cap space to też nie jest jakaś zła cena.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Temat mitu ring chaserów już obalałem rok temu przy Knicks.

niczego nie obalono, jedynie nie oddano cesarzowi co cesarskie (mistrzowi, nie mi gwoli scislosci). no ale czego oczekiwac gdy cesarz jest jeden, a poddanych 29, a punkt widzenia najwyrazniej zalezy od punktu siedzenia.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw gdzie ten galloway dostanie więcej niż minimum, ze tak chętnie odrzucacie jego PO. Zarząd pacers ma nadzieje ze każdy z tych którzy są na NIE rzuci mu conajmniej te 3 banki na rok, bo chcemy oczywiście jak najlepiej dla niego. 

Wg mnie Galloway powinien tu okazać lojalność, jest w klubie chyba dwa sezony już, dostał przyzwoitą rolę u mnie w zespole, i mysle, ze więcej niż minimum nie dostanie nigdzie, wiec po co mu zmieniać klub na inny. Czekam na deklaracje wyższego kontraktu od kogos, dawac chłopaki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Jestem ciekaw gdzie ten galloway dostanie więcej niż minimum, ze tak chętnie odrzucacie jego PO. Zarząd pacers ma nadzieje ze każdy z tych którzy są na NIE rzuci mu conajmniej te 3 banki na rok, bo chcemy oczywiście jak najlepiej dla niego. 

Wg mnie Galloway powinien tu okazać lojalność, jest w klubie chyba dwa sezony już, dostał przyzwoitą rolę u mnie w zespole, i mysle, ze więcej niż minimum nie dostanie nigdzie, wiec po co mu zmieniać klub na inny. Czekam na deklaracje wyższego kontraktu od kogos, dawac chłopaki. 

Rozumiem Twój punkt widzenia, pewnie gdy nikt mu nie da więcej niż minimum to zagłosuję za Tobą, ale... 

Chyba nie sugerujesz, że nie dostanie minimum? Jeżeli jest pewne, że dostanie minimum to co ma i rozumiem, że od Ciebie pewnie też, to niczym nie ryzykuje odrzucając PO, bo albo dostanie więcej, albo zagra za minimum u Ciebie.

Gdzie tu podstawa do brania PO? Lojalność wciąż może pokazać, ale otwiera sobie więcej furtek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @Tecu. Nie widzę tego, żeby Galloway miał jakiś interes w podjęciu PO. On zagrał niezły sezon i ma spokojnie szanse na podwyżkę (może u Ciebie?), a nawet jeśli nikt mu tego nie zagwarantuje to minimum ma bankowo od kogoś.

"Last season he scored 1.125 points per possession on all jump shots, placing him in the 87th percentile, and he scored 1.191 points per possession on catch and shoot jumpers. That rate was good for the 76th percentile." 

"Throughout this past season @LangGalloway10 displayed his great ability to finish through contact. As a contact finisher he made 41% shots while fouled (94th percentile in the league) and had a 64% FG% at the rim."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem szczerze mówiąc głosów za podjęciem PO przez Millsa, Ennisa, Gallowaya, Cooka czy Wigginsa. Pierwsza czwórka po w miarę dobrych sezonach jak na nich właśnie podejmują kontrakty albo na minimum (Gallo, Cook) albo w ich okolicach (Ennis, Mills). Ja rozumiem, że to rotacyjne zapchajdziury, ale umówmy się, że nie grozi im wylot z ligi, w związku z tym brak decyzji o przetestowaniu rynku, gdzie jest dużo kasy i mało naprawdę klasowych graczy jest z ich perspektywy idiotyczny.

Wiggins z kolei jaki by nie był, to też nie dostanie raczej mniej. Drużyny z cap space będą pewnie chciały zachować elastyczność, ale wydać kasę muszą, dlatego nie zdziwiłoby mnie jakby Wiggins dostał 40/2 z TO podczas FA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, by Cookowi ktoś dał więcej niż minimum. Gość jest zupełnie bezproduktywny i do rotacji Lakers się nie przebił nawet przy kontuzji Rondo. Nie wiem na jakiej podstawie mówisz, że miał dobry sezon.

James Ennis już raz stracił ponad 3mln, dzięki agentowi @january Nie wiem po co ma powtarzać ten błąd i znowu testować rynek. Moim zdaniem, by tylko stracił, bo to gracz na poziomie minimum, chociaż nawet za minimum, szkoda by mi było miejsca w rosterze dla Niego.

Natomiast z Wigginsem ciekawe spostrzeżenie. Można przedyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, january napisał:

A drużyny z capspace nie muszą wydawać kasy, mogą spokojnie czekać na desperatów zrzucających przed kolejnym rozliczeniem/FA z mocnymi assetami złe umowy typu Walla, Griffina czy Winslowa.

Kiedy ty wreszcie zrozumiesz, że nikt tego typu graczy nie zrzuca? :)

Przecież ja już dwie dobre oferty za Walla odrzuciłem, praktycznie niczym nie dopłacając :)

Przykład Ibaki niczego Cię nie nauczył :( Ale nie jest tajemnicą, że fatalnie czujesz rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, MarcusCamby napisał:

Kiedy ty wreszcie zrozumiesz, że nikt tego typu graczy nie zrzuca? :)

Przecież ja już dwie dobre oferty za Walla odrzuciłem, praktycznie niczym nie dopłacając :)

Przykład Ibaki niczego Cię nie nauczył :( Ale nie jest tajemnicą, że fatalnie czujesz rynek.

Jeszcze się łapiesz na te gierki Marcusie :) za Winslowa były już 2 oferty od drużyn z capspace żeby go wziąć za darmo, kolejnych ~5 by go wzięło gdyby miało capspace :) 
Ciekawe jak January będzie pisał w marcu gdy Winslowa wartość będzie ~Middletona i czy chociaż przeprosi Brava za to jak to spoerdolil po raz kolejny czyjaś wymianę ( przypomnijmy ze to January najbardziej krzyczał ze Fultz>George czy Nurkic>Adebayo i pick :) ) także spokojnie niech psy szczekają :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Braveheart22 napisał:

@Eld

Którzy gracze są mocno niepewni, jeśli chodzi o to czy podejmą PO, czy też nie i pojedyncze zmiany głosów w ich przypadkach mogą mieć znaczenie?? 

Bez jeszcze czterech głosujących ( @SlaKB @Tomek9248 @tangiers @Regis ) na ten moment jeden głos zmienił by sytuacje Temple, McLaughina, Wigginsa, Muscali. Tzn generalnie oni już mają większość aby opcje podjąć, ale zakładając, że ta czwórka GMów nie zagłosuje a nikt nie zmieni głosu na NIE to biorą oni opcje. 

Niewielka różnica w nie podjęciu opcji jest w przypadku Labissiere i Markieffa Morrisa. Póki są oni obaj za odrzuceniem opcji. 

Z ciekawostek to jednomyślnie ( wszyscy głosujący ) głosowaliśmy w sprawie Davisa, Reggie Jacksona, Homlesa i Baynesa.

A w nawiązaniu do postu z Media Room opcję dodatkowo podjęli już Ennis III, Cook i Kanter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.