Skocz do zawartości

Player Option 2020 - dyskusja


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Tecu napisał:

@Eld, dzięki za robotę, mam tylko jedną uwagę. Nie dałoby się obok nazwiska gracza, wstawić zespół w którym gra? Ma to duże znaczenie a przekopywanie się przez tabelki przez wszystkich, byłoby dość uciążliwe. 

Jeżeli to problem to nie było prośby. 

Pewnie.

I nawet w pierwszej wersji zacząłem to robić, a później wpadł mi inny pomysł do głowy i jakoś mi się o tym zapomniało. 

Jeszcze dziś będzie dodane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Co z Marvinem Williamsem, który skończył karierę. Wszyscy zgodnie dajemy "Nie"?? 

Nie :).

To jest właśnie też urok/przekleństwo tej gry. Będzie tzw. wykreślony, ale płacić mu klub musi bo opcje na pewno podejmie.

Przykład: ja w Thunder do końca T2 w tym sezonie miałem ponad 40M w czterech "martwych" graczach których już nie było w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok :) 

Ale w tym przypadku raczej złośliwy nie będę. Marvin spokojnie mógłby min vet złapać i dalej grać w rl NBA. Jednak najwidoczniej nie ma już do tego motywacji a na "drobniakach" mu nie zależy. 

Albo w sumie jeśli takie zasady tu panują to nie będę się wyłamywał :D

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak tylko wypowiem na temat jedynego gracza jakiego posiadam z PO u siebie w składzie, czyli Enesie Kanterze.

Jest mi kompletnie obojętne co postanowicie. 

Mam dwa osobiste powody dlaczego chciał bym aby został - w RS miałem potężny problem przez kontuzje z wysokimi, szczególnie z centrami. Nie wiem, czy ta klątwa minęła, czy nie ale jednak wolał bym go mieć, niż szukać nowego. Drugi powód - Stevens w PO dawał mu średnio kilkanaście minut z ławki i to były nawet całkiem cenne minuty. Bdb zbiórka i kilka/kilkanaście pewnych punktów. Per36 ( tak, słaby stat ale w jego przypadku dość miarodajny ) to są jakieś chore cyfry. No ale niestety w obronie to nadal straszliwy kołek. Bez jakiegoś drugiego defensywnego wysokiego obok to istne zaproszenie do penetrowania pomalowanego. 

No ale te cyfry, gdzie dodatkowo Brad go nawet fajnych zasłon nauczył stawiać może spowodować, że Enes zechce spróbować sił na FA choć by po to aby dostać znów te 5M/rok ale w jakimś dłuższym kontrakcie.

A dlaczego miał bym go nie chcieć? Ekstra 5M w cap space zawsze można fajnie spożytkować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to przyklejam mój post z 26 września:

Patty Mills - NIE, Ignazz go nie ceni, ale miał kozacki pierwszy trymestr w Spurs. Wydaje mi się, że wciąż fajny weteran wart więcej niż 3mln za sezon.

Anthony Davis - NIE, wiadomo, nie warto nawet omawiać czemu.

PJ Tucker - TAK, Skoro już rok temu podpisał ten gorszy kontrakt z Knicks, to nie ma chyba sensu ponownie sondować rynku. Znając życie człowiek morza dałby mu jeszcze mniej, a niektórzy by dalej klaskali.

Seth Curry - NIE, Kiedy jak nie po takim sezonie ma upomnieć się o dłuższy sowity kontrakt lub chociaż mocny jednosezonowy strzał?

TJ McConnell - NIE, W Pacers rozegrał najlepszy sezon w karierze. Bardzo dobry dyrygent drugiego unitu. Biorąc pod uwagę jak często poruszany jest problem kreatorów podczas obecnych PO prosi się o poszukanie kontraktu wartego więcej niż minimum.

James Ennis III - TAK, Kołek do podawania ręczników. GM Lakers już raz go pozbawił kilku milionów, więc jak nie jest głupi to nie powinien popełnić tego samego błędu.

DeMar Derozan - TAK, W RL NBA podjął kontrakt, więc tu raczej podobna decyzja, zwłaszcza że jest w TOP5 najbardziej niedocenianych graczy na tym forum

Mike Scott - TAK, Nikt mu nie da więcej.

Tremont Waters - TAK

Kyle Guy - TAK

Langston Galloway - NIE, Tu był ładny steal GMa Pacers. Minimalny kontrakt za dobrego dystansowego strzelca. Powinien podczas FA poszukać lepszego kontraktu.

Quinn Cook - TAK, Minimalny kontrakt albo wyjazd z ligi. Nie ma sensu ryzykować.

Danny Green - TAK, Za stary by szukać długiego kontraktu. Za słaby sezon ma za sobą, by ryzykować 15mln. W Bucks ma ciągle contendera.

Tim Hardaway - TAK, Niby bardzo dobry sezon w Mavs ma za sobą, ale nie wiem czy ktoś da mu więcej niż 14mln. Może jednak warto zaryzykować, by poszukać dłuższej umowy.

Brook Lopez - NIE, Dziadek Ibaka dostał rok temu więcej na kilkuletnim kontrakcie.

Andre Iguadola - TAK, Emeryt, który właściwie cały sezon przepierdział. Nikt nie da mu już takiej kasy

Marco Belinelli - TAK, Gdzieś przepadł w rotacji Spurs. Najlepsze lata już za Nim.

Paul Milsap - TAK, Kosmiczna kasa dla dziadka

James Johnson - TAK, Kolejny past prime zawodnik po drugiej stronie rzeki odcinający kupony z dawnych lat.

DeMarre Carroll - TAK, Koszykarski trup

Garrett Temple - NIE, GM Hawks go nie chciał, więc dałbym Temple możliwość poszukania szansy w contenderze. Fajny roles z bardzo dobrą obroną i solidną trójką.

Nemanja Bjelica - NIE, Niby chciał już wracać do Europy, ale w NBA powinien dostać jakiś kontrakt koło MLE

Shaquille Harrison - NIE, Nic nie ryzykuje, a może ktoś się skusi dać mu coś więcej.

Richaun Holmes - NIE, Zapracował na dużo lepszy kontrakt niż minimum

Patrick Patterson - TAK, A kto umarł, ten nie żyje.

Evan Fournier - TAK, Świetny pierwszy trymestr, potem mocny zjazd. 17mln powinien wziąć.

Rondae Hollis-Jefferson - NIE, Dobry roles w dobrym otoczeniu, chyba warto poszukać czegoś więcej niż minimum

Matthew Dellavedova - TAK, Wciąż pamiętamy jak kasował Stefka w finałach! I to wystarcza, by utrzymać się w lidze na minimalnym kontrakcie za nic nie robienie.

Aaron Baynes - NIE, Niszczony przez kontuzje, ale bardzo dobry obrońca. W pierwszej połówce sezonu chyba najlepszy gracz Suns. Swoje lata ma, kartotekę zdrowotną też, ale zdrowy wart jest może nawet kontraktu na poziomie MLE.

Marvin Williams - TAK, Skończył karierę, a wciąż Rockets będą mu płacić 3mln.

Elfrid Payton - NIE, Skillset jest na dużo więcej. Źle tylko, że siedzi w RL Knicks.

Jeff Green - TAK, Mimo lat są momenty, gdzie wygląda jak gracz i za 10mln. Ale niestety zbyt chimeryczny i zbyt słabo broni. Bez przekonania, ale raczej tak.

Andre Drummond - TAK, kiepski sezon za Nim, więc lepiej wziąć te prawie 30mln i wykazać się formą w nowym sezonie, by za rok za mocno nie zejść z uposażenia.

Mario Guduric - TAK, Mój zawodnik, ale stawiam że tak. W Grizzlies nic nie pokazał wartego uwagi.

Andrew Wiggins - TAK, 15mln to wcale nie jest duża kwota, ale raczej ma zbyt słabą prasę, by szukać teraz czegoś wartościowego na rynku.

Lou Williams - TAK, Może jakby nie te fatalne PO, to poszukałby ostatniego dużego kontraktu. Ostatnie lata dawał regularnie all-star impact. Teraz przed Nim ciężka decyzja.

Trey Burke - NIE, Jakby został u Carlisle to może jego ofensywny talent zostałby dobrze wykorzystany. Nic nie ryzykuje.

Enes Kanter - NIE, Wiecznie niedoceniany. Po opuszczeniu Knicks pokazał, że wcale nie jest żadnym cancerem jak próbowali go określać fani tego przegranego klubu. 5mln? Niezła kasa, ale może warto się rozejrzeć.

Mike Conley - TAK, Ostatni rok z kontraktu, gdy przez pewien czas był najlepiej opłacanym graczem ligi. Kiepski RS za Nim.

Nicolas Batum - TAK, 100 lat temu bardzo fajny gracz.

Gerald Green - TAK, Wraca po długiej kontuzji.

Skal Labbisiere - TAK. Samo utrzymanie się w NBA będzie dla Niego raczej sukcesem.

Mario Hezonja - TAK

Markieff Morris - TAK

Mike Muscala - TAK

Robin Lopez - TAK

Meyers Leonard -  NIE

Pat Connaughton - NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ignazz napisał:

do GM: jeżeli gdzieś gracz typu Bellinelli Fournier Danny Green DDR Drummond Morris Tucker Conley na tym etapie kariery dostaną propozycje wieloletniego przedłużenia to mogę zmienić na wyjście z PO. W tym przypadku warto się zastanowić czy w tym wieku gracz nie brałby niższej kwoty ale 3-4 letni kontrakt. 

Ale zmienisz sam, czy poczekasz aż Longer zmieni swój? Bo widzę, że póki co nawet NIE dla Wigginsa się przekopiowało, tak samo jak wszystkie inne głosy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zgryz co do Tuckera. 

Ogólnie jest tak, że gracz bierze PO, bo na rynku nie znajdzie nic podobnej wysokości i dłuższego. 

Myślicie, że Tucker nie dostałby u nas czegoś w stylu 24/2, 32/3 czyli wg mnie lepszego niż te 13 baniek za rok a później niewiadomo co? 

Ma 35 lat, za rok może już nie dostać dłuższego niż rok kontraktu a teraz jeszcze chyba tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Tecu napisał:

Mam zgryz co do Tuckera. 

Ogólnie jest tak, że gracz bierze PO, bo na rynku nie znajdzie nic podobnej wysokości i dłuższego. 

Myślicie, że Tucker nie dostałby u nas czegoś w stylu 24/2, 32/3 czyli wg mnie lepszego niż te 13 baniek za rok a później niewiadomo co? 

Ma 35 lat, za rok może już nie dostać dłuższego niż rok kontraktu a teraz jeszcze chyba tak. 

Też nad tym myślałem, ale IMO, żeby mu zrównoważyło tegoroczny kontrakt to musiałby dostać minimum 18/2, a jak się rozglądam po drużynach, to wątpię żeby było wielu chętnych. Jeśli ktoś się zgłosi z taką deklaracją to chętnie zmienię na wyoptowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, cvbe napisał:

Ale zmienisz sam, czy poczekasz aż Longer zmieni swój? Bo widzę, że póki co nawet NIE dla Wigginsa się przekopiowało, tak samo jak wszystkie inne głosy :D

Czytam wszystkie głosy i robię pastę a potem zmieniam jak trzeba. Wypisałem gdxie mam wątpliwości i GM którym zależy na zmianie głosu maja otwarta furtkę. 

Nigdy nie kopiuje czegoś z czym się nie zgadzam. 

11 minut temu, cvbe napisał:

Też nad tym myślałem, ale IMO, żeby mu zrównoważyło tegoroczny kontrakt to musiałby dostać minimum 18/2, a jak się rozglądam po drużynach, to wątpię żeby było wielu chętnych. Jeśli ktoś się zgłosi z taką deklaracją to chętnie zmienię na wyoptowanie.

Powinnismy mieć temat DEKLARACJE bo ja Wigginsowi chciałbym dać dłuższy kontrakt i tym zmienić głosy z TAK na NIE 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, january napisał:

Zmieniłem głos na Millsa na TAK, bo sobie przypomniałem, że Cs próbowali go cały sezon opylić, a nie było chętnych. Podobne są kazusy Temple'a i Kantera. RHJ i McLaughlin to jest 100% odrzucenia PO.

Gwoli wyjaśnienia, ja Kantera nie chciałem spylić a nawet go kupiłem płacąć 2nd rounderem z Portland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tecu napisał:

Mam zgryz co do Tuckera. 

Ogólnie jest tak, że gracz bierze PO, bo na rynku nie znajdzie nic podobnej wysokości i dłuższego. 

Myślicie, że Tucker nie dostałby u nas czegoś w stylu 24/2, 32/3 czyli wg mnie lepszego niż te 13 baniek za rok a później niewiadomo co? 

Ma 35 lat, za rok może już nie dostać dłuższego niż rok kontraktu a teraz jeszcze chyba tak. 

Jeżeli ktoś się zadeklaruje na jakieś przynajmniej 27/3 to ja chętnie zmienię na "nie". 

Podobnie gracze typu Fournier czy THJ. Jeśli ktoś zamierza im dać 4-letni kontrakt za fajne pieniądze to też zmienię. 

8 godzin temu, ignazz napisał:

Powinnismy mieć temat DEKLARACJE bo ja Wigginsowi chciałbym dać dłuższy kontrakt i tym zmienić głosy z TAK na NIE 

Myślę, że akurat taki Wiggins podejmie opcje, bo dla niego nie będzie różnicy czy dostanie nową umowę teraz czy za rok. No chyba, że dasz mu długi kontrakt z podwyżką? :)

8 godzin temu, Alonzo napisał:

 

Co w takim razie Tucker robi w Knicks? :D

8 godzin temu, january napisał:

Podobne są kazusy Temple'a

Dla mnie będzie szukał szansy w mocniejszym zespole za podobne pieniądze, ale nie wykluczone, że na nowo dogada się z Hawks. 

48 minut temu, Eld napisał:

Gwoli wyjaśnienia, ja Kantera nie chciałem spylić a nawet go kupiłem płacąć 2nd rounderem z Portland.

Ile on już jest w Thunder? Grałeś nim sporo? 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Braveheart22 napisał:

 

Ile on już jest w Thunder? Grałeś nim sporo? 

Nie miałem okazji bo ściągnąłem go w okienku po T2 a później Gobert postanowił pomacać mikrofony i ligę zawieszono. Tyle co w bubble.

Generalnie może się okazać, że spuściłem 2nd roundera w kiblu tylko po to aby Kanter mógł sobie zagrać 8 meczów w bańce w barwach OKC.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

Nie miałem okazji bo ściągnąłem go w okienku po T2 a później Gobert postanowił pomacać mikrofony i ligę zawieszono. Tyle co w bubble.

Generalnie może się okazać, że spuściłem 2nd roundera w kiblu tylko po to aby Kanter mógł sobie zagrać 8 meczów w bańce w barwach OKC.

No to rzeczywiście fajnie wyszło :)

Generalnie to był jeden z graczy, nad którym ciężko było mi się zdecydować. W takich okolicznościach zmienię na "tak" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.