Skocz do zawartości

New York Knicks 2020/2021


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się śmiejemy,  to się śmiejemy, ale też trzeba ich też czasami pochwalić. 

Pomijając draft, to do tej pory nie spieprzyli (stan na 14:06 25/11/2020) nic. Brawo :D 

Ja wiem, że dalej mają Randle'a w składzie.

Ja wiem, że dalej mając grubą pengę na wydanie, stojąc w drzwiach MSG i krzycząc, że mają kasę, olał ich każdy Jeff Teague tej ligi, pomimo to wiedząc że idąc tam z automatu ma pewne s5, minuty i dobrą wypłatę. Dlatego najpierw zwolnili Paytona, aby zaraz go podpisać ponownie, kiedy w oczy zajrzał im obraz DSJ  jako ich jedynego generała parkietu. 

Ja wiem, że dalej lepszy (zabawniejszy) PR robi im John Calipari (serio, gość odlatuje lepiej niż OJ Mayo na cracu) niż spec od wizerunku za grube miliony. Przypominam to co pisałem wcześniej: Calipari za dwa lata będzie trenerem Knicks. 

Ja wiem, że dalej zbierają asystentów i doradców jak dzieci Pokemony.

Ale nie mają Haywarda, Westbrooka czy Walla w payrollu :) 

Brawo! 

EnoRdm4XYAAdpn1?format=jpg&name=900x900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Przemek_Orliński napisał:

Jak się śmiejemy,  to się śmiejemy, ale też trzeba ich też czasami pochwalić. 

Pomijając draft, to do tej pory nie spieprzyli (stan na 14:06 25/11/2020) nic. Brawo :D 

Ja wiem, że dalej mają Randle'a w składzie.

Ja wiem, że dalej mając grubą pengę na wydanie, stojąc w drzwiach MSG i krzycząc, że mają kasę, olał ich każdy Jeff Teague tej ligi, pomimo to wiedząc że idąc tam z automatu ma pewne s5, minuty i dobrą wypłatę. Dlatego najpierw zwolnili Paytona, aby zaraz go podpisać ponownie, kiedy w oczy zajrzał im obraz DSJ  jako ich jedynego generała parkietu. 

Ja wiem, że dalej lepszy (zabawniejszy) PR robi im John Calipari (serio, gość odlatuje lepiej niż OJ Mayo na cracu) niż spec od wizerunku za grube miliony. Przypominam to co pisałem wcześniej: Calipari za dwa lata będzie trenerem Knicks. 

Ja wiem, że dalej zbierają asystentów i doradców jak dzieci Pokemony.

Ale nie mają Haywarda, Westbrooka czy Walla w payrollu :) 

Brawo! 

EnoRdm4XYAAdpn1?format=jpg&name=900x900

Zastal mógłby z nimi powalczyć . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danie Haywardowi hajsu, ktory dostal od Hornets oczywiscie nie mialoby zadnego sensu.

Brac jakiegos Westbrooka czy tez nie brac i liczyc na cap space w 2021, to tez teraz no brainer. Nawet jesli ich wszyscy lepsi FA za rok oleja.

Tank pozostaje niezagrozony.

Tylko szkoda, ze produkt na parkiecie taki koszmarny. Da sie zrobic watchable slaby zespol, ktory dodatkowo bedzie polem eksperymentalnym dla mlodziezy, ale ten roster wyglada jakby byl zrobiony zeby nikt nie chcial go ogladac, a sami zawodnicy skonczyli sezon z mozliwie najglebszym PTSD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Knicks powinni zrobic wszystko by zmaksymalizować swoje szanse na Cade. Nie napisze ,ze to talent na poziomie Luki Doncica ale pod wieloma względami są podobni. Świetny gracz, świetnie prowadzi grę . Nie wiem na ile ta jego wysoka skutecznosć to przypadek ale nie zmienia to faktu ,że dla Knicks to byłoby coś fantastycznego

Ale....... Knicks mają Tima jako trenera . On to pewnie by i młodym Le Bronem grał głównie z ławki . Już na kilka pytań dziennikarzy odpowiedział w taki sposób ,że większość obawia się s5 z Randlem , Bullock czy Riversem a Knicks powinni grać w s5 sama młodzieżą. Raz ,że będą słabi na początku a dwa ,że powinni się ogrywać . Knicks mają szanse zdobyć naprawdę przyszłą super gwiazdę ale obawiam ,że się zobaczymy Randle grającego po 37 minut na mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już trudniej trafić top bo wszystkie low 3 ekipy maja po 14%. To powinno odstraszać na początku od takich gier. Kłopotem knicks jest wybredna ale liczna MSG gdzie mimo wszystko niecierpliwie chce się wyniku. 20 lat ich nie ma ale obawiam się ze teraz lepiej nie będzie z tym wyjątkiem ze wynik będzie dokładnie taki aby tych szans nie było. Tym miastem rządzą media. Dlaczego nie stosują one docisku w stylu maksymalny hype na Cade to nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie zagrali jeszcze ani jednego meczu w tym składzie. Na razie jest hype na to co mają, a Nowojorscy dziennikarze nawet z takiego łajna potrafią zrobić nagłówek. Topin jest już u niektórych ROTY. Kiedy porusza się temat Knoxa, to mówią, że jest młodszy od Topina i trzeba dać mu jeszcze czas. Ntilikina wystrzeli pod Tomem T. bo to defensywny buldog. O tym, że Robinson zwolnił kolejnego już (Richa Paula LOL) agenta wspomniał chyba tylko Berman. 

Wypowiedzi trenera o których wspomniał ely3 są bagatelizowane, bo trudno teraz napluć na człowieka skoro, po jego podpisaniu głosiło się, że spłynęła na niego łaska zmiany i to zupełnie inny, otarty na nowoczesną koszykówkę trener. 

Zaczną od 3-17 to i temat przyszłorocznego draftu się pojawi :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się to offseason w sumie podobało w wykonaniu Knicks. Nie ma tam za dużo talentu, więc top 5 przed loterią jest raczej zapewnione, nie ma też żadnego złego kontraktu, którym trza się martwić. Ten Toppin jako prospect mi się zbytnio nie podoba, ale jest szansa, że będzie robił solidne statsy i jako trade asset może być w miarę ok.

Kolejny sezon do zapomnienia, ale bez głupich ruchów, jak się uda zgarnąć Cunninghama, to nagle Knicks staną się organizacją z dobrymi perspektywami i miejscem na 2 maxy latem, a jak nie, to jest za Cadem też kilku prospectów, na których też bym nie narzekał. 

Nie będzie zbytnio co oglądać w przyszłym sezonie, ale martwić też się nie ma czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tecu napisał:

A to Randle to taki gamę changer, że wygra im 30 meczów? Raczej dobry gracz do tankowania 🙂

Tu nie chopdzi kim on jest ale ,że Knicks nie zbudują na nim przyszłości . A i tak jest lepszy na tym etapie od Toppina z którym nota bene się kanibalizują. OCzywiście mozna nim grać  nawet w s5 byleby nie przekraczać 30 minut bo jednak długoterminowo to Knicks powinni grać dużo młodymi 

I oni w ogóle cały czas chyba są 19 mln poniżej limitu więc moga jeszcze wchłonąc jakąś złą umowę spadającą jeśli ktoś będzie chciał uciekać z podatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No c óż Tim wystawił s5 Payton-Burks-Randle-Barrett-Noel

No to sobie Knicks wzięli trenera do rozwoju mlodzieży

Tak przy okazji smutna jest historia Skala ale i przestroga. Gdyby za jego czasów nie było zasady 1 roku w NCAA to by poszedł w TOP3 draftu ale już w pierwszych tygodniach było widać ,że do NBA on się nie nadaje w drafcie zsunał się daleko a teraz w wieku 24 lat jest już poza NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się :D 

✅ Wygrali!
✅ Wygrali w meczu o nic! 
✅ Weterani zagrali więcej minut w meczu niż młodzież!
✅ Tom T. zdjął maskę podczas spotkania i zaczął drzeć mordę!
✅ 5-23 za z 3 + 9-19 z rzutów wolnych!

Odmieniony Tom T. ⤵️

Tak bez szału dla mnie to co w filmie poniżej, a w internecie gorączka jakby drugiego LeBrona albo Lukę wybrali w drafcie. Najwięcej hype'u zbiera akcja na początku czwartej kwarty, gdzie najpierw nie mógł przebić się przez obrońcę, zrolował i na koniec rzucił ziemniaka o tablicę i dostał 2+1. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks zdecydowali się zatrudnić normalnego trenera zamiast kolejnego wariata (teoretycznie dobra decyzja) i pójść w tank (też dobra decyzja), główne pytanie sezonu brzmi teraz czy ten normalny trener będzie im w stanie ten tank zasabotować - zakładając, że pomysł na tank zapadł już po podpisaniu Thibodeau, kiedy okazało się, że nic nie upolują na FA. Wygląda jakby management zagrał w trójwymiarowe szachy zbierając ten roster bez shooterów i bez rozgrywających, żeby Thibsowi sabotaż się nie udał, choćby nie wiem czego nie wymyślił.

Niestety ten ziom Quickley wygląda dość zajebiście, a do tego 1. jest PG i 2. rzuca za 3, więc może nie być nam dane zobaczyć jak ofensywa z 1994 wyglądałaby w dzisiejszej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być złośliwy, ale takie peany po jednym meczu z rezerwami rezerw zespołu, który jest porównywalny w skali bieda rosteru? 

Ktoś się jeszcze daje nabierać na mecze przedsezonowe? Wróci Rivers, to młodzi zostaną wygnani na ławkę.

W tym zespole to tylko tego Barretta mi cholernie szkoda. Oby udało mu się uciec jako Porzingisowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Chytruz napisał:

O kim w ogole mowa, lol. Chyba nie Burks.

@lorak mówił o Toppinie. ciekawa teoria. Chętnie bym wysłuchał na czym ją opiera. Też mi się skillset Toppina podoba, zwłaszcza te bloki, ale nie aż tak żeby mi przyszło na myśl go porównać akurat do Pippena. Bardziej Josh Smith z lepszym rzutem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.