Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 2020/2021


andy13

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Kubbas napisał:

Musieli cos zle zinterpretowac

Poprostu czasem są ludzie, którzy są typowymi "me against the world", którzy myślą, że to inni mają coś że łbem. 

A na ogół nie dopuszczają do siebie, że sami siebie okłamują lub idealizuja.

Wydaje mi się, że tak jest z Irvingiem. 

Ja wiem, że kiedyś większością głosów palono ludzi na stosie. No ale nie żyjemy w tych czasach. Jak ktoś pierdoli głupoty to nie jest winna innych. Problem jest w tym kimś, że nawet nie umie ułożyć zrozumiałe paru słów. Raz, drugi, zdarza się. Ale jak przez parę lat ktoś daje powody sądzić, że jest jaki jest i każdy to widzi to chyba jednak coś jest na rzeczy. 

Kyrie może nie jest debilem, ale z pewnością najwyższym intelektem wśród graczy nie grzeszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Przemek_Orliński napisał:

Nawet Basketball Reference ma z niego pompkę :) 

 

O co Chodzi z tym B. przed flat? World be flat? 

A propo tego Uncle Drew to. mi się skojarzyło oczywiście z Uncle Ben's: https://www.rp.pl/Przemysl-spozywczy/309239885-Uncle-Bens-rasistowski-Poprawny-politycznie-ryz-w-2021.html

Amerykanie są pojebani chociaż akurat ten czarnoskóry Wujek Ben i to że ten produkt to ryż (oczywiste skojarzenie z plantacjami ryżu) to zawsze wydawało mi się trochę dziwne. Ale patrząc co wczoraj się wydarzyło na meczu PSG Basaksehir to Europejczycy też już są tak samo pojebani. 

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, lorak napisał:

KD wygląda bardzo dobrze, a Irving jeszcze lepiej. zdrowy BRK to pewniak do top 3 wschodu.

kto tam bedzie bronil? tam nie ma pol obroncy

mi to smierdzi lakersami 2012, kazdego beda outscorowac?

Durant w obronie wygladal momentami komicznie

a Kyrie jak zawsze rece wysoko i udaje ze broni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dopisze im zdrowie to Nets może powstrzymać tylko brak silnego skrzydłowego, który dobrze broni. Ofensywa Brooklynu może być szalona i wspaniała, ale obrona, szczególnie przeciwko wysokim, znów może leżeć. Idealnie by było, gdyby Durex mógł grać na trójce, bo na czwórce byłby jakiś rosły chłop z obroną i trójką. Wiadomo, positionless basketball i takie tam, ale ktoś musi utrudniać życie wyrośniętym rywalom, a od Duranta nie można tego oczekiwać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.