Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 2020/2021


andy13

Rekomendowane odpowiedzi

Ilość plotek sugeruje jedno - Nets chcą mieć swoją wielką trójkę. Harden, Beal, PG? Jak już, to chyba w tej koleności... byle nie Wall :D

Mnie się pomysł średnio podoba. Czy mocniejsza będzie drużyna z big 3 i jakąś zbieraniną na ławce, czy wzmocniona z wolnej agentury i "swoi" na miejscu? Paradoksalnie nie ma tu wcale prostej odpowiedzi. Druga opcja może być lepsza w sezonie zasadniczym, ale już w PO pewnie drużyna z trzema gwiazdami byłaby mocniejsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ruch z Landrym Shametem. Z tym pickiem nikogo ciekawego by nie wybrali, a tak wpadł wartościowy gracz do rotacji. Wcześniej Bruce Brown. Może jednak będzie ktoś na ławce, nawet jak oddadzą pół kadry za Hardena :) Chociaż mam wrażenie, że sprawa stanęła w miejscu, on chce, Nets chcą, ale Rakiety mają wszystkie karty w garści. Jak powiedzą "nie", to nic z tego nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durex sam sobie kopie dołek pod tytulem: Miałem papiery na top5 ever, skończę z łatką... 

Historii wpierdolu od GSW i przejścia do teamu 73-9 nie będę przypominał. 

Ale jak on zbuduje sobie zespół z ziomeczkow i jeszcze będzie to Harden i nie zdobędą wtedy czegoś więcej niż 1 majstra to będzie to all time aż do końca istnienia ludzkości mu wytykane.

No i dobrze. Nie lubię go. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi łatka. Taka sama jak LBJ odchodzący do Heat i każdy ma to w dupie, a rzecz eksponują hejterzy z frustracjami. Poszedł na łatwiznę do GSW, no i co? To NBA a nie kościół jechowych, że nie można zmienić opcji na lepszą. Poza tym takich tematów, że ktoś dołącza i "łoo tera to będzie" było pełno, GSW z nim wcale nie musiało się udać. 

To, że buduje zespół to przecież dobrze. Z dzieciakami nawet LeBron nie zrobił nic w pierwszym roku w LAL i potrzebował skleić ekipę z AD na czele. Nic mu to nie ujmuje. 

Co do gdybania o all-time to potem i tak się bierze pod uwagę prime, a małe szanse, żeby Durexowe było w Nets. 

Podobno Joey Hoops wycelował w 75/4 na Brooklynie i trafił. Może będzie szeroki, mocny skład, a nie big 3 z Brodą? Jakiś deal będzie, bo za dużo graczy w ekipie, ale może po kogoś innego, po kogo nie trzeba oddać połowy dobytku?

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andy13 napisał:

Też mi łatka. Taka sama jak LBJ odchodzący do Heat i każdy ma to w dupie, a rzecz eksponują hejterzy z frustracjami. Poszedł na łatwiznę do GSW, no i co? To NBA a nie kościół jechowych, że nie można zmienić opcji na lepszą. Poza tym takich tematów, że ktoś dołącza i "łoo tera to będzie" było pełno, GSW z nim wcale nie musiało się udać. 

To, że buduje zespół to przecież dobrze. Z dzieciakami nawet LeBron nie zrobił nic w pierwszym roku w LAL i potrzebował skleić ekipę z AD na czele. Nic mu to nie ujmuje. 

Co do gdybania o all-time to potem i tak się bierze pod uwagę prime, a małe szanse, żeby Durexowe było w Nets. 

BTW, podobno Joey Hoops wycelował w 75/4 na Brooklynie i trafił. Trzymam kciuki, że to prawda. Może będzie szeroki, mocny skład, a nie big 3 z Brodą. Jakiś deal będzie, bo za dużo graczy w ekipie, ale może po kogoś innego. 

Akurat trochę żal tego pierwszego sezonu Lebrona w LA, bo do kontuzji to neinajgorzej wyglądało. Byłem naprawdę ciekaw co ubrana, ale patrząc jak się sprawy potoczyły, to chyba nikt w LA takiego obrotu spraw nie żałuję. Chyba jedyne czego do pełni szczęścia brakowało to podmienić Ingrama na Kuzme w tym trejdzie.

 

Zobaczymy czy ten Ibaka przyjdzie czy nie wyląduje w takich np Mavs. To byłoby konkretne wzmocnienie za rozsądną kasę.

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2020 o 08:37, KeepItDirty napisał:

To ubezpieczenie na wypadek jak Nash nie wypali jako HC. Dość sprytne zagranie. 

Albo podburzające i tak nadszarpany, ostatnimi wypowiedziami graczy, autorytet trenerski Nasha

 

W dniu 1.11.2020 o 11:11, andy13 napisał:

Serio uważasz, że Nets walczą tylko o PO? Sam mam ich aktualnie za Heat i Bucks, a obok Celtów i Toronto, ale takie hasła są dziwne. Kto ma ich niby wygryźć z ósemki?

Mówię o miejscu jakie mieli w sezonie 19/20, podobnie jak o Rox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.