Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 2020/2021


andy13

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Mich@lik napisał:

Odpowiedź w stylu dziecka neostrady. Gratuluję. Chyba jestem na to za stary.

Tak czy siak. Przeczytaj proszę pare wywiadów, zobacz komentarze po meczowe. Potem oceń. Brak gry u Popa też sie nie wziął z nikąd.

 

dQICJ2p.jpg

Naprawdę nie zrozumiałeś, że rozbawiła mnie twoja gafa :) ? Piszesz, o LMA jako sztywnym i zarozumiałym, a potem mi wyskakujesz z jakimś dzieckiem neostrady. Pomyślałem, że skoro taki luzak z Ciebie to wyłapiesz żart. I to nie jest kwestia wieku, ale dystansu. Możesz mieć rację, ale akurat z Popem to się 1/3 graczy nie dogaduje, a ja jakoś nie zauważyłem żeby Aldridge był jakiś mega wyniosły albo zarozumiały w wywiadach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mich@lik napisał:

Odpowiedź w stylu dziecka neostrady. Gratuluję. Chyba jestem na to za stary.

Tak czy siak. Przeczytaj proszę pare wywiadów, zobacz komentarze po meczowe. Potem oceń. Brak gry u Popa też sie nie wziął z nikąd.

Chodzi Ci o ten sezon?

Bo do ostatniego do ciągnął Spursiaków do przyzwoitych bilansów.

1 godzinę temu, matek napisał:

Dobry grajek, jakich wielu było w lidze. Dla mnie zawsze miękki c***, obraz gościa, który nie nadaje się do grania o najwyższe cele. Trudno, życzę mu dużo zdrowia. Żyć ma za co, byle mógł z tego skorzystać. 

Ma za co żyć zapewne, ale trochę przypał, że zostawił an stole chyba 7baniek by móc grać o tytuł a tu taka lipa wyszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zycze jemu i kazdemu z Nets zdrowia z calego serca. Niemniej, jesli mieliby sie np nagle zejsc w okolicach drugiej rundy na przyklad i wygrac tak mistrzostwo jakims cudem, to byloby to naprawde ... nie mam nawet slowa dobrego na to, bo zycie i tak sprawiedliwe nie jest.

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

od ostatnie powrotu KD pisalem, ze nie wyglada dobrze. W sensie ze stara sie te noge chronic. Cos tam niby sie stalo, ale nie sadze, ze na tyle by samo z siebie moglo cos wywolac. Tam musialo juz byc cos naruszone/niedoleczone.

Nie wiem co bedzie, ale to troche niepokojace co sie z nim dzieje,

37 minut temu, blackmagic napisał:

Wlasnie w jazda jazda pisałem że co irving zjebał w końcówce to jego. 

At least he acknowledges...

Kyrie Irving says the accountability falls on him down the stretch. Says he needs to do better finding the best shot and not just ISOing.

— Matt Brooks (@MattBrooksNBA) April 18, 2021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, nba2midnight napisał:


 

od ostatnie powrotu KD pisalem, ze nie wyglada dobrze. W sensie ze stara sie te noge chronic. Cos tam niby sie stalo, ale nie sadze, ze na tyle by samo z siebie moglo cos wywolac. Tam musialo juz byc cos naruszone/niedoleczone.

Nie wiem co bedzie, ale to troche niepokojace co sie z nim dzieje,

At least he acknowledges...

Kyrie Irving says the accountability falls on him down the stretch. Says he needs to do better finding the best shot and not just ISOing.

— Matt Brooks (@MattBrooksNBA) April 18, 2021

No to przynajmniej jakaś refleksje plaskoziemiec ma. Zobaczymy co z tym zrobi dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, blackmagic napisał:

Wlasnie w jazda jazda pisałem że co irving zjebał w końcówce to jego. Durant się znowu zepsuł, nie wiem czy tam był jakoś kontakt na tym drivie, ale wygląda co raz bardziej jak przejście Granta Hilla do Orlando.

Nie chcę się bawić w medycynę okiem e-nba, ale myślę, że o ile Durant jest pewnie ''łamliwy'' (stary, z historią kontuzji, taką a nie inną fizjonomią), to po części Nets (i dobrze) traktują go jak jajko (opóźnianie powrotu na maxa po pierwszej kontuzji, Durant out, bo coś go zabolało, bo dostał kolanem w udo), a to nie projektuje na playoffy dopóki sobie tam czegoś nie zrobi. Durant dalej jest sportowo w ~prime i może zagrać sobie 50 meczów na sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, BMF napisał:

Nie chcę się bawić w medycynę okiem e-nba, ale myślę, że o ile Durant jest pewnie ''łamliwy'' (stary, z historią kontuzji, taką a nie inną fizjonomią), to po części Nets (i dobrze) traktują go jak jajko (opóźnianie powrotu na maxa po pierwszej kontuzji, Durant out, bo coś go zabolało, bo dostał kolanem w udo), a to nie projektuje na playoffy dopóki sobie tam czegoś nie zrobi. Durant dalej jest sportowo w ~prime i może zagrać sobie 50 meczów na sezon.

Pytanie czy to oszczędzanie pozwoli mu zagrać muzagrac po na dawnym poziomie czy w G2 zakończy sezon. Częstotliwość kontuzji wskazuje imho na to 2 ale mam nadzieję że to Ty masz rację 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BMF napisał:

Nie chcę się bawić w medycynę okiem e-nba, ale myślę, że o ile Durant jest pewnie ''łamliwy'' (stary, z historią kontuzji, taką a nie inną fizjonomią), to po części Nets (i dobrze) traktują go jak jajko (opóźnianie powrotu na maxa po pierwszej kontuzji, Durant out, bo coś go zabolało, bo dostał kolanem w udo), a to nie projektuje na playoffy dopóki sobie tam czegoś nie zrobi. Durant dalej jest sportowo w ~prime i może zagrać sobie 50 meczów na sezon.

Nets mają w tym miesiacu na koncie:

Wystawienie Hardena po kontuzji, nie w pełnej dyspozycji - rekontuzja po 4 minutach

Wprowadzenie Duranta po długiej kontuzji do gry ( 4 mecze z rosnącymi minutami, w 5 kontuzja po 4 minutach) 

Wstawienie lma do składu z problemami z sercem przez co lma zakończył karierę. 

Nie twierdzę że nie masz racji, ale równie dobrze można wyciągnąć zupełnie przeciwny wniosek na temat Nets z tego wszystkiego. Faktem jest że nie znamy stanu zdrowia graczy w momencie powrotu na parkiet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyrie jest świetny w clutch, licząc 5pts differential, ostatnie 5 minut, to per36 do tego momentu notuje w swojej karierze 37-5 na 57 TS% w clutch, gdy ogólnie ma 24-6 na 58 TS%.

W tym sezonie do tego meczu było 32-6 na 62 TS%, nie mogę znaleźć pliku teraz, ale w regularze generalnie wypada lepiej od Wade'a czy Bryanta.

ps

KB miał 35-4 na 54TS% w sezonach 99-13, a Wade miał 29-6 na 53 TS% w sezonach 04-16 (per36).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF

http://www.82games.com/2021/CSORT11.HTM

Ogólnie Denver ma mocną ekipę. Lillard bez dwóch zdań. Joel też co zresztą widać w czasie meczów... 

Ale z innej beczki czy Brooklyn będzie  zdrowe i czy Durant nie jest już czasem na równi pochyłej. Kiedy ma możliwość gry to wygląda jak MVP. Ale on praktycznie nie ma zdrowia na dłuższe granie. I nagle sie okaże ,że BIG to 3 to jest jednak duet. Nadal mocny ale nie dominujący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin Durant’s left thigh contusion is not considered serious and he will be ready for the NBA playoffs beginning next month, according to former NBA player Matt Barnes.

“I spoke to someone in his camp [Sunday], they weren’t very concerned,” Barnes said Monday on ESPN’s “The Jump.” I think this is a day-to-day injury, he’ll be back. I know he’ll be ready for the playoffs.”
 

No zobaczymy. Juz z tym day to day i not serious sie juz troche buja i tak wraca, wraca az w koncu po paru meczach i tak wypada.

image.jpeg.e35e64314824d678e7b47f4641b4497d.jpeg

 

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno co można przyznać Durantowi przez lata w lidze to:

Ektomorfikiem to jest niespotykanym. Tyle lat na takim poziomie, a dalej wygląda niewiele lepiej niż Porzingod. A może ten drugi już go przegonił?

Jak ktoś mnie kiedyś zapyta co znaczy problem z masą to KD jest najlepszym przykładem. 

Ktoś wie lub chociaż słyszał coś o jego pracy na siłowni? 

Nawet takie kolano obudowac mięśniami mam wrażenie, że wpłynęło by pozytywnie na jego stabilność w czasie pewnych zagrań. Nie mówię tu o +15 kg, no ale tak jak dziś. 

Jebudu w nogę i koniec meczu dla niego. Źle to wygląda, mimo, że to gracz, który bazuje na skillu nie warunkach (dobra, nieraz w obronie jego łapy coś tam dadzą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.