Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 2020/2021


andy13

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, nba2midnight napisał:

Impreza u Kyriego sie rozkrecila?

A może trochę powagi?

https://www.nytimes.com/2021/04/12/us/brooklyn-center-police-shooting-minnesota.html

Brzmi to cholernie dziwnie, początkowo aż ciężko było mi uwierzyć, dodatkowo znów jest to Minnesota i to w trakcie procesu o Floyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

A może trochę powagi?

https://www.nytimes.com/2021/04/12/us/brooklyn-center-police-shooting-minnesota.html

Brzmi to cholernie dziwnie, początkowo aż ciężko było mi uwierzyć, dodatkowo znów jest to Minnesota i to w trakcie procesu o Floyda.

W sumie masz racje. Troche glupio wyszlo. Nie bede kasowal, bo sie rzeklo, ale faktycznie komentarz nietaktowny mi wyszedl.

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autentyczne pytanie do zorientowanych fanow Nets. Od czasu powrotu, moim zdaniem, Durant fizycznie wyglada jakby jednak nie byl do konca wyleczony. W sensie po jego ruchach i poruszaniu wyglada jakby sie troche ograniczal, unikal pewnych ruchow itd.

Dzisiejsza absencja wg Was to sprawa planowo rozlozona w czasie, czy jednak obawa, ze w starciu z dosc fizycznymi Sixers moze cos mu sie stac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, nba2midnight napisał:

Autentyczne pytanie do zorientowanych fanow Nets. Od czasu powrotu, moim zdaniem, Durant fizycznie wyglada jakby jednak nie byl do konca wyleczony. W sensie po jego ruchach i poruszaniu wyglada jakby sie troche ograniczal, unikal pewnych ruchow itd.

Dzisiejsza absencja wg Was to sprawa planowo rozlozona w czasie, czy jednak obawa, ze w starciu z dosc fizycznymi Sixers moze cos mu sie stac?

Raczej planowane, bo na razie grał na limicie minut, a między meczami w których grał były 2 dni przerwy. Na ten moment ma nie grać w b2b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, fluber napisał:

Raczej planowane, bo na razie grał na limicie minut, a między meczami w których grał były 2 dni przerwy. Na ten moment ma nie grać w b2b

Kumam. Tak czy inaczej ciezko bedzie Nets pod koszem z Sixers.

Dzis bardzo wazny win Sixers. W sumi za 2 W. Nie dosc ze wygrali, to jeszcze zgarneli tie-breakera, a to potencjalnie oznacza jedna trudna serie mniej w PO.

Jednak dla Nets najpierw taki Giannis, a pozniej Embild, to bedzie niemale wyzwanie pod koszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie @mac - sporo się mówiło przy jego podpisaniu, że duza role odegrała mozliwosc zagrania z Jamesem.  Poza tym, po tym co ostatnio pokazuje AD nie wiem, czy on byłby rozwiązaniem problemów drużyny Nasha (choć w tej mizerii lepszy rydz niż nic 🙂 ). 

Tak czy inaczej Nets znów mają braki pod koszem a możliwości wzmocnienia są iluzoryczne, skoro już nawet taki Deadmon został zebrany z rynku FA.

Edytowane przez Geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się z czymś takim pierwszy raz spotkałem, przecież grał kilka dni temu, dziwne, że tak szybko został przebadany żeby stwierdzić, że musi kończyć karierę.

Przypadek takiego Chrisa Bosha był zgoła inny, on walczył o powrót, dopiero po 2 latach ogłosił zakończenie kariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne, że (chyba?) nie poczekał na żadne  wyniki badań. A może miał podobne przypadki w rodzinie i mu wystrczyło, kto go tam wie. Panowie modieratorzy możecie usunąć tych kilka postów wyżej gdzie pisaliśmy o zbytnim bogactwie Nets pod koszem i braku minut dla Claxtona :)  oby Blake się w zdrowiu uchował  

anyways, ja najbardziej go zapamiętam z tego:

 

 

.... no i jak dwa razy z rzędu wpierdolił over 40 Rakieto w 1st rd 2014. Asik ponoć ma koszmary do dziś.

 

Jeszcze tak sobie myślę, że gość był epicko drugo (w późniejszym etapie kariery może trzecio) opcjo ze względu na skillset i dość porządno osobowość, ale miał strasznego pecha: najpier Roy się połamał, potem z Lillardem byli trochę za słabi (i / albo a zachód w owym czasie epicko mocny), potem Kawahi się połamał, potem Kawahi odszedł, a jak wreszcie w jesieni kariery dołączył do cyrku objazdowego Brooklyn Nets to mu pikawa wysiadła. Można się chyba lekko wkurwić, no nie?

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jeszcze wroci

konczenie kariery jak jakis Lou Williams zadnych badan nie zrobil ani nic

anyway szanowalem go strasznie zawsze dopoki nie zaczal grac w Spurs i przez swoja glupote obnizyl loty, brak checi grania pod systemem Popa

potem jakies gadanie Popa ze go nie bedzie trenowal bo Aldridge nie chce grac pod jego zagrywkami

ogolnie caly etap po PTB kariery zmarnowany

zajebisty grajek ktory zmarnowal ostatnie dobre lata kariery przez swoja glupote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kubbas napisał:

Pewnie jeszcze wroci

konczenie kariery jak jakis Lou Williams zadnych badan nie zrobil ani nic

anyway szanowalem go strasznie zawsze dopoki nie zaczal grac w Spurs i przez swoja glupote obnizyl loty, brak checi grania pod systemem Popa

potem jakies gadanie Popa ze go nie bedzie trenowal bo Aldridge nie chce grac pod jego zagrywkami

ogolnie caly etap po PTB kariery zmarnowany

zajebisty grajek ktory zmarnowal ostatnie dobre lata kariery przez swoja glupote

+1. Wspomniałem o tym wcześniej. Mam tak samo. Dodatkowo od czasu odejścia z PTB stał się do mnie sztywny i zarozumiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mich@lik napisał:

+1. Wspomniałem o tym wcześniej. Mam tak samo. Dodatkowo od czasu odejścia z PTB stał się do mnie sztywny i zarozumiały.

W jaki sposób Ci to okazywał? Brak emotek na messengerze, zbywający ton głosu podczas rozmów? Mam nadzieję, że wasze relacje wrócą do normy z czasów gdzie był w Portland. W spurs korzystają z "soul boxa" więc to nie do końca jego wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ttr napisał:

W jaki sposób Ci to okazywał? Brak emotek na messengerze, zbywający ton głosu podczas rozmów? Mam nadzieję, że wasze relacje wrócą do normy z czasów gdzie był w Portland. W spurs korzystają z "soul boxa" więc to nie do końca jego wina.

Odpowiedź w stylu dziecka neostrady. Gratuluję. Chyba jestem na to za stary.

Tak czy siak. Przeczytaj proszę pare wywiadów, zobacz komentarze po meczowe. Potem oceń. Brak gry u Popa też sie nie wziął z nikąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.