Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 2020/2021


andy13

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem ze juz pierscienie w tym roku rozdane i ogolnie reszta ekip niech najlepiej sie polozy i umrze, bo nie ma sensu nawet starac sie Nets postawic, ale to jednak pokazuje, ze moze jednak Nets tez moga miec pare problemow do rozwiazania po drodze. RS to RS i tu wiele rzeczy uchodzi, obrona nie jest tak wazna i mozna samymi gwiazdami przeciwnikow jechac i rozstrzeliwac ich. Niemniej juz pomijajac, ze PO jest inne, to jednak te wszystkie elementy trzeba zgrac ze soba i liczyc, ze znowu ktos sie nie polamie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pozioma napisał:

To dopiero kilka gier, ale zarówno BG jak i LA odzyskali nieco wigoru, jako 4 opcje w danych ustawieniach wyglądają bardzo dobrze, tylko chyba nie wiadomo po co Nets podpisali obu?

Za min dla veta to żadne ryzyko i pozostałe 29 klubów gdyby tylko miało możliwość to by tak zrobiło. Obaj dają size pod koszem. Obaj miotają za trzy i potrafią rozciągnąć grę. Obaj się cec***ą na pewno większym bbiq niż DAJ, a do tego LMA ma patenty na niektórych bigów tej ligi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądnąłem pierwszą połowę meczu Nets-Pelicans i bardzo dobrze to wyglądało pod kątem rim protection, Zion chyba przerwał tą swoją najlepszą od czasów Shaqa serię +20 pts na +50%FG (czy czegoś tam), bo bardzo dobrze wyglądali Green, Aldridge i Claxton. 

Niby wiem, ale jeszcze się łudzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem ze sa zachwyty nad Nets, bo to sie fajnie oglada, ale jak sie przeglada media i sie tam rozplywaja nad tym jak to Nets pokonali Pelicans i Ziona, to ma sie wrazenie, jakby walneli blowout na jakims contenderze (naprawde Nets wielkosci taka narracja nie dodaje, bo takie cos w tym skladzie w RS lekko powinni i tak robic, bo maja super team) - to juz troche cringe sie robi.

To byli Pelicans bez Ingrama, b2b, bodaj piaty mecz w siedem dni, a pare dni wczesniej na nich blowout robili Hawks, a i nawet Magic ich pchneli... a tu sie slucha jak to Nets sa nie do pokonania, jak ich defensywa jest naprawde duzo lepsza niz kotkolwoek myslal i nagle Zion to juz w ogole zbawca i ze szczyla powstrzymali, to dowod na to jak najlepszych moga zatrzymac.... no k**** litosci ... media naprawde potrafia czlowiekowi wiele rzeczy obrzydzic,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nba2midnight:

30 minut temu, nba2midnight napisał:

Ja rozumiem ze sa zachwyty nad Nets, bo to sie fajnie oglada, ale jak sie przeglada media i sie tam rozplywaja nad tym jak to Nets pokonali Pelicans i Ziona, to ma sie wrazenie, jakby walneli blowout na jakims contenderze (naprawde Nets wielkosci taka narracja nie dodaje, bo takie cos w tym skladzie w RS lekko powinni i tak robic, bo maja super team) - to juz troche cringe sie robi.

też nba2midnight:

W dniu 14.12.2020 o 08:45, nba2midnight napisał:

Dalej preseason, ale w jakis sposob to wymowne, gdy dwie najwieksze gwiazdy Clippers jednak po kilkanascie minut robia, a Lakers bez Brona, AD, Schroedera, Matthewsa i Caruso,i spuszczaja Clippers wpierdol. [...] Wiadomo, preseason ale jak tak to bedzie szlo i wszyscy beda zdrowi i na pokladzie, to przynajmniej w tym sezonie Lakers te lige po prostu sterroryzuja.

 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, BMF napisał:

nba2midnight:

też nba2midnight:

 

No i? Masz napisane, ze to preseason tylko to raz (juz pomijam kwestie o zdrowiu, bo ta juz w przypadku Lakers padla).A dwa naprawde porownywac Lakers, ktorzy zdobyli mistrzostwo, ich superstarzy to najlepszy duet ligi, ktory juz sezon ze soba zagral i choc troche zmian w skladzie bylo, to sporo ekipy zostalo, do ekipy gdzie jest co prawda trzech superstarow, ale jeden zagral kilkanascie meczow w dwa lata, a w trojke zagrali razem kilka spotkan,a poza tym sklad przetasowano konkretnie, gdzie calosc jest prowadzona przez trenera debiutanta... Magia nazwisk i mega ofensywy, kumam. Ok.

Zreszta obydwie ekipy teraz, to w sumie tylko na papierze faworyci i w sumie niewiadome, bo to wszystko zgrac trzeba( w przypadku Lakers troche mniej, ale tam tez nie wiadomo jaki AD wroci, bo o Jamesa to mizna raczej byc spokojnym) Jak by tez byc uczciwym i przyznawac obu ekipom uczciwie uznanie, to tak jak sa powszechne spusty nad Nets(zreszta zasluzone) nad tym jak kreca ofensywne cyferki, tak samo trzeba by Lakers docenic i to jaka pod nieobecnosc Lebrona i AD maja defensywe( a to ze w ataku pudluja na potege open looki to juz inna sprawa).

 

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2021 o 21:59, BMF napisał:

Oglądnąłem pierwszą połowę meczu Nets-Pelicans i bardzo dobrze to wyglądało pod kątem rim protection

niby tak, ale to w trumnie wyglądało trochę jak bitwa pod grunwaldem, tzn chodzi mi o ilość ludzi na małym terenie, bo w sumie to nie wiem dokładnie jak wyglądała bitwa pod grunwaldem, hahaha  po pięciu minutach śmiechu  więc obrońcom łatwo było dobrze wyglądać

W dniu 8.04.2021 o 16:27, Pozioma napisał:

To dopiero kilka gier, ale zarówno BG jak i LA odzyskali nieco wigoru, jako 4 opcje w danych ustawieniach wyglądają bardzo dobrze, tylko chyba nie wiadomo po co Nets podpisali obu?

myślę - ale to moje dywagacje, żadnych przesłanek nie ma ku temu - że gdyby wiedzieli, że za 2 tyg podpiszą LMA, to Griffina by odpuścili. Z Claxtonem straszny się tam zrobił tłok pod koszem, no i wiadomo, najbardziej Claxtonowi poleciały minuty, a rozwój Claxtona to powinien być dla nich priorytet. No a  z drugiej strony może nie ma co lamentować, pogra trochę mniej pół roku ale mu pomentorujo a za rok vetsi pójdo gdzie indziej a on dostanie swoje minuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, rw30 napisał:

Z Claxtonem straszny się tam zrobił tłok pod koszem, no i wiadomo, najbardziej Claxtonowi poleciały minuty, a rozwój Claxtona to powinien być dla nich priorytet.

Priorytet to raczej misiek, nawet gdyby mieli Claxtona szpagatem do ławki przywiązać :)

13 minut temu, rw30 napisał:

niby tak, ale to w trumnie wyglądało trochę jak bitwa pod grunwaldem, tzn chodzi mi o ilość ludzi na małym terenie,

I wykonawcy dysponujący podobnymi walorami (waga łącznie ze zbroją i hmm... przynajmniej siodłem dla ZW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Przemus napisał:

Sorry ale wg mnie dobrze,że Griffina podpisali, bo jednak LMA jest podatny na kontuazje, też ma swoje lata-zmęczenie, Griffin za taką cenę -wg mnie dobry ruch, jako wsparcie z ławki (tylko czy szatnia pomieści tyle ego?)

To mnie bardzo ciekawi. Zwłaszcza do pierwszego poważniejszego kryzysu, względnie konfliktu. Na razie to jest taki jakby miesiąc miodowy u Nets. Potem przyjdzie proza życia i codziennych problemów I wtedy zobaczymy z czego są ulepieni i czy te wszystkie deklaracje i gesty mają pokrycie w rzeczywistosci. 

Zwłaszcza w przypadku KI, który potrafi bardzo szybko zmienić zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie co pastwic nad Nets. Dostali prawdziwego gonga- zdarza sie. Wg mnie oowinni byc wdzieczni losowi, ze teraz to nastapilo, kiedy maja jeszcze troche czasu na adjustments.

Pytanie jak zareaguja- czy podejda do tego na zasadzie „jebac, mamy tyle gwiazd, ze tomstarczy”, czy „kurde, pomimo tylu gwiazd mozna nas ukluc i to bolesnie”. Jesli to pierwsze, to czeka ich wiecej twkich niespodzianek jak dzis(a i kwasow po drodze). Jesli to drugie, to maja szanse cos ugrac. Jedyny minus ze maja zoltodzioba na lawce, a w odwodzie goscia, ktory jako lekarstwo zaleci pewnie wiecej tego co doprowadza do choroby. Sporo pracy jeszcze przed Nets, bo jak zrobic druzyne i dobra defensywe, to Pan trener Vogel im pokazal dzis.

Szczerze nie zycze teraz kwasow i konfliktow czy obwiniania sie po meczu przez gwiazdy. Chce wlasnie, zeby sie ogarneli, po mesku zacisneli zeby i jesli mialoby dojsc do pompowanego finalu Lakers-Nets pokazali sie juz jako prawdziwa druzyna, a nie zlepek biegajacych , siepajacych mega rzuty i wyniki na leszczach indywidualnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kevin Durant Says He Doesn’t Chase Rings: ‘I Want To Be A Great Basketball Player… Not To Be Chasing Some Stuff Than The Humans Created, In A Ring Or A Gold Ball.’

https://www.yardbarker.com/nba/articles/kevin_durant_says_he_doesnt_chase_rings_i_want_to_be_a_great_basketball_player_not_to_be_chasing_some_stuff_than_the_humans_created_in_a_ring_or_a_gold_ball/s1_16751_34603685

 

Ta druzyna robi sie coraz ciekawsza. Ciekawe co na te slowa KD, zachowanie KI po meczu (czyli jakby nie patrzec liderow tej ekipy) kibice Nets. Powody do niepokojow czy zwatpien, a moze jednak to wszystko bez znaczenia jak sie w koncu zejdzie BIG 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nba2midnight napisał:


Kevin Durant Says He Doesn’t Chase Rings: ‘I Want To Be A Great Basketball Player… Not To Be Chasing Some Stuff Than The Humans Created, In A Ring Or A Gold Ball.’

https://www.yardbarker.com/nba/articles/kevin_durant_says_he_doesnt_chase_rings_i_want_to_be_a_great_basketball_player_not_to_be_chasing_some_stuff_than_the_humans_created_in_a_ring_or_a_gold_ball/s1_16751_34603685

 

Ta druzyna robi sie coraz ciekawsza. Ciekawe co na te slowa KD, zachowanie KI po meczu (czyli jakby nie patrzec liderow tej ekipy) kibice Nets. Powody do niepokojow czy zwatpien, a moze jednak to wszystko bez znaczenia jak sie w koncu zejdzie BIG 3?

Czasem żal ze MG13 nie może dołączyć do tej konstrukcji. Medialnie byłoby jeszcze mocniej. Nie zmienia to mojej oceny ze koszykarsko w dzisiejszej ofensywnej nba to masa talentu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.