Skocz do zawartości

Brooklyn Nets 2020/2021


andy13

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał:

Irving, Durant i Harden są starsi niż James, wade i bosh

I są młodsi niż Jordan, Pippen i Rodman gdy wygrywali pierwszy tytuł w '96.

Ktoś musiałby się posypać, żeby nie skończyło się to tytułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Ten team robi się strasznie stary. Irving, Durant i Harden są starsi niż James, wade i bosh kiedy ostatni raz grali w finałach a jak teraz griffin i lma mają to dopelniac to może im zabraknąć nóg w playoffs. 

Bardzo fajna obserwacja. Zwlaszcza jak sie czyta, ze teraz Nets to juz na pewno wygra misia, a np Lakers sie dostaje, ze do Schroedera,KCP (kazdy pare lat przed 30tka) nie chcieli dorzucic THT, aby wymienic za Lowry'ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, nba2midnight napisał:

Ciekawe co kibice Nets na Aldridge'a? Za minimum w sumie spoko ruch.

Może jestem uprzedzony ale LMA dla mnie nie ma paliwa w baku od paru dobrych lat. Jakoś od przyjścia do Spurs przestałem go traktować jak poważnego koszykarza.
Dla Nest spoko, bo pod koszem dziura - tylko czy on jest w stanie cokolwiek dać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mich@lik napisał:

Może jestem uprzedzony ale LMA dla mnie nie ma paliwa w baku od paru dobrych lat. Jakoś od przyjścia do Spurs przestałem go traktować jak poważnego koszykarza.
Dla Nest spoko, bo pod koszem dziura - tylko czy on jest w stanie cokolwiek dać?

Po atakowanej stronie całkiem sporo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BMF napisał:

I są młodsi niż Jordan, Pippen i Rodman gdy wygrywali pierwszy tytuł w '96.

Ktoś musiałby się posypać, żeby nie skończyło się to tytułem.

Spodoba CI sie ta statystyka

 

 

After landing LaMarcus Aldridge, the Brooklyn Nets now have a combined 38 All-Star appearances and 32 All-NBA selections. 😳

Aldridge joins Kevin Durant, James Harden, Kyrie Irving, Blake Griffin and DeAndre Jordan as Nets players who have made an All-Star team and All-NBA team.

Replying to
(I initially tweeted 38 All-Star selections, but I forgot to include KD, Harden and Irving's appearance this year).

 

Ja tam dalej sobie poczekam i popatrze jak to poukladaja. Szampan niech sie mrozi poki co.

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mich@lik napisał:

Może jestem uprzedzony ale LMA dla mnie nie ma paliwa w baku od paru dobrych lat. Jakoś od przyjścia do Spurs przestałem go traktować jak poważnego koszykarza.
Dla Nest spoko, bo pod koszem dziura - tylko czy on jest w stanie cokolwiek dać?

Obejrzyj pare spotkań vs lakers a wcześniej vs Pels. 
daje i to sporo a ze grał Tuckera to inna sprawa. 

1 minutę temu, Eld napisał:

Po atakowanej stronie całkiem sporo. 

Davisa potrafi i po drugiej stronie spowolnić choć coraz gorzej oczyeiscie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Davisa potrafi i po drugiej stronie spowolnić choć coraz gorzej oczyeiscie 

LMA generalnie to było by wzmocnienie dla każdego contendera, choć tu jestem ciekaw jego roli. Nie wyobrażam sobie jego w jednym momencie z Griffinem na boiskuu na przykład. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

LMA generalnie to było by wzmocnienie dla każdego contendera, choć tu jestem ciekaw jego roli. Nie wyobrażam sobie jego w jednym momencie z Griffinem na boiskuu na przykład. 

Blake z ławki. 

LMA otwiera poprzez court vision świetna grę przede wszystkim z Durantem 

A może grać zza łuku wiec robi miejsce dla rozgrywajkow nets 

Świetny fit mimo wolnych nóg w obronie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

LMA generalnie to było by wzmocnienie dla każdego contendera, choć tu jestem ciekaw jego roli. Nie wyobrażam sobie jego w jednym momencie z Griffinem na boiskuu na przykład. 

Jak będą mieli jaja żeby posadzić Jordana(bo wiadomo mimo tego, ze gra gówno to ciągle ziomek Irvinga i KD) to Aldridge powinien nawet sporo czasu dostać na piątce.

Props za ruch dla Nets, podebrali najlepszego dostępnego gracza z rynku buyotów którego chciał praktycznie każdy ich rywal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, BMF napisał:

I są młodsi niż Jordan, Pippen i Rodman gdy wygrywali pierwszy tytuł w '96.

Ktoś musiałby się posypać, żeby nie skończyło się to tytułem.

Młodsi ale sezonów w NBA mają w nogach więcej niż big 3 Bulls 96.

Zdrowi wydają się być faworytem ale ryzyko posypania się mają chyba największe z czolowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Blake z ławki. 

LMA otwiera poprzez court vision świetna grę przede wszystkim z Durantem 

A może grać zza łuku wiec robi miejsce dla rozgrywajkow nets 

Świetny fit mimo wolnych nóg w obronie 

To się robi powoli ofensywna bestia mimo mocno zgranych nazwisk w postaci Griffina i LMA, ale po drugiej stronie boiska to tam jest WOT. Wojsko Obrony Terytorialnej. Niby jest, a w starciu z regularnymi siłami będzie tak, jak by ich nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

To się robi powoli ofensywna bestia mimo mocno zgranych nazwisk w postaci Griffina i LMA, ale po drugiej stronie boiska to tam jest WOT. Wojsko Obrony Terytorialnej. Niby jest, a w starciu z regularnymi siłami będzie tak, jak by ich nie było. 

Ofensywna bestia to jest samo trio KD, KI i JH. Griffin i LMA do nich doczepieni przy jednej pilce to juz w sumie marginalna roznia przy gigantyzmie ofensywnym tamtej trojki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudnie będzie oglądać ich collapse. 

Najpewniej ten finał zrobią, ale w czarnym scenariuszu to każdy z ich BIG3 będzie skompromitowane miał legacy. Zwłaszcza Durant. Bo już tego się nie da wytłumaczyć wtedy czymkolwiek, nawet kontuzją. 

To się zakończy tytułem albo legendarnym wręcz pośmiewiskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, BMF napisał:

Ktoś musiałby się posypać, żeby nie skończyło się to tytułem.

Najpierw będą musieli pokonać pewnie 2 z 3 - Bucks, Heat i 76ers. Talent i doświadczenie jest, ale obaczymy czy ta obrona i zgranie są aż tak przereklamowane. Osobiście ich nie widzę w Finale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy jak ta drużyna może zareagować na starcie w po np z taka Philadelphia. Ilość opcji w ataku ogromna, ale Aldridge i Griffin sa już soft, a przewaga fizyczna na obwodzie byłaby ogromna. Trochę nie wierzę, że przy dobrym game-planie Brooklyn będzie w stanie wygrywać sama ofensywa. 

Heat porównując zeszły sezon dołożyli Arize i Oladipo do bronienia obwodu. 

Odpowiedzi na Giannisa żadnej. 

Mysle, że jeśli Brooklyn wygra konferencje to wygra cały sezon, ale na ten moment czuje ze tego nie zrobią. 

Edytowane przez CzarodziejCzasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordan, Claxton, Green, Griffin, Aldridge - ciasno się zrobiło, wyjścia są dwa:

1. Nets będą grali LMA i Griffinem na czwórce, Durant z Greenem wracają na sf.
2. Ktoś traci minuty, najpewniej młody.

Obie opcje są do dupy. Nets dublują skille, trochę jak Clippers rok temu. Dziwię się też, że Aldridge ostatecznie nie wybrał Miami, gdzie byłby bardziej potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.