Skocz do zawartości
andy13

Brooklyn Nets 2020/2021

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, nba2midnight napisał:

Opinia to opinia. To że Neta grają na poziomie contendera bez Duranta w polowie regulara po tam kilkunastu meczach od przyjscia Hardena... ja wstrzymam otwieranie szampana przy takim kontekście. W regularze i po statach to Westbrook czy Giannis jawia sie jako solidni contenderzy.

Do wykorzystania mają MLE I DPE, ale pytanie czy sam fakt tego powoduje, że obrona będzie lepsza? Bo jeszcze trzeba to na konkretnego zawodnika wydać. Takiego póki co nie widac.

Pod koszem dalej dziura. Załóżmy nawet, że Drummond by przyszedł. Ja będę stał na pozycji, że to jednak solidne wzmocnienie by było. Czy gamechanger? Nie.

Może Nets okażą się legitni, może nie. Pożyjemy zobaczymy. PO to inna bajka. Zobaczmy jak sobie tam będą radzić najpierw.

tl; dr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, ely3 napisał:

Nie wiem co ma wzmocnić obronę Nets? Problemy z bieganiem czy Twój kolega bo na pewno nie zrobi tego Blake

Przecież to oczywiste. 

https://vm.tiktok.com/ZMerK7r73/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przerażające, że oni dalej mają trochę kasy do wydania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czyli jednak chcial gry

They have a need for a four-man,” Griffin wrote. “I’ve always had a lot of respect for Steve Nash and all of the guys that they have. Sean Marks has done a great job there. It was tough decision and I wanted to be on a team that was contending.”

Edytowane przez nba2midnight

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, nba2midnight napisał:

Czyli jednak chcial gry

W obu wypadkach ma jeszcze potencjalny bonus w postaci zemsty, jeżeli LAL albo BKN spotkają się z Clippers w PO. W przypadku BKN jeszcze lepiej, bo to by musiał być finał 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"MVP, MVP" dla Irvinga poniosło się w hali. To chyba pierwszy przypadek, gdy ludzie tak skandują dla koszykarza, który zdaniem niektórych ekspertów z e-NBA nie jest już nawet koszykarzem i powinien zakończyć przygodę z basketem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, andy13 napisał:

"MVP, MVP" dla Irvinga poniosło się w hali. To chyba pierwszy przypadek, gdy ludzie tak skandują dla koszykarza, który zdaniem niektórych ekspertów z e-NBA nie jest już nawet koszykarzem i powinien zakończyć przygodę z basketem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to stare dzieje. Chodzi mi o bieżący sezon. W USA też takie orły, na czele z nim:

159920228_3819975731422239_664286870800735604_n.thumb.jpg.e1538e7d456a2c3a428e90f6de0f9bef.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, andy13 napisał:

A to stare dzieje. Chodzi mi o bieżący sezon. W USA też takie orły, na czele z nim:

159920228_3819975731422239_664286870800735604_n.thumb.jpg.e1538e7d456a2c3a428e90f6de0f9bef.jpg

SAS pieprzy takie rzeczy bo musi, za to mu płacą, w okresie kiedy gra NFL to wątpię czy ten typ ogląda mecze NBA xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

pięknie się Hardena ogląda w ogarniętym towarzystwie. Ale nieco zatanawiający jest fakt, że po tym jak przybrał na masie w offseason, stwierdził, że w sumie mu z tym dobrze i nie będzie zrzucał (zobaczcie na ilość dunków w porównaniu do poprzednich sezonów: https://www.basketball-reference.com/players/h/hardeja01.html#shooting )

Oby się to w późniejszej fazie sezonu jakoś nad nim nie odbiło.

Edytowane przez rw30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstępnie to się Nets pięknie upieklo z wcześniejszą kontuzja Claxtona, bo Rockets by nie puścili JH bez dostania Claxa.

Kosmos co typ gra. Jak sie nie polamie i to utrzyma to Nets zdrowi mogą być nie do pykniecia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Żeby tylko Griffin mu minut nie zabierał :)

Edytowane przez dapunk20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, january napisał:

Kosmos co typ gra. Jak sie nie polamie i to utrzyma to Nets zdrowi mogą być nie do pykniecia.

Jak będą mieli czołowy bilans na Wschodzie, to powinni awansować do II rundy playoffs :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Jak będą mieli czołowy bilans na Wschodzie, to powinni awansować do II rundy playoffs :P 

Najpierw przeczytałem ten wycięty przez Ciebie cytat, z którego nie wynika wprost o kim mowa i pomyślałem sobie, że faktycznie ich ostatnio ładnie Harden ciągnie. Potem przeskrollowałem ekran do góry i okazuje się, że to nie o Hardenie, a o Niku Claxtonie. No ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klakson wszedł idealnie w miejsce Allena.

Marks kot z transferem Brody!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nom, Dawno powinien grac po 30 min kosztem DeAndre, ale się boją pewnie tego zrobić Andrzejowi bo to przydupas Kyrie i Duranta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, karpik napisał:

Najpierw przeczytałem ten wycięty przez Ciebie cytat, z którego nie wynika wprost o kim mowa i pomyślałem sobie, że faktycznie ich ostatnio ładnie Harden ciągnie. Potem przeskrollowałem ekran do góry i okazuje się, że to nie o Hardenie, a o Niku Claxtonie. No ok.

Harden na wybitnym poziomie to, że tak powiem nic nowego :) 

Ale sophomore mający w NBA kilkanaście gier doświadczenia i wjeżdżający teraz z buta z poziomem all-D+ (tak, wiem że to wciąż małe dawki - ledwie 9 spotkań) to warta odnotowania kwestia, bo taki idealnie pasujący dodatek dla Nets (mających ciecia DAJ na C wcześniej) to może być gamechanger w PO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, tak. na pewno grajac duze minuty bedzie rownie skuteczny. na pewno!; pewne rzeczy sie nie zmieniaja. do zawsze takie samo 'pierdololo'...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo kiedy Durant wraca?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś tam jeszcze z energii i wyskoku jednak zostało u Blejka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi